Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβώς! όλα καλά λοιπόν:D μακάρι να βγάλει και Ελληνικά κάποια στιγμούλα μακάρι

Υποστηρίζει Βουλγάρικα,Τούρκικα...και όχι Ελληνικά.Τι κάνει η samsung hellas?

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όλοι μαζί,λοιπόν στη σελίδα της samsung στο facebook να τους κράξουμε μήπως και....!!
ειδικά τα Τουρκικά που λες Κωστή φίλε μια και καταγωγή και εγώ κατά το ήμισυ και η γυναίκα μου είναι απο πόλη... ναι θα μπω στο site να τους κράξω:mad:
ex-user of N9210i communicator,6210,8850, P800,GX10i, SL55,T610i, SX1,qtek2020,N95,3gs,Galaxy Note 2, lg g2 and ...6s plus
Link to comment
Share on other sites

ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΣΤΟ GOOGLE VOICE SEARCH ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ???????

 

ΜΟΝΟ ΣΤΟ S VOICE AΠANTAEI !!!

 

ρε παιδιά SORY για τα caps αλλα να συνενοούμαστε !!! :P χαχαχααχαχαχ

 

Εχει κανείς να μου στείλει το Mod Call Recorder+ Disable Increasing Volume? γιατι στους XDA δεν υπαρχουν valid links !!!

 

 

Οποτε μηπως να κανεις edit τα κεφαλαια γιατι και στο google search υπαρχει voice assistance ?

 

Υποστηρίζει Βουλγάρικα,Τούρκικα...και όχι Ελληνικά.Τι κάνει η samsung hellas?

 

ειδικά τα Τουρκικά που λες Κωστή φίλε μια και καταγωγή και εγώ κατά το ήμισυ και η γυναίκα μου είναι απο πόλη... ναι θα μπω στο site να τους κράξω:mad:

 

Υποστηρίζει Βουλγάρικα,Τούρκικα...και όχι Ελληνικά.Τι κάνει η samsung hellas?

 

Ψυχραιμια.Τι σας φταιει η samsung hellas?To google search ειναι εφαρμογη της google.Και μην περιμενετε αδικα

Να σας θυμισω οτι το πληκτρολογιο στο pure android απεκτησε ελληνικα στην 4.1.1!!!!

 

Α οκ η τσαντιλα παρεσυρε και το svoice :D

Κατανοητο

 

Φανταστειτε βεβαια οπως στα αγγλικα μπερδευει το plus-glass τί θα γινοταν στο ελληνικο βουρτσα ;)

Edited by Superuser

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Οποτε μηπως να κανεις edit τα κεφαλαια γιατι και στο google search υπαρχει voice assistance?

 

Ψυχραιμια.Τι σας φταιει η samsung hellas?To google search ειναι εφαρμογη της google.Και μην περιμενετε αδικα

Να σας θυμισω οτι το πληκτρολογιο στο pure android απεκτησε ελληνικα στην 4.1.1!!!!

Δίκιο σε όλα Αργύρη. απλά μου έρχεται κάπως... βλέπεις ανορθόγραφος είμαι εδώ και πάρα πολλά χρόνια... σπουδές στο βρομώ νήσο (Αγγλία) κλπκλπ... αλλά ναι οκ... όχι και Τουρκικά πανάθεμα τα μόγγολα και όχι Ελληνικά είπαμε!!! έχουμε μια απο τις πλέων πλούσιες γλώσσες είμαστε και.... τεσπα... δίκιο έχεις. Ψυχραιμία. απλά άδικο και σίγουρα κρίμα.

Edited by Superuser
ex-user of N9210i communicator,6210,8850, P800,GX10i, SL55,T610i, SX1,qtek2020,N95,3gs,Galaxy Note 2, lg g2 and ...6s plus
Link to comment
Share on other sites

Δίκιο σε όλα Αργύρη. απλά μου έρχεται κάπως... βλέπεις ανορθόγραφος είμαι εδώ και πάρα πολλά χρόνια... σπουδές στο βρομώ νήσο (Αγγλία) κλπκλπ... αλλά ναι οκ... όχι και Τουρκικά πανάθεμα τα μόγγολα και όχι Ελληνικά είπαμε!!! έχουμε μια απο τις πλέων πλούσιες γλώσσες είμαστε και.... τεσπα... δίκιο έχεις. Ψυχραιμία. απλά άδικο και σίγουρα κρίμα.

 

Επειδη ακριβώς έχουμε πλούσια και δύσκολη γλώσσα δεν την συμπεριλαμβάνουν. Την μιλάμε μονο 10 εκατομμύρια άνθρωποι οπότε αυτοί κοιτάνε μονο το κόστος.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μιας που μιλάμε για γλώσσα Η ΜΠΑΡΑ ΕΠΑΦΩΝ σας σε ποιά γλώσσα είναι?? τώρα είδα ότι έχει μόνο αγγλικούς χαρακτήρες!!!

υπάρχει κανα mod να την κάνουμε ελληνική???

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ακριβώς έχουμε πλούσια και δύσκολη γλώσσα δεν την συμπεριλαμβάνουν. Την μιλάμε μονο 10 εκατομμύρια άνθρωποι οπότε αυτοί κοιτάνε μονο το κόστος.
ναι οκ Κώστη. Η καραμέλα είναι μια χαρά λουσαρισμένη. Αν λοιπόν ΔΟΥΝΕ ότι την συγκεκριμένη γλώσσα δεν την μιλάνε μόνο 10 εκατομμύρια άνθρωποι αν λοιπόν δούνε ότι σε τομείς όπως η ηλεκτρονική, ιατρική, φιλοσοφική και όλο τον μικρό-μεγάλο κακό σκασμό από επιστήμες το copy and απλά paste λατιν characters πάει γόνατο... ναι οκ θα έπρεπε όλες οι φακιομένες εταιρίες να σέβονται έστω σε κάποιο βαθμό ορισμένα πράγματα. Τεσπα είναι άλλο κεφάλαιο και δεν θα ήθελα να επεκταθώ πάλι. Απλά παρακαλώ όλους... μην αναφέρεται ότι η Ελληνική γλώσσα αφορά μόνο 10 τούβλα περίπου ανθρώπους.... το κλέψιμο πάει γόνα. Δεκτό μεν καθώς είσαι από τις πλέων αρχαίες γλώσσες απαράδεκτο δε το να μην την υποστηρίζεις! άποψη μου δεν την αλλάζω και δεν το σχολιάζω άλλο. Συγνώμη σε όλους που υποτροπίασα άλλα δίχως να είμαι εθνικιστής ναι... είναι πόλεμος αυτός που συμβαίνει και μάλιστα σε ακραίο βαθμό.:mad:
ex-user of N9210i communicator,6210,8850, P800,GX10i, SL55,T610i, SX1,qtek2020,N95,3gs,Galaxy Note 2, lg g2 and ...6s plus
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο,όμως τα Βασκικά που τα συμπεριέλαβε στην 4.1.1 πόσοι τα μιλούν; Μήπως φταίμε κι εμείς λίγο; Μήπως υπήρξαν κάποιοι εθελοντές εκεί κι εδώ όχι....; Βέβαια δε μιλώ για τους καθηγητές στα πανεπιστήμια γιατί αυτοί μόνο για τους βαστάζοντες μεταπτυχιακούς φοιτητές νοιάζονται και για να βολέψουν τους συγγενείς τους....

Αυτό ακριβώς ήθελα να πω κι εγώ.Τόσα τμήματα Πληροφορικής θα μπορούσαν κάλλιστα να φτιάξουν ένα τέτοιο project.

Μιας που μιλάμε για γλώσσα Η ΜΠΑΡΑ ΕΠΑΦΩΝ σας σε ποιά γλώσσα είναι?? τώρα είδα ότι έχει μόνο αγγλικούς χαρακτήρες!!!

υπάρχει κανα mod να την κάνουμε ελληνική???

+1

Link to comment
Share on other sites

Δύο ημέρες έχουν περάσει με το θηρίο και οι εντυπώσεις πάνε από το καλό στο καλύτερο, το τηλέφωνο δεν κολλάει πουθενά, είναι σίγουρα το καλύτερο content consumption gadget που μπορείς να έχεις στην τσέπη του παντελονιού σου, πετάει στα παιχνίδια, μαγνητίζει όλα τα βλέμματα και έχει λειτουργίες που δεν υπάρχουν σε κανένα άλλο τηλέφωνο(multi window, pop out player,s-pen κτλ).

 

Πραγματικά αξίζει τα λεφτά του ειδικά στην σημερινή δύσκολη εποχή, είναι ένα εργαλείο για τον καθένα.

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ Κώστη. Η καραμέλα είναι μια χαρά λουσαρισμένη. Αν λοιπόν ΔΟΥΝΕ ότι την συγκεκριμένη γλώσσα δεν την μιλάνε μόνο 10 εκατομμύρια άνθρωποι αν λοιπόν δούνε ότι σε τομείς όπως η ηλεκτρονική, ιατρική, φιλοσοφική και όλο τον μικρό-μεγάλο κακό σκασμό από επιστήμες το copy and απλά paste λατιν characters πάει γόνατο... ναι οκ θα έπρεπε όλες οι φακιομένες εταιρίες να σέβονται έστω σε κάποιο βαθμό ορισμένα πράγματα. Τεσπα είναι άλλο κεφάλαιο και δεν θα ήθελα να επεκταθώ πάλι. Απλά παρακαλώ όλους... μην αναφέρεται ότι η Ελληνική γλώσσα αφορά μόνο 10 τούβλα περίπου ανθρώπους.... το κλέψιμο πάει γόνα. Δεκτό μεν καθώς είσαι από τις πλέων αρχαίες γλώσσες απαράδεκτο δε το να μην την υποστηρίζεις! άποψη μου δεν την αλλάζω και δεν το σχολιάζω άλλο. Συγνώμη σε όλους που υποτροπίασα άλλα δίχως να είμαι εθνικιστής ναι... είναι πόλεμος αυτός που συμβαίνει και μάλιστα σε ακραίο βαθμό.:mad:

 

Θα βγω τελείως off topic, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου αλλά πρώτοι απ' όλους εμείς οι ίδιοι απαξιώνουμε την Πλουσιότερη γλώσσα του κόσμου! Όταν βλέπεις την πλειοψηφία των νέων να γράφει στην πλειονότητα της greeklish και τα ελληνικά μμε να παίζουν από το πρωί μέχρι το βράδυ Τουρκικά σήριαλ δεν μπορείες να περιμένεις καλύτερη αντιμετώπιση από καμία Google...κλείνω το off topic και ζητώ συγνώμη για το εκτός θέματος σχόλιο.:)

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ Κώστη. Η καραμέλα είναι μια χαρά λουσαρισμένη. Αν λοιπόν ΔΟΥΝΕ ότι την συγκεκριμένη γλώσσα δεν την μιλάνε μόνο 10 εκατομμύρια άνθρωποι αν λοιπόν δούνε ότι σε τομείς όπως η ηλεκτρονική, ιατρική, φιλοσοφική και όλο τον μικρό-μεγάλο κακό σκασμό από επιστήμες το copy and απλά paste λατιν characters πάει γόνατο... ναι οκ θα έπρεπε όλες οι φακιομένες εταιρίες να σέβονται έστω σε κάποιο βαθμό ορισμένα πράγματα. Τεσπα είναι άλλο κεφάλαιο και δεν θα ήθελα να επεκταθώ πάλι. Απλά παρακαλώ όλους... μην αναφέρεται ότι η Ελληνική γλώσσα αφορά μόνο 10 τούβλα περίπου ανθρώπους.... το κλέψιμο πάει γόνα. Δεκτό μεν καθώς είσαι από τις πλέων αρχαίες γλώσσες απαράδεκτο δε το να μην την υποστηρίζεις! άποψη μου δεν την αλλάζω και δεν το σχολιάζω άλλο. Συγνώμη σε όλους που υποτροπίασα άλλα δίχως να είμαι εθνικιστής ναι... είναι πόλεμος αυτός που συμβαίνει και μάλιστα σε ακραίο βαθμό.:mad:

 

Θα βγω τελείως off topic, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου αλλά πρώτοι απ' όλους εμείς οι ίδιοι απαξιώνουμε την Πλουσιότερη γλώσσα του κόσμου! Όταν βλέπεις την πλειοψηφία των νέων να γράφει στην πλειονότητα της greeklish και τα ελληνικά μμε να παίζουν από το πρωί μέχρι το βράδυ Τουρκικά σήριαλ δεν μπορείες να περιμένεις καλύτερη αντιμετώπιση από καμία Google...κλείνω το off topic και ζητώ συγνώμη για το εκτός θέματος σχόλιο.:)

Συμφωνώ και με τους δυο σας. Στο ελληνικό λεξιλόγιο βασίζονται οι περισσότερες σύγχρονες γλώσσες.

Εκει φαίνεται η διάφορα πολιτισμού. Οι άνθρωποι δεν είχαν καν στο λεξιλόγιο τους παρόμοιες λέξεις για να εκφράσουν πράγματα και καταστάσεις.

Ακόμα και στα Αραβικά υπάρχουν δεκάδες ελληνικές λέξεις.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση, μπορεί να ακουστεί λίγο ηλίθια αλλά πρώτη φορά αποκτώ κινητό με ξένη rom. αν την αλλάξω και βάλω ελληνική τι διαφορά θα έχει στην ουσία???επιπλέον αν την κάνω flash ενδέχεται να χάσω την εγγύηση????και επειδή δεν μπορώ να βρω τον τρόπο μήπως μπορεί κάποιος να τον ξαναπεί???

άλλη μία ερώτηση που θέλω να κάνω είναι με τη δυνατότητα εγγραφής της οθόνης, πατάω το κεντρικό και το πάνω αλλά τίποτα.

τέλος το έχω ξαναποστάρει δύο φορές αλλά δεν πήρα απάντηση. δεν ξέρω κατά πόσο είναι πρόβλημα αλλά πολλές φορές καθώς κάνω hovering με το s pen ανοίγει εφαρμογές και γενικά λειτουργεί σαν να ακουμπάω τη μύτη του s pen στην οθόνη. τι μπορεί να γίνει με αυτό γιατί κουράζει λίγο....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που έχει Omega με Contacts με ελληνικές επαφές να μου ανεβάσει Το SecContacts.apk του για να δοκιμάσω ένα mod???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση, μπορεί να ακουστεί λίγο ηλίθια αλλά πρώτη φορά αποκτώ κινητό με ξένη rom. αν την αλλάξω και βάλω ελληνική τι διαφορά θα έχει στην ουσία???επιπλέον αν την κάνω flash ενδέχεται να χάσω την εγγύηση????και επειδή δεν μπορώ να βρω τον τρόπο μήπως μπορεί κάποιος να τον ξαναπεί???

άλλη μία ερώτηση που θέλω να κάνω είναι με τη δυνατότητα εγγραφής της οθόνης, πατάω το κεντρικό και το πάνω αλλά τίποτα.

τέλος το έχω ξαναποστάρει δύο φορές αλλά δεν πήρα απάντηση. δεν ξέρω κατά πόσο είναι πρόβλημα αλλά πολλές φορές καθώς κάνω hovering με το s pen ανοίγει εφαρμογές και γενικά λειτουργεί σαν να ακουμπάω τη μύτη του s pen στην οθόνη. τι μπορεί να γίνει με αυτό γιατί κουράζει λίγο....

κατ' εμέ και όχι μόνο... η ουσία είναι ότι θα έχεις Ελληνικό spen reader. Για τον-τους τρόπους και εγώ περιμένω από το myphone να χωρίσει υπό ενότητες για να βρω την άκρη. πολλά παιδιά εδώ έχουν αναφέρει το ¨πως για όλα¨. έχω χαθεί λίγο για αυτό περιμένω ξεσκαρτάρισμα. Με τους τρόπους που λένε ΔΕΝ θα χάσεις εγγύηση στο 90% των περιπτώσεων που μπορεί να σου τύχει. Πέρι print screen και όχι μόνο θα σου πρότεινα να κατεβάσεις την εφαρμογή user's digest=μικρό αλλά χρήσιμο εγχειρίδιο, τουλάχιστον κατ΄εμέ, για το νοτέλι μας. όταν το κάνεις κτήμα σου...σβηστό. Αυτά από εμένα.
ex-user of N9210i communicator,6210,8850, P800,GX10i, SL55,T610i, SX1,qtek2020,N95,3gs,Galaxy Note 2, lg g2 and ...6s plus
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση, μπορεί να ακουστεί λίγο ηλίθια αλλά πρώτη φορά αποκτώ κινητό με ξένη rom. αν την αλλάξω και βάλω ελληνική τι διαφορά θα έχει στην ουσία???επιπλέον αν την κάνω flash ενδέχεται να χάσω την εγγύηση????και επειδή δεν μπορώ να βρω τον τρόπο μήπως μπορεί κάποιος να τον ξαναπεί???

άλλη μία ερώτηση που θέλω να κάνω είναι με τη δυνατότητα εγγραφής της οθόνης, πατάω το κεντρικό και το πάνω αλλά τίποτα.

τέλος το έχω ξαναποστάρει δύο φορές αλλά δεν πήρα απάντηση. δεν ξέρω κατά πόσο είναι πρόβλημα αλλά πολλές φορές καθώς κάνω hovering με το s pen ανοίγει εφαρμογές και γενικά λειτουργεί σαν να ακουμπάω τη μύτη του s pen στην οθόνη. τι μπορεί να γίνει με αυτό γιατί κουράζει λίγο....

Με το s pen.Πατάς το κουμπί που έχει πάνω και πιέζεις παρατεταμένα το πενάκι σε κάποιο σημείο της οθόνης.Κάνεις αποθήκευση και έχεις το screenshot στις φωτό.Πιθανόν να υπάρχει κι άλλος τρόπος.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να εχεις σαν γλώσσα προεπιλογής τα αγγλικά ..(για να μιλάει το google voice)

Τωρα είδα οτι απαντήθηκε ..κάποιος να ρο σβήσει please ..:rolleyes:

Edited by skoj
Link to comment
Share on other sites

Με το s pen.Πατάς το κουμπί που έχει πάνω και πιέζεις παρατεταμένα το πενάκι σε κάποιο σημείο της οθόνης.Κάνεις αποθήκευση και έχεις το screenshot στις φωτό.Πιθανόν να υπάρχει κι άλλος τρόπος.

 

όχι screenshot....να τραβάει video την οθόνη εννοώ....για το άλλο θέμα με το spen τίποτα???

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα λύση με Solid Explorer ... βάζεις την ΕΧΤΕRΝΑL σε ένα παράθυρο και την INTERNAL σε ΑΛΛΟ χαχαχαχαχα

Με τον ES explorer αν θέλεις την κάνεις κ συντόμευση σε κάποια απ τις επιφάνειες εργασίας.

http://postimage.org/image/drcngbz27/
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανα νέο για το πότε θα το φέρουν οι ελληνικοί πάροχοι κινητής?μέσα Οκτώβρη μας είπαν,πλησιάζουμε τις 20:nuke::shoot::rocket::chair::dizzy: και ακόμα ούτε για προπαραγγελία.Για Νοέμβρη να περιμένουμε?

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανεις αν υπάρχει καμιά θήκη τύπου pouch δερμάτινη σαν αυτή εδω την γνήσια (http://www.mobilefun.co.uk/blog/2012/10/genuine-samsung-galaxy-note-2-pouches-arrive-at-mobile-fun/ αλλά να προστατέυει γύρω γύρω το κινητό. Να έχει δηλαδή απο πάνω μια γλώσσα που να κουμπώνει και να μην εκτίθεται το πάνω μέρος του κινητου. Μου έχει τύχει να πέσει κατώ κινητό με τέτοια θηκη pouch και να χτύπηθεί ακριβως στο πάνω μερος που ήταν εκτεθειμένο :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Στη ''Βίβλο 2'' προστέθηκε πλήρης και αναλυτικός οδηγός rooting στα Ελληνικά...:)

Πλέον δεν υπάρχει δικαιολογία!...:

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ελληνικό spen reader; υπάρχει διαφορά από την Γαλλική ρομ με ελληνικά; Η ελληνική έχει multiflow; Συγγνώμη για τις τόσες ερωτήσεις αλλά με είχαν καλομάθει τα παιδιά στο topic του galaxy note 1:-)
Link to comment
Share on other sites

μια πληροφορια αγορασα κανονικα το triangle away απο το market και εχω root και cwm . ανοιγω τοπ triangle away και δεν εχει την επιλογη auto reset γιατι?
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

όχι screenshot....να τραβάει video την οθόνη εννοώ....για το άλλο θέμα με το spen τίποτα???

 

Το feature αυτο εχει απενεργοποιηθει.Ισως το δωσουν παλι πισω με καποιο update στο μελλον.Μια εφαρμογη στο Market που κανει αυτη τη δουλεια ειναι https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ms.screencastfree&feature=search_result#?t=W10.

Τη δοκιμασα αλλα μου εκανε διαφορα κουλα,οποτε αναμενουμε. Με το spen εγω δεν εχω τετοια θεματα.Ισως να κανεις καποιο factory reset?

 

Τι εννοείς ελληνικό spen reader; υπάρχει διαφορά από την Γαλλική ρομ με ελληνικά; Η ελληνική έχει multiflow; Συγγνώμη για τις τόσες ερωτήσεις αλλά με είχαν καλομάθει τα παιδιά στο topic του galaxy note 1:-)

Γιατι υπαρχει τετοιο κολλημα με τις ελληνικες ρομ?Δεν προσφερουν τιποτα σε σχεση ας πουμε με μια γαλλικη.Η γαλλικη εχει ελληνικο μενου, πληκτρολογιο, σιγουρα multiflow

ps και σε αυτο το topic δεν θα βγεις παραπονεμενος.Κανουμε ολοι ο,τι μπορουμε ;)

 

 

EDIT @kopromax Φανταζομαι εχεις stock kernel.Για να δουλεψει το auto reset και να σου δειχνει μεσα απο την εφαρμογη το binary count σου θα πρεπει να εχεις custom kernel

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Το feature αυτο εχει απενεργοποιηθει.Ισως το δωσουν παλι πισω με καποιο update στο μελλον.Μια εφαρμογη στο Market που κανει αυτη τη δουλεια ειναι https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ms.screencastfree&feature=search_result#?t=W10.

Τη δοκιμασα αλλα μου εκανε διαφορα κουλα,οποτε αναμενουμε. Με το spen εγω δεν εχω τετοια θεματα.Ισως να κανεις καποιο factory reset?

 

 

Γιατι υπαρχει τετοιο κολλημα με τις ελληνικες ρομ?Δεν προσφερουν τιποτα σε σχεση ας πουμε με μια γαλλικη.Η γαλλικη εχει ελληνικο μενου, πληκτρολογιο, σιγουρα multiflow

ps και σε αυτο το topic δεν θα βγεις παραπονεμενος.Κανουμε ολοι ο,τι μπορουμε ;)

 

 

EDIT @kopromax Φανταζομαι εχεις stock kernel.Για να δουλεψει το auto reset και να σου δειχνει μεσα απο την εφαρμογη το binary count σου θα πρεπει να εχεις custom kernel

 

λογικα εχω stock kernel εχω βαλει την omega v4. οποτε αυτο μονο οταν βγει καποιος custom θα το εχω.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...