Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 610


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψαξε απ' το Zune. Δεν ξέρω ακριβώς. Googlαρε η ψάξε μόνος σου και κάτι θα βρεις... Και στο Windows live...

Και μην γραφεις με κεφαλαία...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 736
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλησπέρα

Μπορεί κάποιος να μου πει πως μεταφέρω στο pc φωτογραφίες που έχω τραβήξει με το κινητό? Προσπάθησα με το zune αλλά δε μου τις εμφανίζει..:(

Link to comment
Share on other sites

Για το a-gps βαλε κ απ το Nokia Drive να δουλεύει χωρίς σύνδεση απ τις ρυθμίσεις του...

 

Ευχαριστώ. Όταν όμως χρησιμοποιώ πρόγραμμα gps (για να πάρω στίγμα του σημείου), πως μπορώ να αποκλείσω το S-GPS?

 

ρε παιδια έχω ταλαιπωρηθει πολυ με το στησιμο των email και των επαφων.

δεν μου συνδεει τον λογαριασμο google που έχω με τίποτα και έτσι δεν μπορώ να έχω ούτε επαφές ούτε τα ημερολόγια μου.

ξέρει κανείς κάτι?

 

Έχει τσεκάρει να τα κάνει συγχρονισμό?

 

 

Edit: Οκ είδα πως έχει και πολλαπλή παράθεση αλλά αργά.... :)

Edited by kosgav
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,

 

ενας φιλος με το 610, προσπαθει να μπει στο marketplace να κατεβασει εφαρμογες, ομως του εμφανιζει μηνυμα "προς το παρόν το περιεχόμενο δεν είναι διαθεσιμο στην περιοχή/χώρα σας".

 

ξερει κανενας τι μπορει να συμβαινει ? του προτεινα επαναφορα ρυθμισεων, μεσω του zune, δεν ηξερα τι αλλο.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Έχω σύνδεση Cosmote. Όταν συνδέομαι στο 0.facebook.com μου έρχεται μνμ "...μόλις συνδεθήκατε στο Internet με xρέωση 1 ευρώ. Γιατί χρεώνομαι? Έχω απενεργοποιήσει στο μενού ρυθμίσεις και τις δυο επιλογές για τις ενημερώσεις του κινητού.....
Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο ανακάλυψα πως όταν το τηλέφωνο είναι συνδεδεμένο με τον Η/Υ μέσω USB, μπορεί να έχει σύνδεση με Internet!!!!
Link to comment
Share on other sites

αυτό το zune ακομα δεν έχω καταφέρει ακόμα να βάλω ένα τραγούδι. φτιάχνω ένα playlist, κάνω ένα drug and drop το Mp3 που θέλω να βάλω στο Playlist και..... τίποτα. :baby:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ενας φίλος πήρε το τηλέφωνο μετά από προτροπή δική μου και τώρα μπαίνω προ τον ευθυνών μου.

Ερώτηση : Στο ραδιόφωνο fm πως το κάνω να ακουστή απο το ηχείο και όχι απο τα ακουστικά? Κάπου διάβασα να πατήσω παρατεταμένα τον σταθμό για να εμφανίσει επιλογή για ηχείο αλλά εμένα εμφανίζει ένα μενού σχετικό με την περιοχή !!! Τι κάνουμε λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ενας φίλος πήρε το τηλέφωνο μετά από προτροπή δική μου και τώρα μπαίνω προ τον ευθυνών μου.

Ερώτηση : Στο ραδιόφωνο fm πως το κάνω να ακουστή απο το ηχείο και όχι απο τα ακουστικά? Κάπου διάβασα να πατήσω παρατεταμένα τον σταθμό για να εμφανίσει επιλογή για ηχείο αλλά εμένα εμφανίζει ένα μενού σχετικό με την περιοχή !!! Τι κάνουμε λάθος?

 

πατα παραταταμενα πανω στο νουμερο του σταθμου και εχει επιλογη

Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα το 610 και θελω οπωσδηποτε να βρω το msn messenger αφου δεν υποστηριζει skype.ειναι ευκολο να με ενημερωσει καποιος πως γινεται(εφοσον γινεται)? γιατι ψαχνω στο ιντερνετ και δεν βρισκω πολλα...
Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα το 610 και θελω οπωσδηποτε να βρω το msn messenger αφου δεν υποστηριζει skype.ειναι ευκολο να με ενημερωσει καποιος πως γινεται(εφοσον γινεται)? γιατι ψαχνω στο ιντερνετ και δεν βρισκω πολλα...

 

Φιλε μου το msn messenger ειναι ενσωματομενο στο κινητο εκει που λεει μηνυματα εφοσον στην αρχη του εβαλες φυσικα το hotmail σου οταν το ζητησε στο σεταρισμα της συσκευης. οπως και facebook, facebook chat, twitter κλπ.δεν χρειαζεσαι δηλαδη εφαρμογη. αλλα αν θες ξεχωριστη εφαμογη υπαρχει το im+, nimbuzz κλπ

Link to comment
Share on other sites

διαβασα ολα τα σχολια στο φορουμ και λυθηκαν πολλες αποριες μου εκτος απο μια.. δεν υπαρχει επιλογη για αλλαγη προφιλ? (πχ εναλλαγη απο γενικο σε αθορυβο)

- μονο με το πληκτρο εντασης μπορω να το ρυθμισω?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα,

 

αντιμετωπίζω ένα "πρόβλημα" και θα ήθελα μια μικρή βοήθεια....

 

το αδερφάκι μου έχει ένα Lumia 610, το εσωτερικό μενού του οποίου έχει γίνει με ονομαστική κατάταξη με εμφάνιση γραμμάτων [δλδ εμφανίζεται το αρχικό γραμμα πάνω από τις εφαρμογές και από κάτω οι εφαρμογές που το όνομα τους αρχίζει με ίδιο το γραμμα].

Δεν είναι το κλασσικό μενού που ήταν όταν το πρωτοαγόρασε. Ψάχνω να βρω τη λύση στο web αλλά δεν πέτυχα κάτι, μετά από πολλές προσπάθειες για αναζήτηση λύσης, είπα να μιλήσω στο forum μήπως γνωρίζει κάποιος πως να επαναφέρω το εσωτερικό μενού στο αρχικό του στυλ.

 

Επίσης κάτι άλλο που θα ήθελα να ρωτήσω είναι αν υπάρχει κάποια διαθέσιμη ενημέρωση που να ενεργοποιεί τα bluetouth.

 

ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το εσωτερικό μενού έγινε γιατί έχει ανεβάσει πολλές εφαρμογές. Προσπάθησα και εγώ να βρω μήπως αλλάζει αλλά......

Με το BT ακόμα τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι αν εγκαταστήσεις πολλές εφαρμογές πχ πάνω απο 20, τοτε το μενου εμφανιζεται ετσι για να τις βρισκεις πιο ευκολα αφου πατωντας πανω σε ενα γραμμα σου βγαζει το αλφαβητο και επιλεγεις απο εκει αντι να κανεις scroll μεχρι το τελος. BT με την εκδοση 7.8.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια..έχω το lumnia 610 γνωρίζετε αν υπάρχει τρόπος να στείλω μέσω bluetooth τραγούδια και εικόνες??

Ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια..έχω το lumnia 610 γνωρίζετε αν υπάρχει τρόπος να στείλω μέσω bluetooth τραγούδια και εικόνες??

Ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων.

 

οχι δεν υπαρχει γιατι το bt ειναι κλειδωμενο για οτιδηποτε αλλο εκτος απο ακουστικα. Απαντησα κ πιο πανω πως στην εκδοση 7,8 λενε θα ξεκλειδωσει.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν υπαρχει γιατι το bt ειναι κλειδωμενο για οτιδηποτε αλλο εκτος απο ακουστικα. Απαντησα κ πιο πανω πως στην εκδοση 7,8 λενε θα ξεκλειδωσει.

 

μαρεσει που βριζουν ολοι την apple.

 

να ρωτησω κατι αλλο. το skype τελικα δουλευει στο 610?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω σε μια sim, δύο συνδέσεις

α. watchup

β. συμβόλαιο

Εχει κανείς δοκιμάσει τέτοια sim στο κινητό για να δούμε αν δουλεύει σωστά; Σε Γερμανό που ρώτησα, μου είπε ότι ''λογικά δεν πρέπει να υπάρχει πρόβλημα, μέχρι σήμερα δεν του έχουν πει κάτι τέτοιο, αλλά για σιγουριά μόνο με δοκιμή θα το διαπιστώσουμε''. Ευχαριστώ

 

Καμιά βοήθεια, δεν το έχει δοκιμάσει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...