Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολλοί εχω δει να δοκιμάζουν παρόμοιες λύσεις με επιτυχία.

Ίσως και τη συγκεκριμένη απλά δε θυμάμαι και δε θα πω ναι ή όχι και να πάρω το παιδί στο λαιμό μου.

Αν εσύ την δοκίμασες και δεν δουλεύει πες το.

μοιρασμενα ειναι τα πραγματα..δεν την εχω δοκιμασει αλλα εχω διαβασει και ακουσει και επιτυχιες και αποτυχιες...το ρισκαρει και βλεπει

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημερα !!

Ξερει καποιος αν δουλευει αυτο. ( dual sim adapter for galaxy s3 ). Yπαρχει κινδυνος να χαλασει το τηλεφωνο ?

http://www.ebay.com/itm/Dual-SimCard-Sims-Adapter-Holder-for-Samsung-Galaxy-S3-I9300-SGH-I747-2sim-/221288946285?pt=US_Other_Cell_Phone_Accessories&hash=item3385d95a6d

Θα με σωσει κυριολεκτικα...

Κι αν ναι υπαρχει καποιος που το εχει κανει ?

 

Με ενδιαφερει και εμενα παιδια αν καποιος το εχει βαλει και δουλευει ας μας πει για να το παραγγειλω και εγω.

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφερει και εμενα παιδια αν καποιος το εχει βαλει και δουλευει ας μας πει για να το παραγγειλω και εγω.

μα...απαντησα πιο πανω...υπαρχουν και αποτυχιες...take the risk...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το χτυπησα σε μια δημοπρασία μόλις το παραλαβω θα ενημερωσω αν δουλεύει
Link to comment
Share on other sites

Μολις περασα 4.3 ΜΚ6 μεσω KIES. Οσο προλαβα να το δοκιμασω, ολα καλα. Ψαχνω πως να το rootαρω τωρα.

Πριν ειχα 4.1.2 rooted.

Link to comment
Share on other sites

Μολις περασα 4.3 ΜΚ6 μεσω KIES. Οσο προλαβα να το δοκιμασω, ολα καλα. Ψαχνω πως να το rootαρω τωρα.

Πριν ειχα 4.1.2 rooted.

ποια version?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ενώ στις επαφές μου δείχνει το εικονίδιο της βιντεοκλήσης, το πατάω, καλεί, βλέπω τον εαυτό μου στην κάμερα και στο καπάκι "unable to make video call". Το ίδιο και με το core της συζύγου. Παίζει κάτι με το android? Παλιά με το wave έκανα κανονικά βιντεοκλήσεις

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Έκανα πρόσφατα αναβάθμιση στην 4.3 κι ενώ στην αρχή δεν υπήρχε, έχει λίγες μέρες που στη γραμμή ειδοποιήσεων ενώ η συσκευή είναι κλειδωμένη εμφανίζεται ένα μιλρόφωνο. Τι είναι αυτό; Μπορώ να το αφαιρέσω;
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο πρόβλημα στην επίσημη 4.3 μετά από φλασαρισμα της μέσω odin. Η κάμερα μου βγάζει το μήνυμα "camera failed" και δεν ανοίγει. Καμιά ιδέα κανείς;
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Έκανα πρόσφατα αναβάθμιση στην 4.3 κι ενώ στην αρχή δεν υπήρχε, έχει λίγες μέρες που στη γραμμή ειδοποιήσεων ενώ η συσκευή είναι κλειδωμένη εμφανίζεται ένα μιλρόφωνο. Τι είναι αυτό; Μπορώ να το αφαιρέσω;

 

Το ιδιο εκανε και το δικο μου και οσο και εαν προζπαθησα δεν εφευγε.τελικα δεν ξερω πως εφυγε...τωρα δεν βγαινει.αν καποιοε γνωριζει ας μα ς πει..

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο πρόβλημα στην επίσημη 4.3 μετά από φλασαρισμα της μέσω odin. Η κάμερα μου βγάζει το μήνυμα "camera failed" και δεν ανοίγει. Καμιά ιδέα κανείς;

Κανε της μια εκκαθάριση αν δεν φτιάξει πέρνα ξανά το firmware .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σας! μου ήρθε στο kies ότι υπάρχει μια νέα έκδοση για το κινητό (PDA:MK6/PHONE:MK6/CSC:MK2(DBT))...

αυτή ειναι η 4.3???

να το αναβαθμίσω ειναι καλή? η να περιμένω άλλη έκδοση?

πως μπορώ να κάνω clear update sthn samsung όπως γίνεται με την sony με το (sus)?

στο kies η επιλογή που λέει (ανάκτηση λογισμικού έκτακτης ανάγκης) τι κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε κι εμένα αναβάθμιση σε νέα έκδοση, αλλά επειδή έχω ακούσει διάφορα προβλήματα αναρωτιέμαι αν αξίζει η όχι. Να τονίσω οτι ειμαι χωρις root και οτι κάνω απλή χρήση της συσκευής. Υπάρχουν σημαντικές διαφορές? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

product code εχω GT-I9300RWDXEF

το ειδα με το check flus...

τι χωρα ειμαι δλδ;;

συγνωμη αν βγαινω εκτος τοπικ...

 

XEF ειναι γαλλικης προελευσης.

Link to comment
Share on other sites

product code εχω GT-I9300RWDXEF

το ειδα με το check flus...

τι χωρα ειμαι δλδ;;

συγνωμη αν βγαινω εκτος τοπικ...

 

Γαλλία.

Θα σε παρακαλέσω να διαβάζεις τα επισημασμένα θέματα όπως το ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΡΙΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ

και επίσης να μη κάνεις τις ερωτήσεις σου σε όποιο θέμα βρεις εύκαιρο.

Δεν είχε καμία σχέση η ερώτηση σου με την μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

εχετε δικιο κ ζηταω συγνωμη...

βαζοντας τα στοιχεια απο το check flus στην σελιδα δν μ βγαζει τπτ....

Edited by tudor2702
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε κι εμένα αναβάθμιση σε νέα έκδοση, αλλά επειδή έχω ακούσει διάφορα προβλήματα αναρωτιέμαι αν αξίζει η όχι. Να τονίσω οτι ειμαι χωρις root και οτι κάνω απλή χρήση της συσκευής. Υπάρχουν σημαντικές διαφορές? Ευχαριστώ!

 

Εχει καποια καλουδια αν σε ενδιαφερουν οπως το group play για παραδειγμα .. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.groupcast και εχει καλυτερη αποδοση μπαταριας ... την δουλευω καμμια 10 μερες δεν ειχα χρονο να δουλεψω την 4.1.2.Αν δεν του κανεις τρελη χρηση θα σε βγαλει αφοβα δυο μερες αν εισαι τυπος ιντερνετ social media και παιζεις παιχνιδια μια μερα το πολυ.Αυτα πιστευω να σε καλυψα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εχετε δικιο κ ζηταω συγνωμη...

βαζοντας τα στοιχεια απο το check flus στην σελιδα δν μ βγαζει τπτ....

 

μπες εδω http://www.sammobile.com/firmwares/2/ πηγαινε και βρες το I9300 galaxy s3 και μετα πηγαινε france - xef ... αν ειναι οπως λες XEF ...

Link to comment
Share on other sites

βαζω αυτα π μ ειπες κ μ εβγαλε να κατεβασω αλλα τα pda csc και modem ειναι διαφορετικα απο αυτα π εχω εγω κ μ χει βγαλει τ προγραμμα...

παιζει ρολο;

Link to comment
Share on other sites

βαζω αυτα π μ ειπες κ μ εβγαλε να κατεβασω αλλα τα pda csc και modem ειναι διαφορετικα απο αυτα π εχω εγω κ μ χει βγαλει τ προγραμμα...

παιζει ρολο;

 

Ποια εκδοση εχεις τωρα ;

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε κι εμένα αναβάθμιση σε νέα έκδοση, αλλά επειδή έχω ακούσει διάφορα προβλήματα αναρωτιέμαι αν αξίζει η όχι. Να τονίσω οτι ειμαι χωρις root και οτι κάνω απλή χρήση της συσκευής. Υπάρχουν σημαντικές διαφορές? Ευχαριστώ!

 

Αν δεν έχεις την εμμονή να πειράζεις το κινητό , κι' αφού κάνεις απλή χρήση , κι αφού δεν έχει αναφερθεί από κανέναν κάποια σοβαρή και όχι

αόριστη διαφορά/βελτίωση θα σου συνιστούσα να την αγνοήσεις .

Και σ' εμένα ήρθε η "αναβάθμιση" , αλλά τη έγραψα στα παλιότερα των υποδημάτων μου....... , παρ' όλο που δεν κάνω και τόσο απλή χρήση .

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις την εμμονή να πειράζεις το κινητό , κι' αφού κάνεις απλή χρήση , κι αφού δεν έχει αναφερθεί από κανέναν κάποια σοβαρή και όχι

αόριστη διαφορά/βελτίωση θα σου συνιστούσα να την αγνοήσεις .

Και σ' εμένα ήρθε η "αναβάθμιση" , αλλά τη έγραψα στα παλιότερα των υποδημάτων μου....... , παρ' όλο που δεν κάνω και τόσο απλή χρήση .

 

Μου ήρθε κι εμένα αναβάθμιση σε νέα έκδοση, αλλά επειδή έχω ακούσει διάφορα προβλήματα αναρωτιέμαι αν αξίζει η όχι. Να τονίσω οτι ειμαι χωρις root και οτι κάνω απλή χρήση της συσκευής. Υπάρχουν σημαντικές διαφορές? Ευχαριστώ!

 

όπως καταλαβες geo_kim περί ορέξεως κολοκυθόπιτα :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...