Jump to content

Ξένες Σειρές - Προτάσεις


PARGINOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το blacklist το αφήσα και εγω 6 σεζόν αν θυμάμαι κουρασε πολύ.

Το designated εννοείται φοβερό με κλειστά μάτια.

δυστηχως και το Designated survivor κανει μεγαλη κοιλια,και γινεται κουραστικο,και σκετη αμερικανιά.φυσικα εφαγε κανσελ

θυμαμαι το σταματησα στο 14 επ του 2 κυκλου

Edited by manolissinger
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση εκτός θέματος.με χρεωστική μπορεί να γίνει πληρωμή νετφλιξ;και γίνεται μηνιαία η μπορεις να πληρώσεις όλο τον χρόνο ας πούμε;
Μα φυσικά.

Το έχω με χρεωστική εδώ και 5 χρόνια που το ξεκίνησα. Μόνο μηνιαία από όσο ξέρω χρεώνεται.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Designated survivor αξίζει; Το έχω καιρό στη λίστα μου αλλά δεν το έχω δει. Είμαι και εγώ σε φάση αναζήτησης, έχω τελειώσει το homeland πριν λίγο καιρό και βλέπω και το blacklist το οποίο έχει πια κουράσει στην 8η σεζόν....

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε το Survivor το ξεκίνησα και εγώ πρόσφατα και κόλλησα!

 

Άμα σου άρεσε το Homeland, θα σου αρέσει και αυτό!

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το Survivor το ξεκίνησα και εγώ πρόσφατα και κόλλησα!

 

Άμα σου άρεσε το Homeland, θα σου αρέσει και αυτό!

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

Μου άρεσε ναι , ήταν βέβαια λιγάκι αργό....η σύζυγος βαρέθηκε πάντως χαχ....

Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικά.

Το έχω με χρεωστική εδώ και 5 χρόνια που το ξεκίνησα. Μόνο μηνιαία από όσο ξέρω χρεώνεται.

Ok ευχαριστώ πολύ.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μία ερώτηση: το The Wire που μπορείς να το βρεις? Έχω δει ότι μάλλον παίζεται στο Vodafone Tv (δεν ειμαι συνδρομητής οπότε δε μπορώ να τσεκάρω) κάνω λάθος? Υπάρχει κάπου αλλού?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μία ερώτηση: το The Wire που μπορείς να το βρεις? Έχω δει ότι μάλλον παίζεται στο Vodafone Tv (δεν ειμαι συνδρομητής οπότε δε μπορώ να τσεκάρω) κάνω λάθος? Υπάρχει κάπου αλλού?
Στο Kodi το έβλεπα κανονικά μέχρι πριν 1-2 χρόνια.

Αλλιώς torrents κλασικά που έχουν ολόκληρες σεζόν.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στο Kodi το έβλεπα κανονικά μέχρι πριν 1-2 χρόνια.

Αλλιώς torrents κλασικά που έχουν ολόκληρες σεζόν.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Ευχαριστώ φίλε. Είπα μήπως γλιτώσω το κατέβασμα γιατί βαριέμαι αλλά χλωμό....

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μας εχει χαλασει το Νετφλιξ...Ποιος κατεβαζει πλεον; Μοιαζει αγγαρεια.
Link to comment
Share on other sites

Μπα το netflix αν και έχω πλέον σπάνια βλέπω.

Εχει γεμίσει σαβούρα με κάτι κινέζικα,κάτι anime και διαγραφούν καλές σειρές και ταινίες.

Αν έχει κάποιος kodi έχει απλά τα πάντα.

 

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις δει τα καλα του Νετφλιξ ισχυει, δεν βαζει καλες σειρες τελευταια.
Link to comment
Share on other sites

το netflix ξεκινησε δυναμικα με το house of cards. Απο τοτε περασαν οχτω χρονια.

Λογω πανδημιας εγινε hype. "αχ πειτε ταινιουλα να δουμε στο netflix".

ελαχιστες σειρες κ ταινιες του αξιζουν, ειδικα του τελευταιου ετους. Εχει γεμισει ξενο περιεχομενο για να κερδισει πελατεια απο ολο τον κοσμο, αλλά τα netflix originals ειναι πλεον σχεδον ολα αστεια.

Link to comment
Share on other sites

Kodi? Έχει καταντήσει ανέκδοτο . Αν θες ποιοτική θέαση σε σαλόνι (οθόνη 55+ pled)4K με 5.1 ήχο πληρώνεις σοβαρές εταιρείες με αξιόπιστους server πχ Netflix,Apple,Amazon prime . Αν θες να βλέπεις με torrents κλπ πάρε ένα Android κινητό του 2010 και άραξε κάτω από τις κουβέρτες στο κρεβάτι

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως ρώτησα που μπορώ να δω το the wire . Από εκεί ξεκίνησε η κουβέντα , μη πλακωθείτε :lol:
Link to comment
Share on other sites

Kodi? Έχει καταντήσει ανέκδοτο . Αν θες ποιοτική θέαση σε σαλόνι (οθόνη 55+ pled)4K με 5.1 ήχο πληρώνεις σοβαρές εταιρείες με αξιόπιστους server πχ Netflix,Apple,Amazon prime . Αν θες να βλέπεις με torrents κλπ πάρε ένα Android κινητό του 2010 και άραξε κάτω από τις κουβέρτες στο κρεβάτι

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μια χαρα εχει 4κ+5.1 ηχο στο Kodi. Αν θες πληρωνεις μια συνδρομη σε realdebrid που ερχεται φθηνοτερα απο τα υπολοιπα συνδρομητικα που αναφερεις. Για ψαξου καλυτερα και μην παραπληροφορεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Kodi? Έχει καταντήσει ανέκδοτο . Αν θες ποιοτική θέαση σε σαλόνι (οθόνη 55+ pled)4K με 5.1 ήχο πληρώνεις σοβαρές εταιρείες με αξιόπιστους server πχ Netflix,Apple,Amazon prime . Αν θες να βλέπεις με torrents κλπ πάρε ένα Android κινητό του 2010 και άραξε κάτω από τις κουβέρτες στο κρεβάτι

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φίλε από όλα έχει ο μπαξές.

Μέχρι 3D ταινίες βρίσκεις στο Kodi.

Κανένα ανέκδοτο. Έχει τα πάντα.

 

Για να δεις τα ίδια σε Netflix,Amazon,.Disney+ θες καμία 60-80€/μήνα.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Να παρέμβει ο admin . Δε γίνεται να προωθούμε την παρανομία στα ίσια. Μήπως παίρνετε και ρεύμα από στύλο της ΔΕΗ ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να παρέμβει ο admin . Δε γίνεται να προωθούμε την παρανομία στα ίσια. Μήπως παίρνετε και ρεύμα από στύλο της ΔΕΗ ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλή φάση να κατηγορείς την ποιότητα θέασης και αμέσως μετά αφού σου απορρίπτουν το επιχείρημα να αναφέρεις την νομιμότητα. Να ξέρεις πάντως το Real debrid λειτουργεί νόμιμα ακόμα και σε χώρες που το torrenting απαγορεύεται,αν επιλέξεις πηγή από τα cached στους server του Real Debrid

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή πού υπάρχει ως εφαρμογή στην google τότε δεν είναι παράνομο να το συζητάμε χωρίς τα περαιτέρω.οι ψαγμένοι την βρίσκουμε με kodi πού κι ως ποιότητα είναι high.

 

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αστείο αυτό που συζητάμε για το KODI. Υπάρχει επίσημο θέμα αποκλειστικά για το KODI. Μόνο παράνομο δεν είναι και λάθος να χαρακτηρίζεται έτσι ή ότι είναι άχρηστο.

 

Πάντως έχουμε ξεφύγει από το θέμα.

Εδώ συζητάμε για τις σειρές, όχι πώς να τις δούμε.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Sopranos[season 1]

 

Τη συγκεκριμενη σειρα ειχα πει να την δω πριν αρκετα χρονια οταν ειχα τελειωσει το The Wire αλλα δεν υπηρχαν ολοι οι ελληνικοι υποτιτλοι για τις bluray εκδοσεις οποτε τωρα που βγηκαν βρηκα ευκαιρια. Η σειρα ειναι εξαιρετικη πιστη στο στυλ του παλιου καλου HBO σε βαζει στον διεφθαρμενο κοσμο της οσο πιο ηπια γινεται και οσο προχωραει η σεζον δενεσαι ολο και περισσοτερο με τους βασικους χαρακτηρες καταλαβαινεις ακριβως τι συμβαινει και κολλας. Ο Gandolfini ειναι εξαιρετικος φαινεται τοσο καλος και απο πισω κρυβει και κανει τερατα. Πολυ υψηλο το επιπεδο ηθοποιιας και εχει πολυ ζουμι. Κλασικοτατη ελπιζω να συνεχιζει ετσι μεχρι το τελος. Καποια μικρα αρνητικα εχουμε με την κλαψα της μανας πχ αλλα δεν ειναι τιποτα γιατι στο τελος ολα δενουν. 8.8/10

Link to comment
Share on other sites

Sopranos[season 1]

 

 

 

 

Τη συγκεκριμενη σειρα ειχα πει να την δω πριν αρκετα χρονια οταν ειχα τελειωσει το The Wire αλλα δεν υπηρχαν ολοι οι ελληνικοι υποτιτλοι για τις bluray εκδοσεις οποτε τωρα που βγηκαν βρηκα ευκαιρια. Η σειρα ειναι εξαιρετικη πιστη στο στυλ του παλιου καλου HBO σε βαζει στον διεφθαρμενο κοσμο της οσο πιο ηπια γινεται και οσο προχωραει η σεζον δενεσαι ολο και περισσοτερο με τους βασικους χαρακτηρες καταλαβαινεις ακριβως τι συμβαινει και κολλας. Ο Gandolfini ειναι εξαιρετικος φαινεται τοσο καλος και απο πισω κρυβει και κανει τερατα. Πολυ υψηλο το επιπεδο ηθοποιιας και εχει πολυ ζουμι. Κλασικοτατη ελπιζω να συνεχιζει ετσι μεχρι το τελος. Καποια μικρα αρνητικα εχουμε με την κλαψα της μανας πχ αλλα δεν ειναι τιποτα γιατι στο τελος ολα δενουν. 8.8/10

Σειρά πού ανήκει στο top,στην ελίτ...

Αγαπημένη όπως αγαπημένος και ο αδικοχαμένος Gandolphini.

Μετά από αυτή την σειρά τίποτα άλλο δε μου φάνηκε ανώτερό.ούτε breaking bad ούτε και κάτι άλλο.

Ταίριαζε και με το στυλ μου οπότε έδεσε.

 

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...