Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 610


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 736
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορεις μεσω του samsung kies να τις περασεις απο οποιδηποτε τηλεφωνο στο samsung.

 

Καλημερα

 

Το kies δηλαδη θα αναγνωρισει το nokia 610?πως θα γινει αυτο?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Θα κανεις εξαγωγη τις επαφες απο το νοκια στον υπολογιστη και μετα με το kies θα τις κανεις εισαγωγη στο note.
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο χθες οποτε παω να ανοιξω το marketplace δεν γινεται τιποτα.δεν ανταποκρινετε.πρεπει να κανω κατι?επισης τα παιχνιδια δεν μου τα ανοιγει κανενα.τι φταιει?
Link to comment
Share on other sites

θα το πουλησω το 610 δεν παει αλλο σερβις και ξανα σερβις και οταν θελουνε να σε παρουνε τηλεφωνο να λεει οτι ειναι κλειστο το κινητο και οταν ξεκλειδωνεις τα πληκτρα να επανερχεται πολυ χαζη συσκευη και αβεβαιη συσκευη για αυτο και θα την πουλησω δεν παει αλλο!. Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να τις μεταφερεις στην σημ δεν εχει επιλογη μεσα. το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να μπεις στο μαιλ που είχες βαλει στο windowsphone σου δηλαδη της microsoft π.χ. hotmail και θα πας επαφες εκει θα εχουνε συνχρονιστει και θα φαινονται ολες οι επαφες απο το windowsphone σου , ισως να μπορεσεις να τις κατεβασεις στο κινητο σου ή γινει συνχρονισμος και να κατεβουνε απο το μαιλ στο κινητο σου αλλα δεν ξερω πως γίνεται αυτο.

 

Πρέπει το email να είναι αποκλειστικά hotmail ή μπορεί να είναι και πχ gmail?

Πήρε μια γνωστή μου και θα μου το φέρει να το "δούμε", απλά με WP δεν έχω πολλά πολλά να μη "χαθώ".

 

Ευχαριστώ.

 

Καλημερα

 

Το kies δηλαδη θα αναγνωρισει το nokia 610?πως θα γινει αυτο?

Ευχαριστω

 

Σίγουρα, απο S3 είχα περάσει τις επαφές που είχα απο συσκευή iPhone.

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γνωριζετε πως μπορω να μεταφερω photo απο το 610 στο pc???

Εχω το zune αλλα δεν μεταφερονται με τιποτα...και με το onedrive δεν θυμαμαι με τιποτα τον κωδικο του email που ειχα βαλει...αφηστε που θα παρει και πολυ ωρα να μεταφερθουν ολες!

 

Τι μπορω να κανω σε αυτη την περιπτωση??? Καποια αλλη εφαρμογη η λυση? :(

Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα σας , ενας φιλος μου εδωσε ένα 610 !!

Οταν το ανοιγω, μου βγαζει το λογότυπο της Vodafone.

Εβαλα μια sim της Wind αλλα δεν την αναγνωρίζει!

Υπαρχει πιθανότητα να ειναι κλειδωμενο στη Vodafone?

Αν ναι, πως το ξεκλειδωνω??

Nokia 9500, HP 6515 , FC T830 , HTC TYTN II , Samsung i5800 Galaxy 3 , HTC legend , s 6102 , SIII mini , s 7562, Grand Duos.
Link to comment
Share on other sites

Ενω το τηλεφωνο λειτουργει σχετικα καλα οταν προσπαθω να στειλω μηνυμα απο το chat κολλαει!!!!

Το προβλημα αυτο εμφανιστικε της τελευταιες ημερες!!!:mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπέρα στην παρέα, θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση, ξαφνικά το τηλέφωνο μου δεν ανοίγει δεν ξέρω τι κόλλημα έφαγε και δεν δείχνει τίποτα η οθόνη του, το συνδέω στο pc και δεν το αναγνωρίζει δεν θέλω να προχωρήσω σε αναβάθμιση γιατί θέλω τα αρχεία που έχω μέσα, μπορώ να κάνω κάτι για να το επαναφέρω?έχει κανένα dfu mode πχ σαν το Iphone κάπως για να το επαναφέρω?
Link to comment
Share on other sites

Αν και έχει απαντηθεί και η google βοηθάει:

Press and hold Volume Down + Power button until the phones vibrates and restart.

Μην δώσεις σημασία στο ρεσταρτ που λέει. Κάντο εσύ...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

το έψαξα φίλε μου το έκανα αλλά δεν κάνει τίποτα δυστυχώς

 

To soft reset είναι ο τρόπος να βγάλεις βάλεις τη μπαταρία στα κινητά που δεν έχουν αφαιρούμενη. Εσύ έχεις αφαιρούμενη άρα βγάλε ξαναβάλε τη μπαταρία. Φαντάζομαι είναι φορτισμένη.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το Nokia Software Recovery Tool, σύνδεσε το κινητό και πάτα την επιλογή που λέει οτι δεν ανοίγει... Δεν ξέρω αν θα δουλέψει σε WP7 αλλά δεν μου 'ρχεται κάτι άλλο...
:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

το εγκατέστησα φίλε μου απλά ότι και αν πατήσω βγάζει error ούτε καν το αναγνωρίζει και δεν κάνει τίποτα το τηλέφωνο, σε όποιο κουτάκι και αν πατήσω στο repair και σε αυτά βγάζει error Και δεν κάνει τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...