Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το πρωτο s3 που ειχα πρωτου 4-5 μηνες δεν το ειχα ευχαριστηθει στις φωτο.τωρα αυτο που εχω ειναι φοβερο ,βραδυ μερα παντου υπερευχαριστημενος .δεν ξερω τη γινετε εγω νομιζω οτι η διαφορα ειναι οτι τοτε ειχα 4.0.4 και τωρα 4.1.2
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρει κανείς πως μπορώ να έχω flash player στο κινητό μου? Είμαι official 4.1.2... Έκανα επαναφορά εργοστασιακών, κι ενώ ξαναπερνάω την εφαρμογή adobe flash player δεν μπορώ να ανοίξω τέτοιες σελίδες...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρει κανείς πως μπορώ να έχω flash player στο κινητό μου? Είμαι official 4.1.2... Έκανα επαναφορά εργοστασιακών, κι ενώ ξαναπερνάω την εφαρμογή adobe flash player δεν μπορώ να ανοίξω τέτοιες σελίδες...

 

Ποια έκδοση του flash εχεις εγκαταστήσει ??

Κατέβασε το από εδω .

Ή πήγαινε στην επίσημη σελίδα της adobe και κατέβασε την τελευταία έκδοση για ics .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση του flash εχεις εγκαταστήσει ??

Κατέβασε το από εδω .

Ή πήγαινε στην επίσημη σελίδα της adobe και κατέβασε την τελευταία έκδοση για ics .

 

Έχω jelly bean...Θα είναι συμβατή με ICS?

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις >διαχειριστής εφαρμογών>όλα > και θα τις βρεις τέρμα κάτω .

 

Ευχαριστω, αλλα δε διατυπωσα καλα την ερωτηση, πως τις βγαζουμε απο αποκρυψη;

Link to comment
Share on other sites

Έχω jelly bean...Θα είναι συμβατή με ICS?

 

Βασικά είμαι οκ...Την πέρασα και όλα κομπλέ.Ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση του flash εχεις εγκαταστήσει ??

Κατέβασε το από εδω .

Ή πήγαινε στην επίσημη σελίδα της adobe και κατέβασε την τελευταία έκδοση για ics .

 

Έχω jelly bean...Θα είναι συμβατή με ICS?

 

Η πρώτη σελίδα στις τροποποιήσεις πάντα έχει την τελευταία έκδοση... και φυσικά είναι συμβατή. Enjoy :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρει κανείς πως μπορώ να έχω flash player στο κινητό μου? Είμαι official 4.1.2... Έκανα επαναφορά εργοστασιακών, κι ενώ ξαναπερνάω την εφαρμογή adobe flash player δεν μπορώ να ανοίξω τέτοιες σελίδες...

 

Πέρασε και τον firefox και πήγαινέ ρυθμίσεις - plugins - enable. Και τσεκαρε μετά να δεις κάτι από flash.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Είναι φυσιολογικό όταν φορτίζει το κινητό να είναι συνεχώς awake όπως φαίνεται στα battery settings;

 

Φυσιολογικότατο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες! Πριν λιγο μου εβγαλε οτι υπαρχει διαθεσιμη αναβαθμιση περιπου 23mb και την εγκατεστησα. Ξερει κανεις τιποτα;;

 

edit: τωρα διαβαζω την ενοτητα "αναβαθμισεις kIES"

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Πως το βρήκες, μήπως συμβεί και σε μας?

 

Καλησπερα αλεξ61απλα εκανα το εξης.Πατησα πανω στην επιλογη βοηθος σελιδας και με εβαλε μεσα σε ενα αλλο μενου.Τελικα απο εκει ενεργοποιηθηκε κανονικα η επιλογη.

 

Παιδια αλλη μια απορια,το κανονικο πληκτρολογιο της σαμσουνγκ που εχει μεσα εξαρχης,υπαρχει πουθενα η δυνατοτητα να ρυθμιζουμε την ενταση του ηχου κατα την πληκτρολογηση?

Σας το ρωταω αυτο διοτι στην εφαρμογη swiftkey 3 παρεχεται αυτη η δυνατοτητα,ευχαριστω.

 

Κανεις απο εδω μεσα για να μου λυσει αυτην την απορια υπαρχει?ευχαριστω.

Edited by spartan30gr
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Παιδια όπως ανέφερε σε προηγούμενο μου ποστ αγόρασα και εγώ το κινητό μεταχειρισμένο από ένα παιδί και είχε μέσα ως μπαταρία αυτήν εδώ http://www.ebay.com/itm/330758439655 . Δεν έχω κάποιο θέμα ως τώρα απλά ήθελα να ξέρω αν μπορεί η μπαταρία να βλάψει το κινητό
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα το s3 από plaisio. Από που βλέπω αν είναι ελληνικό η εισαγωγής; Παντος μέσα στην συσκευασία είχε ελληνικό οδηγό γρηγορης εκκίνησης. Κατεβασα επίσης την εφαρμογή android system info για να δώ πληροφορίες για το κινητό και στην CPU μου βγάζει ARMv7 processor rev 0 (v7l). Αυτός είναι ο exynos; Και κάτι ακόμα η οθόνη αλλάζει ελαφρώς χρωματισμό όταν την βλέπω υπό γωνία. Είναι φυσιολογικό αυτό; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα το s3 από plaisio. Από που βλέπω αν είναι ελληνικό η εισαγωγής; Παντος μέσα στην συσκευασία είχε ελληνικό οδηγό γρηγορης εκκίνησης. Κατεβασα επίσης την εφαρμογή android system info για να δώ πληροφορίες για το κινητό και στην CPU μου βγάζει ARMv7 processor rev 0 (v7l). Αυτός είναι ο exynos; Και κάτι ακόμα η οθόνη αλλάζει ελαφρώς χρωματισμό όταν την βλέπω υπό γωνία. Είναι φυσιολογικό αυτό; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. :D

 

Είχα ρωτήσει κιεγώ αν είναι Ελληνικό και μου είπανε:

 

Καλημέρα .

Ακολούθησε αυτά τα βηματα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα το s3 από plaisio. Από που βλέπω αν είναι ελληνικό η εισαγωγής; Παντος μέσα στην συσκευασία είχε ελληνικό οδηγό γρηγορης εκκίνησης. Κατεβασα επίσης την εφαρμογή android system info για να δώ πληροφορίες για το κινητό και στην CPU μου βγάζει ARMv7 processor rev 0 (v7l). Αυτός είναι ο exynos; Και κάτι ακόμα η οθόνη αλλάζει ελαφρώς χρωματισμό όταν την βλέπω υπό γωνία. Είναι φυσιολογικό αυτό; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. :D

Ο επεξεργαστής ειναι ο exynos (όπως σωστά υπέθεσες) με αρχιτεκτονικής arm .

Και αν δεν κάνω λάθος της ιδιας αρχιτεκτονικής(arm) είναι όλοι οι mobile επεξεργαστές εκτός της intel .

Edited by m7ixalis

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο επισημη ανανεωση λογισμικου εξαφανιστηκε η ρυθμιση εφε κυματων , στην οθονη κλειδωματος. Μπορω να κανω κατι?

 

Δηλαδή εάν πας κλείδωμα οθόνης , Επιλογές οθόνης κλειδώματος , εφέ κυμάτων δεν υπάρχει αυτή η ρύθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει

 

Κανε ένα reboot ,αν δεν εμφανιστεί περνά ξανά την rom με odin .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια το αποφασισα! Θα παραγγειλω το μπλε. Το birdphone βλεπω οτι εχει καλες κριτικες... Και καλη τιμη... Υπαρχει περιπτωση να εχει κανενα απο τη μαμα JB???:D
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια το αποφασισα! Θα παραγγειλω το μπλε. Το birdphone βλεπω οτι εχει καλες κριτικες... Και καλη τιμη... Υπαρχει περιπτωση να εχει κανενα απο τη μαμα JB???:D

 

Το μπλε είναι το καλύτερό. Ολα jellybean στην 4.1.1 πιθανόν να έχουν όπου εσύ θα πας σε 4.1.2

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια το αποφασισα! Θα παραγγειλω το μπλε. Το birdphone βλεπω οτι εχει καλες κριτικες... Και καλη τιμη... Υπαρχει περιπτωση να εχει κανενα απο τη μαμα JB???:D

 

Καλη κινηση να το παρεις..Εγω εχω το λευκο αλλα θα σου πω οτι και το μπλε ειναι πραγματικα πολυ ομορφο:)

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...