Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτές είναι φωτογραφίες της συσκευασίας. Σε εσάς έτσι ήταν;

 

[ATTACH]27334[/ATTACH]

 

 

Και το δικό μου OXA με ευρωπαϊκό φορτιστή.

Πολυ ταλαιπορημενο το κουτακι δεν ειναι?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest maklovinsam
καλησπερα φιλοι μου,σας εχει τυχει ποτε να πατησετε το πληκτρο επιστροφης 1 φορα κ αυτο να διπλοπατιεται?δλδ το παταμε 1φορα κι ακουγετε 2 φορες ο ηχος αφης.Λογικα καποιο lug ειναι του Ice cream. γνωριζει καποιος?
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ταλαιπορημενο το κουτακι δεν ειναι?

 

Δεν είναι έτσι όπως φαίνεται στη φωτογραφία. Απλά είναι λίγο χτυπημένο στη μια γωνία. Η φωτογραφία το υπερτονίζει.

 

Πιστεύω έγινε έτσι από το πακετάρισμα για την αποστολή με το courier.

Edited by djuan1988
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι έτσι όπως φαίνεται στη φωτογραφία. Απλά είναι λίγο χτυπημένο στη μια γωνία. Η φωτογραφία το υπερτονίζει.

 

Πιστεύω έγινε έτσι από το πακετάρισμα για την αποστολή με το courier.

 

Χωρις να θελω να ριξω λαδι στην φωτια,εχω την εντυπωση οτι η αυτοκολλητη ταινια σφραγισματος ειναι αλλαγμενη..Τουλαχιστον στο δικο μου που ειναι ελληνικο ΔΕΝ ειναι ετσι..

It all starts with the push of a button..

RELOAD

Link to comment
Share on other sites

Αυτές είναι φωτογραφίες της συσκευασίας. Σε εσάς έτσι ήταν;

 

[ATTACH]27334[/ATTACH]

 

 

Και το δικό μου OXA με ευρωπαϊκό φορτιστή.

 

Στο δικο μου το αυτοκόλλητο που γράφει να μην το δεχθείτε αν ειναι παραβιασμενο, ειναι πολυ μικρότερο και το logo της Samsung δεν ειναι μπλε.

Δοκίμασε να το ξεκολλήσεις και δες μήπως εχει κάποιο αλλο μικρότερο απο κατω

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι μου,σας εχει τυχει ποτε να πατησετε το πληκτρο επιστροφης 1 φορα κ αυτο να διπλοπατιεται?δλδ το παταμε 1φορα κι ακουγετε 2 φορες ο ηχος αφης.Λογικα καποιο lug ειναι του Ice cream. γνωριζει καποιος?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4326932#post4326932

παιδια εκανα φορματ με τον κωδικο που βαζουμε εκει π κανοθμε κληση,ειναι οντως ολοκληροτικο φορματ?

 

Ναι !!!

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ειδικά Μάκη που είσαι και παλιός, το έχουμε δει πάμπολλες φορές αυτό με το άνοιγμα του κουτιού από το μαγαζί και αντικατάσταση του αυτοκολλητου... στο s1 το είχαν κάνει πολλές φορές και μάλιστα είχαν Samsung αυτοκόλλητα να βάζουν. Δεν είναι διόλου απίθανο να σας έχουν αλλάξει το φορτιστή. Εδώ κάποιοι φλασαρανε ρομ και το ξανακλειναν... Π.χ. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3627694#post3627694 Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι αυτα παιδες. Εμενα ειναι ελληνικο και εχει αλλη ταινια σφραγισματος. Επισης το κουτι εμενα ειναι αθικτο ολοκαινουριο.
TCe
Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου το αυτοκόλλητο που γράφει να μην το δεχθείτε αν ειναι παραβιασμενο, ειναι πολυ μικρότερο και το logo της Samsung δεν ειναι μπλε.

Δοκίμασε να το ξεκολλήσεις και δες μήπως εχει κάποιο αλλο μικρότερο απο κατω

 

Πράγματι πρέπει να το έχουν ανοίξει.

 

Αν δεις στο 1:10 το αυτοκόλλητο είναι όπως το περιγράφεις.

 

 

Το κατάστημα είναι το birdphone. Θα επικοινωνήσω μαζί τους τη Δευτέρα και κατά πάσα πιθανότητα θα λάβουν μια ωραιότατη αξιολόγηση στο skroutz.

 

Επίσης και που ξέρω εγώ τι άλλο έχουν αλλάξει μέσα στο κουτί;

 

Ακόμη ο φορτιστής μου έχει πάνω ένα αυτοκόλλητο που γράφει JK.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

θα παρω τηλ και θα το δω αυτο με την εγγυηση αλλα απο το birdphone το τονιζουν και χωρις να τους ρωτησεις οτι καλυπτετε κανονικα απο samsung hellas.
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,ξερει κανεις καποιο widget να ανοιγω την μπαρα εργασιων χωρις να παταω συνεχεια το home button για να κλεινω τις εφαρμογες που τρεχουν??
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,ξερει κανεις καποιο widget να ανοιγω την μπαρα εργασιων χωρις να παταω συνεχεια το home button για να κλεινω τις εφαρμογες που τρεχουν??

 

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00007465410

Link to comment
Share on other sites

ΦΥΣΙΚΑ και καλύπτεται από την εγγύηση, δε χρειάζεται να το ρωτήσεις καν.

 

ok το λεω για καποιους που τους μπηκαν ιδεες οτι μπορει και να μην εχει.:)

παντος μετα απο 3 χρονια+ με iphone ....την εχω καταβρει ρε παιδια με τον γαλαξια τα κανει ολα σχεδον πολυ καλητερα + οτι δεν εχουμε και τα κοληματα τις apple που τοσα χρονια τα συνηθησα και νομιζα πως ολα ετσι ειναι:p

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

θα παρω τηλ και θα το δω αυτο με την εγγυηση αλλα απο το birdphone το τονιζουν και χωρις να τους ρωτησεις οτι καλυπτετε κανονικα απο samsung hellas.

 

Κοίτα με την εγγύηση δε νομίζω να έχουμε θέμα. Αγγλικό είναι το τηλέφωνο, εκτός αν έχουν αλλάξει το CSC, που δεν το νομίζω.

 

Ακόμη μια απόδειξη του ότι τα ανοίγουν είναι ότι έχει φορτιστή με το καλώδιο να είναι συνδεδεμένο με το κύριο σώμα αυτού και η συσκευασία περιέχει και ξεχωριστό καλώδιο USB!

 

Να πω ότι το κινητό είναι άψογο, αλλά θεωρώ απαράδεκτη την κίνηση αυτή που κάνουν (και κυρίως χωρίς να ενημερώσουν.

 

@lazman αν παρατηρήσεις θα δεις ότι το αυτοκόλλητο με το σήμα στης samsung είναι μια απλή εκτύπωση σε χαρτί ποιότητας 80gr και όχι σαν αυτό που βρίσκεται στην άλλη πλευρά της συσκευασίας (αυτό που λέει το imei).

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι πρέπει να το έχουν ανοίξει.

 

Αν δεις στο 1:10 το αυτοκόλλητο είναι όπως το περιγράφεις.

 

 

Το κατάστημα είναι το birdphone. Θα επικοινωνήσω μαζί τους τη Δευτέρα και κατά πάσα πιθανότητα θα λάβουν μια ωραιότατη αξιολόγηση στο skroutz.

 

Επίσης και που ξέρω εγώ τι άλλο έχουν αλλάξει μέσα στο κουτί;

 

Ακόμη ο φορτιστής μου έχει πάνω ένα αυτοκόλλητο που γράφει JK.

Καλο θα ηταν να επικοινωνήσεις με την Samsung Hellas και μέσω του IMEI να μάθεις την χώρα προέλευσης.

Σ ενδιαφέρει να μην ειναι εκτος ΕΕ και να προέρχεται απο πάροχο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

 

δεν ειναι αυτο που θελω,το εβαλα αλλα λεει οτι δεν τρεχει καμια ενω οταν παταω το home button μου βγαζει 2-3 και κανω καταργηση ολων..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

το κινητο ερχεται τελειως αφορτιστο? του βαλα σιμ και μπαταρια κι αμεσως στην πριζα χωρις να το ανοιξω. Εχει περασει πανω απο μιση ωρα και το ledακι ειναι ακομα κοκκινο

 

9ενα κουκλι ειναι και θυμαμαι οτι οταν το χα πρωτοδει στη παρουσιαση ελεγα οτι δε μ αρεσει!)

:cool:
Link to comment
Share on other sites

το κινητο ερχεται τελειως αφορτιστο? του βαλα σιμ και μπαταρια κι αμεσως στην πριζα χωρις να το ανοιξω. Εχει περασει πανω απο μιση ωρα και το ledακι ειναι ακομα κοκκινο

 

9ενα κουκλι ειναι και θυμαμαι οτι οταν το χα πρωτοδει στη παρουσιαση ελεγα οτι δε μ αρεσει!)

 

Συνήθως η μπαταρία είναι εν μέρη φορτισμένη.Εμένα π.χ. ήταν στο 59%

Link to comment
Share on other sites

θυμασαι περιπου ποση ωρα ηθελε για φορτιση??

 

Αν θυμάμαι καλά περίπου 1.5 ώρα

Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
ποια η διαφορα του τροπου φορματ απο τις ρυθμισεις του μενου? κ ποια με τον κωδικο που βαζουμε εκει που κανουμε κλησεις?
Link to comment
Share on other sites

ποια η διαφορα του τροπου φορματ απο τις ρυθμισεις του μενου? κ ποια με τον κωδικο που βαζουμε εκει που κανουμε κλησεις?

 

Ο 2ος τρόπος σβήνει και την κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...