Jump to content

Ξένες Σειρές - Προτάσεις


PARGINOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Seinfeld, παιχτηκε 1989-98 και κατα τη γνωμη μου δεν κανει καθολου κοιλια! Το HIMYM μου αρεσε και μενα πολυ το χιουμορ του, αλλα οντως καπου 5η-6η σαιζον αρχιζει και χανει λιγο, αλλα και παλι οχι οσο το ΒΒΤ! Στην τελικη, μπορεις να τα δεις ολα μιας και ειναι μονο 20 λεπτα το επεισοδιο!:)

 

Πίστεψε με αν μπορούσα, δεν θα καθόμουν να σας ζαλίζω. Δυστυχώς δεν έχω γρήγορο ίντερνετ σπίτι και ότι σειρά μου προτείνετε αναγκαστικά θα την στείλω σε φίλο. :p

 

Θα το δω για το HIMYM και σίγουρα θα κοιτάξω και όλες τις άλλες σειρές που μου προτείνατε. Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ! :D

Link to comment
Share on other sites

Στο house of cards με ποιο chapter/επεισόδιο ξεκινάει το 2015 από την τρίτη σεζόν;

Με το 27 (από 13 κάθε σαιζον).

Link to comment
Share on other sites

Θα το δω για το HIMYM και σίγουρα θα κοιτάξω και όλες τις άλλες σειρές που μου προτείνατε. Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ! :D

 

Μη το σκέφτεσαι για το HIMYM. Είναι σιγουράκι ;)

Link to comment
Share on other sites

Μη το σκέφτεσαι για το HIMYM. Είναι σιγουράκι ;)

 

το How i met your mother ειναι καλη σειρα... την κατεβασα ειδα μεχρι και την αρχη του δευτερου κυκλου και την εσβησα... δεν μου αρεσει να βλεπω τετοιου ειδους σειρες στον υπολογιστη... απο την τηλεοραση μπορει και να την εβλεπα

Link to comment
Share on other sites

το forever το έχει ξεκινήσει κανείς?

Είμαι μόλις στο 3ο επεισόδειο και αναρωτιέμαι αν συνεχίζει έτσι και στα επόμενα ή γίνεται πιο ενδιαφέρον...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Είδα το Unbreakable Kimmy Schmidt, original σειρά του Netflix. Καλό. 13 επεισόδια είναι όποιος θέλει κάτι γρήγορο και ελαφρύ ας το τσεκάρει. Σε 2 μέρες το τελείωσα. Χωρίς ελληνικούς υπότιτλους πάντως.

http://www.imdb.com/title/tt3339966/

 

Επίσης είδα και το Marvel's Agent Carter. Πάρα πολύ καλό. Έχει να κάνει με την πράκτορα Κάρτερ γύρω στο 1945 μετά το 2ο Παγκόσμιο Πόλεμο, σε μία υπηρεσία που ήταν ο προκάτοχος της SHIELD ουσιαστικά.

http://www.imdb.com/title/tt3475734/

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το καιρό ξεκίνησα και το house of Cards. Για όσους θέλουν μια γρήγορη σειρά με πολλά mind games και παιχνίδια εξουσίας είναι απίθανο. Επίσης το better call Saul πολύ καλό για όσους έχουν δει breaking bad. Γεμίζει κάποια από τα κενά που αφήνει η σειρά.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
The Shield. Από τις πιο καλογραμμένες σειρές (μαζί με το Sopranos και το Wire) της περασμένης δεκαετίας.
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

The Shield. Από τις πιο καλογραμμένες σειρές (μαζί με το Sopranos και το Wire) της περασμένης δεκαετίας.

 

σκεφτομαι να το δω,πρεπει οντως να ειναι καλο.

Καλα το Sopranos εσπερνε λεμε ετσι?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πρόταση φίλου, ξεκίνησα το Sons Of Anarchy. Καλό φαίνεται προς το παρόν. Έχει ενδιαφέρον!
Link to comment
Share on other sites

Η Kimmy Schmidt είναι απίστευτη σειρά :lol:

Επίσης μια πολύ καλή που προτείνω είναι 12 Monkeys και κορυφή είναι και το Orphan Black.

Edited by one_tree_hill
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον δεν το έχει δει εκπληκτική σειρά είναι το serlock (BBC)

 

Ισχύει όμως σταμάτησε στην τρίτη σεζόν ενώ κάτι είχαν πετάξει για συνέχισή.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα θα εχει 4η σαιζον. Απλα, λογω κινηματογραφικων υποχρεωσεων των πρωταγωνιστων, πηγαν λιγο πισω τα γυρισματα.
Link to comment
Share on other sites

το forever το έχει ξεκινήσει κανείς?

Είμαι μόλις στο 3ο επεισόδειο και αναρωτιέμαι αν συνεχίζει έτσι και στα επόμενα ή γίνεται πιο ενδιαφέρον...

 

To βλέπω εγω. Καλή σειρά. Ετσι ειναι και στα επόμενα επεισόδια με ενδιαφέρουσες πινελιές περι της αθανασίας του πρωταγωνιστή.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Χτες ξεκίνησα το Salem.καλή σειρά δείχνει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ............... fake .Περνάει η ώρα όμως.Αν δεν εχεις κατι καλύτερο να δεις .. :lol:

 

εμένα μου άρεσε αρκετά πάντως.. το υπογράφει και ο guillermo del toro που προσωπικά είναι από τους αγαπημένους μου

Link to comment
Share on other sites

Η Kimmy Schmidt είναι απίστευτη σειρά :lol:

Επίσης μια πολύ καλή που προτείνω είναι 12 Monkeys και κορυφή είναι και το Orphan Black.

 

Απίστευτη δεν ξέρω, σίγουρα πάντως έχει το πιο κολλητικό intro theme!

 

Unnnnbreakable! They're alive damn it!! :p

 

Και η πρωταγωνίστρια είναι απλά too cute for words. :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...