Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλυσπερα!!

Ριχτε τα φωτα σας τι φορτιστη να παρω,γιατι μου χει σπασει τα νευρα με το θεμα φορτισης!!

Εχω τον μαμα,και ειχα παρει ενα extra καλωδιο αλλα κανει παλι τα ιδια χαλια!

Να παρω καινουριο καλωδιο ι προτεινετε complete??

Eυχαριστω!

Edited by Geo_1983
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σύντροφε :lol:

 

Μια σφεντονάτη ερώτηση:

 

Stable: ArchiDroid 1.7.6 XDA

Oldstable: ArchiDroid 1.6.4 XDA

 

Bloatware: ArchiDroid XWUGML4 XDA

 

 

από αυτά ποιο διαλέγεις και γιατί; το bloatware είναι αυτό που είναι "πεντακάθαρο" χωρίς παρατράγουδα μέσα; είναι πιο γρήγορο να υποθέσω; ή μήπως καλύτερα το stable και τέλος η ιστορία;

 

υποθέτω ότι εξοικονόμηση ενέργειας έχει μέσα ε;...

 

Ευχαριστώ :O

 

Το bloatware είναι έξτρα πακέτο (πρέπει να έχεις ήδη εγκαταστήσει την ρομ) που έχει βαριές εφαρμογές της samsung που δεν περιλαμβάνονται στη rom όπως svoice κλπ. Θα βάλεις την 1.7.6 και μετά θα βάλεις και τον boeffla beta 13. Κατά την εγκατάσταση της rom διαλέγεις τι προγράμματα κλπ να έχει μέσα της samsung, τι launcher, keyboard κ.α. Κάποια στιγμή θα σε ρωτήσει για preset kernel. Θα έχει Archidroid, Archidroid Performance και Archidroid powersave. Αφού σε καίει η μπαταρία θα διαλέξεις το powersave. Και είσαι έτοιμος ;) (Εννοείται αν μετά μετανιώσεις και θες performance απλά μέσω του προγράμματος boeffla config επιλέγεις ένα απο τα presets που σου είπα ή αλλάζεις μόνος τις τιμές και είσαι έτοιμος

 

Παιδια καλυσπερα!!

Ριχτε τα φωτα σας την φορτιστη να παρω,γιατι μου χει σπασει τα νευρα με το θεμα φορτισης!!

Εχω τον μαμα,και ειχα παρει ενα extra καλωδιο αλλα κανει παλι τα ιδια χαλια!

Να παρω καινουριο καλωδιο ι προτεινετε complete??

Eυχαριστω!

 

Δοκίμασε από κανένα φίλο το usb (καλύτερα ή καλώδιο που ήρθε μαζί με το κινητό ή κάτι καλό όχι φτηνιάρικο) και δες με το galaxy current τι mA δίνει. Εγώ με stock φορτιστή και καλώδιο μου έδινε 300mA (!!!) και μόλις έβαλα ένα άλλο καλώδιο απο ένα sony ericcson που έχω πήγε στα 1000mA. Αν δεις οτι πάλι κάνει τα ίδια τότε λογικά ο φορτιστής τα έπαιξε.

Edited by jimdem582
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια γρήγορη ερώτηση ....

το Don't panic δεν είναι συμβατό με την 4.3 ?

το έβαλε ένας φίλος στο κινητό του με 4.3 και του κλείνει μόλις πάει να ανοίξει ....

καμιά ιδέα ??

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για την απάντηση Τζιμ :)

 

Και τελευταία πριν κλείσει το θέμα :lol:

 

Πρέπει να κάνω full wipe κλπ; Δλδ θα πρέπει να χάσω ό,τι στοιχεία έχω στο κινητό για να μπει η νέα ρομ;

 

Κάπου διάβαζα και για κάτι ντέλβικ κλπ, τι είναι αυτά;; :cry:

 

(εν συντομία, ποια διαδικασία ακριβώς προτείνεις :lol:)

 

Και πάλι ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

Το bloatware είναι έξτρα πακέτο (πρέπει να έχεις ήδη εγκαταστήσει την ρομ) που έχει βαριές εφαρμογές της samsung που δεν περιλαμβάνονται στη rom όπως svoice κλπ. Θα βάλεις την 1.7.6 και μετά θα βάλεις και τον boeffla beta 13. Κατά την εγκατάσταση της rom διαλέγεις τι προγράμματα κλπ να έχει μέσα της samsung, τι launcher, keyboard κ.α. Κάποια στιγμή θα σε ρωτήσει για preset kernel. Θα έχει Archidroid, Archidroid Performance και Archidroid powersave. Αφού σε καίει η μπαταρία θα διαλέξεις το powersave. Και είσαι έτοιμος ;) (Εννοείται αν μετά μετανιώσεις και θες performance απλά μέσω του προγράμματος boeffla config επιλέγεις ένα απο τα presets που σου είπα ή αλλάζεις μόνος τις τιμές και είσαι έτοιμος

 

 

 

Δοκίμασε από κανένα φίλο το usb (καλύτερα ή καλώδιο που ήρθε μαζί με το κινητό ή κάτι καλό όχι φτηνιάρικο) και δες με το galaxy current τι mA δίνει. Εγώ με stock φορτιστή και καλώδιο μου έδινε 300mA (!!!) και μόλις έβαλα ένα άλλο καλώδιο απο ένα sony ericcson που έχω πήγε στα 1000mA. Αν δεις οτι πάλι κάνει τα ίδια τότε λογικά ο φορτιστής τα έπαιξε.

 

Οκ,σε ευχαριστω!θα παω στο πλαισιο να δω τι καλωδια εχουν!

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο έκανε μόνο του προτεινόμενο update και την πάτησα όπως το παΐδι από επάνω που αναφέρει ότι έκανε αναβάθμιση ένας φίλος του και μετά απλά δεν έχεις σήμα.

 

Μακάρι να ήξερα για τον φάκελο efs, αλλά δεν είχα πειράξει ΤΙΠΟΤΑ και δεν είχα ασχοληθεί γιατί η εγγύηση λήγει τον Ιούνιο και έτσι και δεν ήθελα να το rootάρω ποιο πριν, τώρα που την πάτησα αναγκαστικά ασχολήθηκα, διαβάζω ανελλιπώς και ψάχνω, ψάχνω να μάθω και να βρω άκρη.

 

Θα δοκιμάσω αυτό που μου πρότεινες και θα ενημερώσω.

 

Τίποτα δεν πέτυχε στο να επαναφέρει την imei.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν πέτυχε στο να επαναφέρει την imei.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2393289

 

αν εισαι ρουτ μπορεις να το διορθωσεις σε 5 λεπτα,ψαξε κ κατεβασε το αρχειο MG BASEBANDS.zip (13.6 mb περιπου) κ μεσω aroma απο cwm επιλεγεις το modem MG4 κ απλα φλασαρεις...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα απο την αναβαθμιση μου εξαφανιζει το ημερολογιο καθε φορα που κλεινει το τηλ,

 

Το εχω σε μια οθονη και χανεται καθε φορα!

 

Καμια ιδεα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..Σήμερα βρέθηκα με ενα φίλο με S4

 

Και τυχαίος ξανα εμαφνίστηκε το πρόβλημα που είχα στο S3 με την EMTEC CLASS 4 16GB SD που ήρθε μαζί.Δλδ πήγα να βγάλω φωτογραφία και δεν την αποθήκευε.Μετα απο σχεδόν ένα μήνα που δεν το έκανε.έδωσα τν κάρτα στον τύπο με το S4 και δεν είχε πρόβλημα..έβγαλε 20-30 φωτο και ήταν οκ.Με την δικιά του στο δικό μου την ΝΟ ΝΑΜΕ 2GB Πάλι οκ..

 

Τελικά να αλλάξω κάρτα μνήμης ή όχι;

 

Το παθαίνει τυχαία.Επείσης έχει και το σύμπτομα του gallery(κολλαει αμα δεν τν βγαλεις)και ακομα και στο pc οταν πας να την διαχειρηστεις καποιες φορες

 

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.

Ενημερωτικα,το σαββατο μου ρθε η αναβαθμιση,την εκανα μεσω wifi,εγινε εγκατασταση,και οταν πξγε να κανει επανεκινηση το κινητο τα κακαρωσε.

Αυτη τη στιγμη βρισκεται στην samsung.

Ενημερωτικα απλα.

Not everyone understands house music..it's a spiritual thing..a body thing..a soul thing..
Link to comment
Share on other sites

'Εχω ένα κινητό .

Ανοιχτό από το πρωϊ μέχρι το βράδυ , Wi-Fi ή Δεδομένα ενεργοποιημένα , ανάλογα που βρίσκομαι . Skype συνέχεια ενεργοποιημένο με 2-3

βιντεοσυνομιλίες στη διάρκεια της ημέρας , αρκετή περιήγηση Internet γιά νέα , καιρό , τι γράφτηκαν στα φόρουμ που συχνάζω και πιθανόν

καμιά απάντηση όταν χρειάζεται , κάμποσα τηλεφωνήματα όταν είναι απαραίτητο , λίγο παραπάνω από τα ανωτέρω τα Σ/Κύριακα , ειδικά όταν

κάνω καμιά μετακίνηση εκτός Αθηνών τραβώντας μερικές φωτογραφίες , μιά χαρά η διάρκεια της μπαταρίας , ΟΛΑ απροβλημάτιστα .

Δεν πρόκειται γιά κανένα super-κινητό .

Το S3 είναι , με 4.1.2 από μαμά , με καμιά 50ριά εφαρμογές από τις οποίες ζήτημα αν χρησιμοποιώ τις 5 (όπως όλοι ) , όπως το πήρα χωρίς να

κάνω καμιά χειρουργική επέμβαση ή "αναβάθμιση " :D :D

 

Έτσι πληροφοριακά ..........

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τελευταία μου κάνει κάτι περίεργα.Μπορεί τη μια μέρα να μην πέφτει καθόλου η μπαταρία και το βράδυ να έχει 50% + μπαταρία και την επόμενη να πέφτει μεσα σε 2-3 ωρες στο 60% με πάνω κάτω την ίδια χρήση.Επίσης παρατήρησα ότι χθες το βράδυ το έβαλα κατά τις 11.30 για φόρτιση και το πρωί στις 7 δεν είχε φορτίσει καν πλήρως.Κάπου στο 90 ήταν.Φταίει μήπως που το κλείνω σπάνια πλέον?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..Σήμερα βρέθηκα με ενα φίλο με S4

 

Και τυχαίος ξανα εμαφνίστηκε το πρόβλημα που είχα στο S3 με την EMTEC CLASS 4 16GB SD που ήρθε μαζί.Δλδ πήγα να βγάλω φωτογραφία και δεν την αποθήκευε.Μετα απο σχεδόν ένα μήνα που δεν το έκανε.έδωσα τν κάρτα στον τύπο με το S4 και δεν είχε πρόβλημα..έβγαλε 20-30 φωτο και ήταν οκ.Με την δικιά του στο δικό μου την ΝΟ ΝΑΜΕ 2GB Πάλι οκ..

 

Τελικά να αλλάξω κάρτα μνήμης ή όχι;

 

Το παθαίνει τυχαία.Επείσης έχει και το σύμπτομα του gallery(κολλαει αμα δεν τν βγαλεις)και ακομα και στο pc οταν πας να την διαχειρηστεις καποιες φορες

 

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;

κανε ενα backup τις φωτο και μην την ξαναβαλεις μεσα. παρε μια samsung η μια adata. αυτες τις εχω δοκιμασει στο s3 και ειναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.. Μια ερώτηση! Έβαλα σήμερα κι εγώ το πολυαναμενόμενο android 4.3 όλο χαρά.. Στα πληκτρολόγια υπάρχει μόνο το Qwerty πλέον ?? Θέλω να βάλω το αλφαριθμητικό πληκτρολόγιο που είχα πριν την αναβάθμιση και δε το βρίσκω. Δεν υπάρχει πια ή δεν το εντόπισα απλά?? Help!! Αν εξαφανίστηκε, υπάρχει κάποια εφαρμογή να με βοηθήσει να το ξαναβάλω ? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.. Μια ερώτηση! Έβαλα σήμερα κι εγώ το πολυαναμενόμενο android 4.3 όλο χαρά.. Στα πληκτρολόγια υπάρχει μόνο το Qwerty πλέον ?? Θέλω να βάλω το αλφαριθμητικό πληκτρολόγιο που είχα πριν την αναβάθμιση και δε το βρίσκω. Δεν υπάρχει πια ή δεν το εντόπισα απλά?? Help!! Αν εξαφανίστηκε, υπάρχει κάποια εφαρμογή να με βοηθήσει να το ξαναβάλω ? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

 

Πέρασε αυτό με cwm.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα το κινητό από ενα μαγαζί στην αθήνα καινουριο κ ηταν root στην stock με 4.1.2.

Μολις το ενεργοποιησα επειδη κιολας ηταν ανοιχτα τα δεδομενα με χρεωσε 1 ευρω η cosmote για το ιντερνετ.

Κλήση δεν έκανα ούε έστειλα μήνυμα εκείνη τηβ ωρα..

 

Μετά μεσω odin περασα την 4.3 την εργοστασιακή.

Από κει και πέρα δείχνει να έχει σήμα βάζω το pin της κάρτας αλλά δεν χτυπάει το κινητό καλεί αλλά δεν χτυπάει.

Οταν παω να κανω κληση λεει μη εγγεγραμενο στο δικτυο.

 

Εβαλα και την 4.1.2 την εργοαστασιακή πάλι και το ίδο πράγμα.

 

Αυριο το πρωι θα το πάω στο κατάστημα να μου δώσουν αλλο επι τοπου.. λετε να φταιει κατι αλλο?

 

Υπάρχει περίπτωση να είναι κλειδωμένο το κινητό?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα το κινητό από ενα μαγαζί στην αθήνα καινουριο κ ηταν root στην stock με 4.1.2.

Μολις το ενεργοποιησα επειδη κιολας ηταν ανοιχτα τα δεδομενα με χρεωσε 1 ευρω η cosmote για το ιντερνετ.

Κλήση δεν έκανα ούε έστειλα μήνυμα εκείνη τηβ ωρα..

 

Μετά μεσω odin περασα την 4.3 την εργοστασιακή.

Από κει και πέρα δείχνει να έχει σήμα βάζω το pin της κάρτας αλλά δεν χτυπάει το κινητό καλεί αλλά δεν χτυπάει.

Οταν παω να κανω κληση λεει μη εγγεγραμενο στο δικτυο.

 

Εβαλα και την 4.1.2 την εργοαστασιακή πάλι και το ίδο πράγμα.

 

Αυριο το πρωι θα το πάω στο κατάστημα να μου δώσουν αλλο επι τοπου.. λετε να φταιει κατι αλλο?

 

Υπάρχει περίπτωση να είναι κλειδωμένο το κινητό?

 

Κάτι πειράχτηκε μάλλον με τον efs φάκελλο. Διάβασε εδώ.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κάτι πειράχτηκε μάλλον με τον efs φάκελλο. Διάβασε εδώ.

 

Τι μου προτείνεται να κάνω?

 

Πάντως η συσκεύη έχει το σωστό imei δεν εχει πειραχτεί κάτι

Edited by thanospc
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος αν η 4.3 ML2 Rom της Cosmote με BOUGMK3 Baseband εχει το fast dormancy ενεργοποιημενο ή οχι;

Με *#9900# δεν μου βγαζει κατι σχετικο να ενεργοποιησω ή να απενεργοποιησω οπως εχω δει σε σχετικα τοπικα. Δεν ειναι ρουταρισμενο το κινητο και δεν μπορω να δουλεψω τη Fast Dormancy εφαρμογη απο το Play Store.

 

Οποιος μπορει ας βοηθησει.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε αυτό με cwm.

 

Μπορείς να μου δώσεις αναλυτικές οδηγίες φίλε γιατί δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με τέτοιες διαδικασίες ? Ποτέ δεν έχω πειράξει τηλέφωνό μου. Πληζ! Δε την παλεύω με το qwerty :P

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό σέρνεται αρκετά. Έχετε καμία ιδέα πως θα μπορούσα να το κάνω έστω και λίγο πιο γρήγορο χωρίς να χρειαστεί ρούτ; Πχ να ανοίγει τον dialer ή τις επαφές σε <1 δευτερόλεπτο και όχι σε 3-4 που χρειάζεται τώρα.

Επίσης, έχω βάλει δυο λογαριασμούς gmail και έχω εγκαταστήσει εφαρμογές και από τους δυο (ο ένας είναι παλιός αλλά τον έχω γιατί είχα αγοράσει εφαρμογές που χρησιμοποιώ). Υπάρχει περίπτωση αυτό να είναι που ζορίζει τόσο το κινητό;

Edited by james6
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια

εχει βγει η 4.3 π διαβαζω ολοι οτι εχουν Βαλει η ειναι custon rom;;

αν ναι πως την κατεβαζω;;

αξιζει να την κατεβασω; ειμαι με 4.1.2 ροοτ; αν κανω update θα χαθει τ ροοτ και το cwm;;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου δώσεις αναλυτικές οδηγίες φίλε γιατί δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με τέτοιες διαδικασίες ? Ποτέ δεν έχω πειράξει τηλέφωνό μου. Πληζ! Δε την παλεύω με το qwerty :P

Κατέβασε κάποιο άλλο πληκτρολόγιο από το play (swiftkey - swype).

Το κινητό σέρνεται αρκετά. Έχετε καμία ιδέα πως θα μπορούσα να το κάνω έστω και λίγο πιο γρήγορο χωρίς να χρειαστεί ρούτ; Πχ να ανοίγει τον dialer ή τις επαφές σε <1 δευτερόλεπτο και όχι σε 3-4 που χρειάζεται τώρα.

Επίσης, έχω βάλει δυο λογαριασμούς gmail και έχω εγκαταστήσει εφαρμογές και από τους δυο (ο ένας είναι παλιός αλλά τον έχω γιατί είχα αγοράσει εφαρμογές που χρησιμοποιώ). Υπάρχει περίπτωση αυτό να είναι που ζορίζει τόσο το κινητό;

 

Αυτό με το dialer ειναι γνωστό θέμα ,δοκίμασε κάποια αλλη εφαρμογή όπως τον exdialer ,και δεν φταίνε οι λογαριασμοί που εχεις .

Μπορείς να πας στις ρυθμίσεις /διαχείριση εφαρμογών /όλα / και να απενεργοποίησης οσες εφαρμογές δεν χρειάζεσαι .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πριν κάνω την αναβάθμιση σε 4.3, όταν έμπαινα σε σελίδες με το chrome μου έβγαζε σε κάποιες από αυτές, μήνυμα πως το κινητό είναι σε κίνδυνο στη σελίδα που μπήκα και μου έλεγε να πατήσω το οκ για να καθαρίσει, το οποίο δεν πάταγα. Για να καθαρίσω το κινητό από τυχόν ιό του έκανα επαναφορά εργοστασιακών και αναβάθμιση σε 4.3. Τώρα με την 4.3 μου βγήκε πάλι το ίδιο μήνυμα και χθες αν θυμάμαι καλά, μου έγραψε πως το κινητό έχει trojan στο οποίο ξανά δεν προχώρησα ότι μου πρότεινε να πατήσω. Δυστυχώς καμία από τις φορές αυτές που εμφανίστηκε το μήνυμα δεν τράβηξα screenshot για να σας το δείξω. Να αναφέρω πως οι σελίδες internet που μπαίνω είναι αθλητικού και ειδησεογραφικού περιεχομένου(link που βγαίνουν από το facebook από σελίδες που έχω κάνει like) και εννοείται όχι σε "περίεργες" σελίδες. Το κινητό δεν έχει παρουσιάσει κάποια δυσλειτουργία ή κάποια βραδύτητα, λειτουργεί ομαλά όπως πριν.Δεν ξέρω αν μου παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα στο μέλλον ή αν έχω ήδη πρόβλημα και γι αυτό πρέπει να το αποφύγω. Επειδή δεν θέλω να κάνω πάλι επαναφορά, υπάρχει κάποιο πρόγραμμα δωρεάν για να καθαρίσω το κινητό(antivirus??);
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πριν κάνω την αναβάθμιση σε 4.3, όταν έμπαινα σε σελίδες με το chrome μου έβγαζε σε κάποιες από αυτές, μήνυμα πως το κινητό είναι σε κίνδυνο στη σελίδα που μπήκα και μου έλεγε να πατήσω το οκ για να καθαρίσει, το οποίο δεν πάταγα. Για να καθαρίσω το κινητό από τυχόν ιό του έκανα επαναφορά εργοστασιακών και αναβάθμιση σε 4.3. Τώρα με την 4.3 μου βγήκε πάλι το ίδιο μήνυμα και χθες αν θυμάμαι καλά, μου έγραψε πως το κινητό έχει trojan στο οποίο ξανά δεν προχώρησα ότι μου πρότεινε να πατήσω. Δυστυχώς καμία από τις φορές αυτές που εμφανίστηκε το μήνυμα δεν τράβηξα screenshot για να σας το δείξω. Να αναφέρω πως οι σελίδες internet που μπαίνω είναι αθλητικού και ειδησεογραφικού περιεχομένου(link που βγαίνουν από το facebook από σελίδες που έχω κάνει like) και εννοείται όχι σε "περίεργες" σελίδες. Το κινητό δεν έχει παρουσιάσει κάποια δυσλειτουργία ή κάποια βραδύτητα, λειτουργεί ομαλά όπως πριν.Δεν ξέρω αν μου παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα στο μέλλον ή αν έχω ήδη πρόβλημα και γι αυτό πρέπει να το αποφύγω. Επειδή δεν θέλω να κάνω πάλι επαναφορά, υπάρχει κάποιο πρόγραμμα δωρεάν για να καθαρίσω το κινητό(antivirus??);

 

Μην φοβάσαι είναι διαφημίσεις. Δεν έχεις κολλήσει τίποτα. Αγνόησε αυτά τα μηνύματα και μην τα πατήσεις. (βλέπουν οτι ο browser σου είναι android και "σερβίρουν" κατάλληλες διαφημίσεις)

 

Λίγο άκυρο αλλά με την 4.3 δεν μου αρέσουν οι εικόνες των επαφών όπως τις άλλαξαν. Μου θυμίζουν την Whistler's Mother απο τον Mr.Bean :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...