Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα παιδιά. Ξέρει κανείς αν το S3 μπορεί να μεταφέρει αρχεία μέσω καλωδίου απευθείας σε στικακι. Το έχει κάνει κανείς?

 

Χρειάζεσαι μόνο έναν OTG adaptor

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πως μπορω να ξερω αν το κινητο μου εχει το v6 supercharger?

To ρωταω αυτο γιατι εχω την ομεγα v39 και στο σιτε xda λεει οτι περιλαμβανεται μεσα..αλλα ειναι εγκατεστημενο?

Αλλα δεν εχω δει πουθενα καποιο μενου για v6 supercharger...

 

Ξερει κανειις τπτ?

Link to comment
Share on other sites

ναι και σε μενα το λεει. αλλα το μυνημα παει και ερχεται και αναφορα παραδοσης.

 

Εγω πάλι στην ίδια έκδοση 4.1.2 δεν μου βγάζει κανένα μήνυμα από αυτά που αναφέρετε. Μήπως έχει να κάνει με την προέλευση του κινητού?

1. Nokia 6600, 2. Nokia N96, 3. Nokia E72, 4. iPhone 3GS, 5. iPhone 4, 6. iPhone 4S, 7. galaxy s2, 8. galaxy s3, 9. galaxy s4, Samsung Note 3, Sony Xperia Z5, Xiaomi mi5s
Link to comment
Share on other sites

Κάθε λίγο και λιγάκι γράφουν και κάτι διαφορετικό εκεί και αλλάζουν τις γνώμες σαν τα πουκάμισα.

Έσκασαν μερικές συσκευές με XELLA με τα υποτιθέμενα fix στον κερνελ και στο recovery και τώρα λένε βάλτε και τον bootloader (που και αυτό έχει γίνει ήδη).

Σε λίγο το fix θα περιλαμβάνει και καινούρια μπαταρία και δερμάτινη θήκη.

Τσάμπα αγχώνεστε.Σε τόσα εκατομμύρια συσκευές κάποιες θα σκάσουν.

Είτε είναι S3, είτε τηλεόραση, είτε το mouse σας.

Απολαύστε τη συσκευή σας όπως είναι, γιατί το άγχος μικραίνει τη ζωή :cool:

 

BLH3 πρέπει να έχω, αλλά βαριέμαι καν να το ξανακοιτάξω.Ούτε ασχολούμαι με αυτό.

 

Τα πράγματα δεν είναι ακριβώς όπως τα λες. Είχα και εγώ την ίδια άποψη γιατί νόμιζα ότι ξαφνικά το κινητό σταματάει και τέλος. Αλλά δεν είναι έτσι ξεκινάει και παγώνει συνεχώς μέχρι να τα φτύσει τελείως. Πράγμα που σημαίνει ότι δεν είναι λειτουργικό το κινητό καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι στην ίδια έκδοση 4.1.2 δεν μου βγάζει κανένα μήνυμα από αυτά που αναφέρετε. Μήπως έχει να κάνει με την προέλευση του κινητού?

 

με τους τονους εχει να κανει. αν δεν βαλεις τονους ειναι οκ. το δοκιμασα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

να ρωτησω κατι..

οταν ανεβαζω φωτογραφια στο instagram δεν μπορω να ανεβασω ολη την φωτο μου δινει συγκεκριμενο πλαισιο..

πχ στο iphone την ανεβαζε κανονικα ολοκληρη..

υπαρχει καποια εφαρμογη γι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα δεν είναι ακριβώς όπως τα λες. Είχα και εγώ την ίδια άποψη γιατί νόμιζα ότι ξαφνικά το κινητό σταματάει και τέλος. Αλλά δεν είναι έτσι ξεκινάει και παγώνει συνεχώς μέχρι να τα φτύσει τελείως. Πράγμα που σημαίνει ότι δεν είναι λειτουργικό το κινητό καθόλου.

 

Υπάρχουν αναφορές ότι μπορεί να συμβούν και οι 2 περιπτώσεις.

Τα παγώματα-κολήματα συνήθως προκαλούνται και από άλλους παράγοντες, οπότε ποτέ δε μπορείς να είσαι σίγουρος.

Τα ηλεκτρονικά σε γενικές γραμμές πάντως (όχι βέβαια πάντα) σκάνε μια κι έξω :)

Link to comment
Share on other sites

Κατά λάθος εχω δημιουργήσει ενα φάκελλο στην επιφάνεια των προγραμμάτων , αλλά τώρα δεν μπορώ να τον αφαιρέσω

ξέρει κανείς τον τρόπο????

Link to comment
Share on other sites

Κατά λάθος εχω δημιουργήσει ενα φάκελλο στην επιφάνεια των προγραμμάτων , αλλά τώρα δεν μπορώ να τον αφαιρέσω

ξέρει κανείς τον τρόπο????

 

Πλήκτρο μενού-Επεξεργασία και κράτα πατημένο το εικονίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Κατά λάθος εχω δημιουργήσει ενα φάκελλο στην επιφάνεια των προγραμμάτων , αλλά τώρα δεν μπορώ να τον αφαιρέσω

ξέρει κανείς τον τρόπο????

 

Πατα παρατεταμενα πανω στο φακελο και συρτον στον καδο ;)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Πλήκτρο μενού-Επεξεργασία και κράτα πατημένο το εικονίδιο.

 

Την έχω κάνει αυτή την διαδικασία αλλά τίποτα....

Link to comment
Share on other sites

Το χω κανει αυτο αλλά τιποτα......

 

Κανε μια επανεκκινηση και μετα ξανα καν'το..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!

την βοηθεια σας !!

ειχα κατεβασει το contact sync for facebook κ δουλευε κανονικα μεχρι σημερα που μου εβγαλε update..

Το εκανα κ μου εβγαλε το antivιrius οτι εχει ιο..

Να το κανω απεγκατασταση η να μην το λαβω υποψιν?

αν ναι υπαρχει καποια αντιστοιχη εφαρμογη??

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!

την βοηθεια σας !!

ειχα κατεβασει το contact sync for facebook κ δουλευε κανονικα μεχρι σημερα που μου εβγαλε update..

Το εκανα κ μου εβγαλε το antivιrius οτι εχει ιο..

Να το κανω απεγκατασταση η να μην το λαβω υποψιν?

αν ναι υπαρχει καποια αντιστοιχη εφαρμογη??

 

Εγω δεν εχω βαλει ποτε antivιrius και εχω βαλει οτι εφαρμογη θελεις (και εφαρμογες που δεν υπαρχουν καθολου στο play store).

Δεν κολλαει ιο, το μονο που μπορει να κανει μια εφαρμογη (παραξενη) να μπορει να δει διαφορους λογαριασμους σου οπως gmail κ.λ.π..Και αυτο αν το εχει επιλεξει ο δημιουργος της εφαρμογης..Εγω θα εσβηνα το antivιrius.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω βαλει ποτε antivιrius και εχω βαλει οτι εφαρμογη θελεις (και εφαρμογες που δεν υπαρχουν καθολου στο play store).

Δεν κολλαει ιο, το μονο που μπορει να κανει μια εφαρμογη (παραξενη) να μπορει να δει διαφορους λογαριασμους σου οπως gmail κ.λ.π..Και αυτο αν το εχει επιλεξει ο δημιουργος της εφαρμογης..Εγω θα εσβηνα το antivιrius.

 

μια φιλη εχασε ολα της τα μηνυματα μολις εβαλε την εφαρμογη ομως..:O

Link to comment
Share on other sites

μια φιλη εχασε ολα της τα μηνυματα μολις εβαλε την εφαρμογη ομως..:O

 

Μηπως ετυχε; Δεν ξερω εγω την γνωμη μου ειπα..

Ρισκαρε το αν θες για να δεις. :p

 

Edit:

Εδω που ειδα δεν εχει μονο μια: https://play.google.com/store/search?q=contact+sync+for+facebook&c=apps

Edited by motomoto00
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ετυχε; Δεν ξερω εγω την γνωμη μου ειπα..

Ρισκαρε το αν θες για να δεις. :p

 

Edit:

Εδω που ειδα δεν εχει μονο μια: https://play.google.com/store/search?q=contact+sync+for+facebook&c=apps

μπα καλε αστο καλυτερα...:p

ναι τωρα τα ειδα κ εγω..

σε ευχαριστω παρα πολυυυυ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εκανα ρισετ τη συσκευη μου ξαναεγκατεστησε τη τελευταια έκδοση 4.1.2 αλλά βλέπω πως το S Voice δε λειτουργεί όταν δεν ειμαι συνδεδεμενος στο ιντερνετ. το ίδιο και η φωνητικη πληκτρολογηση μηνυματων η οποια για να δουλεψει επρεπε να αλλαξω γλωσσα απο english generic σε english uk. τι παίζει;;; στην 4.1.2 δεν υπάρχουν αυτές οι δυνατότητες;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Oταν φορτιζω το κινητο και φτασει στο 100% και μου βγαλει μηνυμα να βγαλω το φορτιστη επειδη εχει φορτισει πληρως?

Αν τον αφησω πανω για αρκετες ωρες πχ ενα 8ωρο που θα κοιμαμαι ενω ειναι στο 100% υπαρχει προβλημα η δεν παθαινει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΠΤ?

Καποιος που να ξερει σιγουρα..

Link to comment
Share on other sites

Oταν φορτιζω το κινητο και φτασει στο 100% και μου βγαλει μηνυμα να βγαλω το φορτιστη επειδη εχει φορτισει πληρως?

Αν τον αφησω πανω για αρκετες ωρες πχ ενα 8ωρο που θα κοιμαμαι ενω ειναι στο 100% υπαρχει προβλημα η δεν παθαινει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΠΤ?

Καποιος που να ξερει σιγουρα..

 

Μη τρελενεσαι δεν παθαίνει τίποτα. Ολα μου τα κινητά το ίδιο κάνω πάντα. Σιγά μη ξυπνάω για να το βγάλω. Και να χαλάσει παίρνεις άλλη πολυ φτηνά που δεν ...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...