Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 610


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 736
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποια εφαρμογη ειναι κατάλληλη για να κανω chat με άλλα android κινητα;

 

Whats up, viber...

Link to comment
Share on other sites

Έχω την έκδοση 1066.0000.8779.12340 και δεν μου βγάζει να αναβαθμίσω;

Ξέρετε γιατί;

 

Είναι από Vodafone η συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλημερα!εχω μια απορια....ποια ειναι η τελευταια ενημερωση?μεσω zune δεν βγαζει οτι υπαρχει ενημερωση και λεει οτι η τρεχουσα εκδοση λογισμικου ειναι 7,10 (8862). ειχα ακουσει κατι για 7,5.γνωριζετε κατι?ευχαριστω!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα είμαι νέο μέλος.

Έκανα αναβάθμιση στη Νοκια την έκδοση 7.8 αλλά δεν γυρίζει το μενού σε ελληνικά. Έχει μονο αγγλικά και 4-5 άλλες γλώσσες. Αυτό γίνεται μόνο στο μενού, στα υπόλοιπα υπάρχεουν ελληνικά (σύνταξη κειμένου κ.λ.π.). Υπάρχει έκδοση με ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα είμαι νέο μέλος.

Έκανα αναβάθμιση στη Νοκια την έκδοση 7.8 αλλά δεν γυρίζει το μενού σε ελληνικά. Έχει μονο αγγλικά και 4-5 άλλες γλώσσες. Αυτό γίνεται μόνο στο μενού, στα υπόλοιπα υπάρχεουν ελληνικά (σύνταξη κειμένου κ.λ.π.). Υπάρχει έκδοση με ελληνικά;

 

αυτη την αναβαθμιση προσπαθω να κανω κι εγω αλλα δεν τα καταφερνω. δεν μου την εμφανιζει!οσο για αυτο που λες, απο πολλους που εχουν κανει αυτη την αναβαθμιση δεν εχω ακουσει κανενα τετοιο προβλημα!

Link to comment
Share on other sites

αυτη την αναβαθμιση προσπαθω να κανω κι εγω αλλα δεν τα καταφερνω. δεν μου την εμφανιζει!οσο για αυτο που λες, απο πολλους που εχουν κανει αυτη την αναβαθμιση δεν εχω ακουσει κανενα τετοιο προβλημα!

 

Την αναβάθμιση την έκαναν στο σερβις της ΝΟΚΙΑ. Το έστειλα και δεύτερη φορά γι'αυτό το θέμα και έβαλαν πάλι την ίδια έκδοση χωρίς ελληνικά. Έσπασαν τα νεύρα μου. Γι'αυτό αναρωτιέμαι μήπως δεν υπάρχει ακόμη 7.8 με μενού στα ελληνικά

Link to comment
Share on other sites

Από που το πήρες το κινητό !? Τι product code είναι? Το λέει κάτω απ την μπαταρία κατω απ' το ΙΜΕΙ.

Υπάρχει κανονικά 7.8 με ελληνικά. Το δικό μου δεν έχει κάποιο θέμα. Στην 7.5 είχες ελληνικα?

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Από που το πήρες το κινητό !? Τι product code είναι? Το λέει κάτω απ την μπαταρία κατω απ' το ΙΜΕΙ.

Υπάρχει κανονικά 7.8 με ελληνικά. Το δικό μου δεν έχει κάποιο θέμα. Στην 7.5 είχες ελληνικα?

 

Το έχω πάρει από vodafone. To code είναι 059P4D7 (ελπίζω να το είδα σωστά, στραβωθήκαμε...).Στην 7.5 είχα κανονικά ελληνικά

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα πως μπορώ να κάνω πλήρες backup του 610 στον υπολογιστή?

ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

 

καμία απάντηση ρε παιδιά και πρέπει να το στείλω για επισκευή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.

Ψάχνω μια λύση για το skype στο 610 που το χρειάζομαι, έχω διαβάσει οτι η έκδοση 1.1 λειτουργεί κανονικά.

Που μπορώ να τη βρω ξέρει κανείς;

Ή πως μπορώ να έχω skype γενικότερα.

Ευχαριστώ.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ψάχνω μια λύση για το skype στο 610 που το χρειάζομαι, έχω διαβάσει οτι η έκδοση 1.1 λειτουργεί κανονικά.

Που μπορώ να τη βρω ξέρει κανείς;

Ή πως μπορώ να έχω skype γενικότερα.

Ευχαριστώ.

 

Αν δε κανω λαθος το 610 λογω μικρης μνημης ram δε μπορει να τρεξει το skype.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να έχεις Skype στο 610... εκτός κι αν το κάνεις developer unlock και κάνεις side load την beta έκδοση που είχε πρωτοβγεί. Ψάξε στο google... ;)
:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να αλλαξω το Mail που εχω βαλει στο windows live αλλα δεν ξερω το πως. δεν θελω να προσθεσω και δευτερο απλα να αλλαξω αυτο που ηδη εχω. οταν πηγαινω στις ρυθμισεις μου βγαζει σαν επιλογη μονο συγχρονισμο. ξερει καποιος αν γινεται????:wacko:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα περασα ενα κομματι απο το ζουνε στο κινητο αλλα δεν μπορω να το βρω στις ρυθμισεις και μετα ηχος κλησης γιατι; χρειαζεται να ενημερωσω την βιβιλιοθηκη; ή οχι; . γενικα γιατι τοσο δυσκολο να βαλεις τον ηχο κλησης σου; το κομματι ητανε σε μορφη midi και το μετετρεψα σε mp3 ειναι κατω απο 1mb και ειναι πολυ μικρο αλλα και παλι δεν μπορω να τον βρω γιατι; ισως παιζουνε πνευματικα δικαιωματα; ή οχι ;. και αν ναι πως μπορω να το δω απο το ιδιο το τηλεφωνο; .

 

επισης ψαχνω στο μενου αλλα δεν βρισκω την αλλαγη πιν γιατι δεν υπαρχει; . και αν ενα αλλο προσπαθω να γραφω με μαιλ απο το gmail στο market να κατεβασω αλλα δεν γινεται γιατι; να φτιαξω αλλο μαιλ;. και να ξανα προσπαθησω;.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα πως μπορώ να κάνω πλήρες backup του 610 στον υπολογιστή?

ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

Αμα μαθεις πες και σε μας. και γω για επισκευη θελω να το στειλω, αλλα θα περιμενω να τα φτυσει εντελως και μετα θα το κανω frisbee

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα περασα ενα κομματι απο το ζουνε στο κινητο αλλα δεν μπορω να το βρω στις ρυθμισεις και μετα ηχος κλησης γιατι; χρειαζεται να ενημερωσω την βιβιλιοθηκη; ή οχι; . γενικα γιατι τοσο δυσκολο να βαλεις τον ηχο κλησης σου; το κομματι ητανε σε μορφη midi και το μετετρεψα σε mp3 ειναι κατω απο 1mb και ειναι πολυ μικρο αλλα και παλι δεν μπορω να τον βρω γιατι; ισως παιζουνε πνευματικα δικαιωματα; ή οχι ;. και αν ναι πως μπορω να το δω απο το ιδιο το τηλεφωνο; .

 

επισης ψαχνω στο μενου αλλα δεν βρισκω την αλλαγη πιν γιατι δεν υπαρχει; . και αν ενα αλλο προσπαθω να γραφω με μαιλ απο το gmail στο market να κατεβασω αλλα δεν γινεται γιατι; να φτιαξω αλλο μαιλ;. και να ξανα προσπαθησω;.

 

πριν το περασεις στο κινητο πρεπει μεσω zune να το αλλαξεις σε ringtone. νομιζω οτι το βρισκεις εκει που ειναι οι ιδιοτητες ή το ειδος....αντι για ποπ ροκ κλπ. επιλεγεις ringtone. αλλα ειναι πιο ευκολο να κατεβασεις εφαρμογη και να το φτιαξεις κατευθειαν απο κει. η εφαρμογη λεγεται ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΗΧΩΝ ΚΛΗΣΗΣ...ειναι νομιζω στις εφαρμογες της νοκια δωρεαν και απο τραγουδια που εχεις ηδη στο τηλεφωνο μπορεις να δηλιουργησεις ηχο κλησης.

Link to comment
Share on other sites

πριν το περασεις στο κινητο πρεπει μεσω zune να το αλλαξεις σε ringtone. νομιζω οτι το βρισκεις εκει που ειναι οι ιδιοτητες ή το ειδος....αντι για ποπ ροκ κλπ. επιλεγεις ringtone. αλλα ειναι πιο ευκολο να κατεβασεις εφαρμογη και να το φτιαξεις κατευθειαν απο κει. η εφαρμογη λεγεται ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΗΧΩΝ ΚΛΗΣΗΣ...ειναι νομιζω στις εφαρμογες της νοκια δωρεαν και απο τραγουδια που εχεις ηδη στο τηλεφωνο μπορεις να δηλιουργησεις ηχο κλησης.

 

σε ευχαριστώ πολύ το έκανα. Πως αλλάζω ήχο μυνηματων ; έχω περάσει μέσα τον ήχο αλλά δεν ξέρω πως να το χαρακτηρισω όπως πχ πριν σαν ringtone τώρα πως τον χαρακτήριζω ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την πάτησα με αυτό το σαράβαλο κινητό (το 610), πως μπορώ να μεταφέρω τραγούδια στο κινητό (δεν έχω windows αλλά Linux).

Ευχαριστώ.

 

Πανάκριβο και χάλια κινητό !!! τα μόνα καλά η οθόνη (ποιότητα) και το gps....

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...