Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσπαθώ να το κάνω όλη μέρα σήμερα και με το που βάζω ρεύμα και το usb δεν το αναγνωρίζει ο υπολογιστής. Μήπως το κουτί μου δεν έχει ίδιο επεξεργαστή με τα προηγούμενα ;

 

Κατσε για να καταλαβω...

Προσπαθεις να κανεις εγκατασταση την ρομ του SC και δεν σου αναγνωριζει την συνδεση ο υπολογιστης ;

Εχεις ξαναφλασαρει Amlogic συσκευη ;

Εχεις ξαναφλασαρει το ιδιo μποξακι αλλη φορα ;

Εχεις εγκατεστημενο το usb burning tool 2.2.0 ;

https://chinagadgetsreviews.com/download-amlogic-usb-burning-tool-v2-2-0.html

Αν ναι το εχεις εγκατεστημενο σωστα ;

Και τα ρωταω ολα αυτα γιατι αν ειναι η 1η φορα και εχεις και windows 10 θα πρεπει πρωτα να κλεισεις την ψηφιακη υπογραφη για να κανεις σωστα την εγκατασταση...

Ενα μικρο βιντεακι εδω για το πως γινεται...

Η διαδικασια ειναι η ιδια σε windows 8 & 10 !

Και για να γινει σωστα ολη η εγκατασταση απο την αρχη απεγκατεστησε το usb burning tool και σβηστο και απο το program files ...

Κανε και κανενα καθαρισμο τυπου ccleaner σε αρχεια και registry και αφου κανεις και επανεκκινηση του υπολογιστη σου ακολουθα την μεθοδο στο βιντεακι για την απενεργοποιηση της ψηφιακης υπογραφης...

Αφου τα κανεις ολα σωστα μετα το τελευταιο reboot εισαι ετοιμος να εγκαταστησεις το usb burning tool 2.2.0 !

Αυτο ηταν ...

Εισαι πλεον ετοιμος να χρησιμοποιεις το εργαλειο και να ... πειραματιστεις με διαφορα λογισμικα...!

Μην ξεχνας ομως και την διαδικασια ...

Καλωδιο ρευματος και usb στην θυρα otg με ελαχιστα πρωτο να βαζεις αυτο του ρευματος !

Καλη επιτυχια!

:)

 

Σημειωση :

Αυτος ειναι ο σωστος τροπος για εγκατασταση του usb burning tool σε windows 8 , 8.1 & 10 !

Και αυτος ειναι ο σωστος τροπος εγκαταστασης οποιουδηποτε λογισμικου σε beelink gt king pro...

Πολυ κοντα στον τροπο αυτον ομως ειναι και για το beelink gt king !

Απλα η θυρα otg ειναι η usb 2.0 δηλαδη η απο πισω...

Στο beelink gs-king X επισης ειναι ομοια η διαδικασια με την μονη διαφορα οτι το καλωδιο ρευματος μπαινει σαφως πιο πρωτα και μετα μπαινει το καλωδιο ρευματος ..

;)

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1263

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Αν η συσκευη σου ηταν πεντακαθαρη θα ελεγε κατι του τυπου ''sorry your device has no root access'' η κατι παρομοιο....!

Για κοιτα λιγο ομως αν εχει εγκατεστημενο και το busybox ...!

Παντως το περιεργο εδω που χρηζει περαιτερω ψαξιματος ειναι οτι παιζει ο οτε ott !!! :confused:

Και φανταζομαι κιολας οτι αφου ειναι και Android tv θα εχει και το 4k καναλι...

Σωστα;

 

Πως θα δω για busybox; Ποιο κανάλι είναι 4k; Αν λες για cosmote sport. Δεν είναι στη συνδρομή μου. Η τηλεόραση μου βέβαια δεν είναι 4k.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως θα δω για busybox; Ποιο κανάλι είναι 4k; Αν λες για cosmote sport. Δεν είναι στη συνδρομή μου. Η τηλεόραση μου βέβαια δεν είναι 4k.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι εννοω αυτο το σπορ...

Το βλεπεις καπου μεσα στα καναλια η βλεπεις μονο τα καναλια που εχει η συνδρομη σου ;

Τωρα αναλογως με ποια εφαρμογη root check χρησιμοποιεις ειναι και το που θα το ψαξεις !

Η θα ειναι καπου στις γενικες πληροφοριες με τυπου ''busybox info'' η θα υπαρχει ξεχωριστα να το διαλεξεις τυπου ''busybox checker'' η κατι παρομοιο...!

Το σιγουρο ειναι οτι κατι θα υπαρχει μεσα στο λογισμικο του για να σου λεει τετοιο πραγμα...

Το θεμα ειναι τι ;

Μπορει ομως να μην ειναι καν το busybox αλλα τιποτε ξεχασμενα αρχεια που χρειαζοταν για να ''επεμβουν'' αυτοι που το εκαναν το λογισμικο...!

Και στην προκειμενη περιπτωση θα πρεπει να επεμβεις εσυ για να τα σβησεις αφου πρωτα το ρουταρεις !

Μπορει ομως και να ειναι κατι σε μερη του λογισμικου που δεν μπορεις ετσι και αλλιως να επεμβεις οπως το kernel του οποτε ... χαμενος κοπος !

Δηλαδη ... κλαααααααι μαααααααιν!

Θα ξανα πω ομως πως δεν παυει να ειναι ''κουφο'' ολο αυτο!

:dash:

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Ναι εννοω αυτο το σπορ...

 

Το βλεπεις καπου μεσα στα καναλια η βλεπεις μονο τα καναλια που εχει η συνδρομη σου ;

 

Τωρα αναλογως με ποια εφαρμογη root check χρησιμοποιεις ειναι και το που θα το ψαξεις !

 

Η θα ειναι καπου στις γενικες πληροφοριες με τυπου ''busybox info'' η θα υπαρχει ξεχωριστα να το διαλεξεις τυπου ''busybox checker'' η κατι παρομοιο...!

 

Το σιγουρο ειναι οτι κατι θα υπαρχει μεσα στο λογισμικο του για να σου λεει τετοιο πραγμα...

 

Το θεμα ειναι τι ;

 

Μπορει ομως να μην ειναι καν το busybox αλλα τιποτε ξεχασμενα αρχεια που χρειαζοταν για να ''επεμβουν'' αυτοι που το εκαναν το λογισμικο...!

 

Και στην προκειμενη περιπτωση θα πρεπει να επεμβεις εσυ για να τα σβησεις αφου πρωτα το ρουταρεις !

 

Μπορει ομως και να ειναι κατι σε μερη του λογισμικου που δεν μπορεις ετσι και αλλιως να επεμβεις οπως το kernel του οποτε ... χαμενος κοπος !

 

Δηλαδη ... κλαααααααι μαααααααιν!

 

Θα ξανα πω ομως πως δεν παυει να ειναι ''κουφο'' ολο αυτο!

 

:dash:

Ναι, το βλέπω σαν κανάλι αλλά δεν παίζει λόγο συνδρομής.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατσε για να καταλαβω...

Προσπαθεις να κανεις εγκατασταση την ρομ του SC και δεν σου αναγνωριζει την συνδεση ο υπολογιστης ;

Εχεις ξαναφλασαρει Amlogic συσκευη ;

Εχεις ξαναφλασαρει το ιδιo μποξακι αλλη φορα ;

Εχεις εγκατεστημενο το usb burning tool 2.2.0 ;

https://chinagadgetsreviews.com/download-amlogic-usb-burning-tool-v2-2-0.html

Αν ναι το εχεις εγκατεστημενο σωστα ;

Και τα ρωταω ολα αυτα γιατι αν ειναι η 1η φορα και εχεις και windows 10 θα πρεπει πρωτα να κλεισεις την ψηφιακη υπογραφη για να κανεις σωστα την εγκατασταση...

Ενα μικρο βιντεακι εδω για το πως γινεται...

Η διαδικασια ειναι η ιδια σε windows 8 & 10 !

Και για να γινει σωστα ολη η εγκατασταση απο την αρχη απεγκατεστησε το usb burning tool και σβηστο και απο το program files ...

Κανε και κανενα καθαρισμο τυπου ccleaner σε αρχεια και registry και αφου κανεις και επανεκκινηση του υπολογιστη σου ακολουθα την μεθοδο στο βιντεακι για την απενεργοποιηση της ψηφιακης υπογραφης...

Αφου τα κανεις ολα σωστα μετα το τελευταιο reboot εισαι ετοιμος να εγκαταστησεις το usb burning tool 2.2.0 !

Αυτο ηταν ...

Εισαι πλεον ετοιμος να χρησιμοποιεις το εργαλειο και να ... πειραματιστεις με διαφορα λογισμικα...!

Μην ξεχνας ομως και την διαδικασια ...

Καλωδιο ρευματος και usb στην θυρα otg με ελαχιστα πρωτο να βαζεις αυτο του ρευματος !

Καλη επιτυχια!

:)

 

;)

Πρώτα απ όλα ευχαριστώ για άλλη μια φορά

 

Ενώ παιδεύομαι τόσες μέρες τελικά το έφτιαξα στον σταθερό υπολογιστή και μέχρι εδώ καλά, αλλά το cosmotetv πάλι δεν παίζει και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μου λέει για root πλέον αλλά δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα, δοκίμασε ξανά

Και δεν παίζει με τίποτα. Δοκίμασα ενσύρματα και ασύρματα με το ίδιο αποτέλεσμα πάντα. Έχω vdsl 50 το ταμπλέτ και το κινητό παίζουν κανονικά.

Edited by grom
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ όλα ευχαριστώ για άλλη μια φορά

 

Ενώ παιδεύομαι τόσες μέρες τελικά το έφτιαξα στον σταθερό υπολογιστή και μέχρι εδώ καλά, αλλά το cosmotetv πάλι δεν παίζει και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μου λέει για root πλέον αλλά δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα, δοκίμασε ξανά

Και δεν παίζει με τίποτα. Δοκίμασα ενσύρματα και ασύρματα με το ίδιο αποτέλεσμα πάντα. Έχω vdsl 50 το ταμπλέτ και το κινητό παίζουν κανονικά.

 

Τωρα που μπορεις να φλασαρεις ξεκινα τις ... δοκιμες!

Πρωτα πρωτα ... δοκιμασε και αυτο το τυπου ATV λογισμικο...

Εδω αν σου παιξει θα εχει και το 4k καναλι...

https://mega.nz/file/ksohiAzQ#i-anQi_j684eFXhLyImBnJowylmHF2I4y2XXRQDu8L0

Απο εκαι και υστερα μπορεις να δοκιμασεις και αυτες τις 2 βερσιον απο το πρωτο ξαδερφακι του ... το gt king !

Την απλη ...

https://mega.nz/file/xoQGWIgR#B9FyPzBlPIP6eopBORf_3L4oitKhsKXBwmbt_G7_vD0

και την ATV ...

https://mega.nz/file/wophmYhY#LAIR-3sJc9tU8kuTA0-Yt2XnvCoYut4U-c6QbnCuD5o

Εδω να ξερεις οτι ισως υπαρχουν καποια προβληματακια συμβατοτητας με το δικο σου οπως π.χ το ethernet αλλα μονο με μια δοκιμη αν αποφασισεις θα ... δεις!

Επισης να σου πω πως εγω στο δικο μου GTKing-B922 που δοκιμασα μεταξυ αλλων και το λογισμικο απο το δικο σου ειχα ενα θεμα στο κλεισιμο!

Το μποξακι μου δεν εκλεινε με τιποτα ...

Συνεχεια επανεκινουσε ...καθε φορα που πηγαινα να το κλεισω ...

Ομως ολα τα αλλα δουλευαν κανονικα!

Βεβαια τα 2 λογισμικα για το gt king αν θες τα δοκιμαζεις...

Δωσε ομως μια προσπαθεια ... καλη στο ATV για το δικο σου pro!

Μπορει να εχεις ... αισιο αποτελεσμα!

Καλη τυχη!

:)

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που μπορεις να φλασαρεις ξεκινα τις ... δοκιμες!

Πρωτα πρωτα ... δοκιμασε και αυτο το τυπου ATV λογισμικο...

Εδω αν σου παιξει θα εχει και το 4k καναλι...

https://mega.nz/file/ksohiAzQ#i-anQi_j684eFXhLyImBnJowylmHF2I4y2XXRQDu8L0

Απο εκαι και υστερα μπορεις να δοκιμασεις και αυτες τις 2 βερσιον απο το πρωτο ξαδερφακι του ... το gt king !

Την απλη ...

https://mega.nz/file/xoQGWIgR#B9FyPzBlPIP6eopBORf_3L4oitKhsKXBwmbt_G7_vD0

και την ATV ...

https://mega.nz/file/wophmYhY#LAIR-3sJc9tU8kuTA0-Yt2XnvCoYut4U-c6QbnCuD5o

Εδω να ξερεις οτι ισως υπαρχουν καποια προβληματακια συμβατοτητας με το δικο σου οπως π.χ το ethernet αλλα μονο με μια δοκιμη αν αποφασισεις θα ... δεις!

Επισης να σου πω πως εγω στο δικο μου GTKing-B922 που δοκιμασα μεταξυ αλλων και το λογισμικο απο το δικο σου ειχα ενα θεμα στο κλεισιμο!

Το μποξακι μου δεν εκλεινε με τιποτα ...

Συνεχεια επανεκινουσε ...καθε φορα που πηγαινα να το κλεισω ...

Ομως ολα τα αλλα δουλευαν κανονικα!

Βεβαια τα 2 λογισμικα για το gt king αν θες τα δοκιμαζεις...

Δωσε ομως μια προσπαθεια ... καλη στο ATV για το δικο σου pro!

Μπορει να εχεις ... αισιο αποτελεσμα!

Καλη τυχη!

:)

 

Την πρώτη επιλογή που μου λες αυτή έβαλα και δεν παίζει το cosmotetv κατεβάζω μια την sc normal v2 να δω τι παίζει

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει το ΗΚ1 box και λογικα ισχυει και για ολους τους κλωνους του και θελει να απαλλαγει απο το μπλε led οταν κλεινει το box σε coreelec κατεβαζει το παρακατω αρχειο, το τοποθετει στον φακελο .config και κανει επανεκκινηση δυο φορες. Μετα απο αυτο θα λειτουργει κανονικα

 

https://discourse.coreelec.org/uploads/short-url/iaKMt5Asn0EevK7yFZlo7mP0mo4.sh

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που μπορεις να φλασαρεις ξεκινα τις ... δοκιμες!

Πρωτα πρωτα ... δοκιμασε και αυτο το τυπου ATV λογισμικο...

Εδω αν σου παιξει θα εχει και το 4k καναλι...

https://mega.nz/file/ksohiAzQ#i-anQi_j684eFXhLyImBnJowylmHF2I4y2XXRQDu8L0

 

:)

Τα έβαλα όλα και δεν έπαιξε με κανένα το cosmotetv δυστυχώς. Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνετε δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει το ΗΚ1 box και λογικα ισχυει και για ολους τους κλωνους του και θελει να απαλλαγει απο το μπλε led οταν κλεινει το box σε coreelec κατεβαζει το παρακατω αρχειο, το τοποθετει στον φακελο .config και κανει επανεκκινηση δυο φορες. Μετα απο αυτο θα λειτουργει κανονικα

 

https://discourse.coreelec.org/uploads/short-url/iaKMt5Asn0EevK7yFZlo7mP0mo4.sh

υπάρχουν αρκετά που μπορείς να κάνεις στο coreelec και τα έχω ήδη αναφέρει στη σελ. 1065 Ποστ #15963 (και κάποια πιο παλιά ακόμα).

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Και τι σχεση εχουν ολα αυτα με αυτο που εγραψα μολις τωρα;

Διότι όλα αυτά έχουν αντιμετωπισθεί εδώ και καιρό, όπως π.χ. :

- ορθή λειτουργία του display

- άνοιγμα κλείσιμο με το original remote

- inject Bl301

- κλπ tweaks

Εάν δεν έχουν σχέση απλώς αγνόησε την ανάρτηση.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμενο αφορα το οτι οταν απενεργοποιεται το box απο το coreelec αναβει το μπλε led και οταν ειναι ενεργο ειναι σβηστο.

Ουτε display, ουτε remote, ουτε τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμενο αφορα το οτι οταν απενεργοποιεται το box απο το coreelec αναβει το μπλε led και οταν ειναι ενεργο ειναι σβηστο.

Ουτε display, ουτε remote, ουτε τιποτα αλλο.

Τέτοια θέματα λύνονται με αυτό που ανέφερα. Όταν ρυθμίσεις να κλείνει σωστά το μποξάκι θα κλείνει όπως ακριβώς στο Android. Ούτε αντιστροφή λειτουργίας του led (όπως λες εδώ), ούτε αλλαγή χρώματος (αντίστροφη λειτουργία του κόκκινου/μπλε led στο H96maxX2) κλπ.

Εάν πιστεύεις ότι δεν έχει καμία σχέση πάσο. Προφανώς και δεν μπορώ να σε πείσω και ούτε έχω την διάθεση.

Καλή συνέχεια.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Τα έβαλα όλα και δεν έπαιξε με κανένα το cosmotetv δυστυχώς. Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνετε δυστυχώς.

 

Επειδη πριν απο λιγο καιρο τεσταρισα και τις 2 αυτες βερσιον του SC στο gt king και παιζανε μια χαρα τον οτε η μονη λογικη εξηγηση που εχω ειναι να αλαξε κατι στην εφαρμογη μετα απο καποια τελευταια αναβαθμιση...!

Αληθεια τι ακριβως κανει η σου λεει η εφαρμογη ... ;

Και στα 4 λογισμικα ειναι το ιδιο ;

Και κατι ασχετο με τον οτε...

Τα λογισμικα του gt king σου λειτουργεισαν ενταξει η ειχαν τα θεματακια τους ;

Παντως υπαρχει ακομα μια λυση για τον οτε αλλα θα σου δουλευει οχι με την πρωτη εκκινηση αλλα με την δευτερη .... !

;)

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Επειδη πριν απο λιγο καιρο τεσταρισα και τις 2 αυτες βερσιον του SC στο gt king και παιζανε μια χαρα τον οτε η μονη λογικη εξηγηση που εχω ειναι να αλαξε κατι στην εφαρμογη μετα απο καποια τελευταια αναβαθμιση...!

Αληθεια τι ακριβως κανει η σου λεει η εφαρμογη ... ;

Και στα 4 λογισμικα ειναι το ιδιο ;

Και κατι ασχετο με τον οτε...

Τα λογισμικα του gt king σου λειτουργεισαν ενταξει η ειχαν τα θεματακια τους ;

Παντως υπαρχει ακομα μια λυση για τον οτε αλλα θα σου δουλευει οχι με την πρωτη εκκινηση αλλα με την δευτερη .... !

;)

 

Καλημέρα. Μου γράφει δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα δοκιμάστε ξανά. Και στα 4 λογισμικά το ίδιο. Στο μαμά λογισμικό έλεγε ότι είναι root και δεν μπορεί να παίξει. Στην cosmote που πήρα τηλέφωνο δεν ξέρανε τι πρόβλημα μπορεί να είναι και μου πρότειναν το μποξακι τους. Δεν παρατήρησα κάποιο πρόβλημα σε κανένα λογισμικό παίζουν όλα μια χαρά. Τώρα ξανά έβαλα το πρώτο που μου είχες πει king pro atv. Το κακό είναι ότι από τα πολλά φλασαρισματα το app της cosmotetv αναγνώρισε το μποξ σαν 5 διαφορετικές συσκευές και δεν μπορούσα να συνδέσω άλλη για δέκα μέρες αλλά ευτυχώς τους πήρα τηλέφωνο και τα σβήσανε όλα.

Ένα άλλο που είδα είναι ότι όταν έβαζα το mail μου σε κάθε λογισμικό μου αναγνώριζε ότι έμπαινα από κινητό honor τις δυο φορές και από xiaomi box τις άλλες δυο.

Ποιος είναι ο άλλος τρόπος για να δω cosmotetv

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μου γράφει δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα δοκιμάστε ξανά. Και στα 4 λογισμικά το ίδιο. Στο μαμά λογισμικό έλεγε ότι είναι root και δεν μπορεί να παίξει. Στην cosmote που πήρα τηλέφωνο δεν ξέρανε τι πρόβλημα μπορεί να είναι και μου πρότειναν το μποξακι τους. Δεν παρατήρησα κάποιο πρόβλημα σε κανένα λογισμικό παίζουν όλα μια χαρά. Τώρα ξανά έβαλα το πρώτο που μου είχες πει king pro atv. Το κακό είναι ότι από τα πολλά φλασαρισματα το app της cosmotetv αναγνώρισε το μποξ σαν 5 διαφορετικές συσκευές και δεν μπορούσα να συνδέσω άλλη για δέκα μέρες αλλά ευτυχώς τους πήρα τηλέφωνο και τα σβήσανε όλα.

Ένα άλλο που είδα είναι ότι όταν έβαζα το mail μου σε κάθε λογισμικό μου αναγνώριζε ότι έμπαινα από κινητό honor τις δυο φορές και από xiaomi box τις άλλες δυο.

Ποιος είναι ο άλλος τρόπος για να δω cosmotetv

 

Εχεις π.μ!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε να προτείνετε κάποιo air mouse που να συνδέεται με Bluetooth,γιατί έχω ένα αλλά θέλει και το στικακι του.

Οπότε θέλω ένα που να κάνει σύνδεση με το Bluetooth

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιο απο τα δυο να επιλεξω :

1) hK1 s905x3 4gb 32gb

2) h96 s905x3 4gb 32gb

Ξερω οτι περνουν την ιδια custom rom αλλα καποιοι αναφερουν διαφορες στο wifi και τη θερμοκρασια και στην πλακετα μπλε πρασινη .

Οι κατοχοι τη γνωμη εχουν.?

Ο h96 σταματησε να το στελνουν απο τσεχια επομενος αγκαστικα απο κινα και EU h priority line (banggood ) εκτος αν αποιος ξερει καποια προσφορα απο ευρωπη ?

Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησα την android tv του slimbox αλλα δεν βρισκει την εφαρμογη της cosmote tv. Εχει κανεις το apk για android tv (οχι για τηλεφωνα και ταμπλετ);
Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησα την android tv του slimbox αλλα δεν βρισκει την εφαρμογη της cosmote tv. Εχει κανεις το apk για android tv (οχι για τηλεφωνα και ταμπλετ);

 

Δυστυχώς δεν θα παίξει...!

Αν υπάρχει μια ελπίδα αυτήν βρίσκεται στις πιο παλιές βερσιόν του που η εγκατάσταση γινόταν με καρτουλα και όχι με υπολογιστή...!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις απο που μπορω να κατεβασω την τελευταια εκδοση για ATV; Περιμενα πως θα υπηρχε στο aptoide αλλα ακομα και εκει ειναι η εκδοση για τηλεφωνα. Ειναι και ο μοναδικος λογος που εβαλα την slimbox για πιο ευκολη χρηση της εφαρμογης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...