Jump to content

Zenithink ZT280-C10 / Zepad C91


Plak4ever
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την Παρασκευή το παρέλαβα κι εγώ από το merimobiles. Μαζί με το C91 (1GB RAM VERSION και 7000MAh μπαταρία), αγόρασα και το Mini wireless Keyboard το οποίο αποδείχθηκε εργαλείο, ιδιαίτερα για την προβολή του C91 στην τηλεόραση. Έπαιξα H.D. βίντεο από το youtube τα οποία προβλήθηκαν άψογα. Είχα αγοράσει μία θήκη από το ebay την Leather Case Cover 10.1"Stand For ASUS Eee Pad Transformer , η οποία ήλθε την ίδια ημέρα με το τάμπλετ. Την έκοψα λίγο στα πλάγια για να μπορώ να χρησιμοποιώ την θύρα USB, έτσι έγινε λειτουργική και ταίριαξε με το C91. Αυτή τη θήκη την αγόρασα γιατί είναι οικονομική και δεν μοιάζει με κάτι άλλες φτηνιάρικες που πωλούν στο ebay.

Όλα καλά όχι!!!!

Με διαφορετικά προγράμματα μέτρησης της CPU αποδείχθηκε ότι <<τρέχει>> στα 800 mhz και όχι στα 1Ghz όπως αναγράφεται, η δε ανάλυση τις οθόνης είναι μικρότερη της αναγραφόμενης (δεν θυμάμαι ακριβώς).

Λάθος των προγραμμάτων ή εσκεμμένο λάθος λόγω Μάρκετινγκ;

καλοταξιδο!

για τους προβληματισμους σουευχομαι οι ειδονες να μας πουν.

δινεις σε παρακαλω λινκ για το πληκτρολογιο και για την θηκη;

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 436
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όλα καλά όχι!!!!

Με διαφορετικά προγράμματα μέτρησης της CPU αποδείχθηκε ότι <<τρέχει>> στα 800 mhz και όχι στα 1Ghz όπως αναγράφεται, η δε ανάλυση τις οθόνης είναι μικρότερη της αναγραφόμενης (δεν θυμάμαι ακριβώς).

Λάθος των προγραμμάτων ή εσκεμμένο λάθος λόγω Μάρκετινγκ;

 

Για την ανάλυση δεν το έψαξα, κάτι μπορεί να παίζει για να εξαφανιστούν τα software buttons του ics

απο μερικα φορουμ που έψαξα βρήκα ότι στην ουσία ο επεξεργαστής τρέχει στα 800 και τα υπόλοιπα mhz υποτίθεται πως είναι στην gpu κάπως έτσι βγαίνει το 1ghz. αυτό ειναι το κακό με τις κουτοπονηριές των κινέζων. Επίσης είδα οτι κυκλοφορεί και mod για να overclockάρεις στα 900mhz.

βέβαια απο οτι κατάλαβα το καλύτερο mod είναι του βάλεις μια custom rom gingerbread που τριγυρνάει στο slatedroid. Δεν έχω ακόμα το tablet και δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά αν δουλεύει.

ΥΓ.ποιο πληκτρολόγιο πήρες?

ΥΓ2 έχει κανείς να δοκιμάσει κάτι σαν αυτό για ασύρματο πληκτρολόγιο και ποντίκι να δούμε αν τα ανγνωρίζει? http://www.plaisio.gr/Laptop-and-Tablet/Laptop-Acc/Keyboards/Turbo-X-DWLC-3000-Wireless-Desktop-Combo.htm

Edited by Keepkouking

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

καλοταξιδο!

για τους προβληματισμους σουευχομαι οι ειδονες να μας πουν.

δινεις σε παρακαλω λινκ για το πληκτρολογιο και για την θηκη;

ευχαριστω

 

Eυχαριστώ.

Τα λινκ ειναι:

http://www.merimobiles.com/2_4G_Ultra_Mini_Wireless_Keyboard_with_Touchpad_p/meri0439.htm

http://global.ebay.com/search/?Query=Stand+For+ASUS&Region=0&UsePriceFilter=0&PageNumber=1&ListView=0&SortBy=1

(Leather Case Cover 10.1"Stand For ASUS Eee Pad Transformer TF101 Tablet)

 

Για την ανάλυση δεν το έψαξα, κάτι μπορεί να παίζει για να εξαφανιστούν τα software buttons του ics

απο μερικα φορουμ που έψαξα βρήκα ότι στην ουσία ο επεξεργαστής τρέχει στα 800 και τα υπόλοιπα mhz υποτίθεται πως είναι στην gpu κάπως έτσι βγαίνει το 1ghz. αυτό ειναι το κακό με τις κουτοπονηριές των κινέζων. Επίσης είδα οτι κυκλοφορεί και mod για να overclockάρεις στα 900mhz.

βέβαια απο οτι κατάλαβα το καλύτερο mod είναι του βάλεις μια custom rom gingerbread που τριγυρνάει στο slatedroid. Δεν έχω ακόμα το tablet και δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά αν δουλεύει.

ΥΓ.ποιο πληκτρολόγιο πήρες?

ΥΓ2 έχει κανείς να δοκιμάσει κάτι σαν αυτό για ασύρματο πληκτρολόγιο και ποντίκι να δούμε αν τα ανγνωρίζει? http://www.plaisio.gr/Laptop-and-Tablet/Laptop-Acc/Keyboards/Turbo-X-DWLC-3000-Wireless-Desktop-Combo.htm

Ναι το συνηθίζουν οι Κινέζοι, το πληκτρολόγιο είναι πολύ μικρό και εύκολο στη χρήση δεν χρειάζεται ποντίκι γιατί έχει Touchpad το χρησιμοποίησα από 3 μέτρα μακριά και το αγόρασα από το merimobiles στην τιμή των $25.00. Η διεύθυνση είναι: http://www.merimobiles.com/2_4G_Ultra_Mini_Wireless_Keyboard_with_Touchpad_p/meri0439.htm

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

επειδη σαν οριο εχω θεσει τα 100 ευρω σκεφτομαι το συγκεκριμενο tablet . Ειναι λιγακι παραπανω βεβαια στα λεφτα αλλα δεν μαμιεται....

Γενικα βλεπω οτι το εχουν αγορασει αρκετα παιδια με αρκετα + αλλα φυσικα και τα - του. Εξακολουθει να ειναι μια καλη λυση σε αυτα τα λεφτα ή θα τα 'πεταξω' τα ευρωπουλακια μου ?

Η χρηση που το θελω ειναι να βλεπω τα εμαιλ της δουλειας, ταινιουλες και σερφαρισμα .....

 

1. τα στικακια που δινει η vodafone / cosmote για το ιντερνετ τα δεχεται ?

2. εξωτερικο gps receiver via bluetooth το δεχεται ?

3. κανενα λινκ για φορουμ που εχει πειραγμενες ρομ ? με πμ αν ειναι εναντια των κανονων

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η άσκοπη μορφοποίηση κειμένου σε ολόκληρο το post.

Edited by navi55
HTC Desire HD <<<
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το ιδιο πληκτρολογιο αγορασ. Γι αυτο σε ρωτησα λινκ, για να δω αν ειναι το ιδιο ωστε να ξερω να θα δουέυει και σε μενα. Οποτε καναμε ακριβως την ιδια παραγγελια απο μεριμοβιλες!

Link to comment
Share on other sites

εχω 2 προβληματακια και θα ηθελα την γνωμη σας.

θελω οταν ειναι με κλειστη την οθονη να μπορω να λαμβανω τις ειδοποιησεις των μειλ του σκαιπ κλπ γιατι τωρα οταν σβηνει η οθονη ειναι σαν να το εχω σβηστο και πρεπει να το ανοιγω για να βλεπω τις ειδοποιησεις.

εβελα την εκδοση του skype που μου προτεινε ο navi55 skype_2.5.4.21.162 και ενω τωρα δεν μου βγαζει τις κοκκινες γραμμες βλεπω αυτον που με παιρνει αλλα δεν με βλεπει εκεινος .ουτε και εγω στην μικρη οθονουλα εκει που βλεπεις τον εαυτο σου.

εχω ενεργοποιησει απο τις επιλογες και το βιντεο και την μπροστινη καμερα.

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

εχω 2 προβληματακια και θα ηθελα την γνωμη σας.

θελω οταν ειναι με κλειστη την οθονη να μπορω να λαμβανω τις ειδοποιησεις των μειλ του σκαιπ κλπ γιατι τωρα οταν σβηνει η οθονη ειναι σαν να το εχω σβηστο και πρεπει να το ανοιγω για να βλεπω τις ειδοποιησεις.

εβελα την εκδοση του skype που μου προτεινε ο navi55 skype_2.5.4.21.162 και ενω τωρα δεν μου βγαζει τις κοκκινες γραμμες βλεπω αυτον που με παιρνει αλλα δεν με βλεπει εκεινος .ουτε και εγω στην μικρη οθονουλα εκει που βλεπεις τον εαυτο σου.

εχω ενεργοποιησει απο τις επιλογες και το βιντεο και την μπροστινη καμερα.

 

Για το πρώτο δεν ξέρω να σου πω. Για το δεύτερο, αν θυμάμαι καλά η ρύθμιση είναι για rear camera ή τουλαχιστον αυτήν ψάχνει το skype. Απενεργοποίησε την. Όλως παραδόξως μου είχε δουλέψει σε κάποια tablets με αυτόν τον τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο δεν ξέρω να σου πω. Για το δεύτερο, αν θυμάμαι καλά η ρύθμιση είναι για rear camera ή τουλαχιστον αυτήν ψάχνει το skype. Απενεργοποίησε την. Όλως παραδόξως μου είχε δουλέψει σε κάποια tablets με αυτόν τον τρόπο.

 

δεν μου εχει επιλογη για μπροστα και πισω καμερα...

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει στα settings την επιλογή "Enable camera"?

 

εχει ειναι ενεργοποιημενη αλλα δεν ανοιγει εικονα.την απενεργοποιω και την ενεργοποιω αλλα τιποτα

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

εχει ειναι ενεργοποιημενη αλλα δεν ανοιγει εικονα.την απενεργοποιω και την ενεργοποιω αλλα τιποτα

 

Δοκίμασες να κάνεις βιντεοκλήση έχοντας την απενεργοποιημένη? Δεν κατάλαβα αν το δοκίμασες όπως το έχεις γράψει.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να κάνεις βιντεοκλήση έχοντας την απενεργοποιημένη? Δεν κατάλαβα αν το δοκίμασες όπως το έχεις γράψει.

 

Ναι δοκίμασα αλλά τίποτα

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Τότε η μόνη λύση νομίζω, είναι να δοκιμάσεις όσο περισσότερες εκδόσεις του skype γίνεται, μήπως και σου κάτσει κάποια, μέχρι τουλάχιστον να διορθωθεί το θέμα είτε από την Zenithink είτε από το Skype είτε και από τους δύο.
Link to comment
Share on other sites

Τότε η μόνη λύση νομίζω, είναι να δοκιμάσεις όσο περισσότερες εκδόσεις του skype γίνεται, μήπως και σου κάτσει κάποια, μέχρι τουλάχιστον να διορθωθεί το θέμα είτε από την Zenithink είτε από το Skype είτε και από τους δύο.

 

Μάλλον αυτό πρέπει να κάνω.

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.. εχω παρει και εγω ενα ταμπλετ της ζενιθινκ 10,1 ιντσες και θα θελα να σας ρωτησω αν γινετε να βαλω gps bluetooth για να εχω και γω πλοηγηση οταν παω καπου με το αμαξι..αν υπαρχει τετοια συσκευη που μπορω να την αγορασω? σας ευχαριστω προκαταβολικα.. :)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.. εχω παρει και εγω ενα ταμπλετ της ζενιθινκ 10,1 ιντσες και θα θελα να σας ρωτησω αν γινετε να βαλω gps bluetooth για να εχω και γω πλοηγηση οταν παω καπου με το αμαξι..αν υπαρχει τετοια συσκευη που μπορω να την αγορασω? σας ευχαριστω προκαταβολικα.. :)

 

Γίνεται. Χρειάζεσαι ένα usb bluetooth dongle, έναν bluetooth gps δέκτη(κοστίζει γύρω στα 50-60 ευρώ - ψάξε στο google), εφαρμογή πλήγησης(Sygic navigator, CoPilot κ.λπ) και την εφαρμογή Bluetooth GPS Provider.

Link to comment
Share on other sites

ωραια! ειμαστε σε καλο δρομο..μπορω να βαλω οτιδηποτε bluetooth gps δεκτη,δηλ θελω να πω οτιδηποτε μαρκα? επισεις αν πρεπει να βαλω και καποιου ειδους εφαρμογη για να δουλεψει?η αγοραζω δεκτη,βαζω copilot εφαρμογη και ενα bluetooth στικακι στο ταμπλετ και δουλευει?παντως εγω το πηρα σημερα στα χερια μου και εχω καλες εντυπωσεις.Μονο οτι μου δειχνει οτι καποια γιγα ενσωματομενης μνημης οτι δεν μπορω να τα χρησημοποιησω..το στικ bluetooth δουλευει και εβαλα και ποντικι ασυρματο και το δειχνει μεσα σαν πισι..ευχαριστω παιδες
Link to comment
Share on other sites

ωραια! ειμαστε σε καλο δρομο..μπορω να βαλω οτιδηποτε bluetooth gps δεκτη,δηλ θελω να πω οτιδηποτε μαρκα? επισεις αν πρεπει να βαλω και καποιου ειδους εφαρμογη για να δουλεψει?η αγοραζω δεκτη,βαζω copilot εφαρμογη και ενα bluetooth στικακι στο ταμπλετ και δουλευει?παντως εγω το πηρα σημερα στα χερια μου και εχω καλες εντυπωσεις.Μονο οτι μου δειχνει οτι καποια γιγα ενσωματομενης μνημης οτι δεν μπορω να τα χρησημοποιησω..το στικ bluetooth δουλευει και εβαλα και ποντικι ασυρματο και το δειχνει μεσα σαν πισι..ευχαριστω παιδες

 

καλοταξιεο, αναμενουμε περαιτερω εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν απο εδω http://www.androidzoom.com/android_applications/social/facebook-for-tablets-pro_bzdcp_download.html

μπορω να κατεβασω καποια εφαρμογη δωρεαν η την πληρωνω?

και στο skype που ειχα προβλημα υστερα απο πολες εφαρμογες που δοκιμασα η επισημη που εχει το play μου λεει οτι πρεπει να κανω πιστοποιηση την συσκευη αλλιως ενδεχεται να εχω προβλημα με το βιντεο.(που το εχω δλδ).εχει κανεις το ιδιο προβλημα?

Edited by navystam
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

ωραια! ειμαστε σε καλο δρομο..μπορω να βαλω οτιδηποτε bluetooth gps δεκτη,δηλ θελω να πω οτιδηποτε μαρκα? επισεις αν πρεπει να βαλω και καποιου ειδους εφαρμογη για να δουλεψει?η αγοραζω δεκτη,βαζω copilot εφαρμογη και ενα bluetooth στικακι στο ταμπλετ και δουλευει?παντως εγω το πηρα σημερα στα χερια μου και εχω καλες εντυπωσεις.Μονο οτι μου δειχνει οτι καποια γιγα ενσωματομενης μνημης οτι δεν μπορω να τα χρησημοποιησω..το στικ bluetooth δουλευει και εβαλα και ποντικι ασυρματο και το δειχνει μεσα σαν πισι..ευχαριστω παιδες

 

H ενσωματωμένη μνήμη είναι χωρισμένη στα δύο με 1 GB για εφαρμογές και το υπόλοιπο για αποθήκευση πολυμέσων. Αν βάλεις κάποιο πρόγραμμα περιήγησης π.χ. Root Explorer τα βλέπεις όλα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.χρηστος ανεστη σε ολους και καλοπασχα...παιδια με την μνημη δεν βρηκα ακρη αν και ανοιξα ενα αρχειο και εκανα καποιες αλλαγεσ αλλα ...εβλεπα την μνημη την χρησημοποιουσα αλλα παλι η καρτα η εξωτερικη εμπενε αλλα δεν μπορουσα να την κανω τπτ..

 

(Yesterday i got my zt-280 c91 and had the problem that when i try to download something in browser or dropbox or other apps it always needs an external sd and never uses the 8 gb internal memory. the internal memory is only for copy files manually.

So I searched on the forum and some guys got it fixed with flashing new firmware. This doesn't work for me. I tried almost every firmware out there but everytime when try download something got message: No sd inserted.

I found out the problem is that android is configured to save files by default in: /mnt/sdcard and on our device this is the externalSD.

(internal memory = /mnt/flash)

Now i found a workaround to switch external with internal memory.

Now every thing is saved on Internal memory, so you don't have use external MicroSd anymore :-)

 

In system/etc/ is a file called vold.fstab that you need to edit.

 

the original is like this:

# Mounts the first usable partition of the specified device

dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/platform/AMLOGIC_CARD/card_host/memorycard0

dev_mount flash /mnt/flash auto /devices/virtual/mtd/mtd3/avnftl3

dev_mount usb /mnt/sda auto /devices/lm0/usb1/1-1/1-1:1.0/

 

the modified version is like this:

# Mounts the first usable partition of the specified device

dev_mount flash /mnt/flash auto /devices/platform/AMLOGIC_CARD/card_host/memorycard0

dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/virtual/mtd/mtd3/avnftl3

dev_mount usb /mnt/sda auto /devices/lm0/usb1/1-1/1-1:1.0/

 

So basically,

everywhere where FLASH is written change to SDCARD

and were SDCARD is written change to FLASH.

 

Now in file explorer the SDCARD folder is the Internal Memory 6,5gb and the FLASH folder is the external memory. it just switched.

and now everything i try to download is saved on my internal memory by default.

 

This vold.fstab is for ICS , the GINGERBREAD version is the same but I believe it doesn't have the line: dev_mount usb /mnt/sda auto /devices/lm0/usb1/1-1/1-1:1.0/

 

I will attach my modified volt.fstab that you just have to copy in /system/etc/ (seems to work on gingerbread also)

Hopefully i can help someone with this info , this was my biggest problem with this tablet.

Or if someone has an other solution to save by default on internal memory let me know.)

 

εκανα αυτο εδω αλλα τζιφος... τεσπα..

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα χρόνια πολλά

και εγώ είμαι κάτοχος του tablet c91 upgraded 1gb ram

Να απαντήσω σε αυτούς που ρωτήσαν για την μεταφορά

Το πλήρωσα στις 20/03 και το παρέλαβα στο σπιτι 12/04

Το αγόρασα απο Merimobiles με regular mail (χρέωση μηδεν)

τελωνείο δεν πέρασε και το έφερε ο ταχυδρόμος απο τα Ελτα σπίτι

Μια βδομάδα πριν μου είχαν στείλαν και ένα Mail οτι θα καθυστερήσει λόγω

πάσχα των καθολικών (πέφτει μια βδομαδα νωρίτερα απο το δικό μας)

και οτι θέλει μια βδομάδα ""Please Allow up to 1 Week processing time for the C91 Super Sale Thank you""

Το πήρα μαζί με 32gb κάρτα και απο το online livechat του merimobiles μου είπαν χωρίς την κάρτα θα ερχόταν

πιο γρήγορα (κατευθείαν απο την Zenithink νομίζω)

αυτά.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν απο εδω http://www.androidzoom.com/android_applications/social/facebook-for-tablets-pro_bzdcp_download.html

μπορω να κατεβασω καποια εφαρμογη δωρεαν η την πληρωνω?

και στο skype που ειχα προβλημα υστερα απο πολες εφαρμογες που δοκιμασα η επισημη που εχει το play μου λεει οτι πρεπει να κανω πιστοποιηση την συσκευη αλλιως ενδεχεται να εχω προβλημα με το βιντεο.(που το εχω δλδ).εχει κανεις το ιδιο προβλημα?

 

με το skype δεν εχει κανεις προβλημα?μονο εμενα μου βγαζει αυτο το μηνυμα?

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.χρηστος ανεστη σε ολους και καλοπασχα...παιδια με την μνημη δεν βρηκα ακρη αν και ανοιξα ενα αρχειο και εκανα καποιες αλλαγεσ αλλα ...εβλεπα την μνημη την χρησημοποιουσα αλλα παλι η καρτα η εξωτερικη εμπενε αλλα δεν μπορουσα να την κανω τπτ..

 

(Yesterday i got my zt-280 c91 and had the problem that when i try to download something in browser or dropbox or other apps it always needs an external sd and never uses the 8 gb internal memory. the internal memory is only for copy files manually.

So I searched on the forum and some guys got it fixed with flashing new firmware. This doesn't work for me. I tried almost every firmware out there but everytime when try download something got message: No sd inserted.

I found out the problem is that android is configured to save files by default in: /mnt/sdcard and on our device this is the externalSD.

(internal memory = /mnt/flash)

Now i found a workaround to switch external with internal memory.

Now every thing is saved on Internal memory, so you don't have use external MicroSd anymore :-)

 

In system/etc/ is a file called vold.fstab that you need to edit.

 

the original is like this:

# Mounts the first usable partition of the specified device

dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/platform/AMLOGIC_CARD/card_host/memorycard0

dev_mount flash /mnt/flash auto /devices/virtual/mtd/mtd3/avnftl3

dev_mount usb /mnt/sda auto /devices/lm0/usb1/1-1/1-1:1.0/

 

the modified version is like this:

# Mounts the first usable partition of the specified device

dev_mount flash /mnt/flash auto /devices/platform/AMLOGIC_CARD/card_host/memorycard0

dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/virtual/mtd/mtd3/avnftl3

dev_mount usb /mnt/sda auto /devices/lm0/usb1/1-1/1-1:1.0/

 

So basically,

everywhere where FLASH is written change to SDCARD

and were SDCARD is written change to FLASH.

 

Now in file explorer the SDCARD folder is the Internal Memory 6,5gb and the FLASH folder is the external memory. it just switched.

and now everything i try to download is saved on my internal memory by default.

 

This vold.fstab is for ICS , the GINGERBREAD version is the same but I believe it doesn't have the line: dev_mount usb /mnt/sda auto /devices/lm0/usb1/1-1/1-1:1.0/

 

I will attach my modified volt.fstab that you just have to copy in /system/etc/ (seems to work on gingerbread also)

Hopefully i can help someone with this info , this was my biggest problem with this tablet.

Or if someone has an other solution to save by default on internal memory let me know.)

 

εκανα αυτο εδω αλλα τζιφος... τεσπα..

 

δε σου πετυχε? κριμα, πολυ χρησιμο το tip που ανεβασες παντως, ευχαριστουμε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...