Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η ρομ είναι AOSP. Δεν έχω cosmote οπότε και δεν έχω άποψη για αυτό που λες. Υπάρχουν όμως άλλοι που την χρησιμοποιούν και δεν έθεσαν τέτοιο θέμα.

Τα patch εικάζω ότι θα λειτουργούν μόνο για τις αντίστοιχες ρομ.

 

Δεν θα υπάρχει πρόβλημα λειτουργιας της εφαρμογής αλλά ότι δεν είναι εύκολος ο χειρισμός της. Την ειχα σε aosp στο παλιο box και εχω αποψη.

Θα τσεκαρω την ρομ σου αν δεν είναι τα πράγματα όπως περιμένω στην ATV

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1262

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Καλή μέρα σε όλους

Μου συμβαίνει το εξής παράξενο. Τοποθετώ ενα TVIP 605 box σε τηλεόραση LG και Samsung και ενώ εχω εικόνα τις περισσότερες, οχι πάντα δεν εχω ήχο. Σε Panasonic Tv δεν έχω ποτέ πρόβλημα.

Δοκίμασα 2 τροφοδοτικα, το δικο του και και κάποιο Multi switch και τα δύο με με 15v και Α1.0. Αυτό γράφει και στο πίσω μέρος του κουτιού. Δεν βρήκα με Α2.0 να δοκιμάσω όπως διάβασα κάπου ότι η διαφορά αυτή μπορεί να επιφέρει τέτοια πρόβλημα.

Αυτό στέκει;;

Σημειώνω ότι δοκίμασα με 3hdmi και με AV cable. Τίποτε το σταθερό. Κάποτε παίζει ήχο κάποτε όχι με όλα οσα δοκίμασα. Επίσης έκανα και διάφορες επιλογές στα settings voice του κουτιού και της τηλεόρασης, η αλήθεια χωρίς να ξέρω τη έννοια της κάθε επιλογής.

 

Αυτό το box που αναφέρω είναι dual Operating system

Linux or Android 8.0 (Oreo)

Amlogic S905 quad core 1,5 GHz

Chipset

Amlogic S905 quad core 1,5 GHz

Video resolution

3840x2160 (HDR)

3D Graphics

OpenGL ES 2.0 (Mali-450 penta core)

Memory

RAM 1 Gb, Flash 8 Gb

Interfaces

HDMI, AV, Ethernet, 2xUSB, MicroSD Card, ext.IR, WiFi 802.11 (b/g/n/ac) 2,4/5 GHz, Bluetooth

Operating system

Linux or Android 8.0 (Oreo)

Supported Middleware

TVIP TMS, IPTVPORTAL, Open JSON API, Stalker, Microimpuls, Smotreshka, HTML5/JS portals

Remote provisioning

TR-069 or TVIP XML

Containers

MPEG-TS, MPEG-PS, MP4, MKV, AVI, MOV, FLV, OGG

Protocols

UDP, RTP, HTTP, HLS, MPEG-DASH, RTSP, SMB, NFS, DLNA

CAS/DRM

TVIP, IPTVPORTAL, BISS, Widevine L3, optional: PlayReady, Verimatrix 3.x, Widevine L1

Video codecs

H.265(10 bit), VP9, H.264, MPEG4 ASP, Xvid, MPEG2, MJPEG 2160p 60fps

Audio codecs

MPEG/MP3/MPA, AAC, WMA, OGG, WAV, FLAC, APE

Subtitles

DVBSUB, VOBSUB, Teletext, SSA/***, SubRip, MOV_TEXT, WebVTT

 

Και εγω το χρησιμοποιώ σε Android περιβάλλον.

Πρέπει να είναι και un root.....

 

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί με τους ίδιους συνδιασμους συρμάτων και επιλογών voice settings σε tv και box κάποτε να παίζει ήχο και κάποτε οχι σε δύο τηλεοράσεις και σε μία με όποιο συνδιασμο να παίζει πάντα;;

 

Σημ. Αν έγραψα κάτι που δεν επιτρέπεται και προκαλώ πρόβλημα στο site απολογούμαι και παρακαλώ τους διαχειριστές να διαγράψουν το post

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν στο tv box της cosmote εκκινεί το coreelec..

 

Με Broadcom BCM7268 που εχει για SoC αυτο το κουτακι , δεν ... νομιζω!

https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/cosmote-cosmote-tv

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τελευταία ένα HK1 BOX και δοκιμάζω διάφορες rom να δω ποιά θα με κάτσει καλύτερα..

 

Το box ήρθε με εγκατεστημένη την Ron του Ath156 (το πήρα από μέλος του insomnia )

Η αλήθεια είναι ότι δεν με βόλεψε γιατί δεν δούλευαν όπως ήθελα εγώ η κάτω μπάρα και η κουρτίνα ειδοποιήσεων.

Δοκίμασα την slimbox και μία άλλη από το freaktab και πήρα backup με twpr για άμεση επαναφορά.

Πέρασα και την καινούργια του Ath156 που ανέβασε,

Μάλλον θα μείνω σε αυτή,

Η κουρτίνα ειδοποιήσεων ενώ δεν κατέβαινε κάτω με το ποντίκι παρά μόνο με την συντόμευση στην αρχική οθόνη ( δύσχρηστο για μένα, γιατί αν είσαι μέσα σε κάποια εφαρμογή πρέπει να βγεις στη αρχική να κατεβάσεις κουρτίνα και μετά να ξαναμπείς στην εφαρμογή που ήσουν)

Μετά την αναβάθμιση της εφαρμογής power shade από το play store πλέον λειτουργεί κανονικά.

Με scroll down με το ποντίκι κατεβαίνει η κουρτίνα.

Την εφαρμογή την πληκτρολογησα στο play store για να μου την βγάλει για αναβάθμιση.

Ath156 δοκίμασε την αν δεν το έκανες ήδη

Ευχαριστώ

 

 

Screenshot-20200830-093751-Google-Play-Store.jpg

Edited by nik187
Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Μηπως δοκιμασες και ATV αν έχει καποιο πρόβλημα; Ως πρόβλημα εννοω να κολλάει κατα κυριο λογο.

Επίσης αν έχεις cosmote ή nova go δοκιμασες αν λειτουργούν σε ATV;

Link to comment
Share on other sites

Μηπως δοκιμασες και ATV αν έχει καποιο πρόβλημα; Ως πρόβλημα εννοω να κολλάει κατα κυριο λογο.

Επίσης αν έχεις cosmote ή nova go δοκιμασες αν λειτουργούν σε ATV;

 

 

ATV δεν δοκίμασα γιατί δεν με αρέσει.

Δυστυχώς δεν έχω Cosmote η nova

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Μηπως δοκιμασες και ATV αν έχει καποιο πρόβλημα; Ως πρόβλημα εννοω να κολλάει κατα κυριο λογο.

Επίσης αν έχεις cosmote ή nova go δοκιμασες αν λειτουργούν σε ATV;

 

Θεωρητικα (και ... κανονικα) οι ATV ειναι πιο ''ελαφριες'' !

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Το box ήρθε με εγκατεστημένη την Ron του Ath156 (το πήρα από μέλος του insomnia )

Η αλήθεια είναι ότι δεν με βόλεψε γιατί δεν δούλευαν όπως ήθελα εγώ η κάτω μπάρα και η κουρτίνα ειδοποιήσεων.

Δοκίμασα την slimbox και μία άλλη από το freaktab και πήρα backup με twpr για άμεση επαναφορά.

Πέρασα και την καινούργια του Ath156 που ανέβασε,

Μάλλον θα μείνω σε αυτή,

Η κουρτίνα ειδοποιήσεων ενώ δεν κατέβαινε κάτω με το ποντίκι παρά μόνο με την συντόμευση στην αρχική οθόνη ( δύσχρηστο για μένα, γιατί αν είσαι μέσα σε κάποια εφαρμογή πρέπει να βγεις στη αρχική να κατεβάσεις κουρτίνα και μετά να ξαναμπείς στην εφαρμογή που ήσουν)

Μετά την αναβάθμιση της εφαρμογής power shade από το play store πλέον λειτουργεί κανονικά.

Με scroll down με το ποντίκι κατεβαίνει η κουρτίνα.

Την εφαρμογή την πληκτρολογησα στο play store για να μου την βγάλει για αναβάθμιση.

Ath156 δοκίμασε την αν δεν το έκανες ήδη

Ευχαριστώ

 

 

Screenshot-20200830-093751-Google-Play-Store.jpg

 

Μα πάντοτε πρέπει να κάνεις όλες τις αναβαθμίσεις από το playstore και για όλες τις εφαρμογές. Για αυτό και ένα από τα πρώτα shortcuts που έχω είναι αυτό του playstore:)

Edit: οι προτεινόμενες αναβαθμίσεις βγαίνουν αυτόματα !! Δεν χρειάζεται κάποια πληκτρολόγηση. Καλό βέβαια είναι να έχεις ορίσει να μην εγκαθίστανται αυτόματα !

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Μα πάντοτε πρέπει να κάνεις όλες τις αναβαθμίσεις από το playstore και για όλες τις εφαρμογές. Για αυτό και ένα από τα πρώτα shortcuts που έχω είναι αυτό του playstore:)

Edit: οι προτεινόμενες αναβαθμίσεις βγαίνουν αυτόματα !! Δεν χρειάζεται κάποια πληκτρολόγηση. Καλό βέβαια είναι να έχεις ορίσει να μην εγκαθίστανται αυτόματα !

 

Δεν μου την έβγαζε την συγκεκριμένη για αναβάθμιση.

Ευχαριστώ

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου την έβγαζε την συγκεκριμένη για αναβάθμιση.

Ευχαριστώ

Για την κάτω μπάρα έβαλες στην εφαρμογή TASKBAR όλες τις ρυθμίσεις όπως έχω δείξει παλιότερα (να κρύβεται αυτόματα και να εμφανίζεται με απλό κλικ στο κάτω αριστερό ακρο της οθόνης - "κρυφό σημείο", να έχει ενεργοποιημένα και τα 3 βασικά πλήκτρα navigation κλπ?).

Βέβαια στην καινούργια έκδοση μπορείς να ενεργοποιήσεις και την κλασσική navigation bar:)

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Για την κάτω μπάρα έβαλες στην εφαρμογή TASKBAR όλες τις ρυθμίσεις όπως έχω δείξει παλιότερα (να κρύβεται αυτόματα και να εμφανίζεται με απλό κλικ στο κάτω αριστερό ακρο της οθόνης - "κρυφό σημείο", να έχει ενεργοποιημένα και τα 3 βασικά πλήκτρα navigation κλπ?).

Βέβαια στην καινούργια έκδοση μπορείς να ενεργοποιήσεις και την κλασσική navigation bar:)

 

Τις ρυθμίσεις της έβαλα

Η κλασική navigation bar πώς ενεργοποιείται;

Ευχαριστώ

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Τις ρυθμίσεις της έβαλα

Η κλασική navigation bar πώς ενεργοποιείται;

Ευχαριστώ

 

Settings-Status Bar Settings και εκεί επιλέγεις τι θέλεις να ενεργοποιήσεις (και navigation bar)

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

[/color]Και ίσως εκτός θέματος σαν αρχικό luncher είναι ο square , πώς μπορώ να μικραίνω όλα μαζί τα πλακίδια γιατί έτσι είναι πολύ μεγάλα, έχω ψάξει τοσες φορές δεν μπορώ να το βρω.

Λοιπόν τώρα που είμαι μπροστά στο H96 max X3, ισχύει αυτό που σου είχα πει. Πατώντας "Applications" υπάρχουν 2 tiles για το Square Home. Το ένα λέγεται "Home options" & το άλλο "Square Home" (μικρό τιπ - όταν πατάς αρχικά το Applications σου βγάζει τα apps εξ' ορισμού κατά σειρά χρήσης - πηγαίνοντας κάτω δεξιά και επιλέγοντας την 2η επιλογή σου βγάζει SORT ORDER και εκεί με "AZ Name" στα βγάζει με αλφαβητική σειρά, που όταν έχεις πολλά apps είναι πολύ πρακτικό για να βρεις αυτό που θέλεις;)).

Πηγαίνοντας λοιπόν στο "HOME OPTIONS" μέσα στις επιλογές έχει "Tile size & style". Στο τέλος μάλιστα έχει το "Quick setup wizard" που είναι το ίδιο που σου βγάζει κατά την 1η εκκίνηση του launcer:)

Όσον αφορά τον άλλο φίλο και τις ενημερώσεις του store μην περιμένετε να σας βγάλει αυτόματα μήνυμα ότι υπάρχει ενημέρωση για κάποια εφαρμογή (αυτό συνήθως συμβαίνει όταν κάποιο app δεν μπορεί να τρέξει όπως είναι και απαιτεί ενημέρωση). Καλό είναι κάθε μέρα να μπαίνουμε στο store (Playstore-κλικ στις 3 γραμμές επάνω αριστερά-"Οι εφαρμογές/παιχνίδια μου"-Ενημερώσεις) και να κοιτάμε εάν υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις (έχοντας επιλέξει όχι αυτόματη ενημέρωση).

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

@ath156 γιατί προτείνεις να μην είναι επιλεγμένες οι αυτόματες ενημερώσεις;

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

@ath156 γιατί προτείνεις να μην είναι επιλεγμένες οι αυτόματες ενημερώσεις;

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Απλά για να μπορείς εσύ να ελέγχεις και να ξέρεις πότε και τι ενημερώνεται;) Δεν υπάρχει κάποιος άλλο λόγος στην ρομ μου. Εκτός εάν έχεις εγκαταστήσει κάποια ειδική εφαρμογή όπως π.χ. το Vanced που από ότι θυμάμαι δεν πρέπει να αφήνεις να γίνεται ενημέρωση.

Επίσης να πω ότι στα options του Square Home εάν έχετε επιλέξει/ενεργοποιήσει στο "Live Tile" τα : Notifications, Use notification icon, Third Party APIs και κυρίως το Aggressive animation όταν θα υπάρχει οποιαδήποτε ενημέρωση στο Playstore θα στο δείχνει με "καμπανάκι" και έντονο animation:)

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα αλλού που αλλάζουν όλα μαζί τα πλακίδια , θα πω το απόγευμα, τώρα έχω ένα θέμα με το box H96MAX3 καθώς κάθε 1-2 λεπτά η οθόνη στην τηλεόραση γίνεται μαύρη λες και χάνεται το σήμα γιατί μου βγάζει την πηγή στην τηλεόραση. Άλλαξα το καλώδιο τίποτα, άλλαξα την θύρα hdmi στην τηλεόραση έφτιαξες κάπως , το κάνει κάθε 10 λεπτά τώρα, μήπως φταίει η θερμοκρασία γιατί βλέπω να δουλεύει στους 70° η να φταίει κάτι άλλο, έχω την Ρομ του ath156 . Και υπόψιν έχω το box με την πρασινη πλακέτα, αν λέει και αυτό.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα αλλού που αλλάζουν όλα μαζί τα πλακίδια , θα πω το απόγευμα, τώρα έχω ένα θέμα με το box H96MAX3 καθώς κάθε 1-2 λεπτά η οθόνη στην τηλεόραση γίνεται μαύρη λες και χάνεται το σήμα γιατί μου βγάζει την πηγή στην τηλεόραση. Άλλαξα το καλώδιο τίποτα, άλλαξα την θύρα hdmi στην τηλεόραση έφτιαξες κάπως , το κάνει κάθε 10 λεπτά τώρα, μήπως φταίει η θερμοκρασία γιατί βλέπω να δουλεύει στους 70° η να φταίει κάτι άλλο, έχω την Ρομ του ath156 . Και υπόψιν έχω το box με την πρασινη πλακέτα, αν λέει και αυτό.

1. Εάν εννοείς ως άλλο τρόπο το να πατάς παρατεταμένα το "+" και μετά επιλογή το "Home options" ναι ισχύει και αυτό:)

2. Μήπως έχεις εγκαταστήσει την εφαρμογή afrd ?

3. Έχω πει ότι καλό είναι σε ΚΑΘΕ tv box να βάζουμε από κάτω μία βάση με ανεμιστήρα. Ειδικά το καλοκαίρι όταν έχει υψηλή θερμοκρασία αυτό είναι πολύ χρήσιμο. Τώρα θεωρητικά για να αρχίσουν να εμφανίζονται "θεματάκια" η θερμοκρασία πρέπει να ξεπεράσει τους 75+ βαθμούς. Εάν έχεις μία βάση λάπτοπ μπορείς δοκιμαστικά να το βάλεις εκεί για να αποκλείσεις θέματα από θερμοκρασία.;)

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπάρχει πρόβλημα λειτουργιας της εφαρμογής αλλά ότι δεν είναι εύκολος ο χειρισμός της. Την ειχα σε aosp στο παλιο box και εχω αποψη.

Θα τσεκαρω την ρομ σου αν δεν είναι τα πράγματα όπως περιμένω στην ATV

Λοιπόν επειδή υποθέτω ότι παρήγγειλες το H96 max X3 από το aliexpress.

Η πρώτη δουλειά που πρέπει να κάνεις μόλις το παραλάβεις είναι να το ανοίξεις όπως φαίνεται στην αρχή από το βιντεάκι εδώ

και να δεις εάν το board είναι πράσινο ή μπλε !!!!

Εάν είναι πράσινο φορτώνεις άφοβα την ρομ μου ή οποιαδήποτε άλλη (original ή custom).:)

 

Εάν όμως έχεις το μπλε, τότε πιθανότατα με άλλη ρομ θα χάσεις (προσωρινά) το wifi !!:(

Άρα εάν έχεις το μπλε ΠΡΕΠΕΙ να κάνεις πριν από οτιδήποτε άλλο τα εξής:

- Να χρησιμοποιήσεις το προσωρινό TWRP σε κάρτα sd όπως λέω στη σελ.1013 Ποστ#15193

- Να κάνεις Backup το σύστημά σου (τουλάχιστον τα boot & System & Vendor partitions). Θα έλεγα μάλιστα καλύτερα να κάνεις backup όλα τα partitions. Μετά από αυτό δεν θα έχεις να φοβάσαι τίποτα, εφόσον θα μπορείς να γυρίσεις άφοβα πίσω στο αρχικό. Επίσης δίνοντάς μου τα Vendor & System θα μπορώ να δω τι αλλαγές χρειάζονται για υποστήριξη του wifi chip AP6330 που μάλλον έχει το μπλε.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Οχι κατεληξα στο ΗΚ1 Box κυριως επειδη θεωρω πως μπορει να εχει λιγο καλυτερη ψυξη λογω σχηματος. Συν κατι τεστ σε διαφορα βιντεακια που το βγαζουν να εχει καλυτερες επιδοσεις αν και ειναι το ιδιο μποξ ουσιαστικα. Ισως το h96 οταν ζοριζεται να ανεβαζει πιο ευκολα θερμοκρασια για τον λογο που ειπα και να υστερει σε επιδοσεις. Ισως να ειναι και απλα θεμα αναξιοπιστιας των τεστ, antutu κτλ.

Ειμαι σε αναμονη παραλαβης απο την Γερμανια. Για την ωρα συγκεντρωσα ολα τα αρχεια για coreelec και τις διαφορες ρομ

Link to comment
Share on other sites

Οχι κατεληξα στο ΗΚ1 Box κυριως επειδη θεωρω πως μπορει να εχει λιγο καλυτερη ψυξη λογω σχηματος. Συν κατι τεστ σε διαφορα βιντεακια που το βγαζουν να εχει καλυτερες επιδοσεις αν και ειναι το ιδιο μποξ ουσιαστικα. Ισως το h96 οταν ζοριζεται να ανεβαζει πιο ευκολα θερμοκρασια για τον λογο που ειπα και να υστερει σε επιδοσεις. Ισως να ειναι και απλα θεμα αναξιοπιστιας των τεστ, antutu κτλ.

Ειμαι σε αναμονη παραλαβης απο την Γερμανια. Για την ωρα συγκεντρωσα ολα τα αρχεια για coreelec και τις διαφορες ρομ

 

Το ίδιο πήρα και εγώ πριν μερικές μέρες.

Είμαι με τη rom το Ath156.

Εχθές το βράδυ που έβλεπα ταινία βαρουσε 80αρια για πλάκα

Περιμένω ανεμιστήρα για να του βάλω.

Ένα άλλο που έχω με mod ανεμιστήρα δεν ξεπερνά τους 60 βαθμούς

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Οχι κατεληξα στο ΗΚ1 Box κυριως επειδη θεωρω πως μπορει να εχει λιγο καλυτερη ψυξη λογω σχηματος. Συν κατι τεστ σε διαφορα βιντεακια που το βγαζουν να εχει καλυτερες επιδοσεις αν και ειναι το ιδιο μποξ ουσιαστικα. Ισως το h96 οταν ζοριζεται να ανεβαζει πιο ευκολα θερμοκρασια για τον λογο που ειπα και να υστερει σε επιδοσεις. Ισως να ειναι και απλα θεμα αναξιοπιστιας των τεστ, antutu κτλ.

Ειμαι σε αναμονη παραλαβης απο την Γερμανια. Για την ωρα συγκεντρωσα ολα τα αρχεια για coreelec και τις διαφορες ρομ

Σωστά (ξέχασα για πιο συζητούσαμε). Τότε false alarm για εσένα:lol:

Ισχύει όμως για όποιον τυχόν παρήγγειλε πρόσφατα και περιμένει ή πιθανόν να παραγγείλει το H96 max X3.

Όσον αφορά την εκτίμησή σου για καλύτερη ψύξη του HK1 box έναντι του H96 max X3 ίσως και να μην ισχύει σύμφωνα με την ανάρτηση του@nik187.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το ίδιο πήρα και εγώ πριν μερικές μέρες.

Είμαι με τη rom το Ath156.

Εχθές το βράδυ που έβλεπα ταινία βαρουσε 80αρια για πλάκα

Περιμένω ανεμιστήρα για να του βάλω.

Ένα άλλο που έχω με mod ανεμιστήρα δεν ξεπερνά τους 60 βαθμούς

Εμ εκεί που είσαι συνήθως σπάτε το Πανελλήνιο ρεκόρ θερμοκρασίας:lol:

Δεν έχεις προσωρινά να του βάλεις βάση λάπτοπ?

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Σωστά (ξέχασα για πιο συζητούσαμε). Τότε false alarm για εσένα:lol:

Ισχύει όμως για όποιον τυχόν παρήγγειλε πρόσφατα και περιμένει ή πιθανόν να παραγγείλει το H96 max X3.

Όσον αφορά την εκτίμησή σου για καλύτερη ψύξη του HK1 box έναντι του H96 max X3 ίσως και να μην ισχύει σύμφωνα με την ανάρτηση του@nik187.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμ εκεί που είσαι συνήθως σπάτε το Πανελλήνιο ρεκόρ θερμοκρασίας:lol:

Δεν έχεις προσωρινά να του βάλεις βάση λάπτοπ?

 

Δεν έχω λάπτοπ καρδιά μου....

Αύριο έρχεται ο ανεμιστήρας.

Αν δεν με κάτσει αυτό που έχω στο μυαλό μού θα το σφάξω όπως έχω κάνει με το GT1

 

 

09.jpg

 

13.jpg

Edited by nik187
Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...