Jump to content

Zenithink ZT280-C10 / Zepad C91


Plak4ever
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα.κοιτα, αν κανετε αυτο που αναρτησα θα βλεπεις την ραμ,θα βλεπεις την 8 γιγα εσωτερικη (θα σου λεει οτι ειναι εξ. καρτα.) αλλα

θα βαζεις εξωτ. καρτα κ δεν θα την εμφανιζει..αν καποιος βρει καμια ακρη ασ το πει..ισως να θελει να γραψουμε μια εξτρα γραμμη για καρτα εξ. οσο δε για το φορτισμα το ποσο τησ εκατο ειναι κ κολαει στο 99 η 98 μπατερι καλιμπρεισιον και κατι θα γινει...παιδια εγω παντως αν δεν μπορεσω να αξιοποιησω τα 8 γιγα δεν θα κατσω να σκασω κιολας.. ιδη παρειγγειλα μια καρτα 32 γιγα κ ολα οκ. εχω παραγγειλει κ αντενα μπλουτουθ για πλοηγηση κ τελος.το ταμπλετ παντως παιδια για απλη χρηση κ κατι παραπανω ειναι παρα μα παρα πολυ καλο.αν σκεφτει κανεις καμια μοντα να μας το πει κ εμας ντανκε αλες..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 436
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά αγόρασα το 10ρι tablet της ΖΕΝΙΤΗΙΝΚ και μου εδωσε κανονικά traking number RA470273231CN το οποίο δεν έχω κάταφέρει να το χρησιμοποιησω, δεν κάνει trace με τίποτα...μπορεί κάποιος να το τσεκάρει; Έχω πληρώσει κανονικά και η παραγγελία έχει γινει 4 Απριλίου...:!:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αγόρασα το 10ρι tablet της ΖΕΝΙΤΗΙΝΚ και μου εδωσε κανονικά traking number RA470273231CN το οποίο δεν έχω κάταφέρει να το χρησιμοποιησω, δεν κάνει trace με τίποτα...μπορεί κάποιος να το τσεκάρει; Έχω πληρώσει κανονικά και η παραγγελία έχει γινει 4 Απριλίου...:!:

 

φιλε μην αγχωνεσαι. κι εγω αγορασα ενα ασυρματο πληκτρολογιο στις 31/3 και μεχρι εχτες το τρακινγκ δεν δουλευε, σημερα μου ηρθε ομως!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αγόρασα το 10ρι tablet της ΖΕΝΙΤΗΙΝΚ και μου εδωσε κανονικά traking number RA470273231CN το οποίο δεν έχω κάταφέρει να το χρησιμοποιησω, δεν κάνει trace με τίποτα...μπορεί κάποιος να το τσεκάρει; Έχω πληρώσει κανονικά και η παραγγελία έχει γινει 4 Απριλίου...:!:

 

και εγω που το ειχα παραγγειλει το ιδιο και μου ηρθε κανονικα.περιμενετο περιπου τελος του μηνα

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

επιτέλους έσπρωξα το καμένο λαπτοπ μου και πάω για παραγγελία :):):)

1. λέω να το πάρω απο εδώ http://www.merimobiles.com/Zenithink_ZT280_C10_Zepad_C91_10_1_inch_ICS_4_0_p/meri2548.htm

καλή τιμή? αξιόπιστο site?

2. registered airmail έτσι?

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

ναι παρτο απο εκει

ναι θα ελεγα...αλλα υπαρχει παντα η περιπτωση του τελωνειου ..μικρη αλλα υπαρκτη

(οχι πως το ems ειναι πιο ασφαλες οπως καταλαβα))

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Παραγγειλα στις 30/3, το εστειλαν στις 7/4, η σελιδα με το tracking δεν δουλεψε ποτε και σημερα το ελαβα το ταβλετ συστημενο απο ελτα. Το εχω χρησιμοποιησει τωρα καμαι ωρα, μου εχει αφησει παρα πολυ ωραια εντυπωση, ειναι αρκετα γρηγορο και μου αρεσει παρα πολυ η ανταπόκριση κα ιακριβεις της οθονης. το περιμενα λιγο πιο "χύμα" οσον αφορα την οθονη ειδικα αλλα διαψευστηκα.

Δυστυχως εχω χασει τη μπαλα με το android ics μιας και ειμαι γνωστης της κδοσης 2.3 (στο κινητο μου) αλαλ η ics ειναι καπως διαφορετικη και τα μαθαινω ολα απ την αρχη.

ερωτηση 1 : γιατι δεν γραφει πουθενα την μαρκα zenithink, ουτε πανω στο tablet, ουτε απο κατω, ουτε στο πλαι, ουτε καν οταν ανοιγει στην welcome screen (οταν ανοιγει γραφει ZTpad) ?

ερωτηση 2 : γιατι κανει τοση πολυ ωρα να ξεκινησει ? τουλαχιστον 1 με 1,5 λεπτο μου κανει, ειναι φυσιολογικο ?

ερωτηση 3 : σχετικα με την πολυ μικρη θυρα usb (micro usb είναι) που δείχνει το σύμβολο ενσυρματου δικτυου (τα 3 υπολογιστακια) : χρησιμοποιειται αποκλειστικα για τον ανταπτορα ethernet ? Μπορουμε να συνδεσουμε και τυχον αλλα περιφερειακα ?

 

Επισης να αναφερω οτι η θηκη που πηρα δεν ταιριαζει απολυτα γιατι ειναι για πιο λεπτα ταβλετ, αλλα με λιγη πιεση για ανοιγμα στις πιαστρες καταφερα και το συρταρωσα και τωρα ειναι μια χαρα εγκλωβισμενο και ακλωνητο. Δειτε φωτο:

Edited by gianniskriti
Link to comment
Share on other sites

οβερκλοκ σηκωνει ρε παιδια αυτο???

 

http://www.mediafire.com/?bg30dwag3ekt8#r7l6u9uhk9360

εδώ υπάρχουν "χειροποίητοι" kernels, σε κάποιους δουλεύει μέχρι και 1,4ghz σε άλλους όχι πάνω από 900mhz όλοι λένε πως είδαν αρκετή διαφορά στο smoothness/scrolling, έχει κάποια benchmarks.

Για μένα πριν δοκιμάσεις κάτι διάβασε εδώ http://www.slatedroid.com/topic/31467-rom-zenithinks-official-20120327-ics-rom/page__st__40 απο την αρχή. αν δοκιμάσεις κάτι please ποσταρε αποτελέσματα

Μην με ρωτήσεις που πως και γιατί, διότι δεν έχω ακόμα το tablet στα χέρια μου και δεν ξέρω καν αν είναι safe :)

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Παραγγειλα στις 30/3, το εστειλαν στις 7/4, η σελιδα με το tracking δεν δουλεψε ποτε και σημερα το ελαβα το ταβλετ συστημενο απο ελτα. Το εχω χρησιμοποιησει τωρα καμαι ωρα, μου εχει αφησει παρα πολυ ωραια εντυπωση, ειναι αρκετα γρηγορο και μου αρεσει παρα πολυ η ανταπόκριση κα ιακριβεις της οθονης. το περιμενα λιγο πιο "χύμα" οσον αφορα την οθονη ειδικα αλλα διαψευστηκα. Δειτε φωτο:

Φιλε μου απο που το πηρες και ποσο σου κοστισε ακριβως γιατι σκεφτομαι να παρω κι εγω ενα?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου απο που το πηρες και ποσο σου κοστισε ακριβως γιατι σκεφτομαι να παρω κι εγω ενα?

 

κλασικα κι εγω απο το merimobiles.com στα 130€ μετα απο πολυμηνο ψαξιμο, δεν το μετανιωσα γιατι πρωτη εικονα τα σπαει

Link to comment
Share on other sites

κλασικα κι εγω απο το merimobiles.com στα 130€ μετα απο πολυμηνο ψαξιμο, δεν το μετανιωσα γιατι πρωτη εικονα τα σπαει

 

το εχω ξαναγραψει ποιο πανω και συγνωμη αλλα νομιζω οτι μονο εγω εχω αυτο το προβλημα.με το skype και με τις κοκκινες ροζ καθετες γραμμες οταν κανεις βιντεοκληση εχεις προβλημα?ας μου απαντησει καποιος, εχει το ιδιο προβλημα με μενα?

+ οτι τωρα τελευταια κολλαει συχνα και θελει restart απο την τρυπιτσα

Edited by navystam
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

απ'όλους όσους το έχετε, θέλω να μου πείτε τα εξής:

 

α) σε μπαλκόνι με φως πως φαίνεται η οθόνη.

β) πρέπει να πάρω κι άλλη μνήμη κι αν ναι πόση;

γ) αν δώσω αντί για 120-130 που κοστίζει-190-200 και πάρω κάποιο άλλο, θα έχω σημαντικά πλεονεκτήματα έναντι του zepad κι αν ναι ποια;

 

Ευχαριστώ.

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

το εχω ξαναγραψει ποιο πανω και συγνωμη αλλα νομιζω οτι μονο εγω εχω αυτο το προβλημα.με το skype και με τις κοκκινες ροζ καθετες γραμμες οταν κανεις βιντεοκληση εχεις προβλημα?ας μου απαντησει καποιος, εχει το ιδιο προβλημα με μενα?

+ οτι τωρα τελευταια κολλαει συχνα και θελει restart απο την τρυπιτσα

α) σχετικα με το skype, το εγκατστησα απο το μαρκετ μολις τωρα για να το δοκιμασω για να σε βοηθησω μιαςκ αι εγω δεν το χρησιμοποιω, εκανα μια δοκιμαστικη κληση μεταξυ του ταβλετ με το account Μου και καλεσα στο σταθερο μου Pc με διαφορετικο account, σε πληροφορω οτι δεν καταφερα καν να δω βιντεο ούτε στο ταβλετ ουτρε στο πισι, και επιπλεον ειχα και σοβαροτατη επιστροφη ηχου στο πισι. δηλαδη οτι ελεγα απο το πισι το ξαναακουγα με καθυστερηση 1 δευτερολεπτο, σε προβληαμ του ταβλετ φαινεται. τσπ, δεν παραπονειμαι γιατι μετα το περας της εγκαταστασης το λεει ξεκαθαρα: η εφαρμογη skype δεν εχει ακομη πιστοποιηθει για την συσκευη σου και ετσι δεν εγγυουμαστε οτι θα παιζει τελεια.

β) οσον αφορα τα restart δεν εχω χρειαστει ουτε 1 φορα εως σημερα και το εχω λιωσει 3 ημερες τωρα, το μονο που μου εχει κανει ειναι οτι εχει κρασαρει μερικεσ φορες ο browser και τον αξαναανοιγω αμεσως χωρις επανεκινηση ταβλετ. εσενα ποτε σου κρασαρει ? σε συγκεριμενη εφαρμογη ? αν ναι τοτε ειναι θεμα ασυμβατοτητας της εφαρμογης. τα ταβλετ δεν ειναι pc, δεν παιζουν οελς οι εφαρμογες σε απροσκοπτα ολους τους κατασκευαστες.

 

απ'όλους όσους το έχετε, θέλω να μου πείτε τα εξής:

 

α) σε μπαλκόνι με φως πως φαίνεται η οθόνη.

β) πρέπει να πάρω κι άλλη μνήμη κι αν ναι πόση;

γ) αν δώσω αντί για 120-130 που κοστίζει-190-200 και πάρω κάποιο άλλο, θα έχω σημαντικά πλεονεκτήματα έναντι του zepad κι αν ναι ποια;

 

Ευχαριστώ.

 

α) σε μπαλκονι με φως φαινεται μαι χαρα, οχι ομως τοσο τελεια οσο μεσα.

β) το πρεπει ειναι σχετικο. αν τα 8γβ που εχει δεν σου αρκουν τοτε παρε και μια καρτουλα. εγω με 7€ πηρα μια 8αρα απο το ε-σοπ και καθαρισα.

γ) ατοπη ερωτηση, εννοειται πως αν δωσεις επιπλεον 70€ θα παρεις κατι με πρισσοτερα χαρακτηριστικα, ό, τι πληρωσεις παρινεις, το θεμα ειναι ποιες ειναι οι αναγκες σου και αν τις καλυπτεις με τα 130€.

Link to comment
Share on other sites

το εχω ξαναγραψει ποιο πανω και συγνωμη αλλα νομιζω οτι μονο εγω εχω αυτο το προβλημα.με το skype και με τις κοκκινες ροζ καθετες γραμμες οταν κανεις βιντεοκληση εχεις προβλημα?ας μου απαντησει καποιος, εχει το ιδιο προβλημα με μενα?

 

δοκίμασε αυτό . αφού πρώτα κάνεις clear cache και απεγκατάσταση στην τωρινή σου έκδοση skype.

ποσταρε αποτελέσματα please

 

και αυτό (που μπορεί να είναι το ίδιο): http://www.mediafire.com/?5wfymy3grj4piy6

Edited by Keepkouking

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

γ) ατοπη ερωτηση, εννοειται πως αν δωσεις επιπλεον 70€ θα παρεις κατι με πρισσοτερα χαρακτηριστικα, ό, τι πληρωσεις παρινεις, το θεμα ειναι ποιες ειναι οι αναγκες σου και αν τις καλυπτεις με τα 130€.

 

μπορώ να ζήσω και χωρίς bluetooth. Επίσης το 3g δεν με ενδιαφέρει. Τι άλλο προσφέρουν οι συσκευές των 200 ευρώ;

Καλύτερο επεξεργαστή και software; Μεγαλύτερη μπαταρία; Τι ακριβώς;

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Κυρίως καλύτερο επεξεργαστή και οθόνη (πχ IPS). Πιθανόν να έχουν και καλύτερη μπαταρία. Εξαρτάται από την συσκευή.

Όπως και να 'χει, εδώ γίνονται συζητήσεις για το Zepad C91. Μπορείς να απευθυνθείς στο παρακάτω θέμα:

Αγορά tablet, τι να προτιμήσω;

Link to comment
Share on other sites

α) σχετικα με το skype, το εγκατστησα απο το μαρκετ μολις τωρα για να το δοκιμασω για να σε βοηθησω μιαςκ αι εγω δεν το χρησιμοποιω, εκανα μια δοκιμαστικη κληση μεταξυ του ταβλετ με το account Μου και καλεσα στο σταθερο μου Pc με διαφορετικο account, σε πληροφορω οτι δεν καταφερα καν να δω βιντεο ούτε στο ταβλετ ουτρε στο πισι, και επιπλεον ειχα και σοβαροτατη επιστροφη ηχου στο πισι. δηλαδη οτι ελεγα απο το πισι το ξαναακουγα με καθυστερηση 1 δευτερολεπτο, σε προβληαμ του ταβλετ φαινεται. τσπ, δεν παραπονειμαι γιατι μετα το περας της εγκαταστασης το λεει ξεκαθαρα: η εφαρμογη skype δεν εχει ακομη πιστοποιηθει για την συσκευη σου και ετσι δεν εγγυουμαστε οτι θα παιζει τελεια.

β) οσον αφορα τα restart δεν εχω χρειαστει ουτε 1 φορα εως σημερα και το εχω λιωσει 3 ημερες τωρα, το μονο που μου εχει κανει ειναι οτι εχει κρασαρει μερικεσ φορες ο browser και τον αξαναανοιγω αμεσως χωρις επανεκινηση ταβλετ. εσενα ποτε σου κρασαρει ? σε συγκεριμενη εφαρμογη ? αν ναι τοτε ειναι θεμα ασυμβατοτητας της εφαρμογης. τα ταβλετ δεν ειναι pc, δεν παιζουν οελς οι εφαρμογες σε απροσκοπτα ολους τους κατασκευαστες.

 

 

αντε γιατι νομιζα οτι μονο σε μενα το εκανε.

κρασαρει και εμενα μερικες φορες και να πω την αληθεια δεν εχω παρατηρησει σε ποια εφαρμογη''κολλαει'' .

μπορει να ειναι και απο καποια εφαρμογη που θελει ρισταρτ.

σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου

 

δοκίμασε αυτό . αφού πρώτα κάνεις clear cache και απεγκατάσταση στην τωρινή σου έκδοση skype.

ποσταρε αποτελέσματα please

 

και αυτό (που μπορεί να είναι το ίδιο): http://www.mediafire.com/?5wfymy3grj4piy6

 

την εχω δοκιμασει και αυτην την εκδοση.

μου την ειχαν προτείνει ποιο πριν αλλα με αυτην δεν βλεπω και ουτε καν με βλεπουν

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε αυτό . αφού πρώτα κάνεις clear cache και απεγκατάσταση στην τωρινή σου έκδοση skype.

ποσταρε αποτελέσματα please

 

και αυτό (που μπορεί να είναι το ίδιο): http://www.mediafire.com/?5wfymy3grj4piy6

 

Ευχαριστουμε. Πως γινεται το clear cache?

Επισης, αρχισε κι εμενα απο εχτες ανυποπρτα κρασαρισματα ο Browser, φταιει που ειναι οεργοστασιακος ?

Γνωριζει καποιος καποπιο προγραμμα που θα με βοηθησει να ελεγξω ποιες εφαρμογες/διεργασιες θα ξεκινανε με το τβαλετ ? Διοτι ξεκινανε διαφορες μπουρδες που δεν με ενδιαφερουν και υποψιαζομαι πως φορτωνουν την μνημη για υτο καταρει.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος καποιο προγραμμα που θα με βοηθησει να ελεγξω ποιες εφαρμογες/διεργασιες θα ξεκινανε με το τβαλετ ? Διοτι ξεκινανε διαφορες μπουρδες που δεν με ενδιαφερουν και υποψιαζομαι πως φορτωνουν την μνημη για αυτο κλαταρει.

 

Bάλε το AutoKill. Πολύ καλή εφαρμογή για σκότωμα apps. Aφού το εγκαταστήσεις και πριν τρέξεις κάτι άλλο ανοιξε την και θα σου δείξει ποιες εφαρμογές είναι φορτωμένες στην μνήμη ήδη.

 

Ο μόνος τρόπος να ξεφορτώσεις το μηχάνημα από την default σαββούρα που φορτώνει είναι να είναι ρουταρισμένο για να μπορέσεις να απεγκαταστήσεις/διαγράψεις τις άχρηστες εφαρμογές.

 

Για browser δοκίμασε τον xScope. Καμία σχέση με τους άλλους!

Link to comment
Share on other sites

Bάλε το AutoKill. Πολύ καλή εφαρμογή για σκότωμα apps. Aφού το εγκαταστήσεις και πριν τρέξεις κάτι άλλο ανοιξε την και θα σου δείξει ποιες εφαρμογές είναι φορτωμένες στην μνήμη ήδη.

 

Ο μόνος τρόπος να ξεφορτώσεις το μηχάνημα από την default σαββούρα που φορτώνει είναι να είναι ρουταρισμένο για να μπορέσεις να απεγκαταστήσεις/διαγράψεις τις άχρηστες εφαρμογές.

 

Για browser δοκίμασε τον xScope. Καμία σχέση με τους άλλους!

Ευχαριστω θερμα.

Για ρουταρισμα καποιο λινκ ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω θερμα.

Για ρουταρισμα καποιο λινκ ?

 

Dεν βρήκα κάτι. Τσέκαρε όμως αν είναι ήδη ρουταρισμένο, δεν θυμάμαι να σου πω. Κατέβασε τον Root Explorer, τρέξτο και πάτα το Mount R/O. Αν αλλάξει σε Mount R/W είναι ρουταρισμένο. Έχε υπόψιν σου πάντως ότι το να απεγκαταστήσεις/διαγράψεις εφαρμογές από το root μπορεί να προκαλέσει προβλήματα. Δεν νομίζω να μπρικάρεται πάντως, κρίνοντας από τον τρόπο φλασαρίσματος αλλά δεν το εγγυώμαι κιόλας αφού δεν το έχω πειράξει τόσο το C91 ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια υστερα απο κανα μηνα που εχω το ταμπλετ τελικα δεν ειμαι ευχαριστημενος.

κρασσαρη συνεχεια η οθονη δεν ειναι και τιποτα το τρομερο οπως ειχε ρωτησει και καποιος ποιο πριν σε εξωτερικους χωρους με φως δεν ειναι και οτι καλυτερο και η αποκριση που εχει στην αφη δεν θα ελεγα οτι ειναι καλη.πηγα να κανω ρυθμιση στην αφη και απλα λεει ενα μηνυμα μην αγγιξετε πουθενα την οθονη μεχρι να τελειωσει και δεν κανει τιποτα αλλο.

με το skype απο οτι καταλαβα ειναι θεμα ταμπλετας και δεν εχω βρει ακομα λυση αν και εχω δοκιμασει 6,7 εκδοχες.

εχω μια μικρη υποψια οτι μολις η μπαταρια πεσει κατω απο το 25% κολαει αλλα και παλι δεν δικαιολογειται.ποια λυση λοιπον προτεινετε?root?να περασω καμια αλλη rom? μπας και γινει τιποτα?

Edited by navystam
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια υστερα απο κανα μηνα που εχω το ταμπλετ τελικα δεν ειμαι ευχαριστημενος.

κρασσαρη συνεχεια η οθονη δεν ειναι και τιποτα το τρομερο οπως ειχε ρωτησει και καποιος ποιο πριν σε εξωτερικους χωρους με φως δεν ειναι και οτι καλυτερο και η αποκριση που εχει στην αφη δεν θα ελεγα οτι ειναι καλη.πηγα να κανω ρυθμιση στην αφη και απλα λεει ενα μηνυμα μην αγγιξετε πουθενα την οθονη μεχρι να τελειωσει και δεν κανει τιποτα αλλο.

με το skype απο οτι καταλαβα ειναι θεμα ταμπλετας και δεν εχω βρει ακομα λυση αν και εχω δοκιμασει 6,7 εκδοχες.

εχω μια μικρη υποψια οτι μολις η μπαταρια πεσει κατω απο το 25% κολαει αλλα και παλι δεν δικαιολογειται.ποια λυση λοιπον προτεινετε?root?να περασω καμια αλλη rom? μπας και γινει τιποτα?

 

Aνάλογα με το μοντέλο που έχεις τσέκαρε στο www.zenithink.com/Edownloads.php και κατέβασε την πιο πρόσφατη αν είναι διαφορετική από την δική σου. Custom roms δεν έχω εντοπίσει ακόμη κυρίως γιατί η Zenithink τις κάνει upgrade συχνά. Το ρουτάρισμα(αν δεν το έχει ήδη) δεν ξέρω πως θα μπορούσε να σε βοηθήσει.

 

Το skype είναι θέμα Zenithink, Skype, hardware και software μαζί.

 

Όταν λες κρασσάρει η οθόνη τι εννοείς ακριβώς? Συνήθως οι εφαρμογές κρασάρουν και υπάρχουν πολλοί λόγοι που μπορεί να συμβαίνει αυτό.

 

Συμπερασματικά και σύμφωνα με όσα έχω διαβάσει από χρήστες του εξωτερικού, όλα τα προβλήματα οφείλονται στο ICS ακόμη. Πολλοί επέλεξαν να βάλουν την 2.3.4 και όλα λειτουργούσαν OK συμπεριλαμβανομένου και του Skype, μέχρι τουλάχιστον να γίνει full optimized το ICS από την Zenithink.

Link to comment
Share on other sites

στην upgrade έκδοση (1gb ram, 8gb)μπορούμε να βάλουμε 2.3? νομίζω πως δεν γίνεται

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...