Jump to content

Cosmote GPRS/3G/HSDPA: Κάλυψη, υπηρεσίες, χρεώσεις, προβλήματα


alexkotsis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να με συγχωρείτε για το οφτόπικ - απαντητικό σε οφτόπικ - αλλά νομίζω ότι το forum τείνει να μετατραπεί σε έναν οχετό κατά των κατόχων του iPhone. Παίρνω mail για νέο post και διαβάζω τον πόνο του καθενός για το iPhone. Εδώ συζητάμε για την Cosmote. Rodriguez αν τραβάς-άτε τέτοιο ζόρι με το iPhone και θέλετε να χαρακτηρίσετε κόσμο υπάρχουν άλλα τόπικ.

 

υγ όχι δεν έχω iPhone. Ένα Ν82 έχω. Πάμε παρακάτω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να με συγχωρείτε για το οφτόπικ - απαντητικό σε οφτόπικ - αλλά νομίζω ότι το forum τείνει να μετατραπεί σε έναν οχετό κατά των κατόχων του iPhone. Παίρνω mail για νέο post και διαβάζω τον πόνο του καθενός για το iPhone. Εδώ συζητάμε για την Cosmote. Rodriguez αν τραβάς-άτε τέτοιο ζόρι με το iPhone και θέλετε να χαρακτηρίσετε κόσμο υπάρχουν άλλα τόπικ.

 

υγ όχι δεν έχω iPhone. Ένα Ν82 έχω. Πάμε παρακάτω

 

Κανένα ζόρι δεν τραβάω.

 

Λοιπόν, για να βοηθήσω να επανέλθουμε πίσω στην cosmote, έχω την εξής ερώτηση: η cosmote επιτρέπει το voip σε όλα τα προγράμματα ανεξαρτήτως ύψους παγίου; Το λέω γιατί κάπου στο site αναφέρει ότι δεν επιτρέπει voip, αλλά στο φόρουμ υπάρχουν μαρτυρίες μελών που λειτουργεί κανονικά. Ευχαριστώ

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Έχω 500MΒ τον μήνα στο πρόγραμμά μου και το VoIP περνάει κανονικά.

Επίσης, μου δίνει public IP.

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι και αυτοι που εχουν καποιο πακετο ιντερνετ με καρτοκινητο δεν εχουν καποιο προβλημα με τις εφαρμογες voip ετσι?
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα δεν έχει κλειδώσει το VOIP. Και καθώς δεν δίνονται αφειδώς πια χρόνος ομιλίας, μηνύματα και δεδομένα στα καρτοκινητά, ελπίζω να έχουμε βελτίωση στις ταχύτητες και όχι μόνο!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Στα συμβολαια ΙΝΤΕRNET ON THE GO είναι κλειδωμένο το VOIP?

 

Καλή ερώτηση. Και εμένα με ενδιαφέρει.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Έχω το Samsung Galaxy S και Cosmote Απεριόριστα 45, το παλιό πρόγραμμα όμως, όχι το καινούριο που σου δίνει και δωρεάν 500 Mb για internet. Έχω το 3G του κινητού μου κλειστό, γιατί έχω την εντύπωση ότι αν το χω ανοιχτό χρεώνομαι (μιας που κοιτάει e-mail κλπ).

 

Έτσι ήθελα να ρωτήσω:

1) Πράγματι χρεώνομαι όταν το 3G του τηλεφώνου είναι ανοιχτό και δεν έχω πρόγραμμα για δωρεάν internet;

2) Πραγματοποίησα πρόσφατα βιντεοκλήση, η οποία απαιτεί το 3G ανοιχτό. Υπάρχει επιπλέον χρέωση την ώρα που μιλάς ή είναι η ίδια με την απλή κλήση (που τυχαίνει λόγω συμβολαίου να είναι δωρεάν);

Link to comment
Share on other sites

1)Aν δεν έχεις πρόγραμμα για ίντερνετ και δείς κάτω από το 3G δύο αντίθετα βέλη τότε ναι,χρεώνεσαι.

2)Δεν χρεώνεσαι τίποτα για την βιντεοκλήση.Είναι μέσα στο πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι χρηστης blackberry 9700 με ενεργοποιημενο το blackberry internet απεριοριστο πληρωνοντας παγιο 15 ευρω το μηνα. επισης το πακετο που εχω ειναι το Cosmote απεριοριστα 70 με 1,5 gb προπληρωμενο ιντερνετ. αν και δεν ειναι χρησιμο αφου με καλυπτει το παγιο που ειναι ειδικα για blackberry που το πληρωνω εξτρα. παρολαυτα η εταιρεια με χρεωνε καθε μηνα 20 με 100 ευρω το μηνα Wap επειδη μπαινω sta email mou google k facebook που δεν χρησιμοποιω καμια ρυθμιση wap και που μπενω μεσω toy blackberry browser.

 

που και blackbery internet na min eiha energooiimeno to 1,5 gb internet einai δωρεαν γιατι εχω to cosmote ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ 70 . Οι μετρητες τους λενε ειναι ενταξει και να μου κανουν εκπτωση σε αυτα τα WAP που λενε οτι μπαινω. δηλαδη να τους πληρωσω αυτα που βαζουν και να ειμαι ευχαριστημενη κιολας γιατι μου κανανε εκπτωση. ζητησα αναλυτικα σε ποια sites εχω υποτιθεται μπει και μου λενε δε γινεται πως ειναι απορρητα!!

 

ειμαι σε αδιεξοδο. ενεργοποιησα κ πληρωνω το 15 ευρω παγιο ιντερνετ απεριοριστο για να μην εχω τετοια μπερδεματα. εχω αλλαξει δικτυο ζητησα να διακοψω με κοσμοτε μου ειπαν πως δεν γινεται αν δεν τους πληρωσω αυτους τους λογαριασμους που αυτοι μου βαζουν κ ετσι τα παγια συνεχιζονται να ερχονται χωρις καν να εχω την sim card.

 

ειναι δυνατον να κοροιδευουν ετσι το κοσμο? καποια στιγμη μπορει να αναγκαστω να πληρωσω οτι αυτοι μου βαζουν για να μην παει δικαστικα και βγουν τα εξοδα παραπανω. μιλαμε για ποσο συγκεντρωμενο περιπου 600 ευρω. δεν εχω προβλημα εννοειτε ουτε να πληρωσω τις κλησεις κ το παγιο ιντερνετ αλλα οχι τα WAP επειδη η cosmote ετσι θελει και καταγραφει.

Link to comment
Share on other sites

23/2/2011 16:39 12517 KB " " ΠΛΟΗΓΗΣΗ WAP 20,81

24/2/2011 14:59 4 KB " " ΠΛΟΗΓΗΣΗ WAP 0,04

24/2/2011 14:59 " " Είσοδος my view 0

24/2/2011 17:14 2365 KB " " ΠΛΟΗΓΗΣΗ WAP 23,65

 

 

Κοιτάξτε χρεώσεις από Cosmote από το πρόγραμμα απερίοριστα. Πως μπορώ να καταγγείλω τον λογαριασμό? Εδώ μιλάμε ότι χρεώσανε 10 ευρώ το ΜΒ

 

23/2/2011 16:39 12517 KB " " ΠΛΟΗΓΗΣΗ WAP 20,81

24/2/2011 14:59 4 KB " " ΠΛΟΗΓΗΣΗ WAP 0,04

24/2/2011 14:59 " " Είσοδος my view 0

24/2/2011 17:14 2365 KB " " ΠΛΟΗΓΗΣΗ WAP 23,65

 

 

Κοιτάξτε χρεώσεις από Cosmote από το πρόγραμμα απερίοριστα. Πως μπορώ να καταγγείλω τον λογαριασμό? Εδώ μιλάμε ότι χρεώσανε 10 ευρώ το ΜΒ

Να τονίσω ότι η χρέωση ειναι 0,1034€ το ΜΒ . Δεν ξέρω τι θα κάνω. Το μόνο που ξέρω είναι ότι δεν πληρώνω για 6 ΜΒ παραπάνω απο τα δωρεαν 50 που δίνει το πρ΄γραμμα κοντά 45 Ευρώ. Εν ανάγκη ας μου το κόψουν

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
Link to comment
Share on other sites

23/2/2011 16:39 12517 KB " " ΠΛΟΗΓΗΣΗ WAP 20,81

24/2/2011 14:59 4 KB " " ΠΛΟΗΓΗΣΗ WAP 0,04

24/2/2011 14:59 " " Είσοδος my view 0

24/2/2011 17:14 2365 KB " " ΠΛΟΗΓΗΣΗ WAP 23,65

 

 

Κοιτάξτε χρεώσεις από Cosmote από το πρόγραμμα απερίοριστα. Πως μπορώ να καταγγείλω τον λογαριασμό? Εδώ μιλάμε ότι χρεώσανε 10 ευρώ το ΜΒ

Αν δεν συμφωνείς με τις τιμές που χρεώνει η Cosmote , μπορείς να πάς σε άλλη εταιρεία , Απλά με μια φορητότητα , ή μπορείς να πάρεις μεγαλύτερο πακέτο ή μπορείς απλά να διαμαρτυρηθείς στην εξυπηρέτηση πελατών.

έριξα όμως μια ματιά στον επίσημο τιμοκατάλογο , και λέει 0,10 ΜΒ

Για ρίξε μια ματία εδώ

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/pricelist/index.jsp?catName=COSMOTE_UNLIMITED_with_internet

και ρώτα και στην εξυπηρέτηση γιατί εσένα σε χρέωσαν 100 φορές πάνω

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.

έχω μια κάρτα sim - dual sim απο την cosmote με 2 αριθμούς.

Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω με πολλές συσκευές είναι οτι έχω διακοπές στην ομιλία και σε αυτόν που ακούω και αυτός που με ακούει με ακούει με διακοπές.

 

Με τις ίδιες συσκευές με άλλη εταιρεία στο ίδιο μέρος με ακούνε και ακούω καθαρά.

Υπάρχει κάτι σχετικά με αυτό;; μήπως δεν είναι 64κ η κάρτα αυτή και η ποιότητα του ήχου χαλάει;;

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.

έχω μια κάρτα sim - dual sim απο την cosmote με 2 αριθμούς.

Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω με πολλές συσκευές είναι οτι έχω διακοπές στην ομιλία και σε αυτόν που ακούω και αυτός που με ακούει με ακούει με διακοπές.

 

Με τις ίδιες συσκευές με άλλη εταιρεία στο ίδιο μέρος με ακούνε και ακούω καθαρά.

Υπάρχει κάτι σχετικά με αυτό;; μήπως δεν είναι 64κ η κάρτα αυτή και η ποιότητα του ήχου χαλάει;;

 

To πρόβλημά σου δεν είναι στο ότι έχεις dual sim.... Το πρόβλημά σου είναι στο ότι έχεις cosmote! Είναι πρώτη σε προβλήματα, μέσα σ'αυτά και η ποιότητα κλήσεων...

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.

έχω μια κάρτα sim - dual sim απο την cosmote με 2 αριθμούς.

Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω με πολλές συσκευές είναι οτι έχω διακοπές στην ομιλία και σε αυτόν που ακούω και αυτός που με ακούει με ακούει με διακοπές.

 

Με τις ίδιες συσκευές με άλλη εταιρεία στο ίδιο μέρος με ακούνε και ακούω καθαρά.

Υπάρχει κάτι σχετικά με αυτό;; μήπως δεν είναι 64κ η κάρτα αυτή και η ποιότητα του ήχου χαλάει;;

 

Εγώ που έχω και τις τρεις εταιρίες, διακοπές στην ομιλία κάνει μόνο το whatsup, διακοπές στο internet κάνει μόνο το f2g και η vodafone πάει καλά. Είναι το γνωστό θέμα συμφόρησης του δικτύου της cosmote

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια ! μπορει καποιος να με πει πως μπορω να ξαναβρω τις ρυθμισεις των προορισμων? (wap,cosmote internet,gprs)

εχω δοκιμασει το wap στο 1333 λεει ηδη ενεργοποιημενο...

τα σημεια τα διεγραψα πριν αρκετο καιρο αφου δεν τα χρειαζομουν και δεν ηθελα να συνδεεται συνεχεια το κινητο για κινδυνο χρεωσης

εχω το ν97μινι

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Nομιζω υπαρχουν στο σαιτ οι ρυθμισεις.Παντως εγω για ιντερνετ εχω το "internet" στο apn μονο και αντιστοιχα "wap"
Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα έγινε αναβάθνιση ταχυτήτων στην Λυγιά Βαρθολομιού Ηλείας, Αρκούδι, Λουτρά και όλα τα γύρω χωριά. Απο 3,3Mbps που κατέβαζα (που σημαίνει ότι η κεραία υποστίριζε εως 3,6) ανέβηκε στα 5,4Mbps ( απ'οτι κατάλαβα έγινε αναβάθμιση στα 7,2). Πριν μερικούς μήνες είχε γίνει αναβάθμιση ταχυτήτων από 1,8Mbps (εγώ κατέβαζα με 190Kb/sec) σε 7,2 μάλλον (κατεβάζω με 4,4. Παραπάνω δεν έχει ποιάσει). :)
Link to comment
Share on other sites

To πρόβλημά σου δεν είναι στο ότι έχεις dual sim.... Το πρόβλημά σου είναι στο ότι έχεις cosmote! Είναι πρώτη σε προβλήματα, μέσα σ'αυτά και η ποιότητα κλήσεων...

 

Εννοείς βέβαια ΌΤΑΝ καταφέρεις να βγάλεις κλήση, έτσι; :lol:

Περιεκτικότατη και απόλυτα αντικειμενική απάντηση !!!

 

Ειμαι χρηστης blackberry 9700 με ενεργοποιημενο το blackberry internet απεριοριστο πληρωνοντας παγιο 15 ευρω το μηνα. επισης το πακετο που εχω ειναι το Cosmote απεριοριστα 70 με 1,5 gb προπληρωμενο ιντερνετ. αν και δεν ειναι χρησιμο αφου με καλυπτει το παγιο που ειναι ειδικα για blackberry που το πληρωνω εξτρα. παρολαυτα η εταιρεια με χρεωνε καθε μηνα 20 με 100 ευρω το μηνα Wap επειδη μπαινω sta email mou google k facebook που δεν χρησιμοποιω καμια ρυθμιση wap και που μπενω μεσω toy blackberry browser.

 

που και blackbery internet na min eiha energooiimeno to 1,5 gb internet einai δωρεαν γιατι εχω to cosmote ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ 70 . Οι μετρητες τους λενε ειναι ενταξει και να μου κανουν εκπτωση σε αυτα τα WAP που λενε οτι μπαινω. δηλαδη να τους πληρωσω αυτα που βαζουν και να ειμαι ευχαριστημενη κιολας γιατι μου κανανε εκπτωση. ζητησα αναλυτικα σε ποια sites εχω υποτιθεται μπει και μου λενε δε γινεται πως ειναι απορρητα!!

 

ειμαι σε αδιεξοδο. ενεργοποιησα κ πληρωνω το 15 ευρω παγιο ιντερνετ απεριοριστο για να μην εχω τετοια μπερδεματα. εχω αλλαξει δικτυο ζητησα να διακοψω με κοσμοτε μου ειπαν πως δεν γινεται αν δεν τους πληρωσω αυτους τους λογαριασμους που αυτοι μου βαζουν κ ετσι τα παγια συνεχιζονται να ερχονται χωρις καν να εχω την sim card.

 

ειναι δυνατον να κοροιδευουν ετσι το κοσμο? καποια στιγμη μπορει να αναγκαστω να πληρωσω οτι αυτοι μου βαζουν για να μην παει δικαστικα και βγουν τα εξοδα παραπανω. μιλαμε για ποσο συγκεντρωμενο περιπου 600 ευρω. δεν εχω προβλημα εννοειτε ουτε να πληρωσω τις κλησεις κ το παγιο ιντερνετ αλλα οχι τα WAP επειδη η cosmote ετσι θελει και καταγραφει.

 

Από τότε που έβγαλαν τα "νέα" απεριόριστα με ενσωματωμένη χρήση internet πρέπει να ξεκίνησε αυτό το πρόβλημα. Έχω την αίσθηση ότι ο συνδυασμός τέτοιου πακέτου με πακέτο δεδομένων ΒΒ δημιουργεί προβλήματα καθώς το σύστημα χρέωσης αδυνατεί να κατατάξει σωστά τις κλήσεις δεδομένων σε κατηγορίες. Η πιθανή λύση για αποφυγή τέτοιων προβλημάτων στο μέλλον είναι να έχεις μόνο ένα τύπο πακέτου δεδομένων, είτε ΒΒ είτε δεδομένα από τα απεριόριστα. Αν θέλεις οπωσδήποτε ΒΒ, παίρνεις ένα πακέτο χωρίς δεδομένα (τα απλά πακέτα που έχουν μείνει από παλιά) και προσθέτεις ένα πακέτο δεδομένων ΒΒ... Και με λίγη υπομονή και καλή θέληση και από τις δύο πλευρές ίσως βρεθεί κάποια λύση στο θέμα των χρεώσεων...

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα την ώρα που μίλαγα στο κινητό μου να μπω στο ίντερνετ ενώ είχα το κινητό μου μόνο στο 3G και μπήκα κανονικά. Το έχει δοκιμάσει κανένας άλλος; από όσο ξέρω δεν γίνεται. Άλλαξε κάτι ; στα αλλά δίκτυα γίνεται ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα την ώρα που μίλαγα στο κινητό μου να μπω στο ίντερνετ ενώ είχα το κινητό μου μόνο στο 3G και μπήκα κανονικά. Το έχει δοκιμάσει κανένας άλλος; από όσο ξέρω δεν γίνεται. Άλλαξε κάτι ; στα αλλά δίκτυα γίνεται ;

 

Απ'όσο ξέρω από γνωστούς στην Vodafone δεν γίνεται.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα την ώρα που μίλαγα στο κινητό μου να μπω στο ίντερνετ ενώ είχα το κινητό μου μόνο στο 3G και μπήκα κανονικά. Το έχει δοκιμάσει κανένας άλλος; από όσο ξέρω δεν γίνεται. Άλλαξε κάτι ; στα αλλά δίκτυα γίνεται ;

 

Φυσικα και γινεται. Και γινοταν παντα.

Δες πχ τις διαφημισεις της AT&T vs Verizon για το iPhone.

Η πρωτη διαφημιζει οτι μπορει να εισαι ιντερνετ και να μιλας ταυτοχρονα (3G vs CDMA).

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και γινεται. Και γινοταν παντα.

Δες πχ τις διαφημισεις της AT&T vs Verizon για το iPhone.

Η πρωτη διαφημιζει οτι μπορει να εισαι ιντερνετ και να μιλας ταυτοχρονα (3G vs CDMA).

 

οκ δεν το ήξερα!. Σίγουρα δεν ισχύει για την βοντα;. Όσο για το iphone όχι δεν το εχω δει. Αλλά δοκίμασα να βάλω το κινητό στο 2G και να το δοκιμάσω και το G ήτανε κομμένο, ενώ όταν το έβαζα στο 3G έμπαινε κανονικά και στο ίντερνετ και από μίνι όπερα και από το ιστό του κινητό. Η συσκευή που χρησιμοποιώ είναι πολύ παλιά και μου φάνηκε παράξενο. Συμβαίνει αυτό επειδή το 3G μπορεί να μοιάζει με το adsl ; δηλαδή μια γραμμή φωνής και μια ίντερνετ που δεν επηρεάζει η μια την χρήση τις άλλησ;.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω τις ρυθμίσεις;;; Στο κέντρο εξυπηρέτησης πελατών είπαν ότι θα με πάρουν τηλ για να κάνουμε τις ρυθμίσεις τηλεφωνικώς.. αλλά ακόμα με παίρνουν. Πήγα και από κατάστημα..και με είπαν ότι δεν μπορεί να γίνει κάτι! ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ ...είμαι στρατό και χρειάζεται το internet όσο να 'ναι :p
I'm a real producer and you're just the piano man!!!
Link to comment
Share on other sites

οκ δεν το ήξερα!. Σίγουρα δεν ισχύει για την βοντα;. Όσο για το iphone όχι δεν το εχω δει. Αλλά δοκίμασα να βάλω το κινητό στο 2G και να το δοκιμάσω και το G ήτανε κομμένο, ενώ όταν το έβαζα στο 3G έμπαινε κανονικά και στο ίντερνετ και από μίνι όπερα και από το ιστό του κινητό. Η συσκευή που χρησιμοποιώ είναι πολύ παλιά και μου φάνηκε παράξενο. Συμβαίνει αυτό επειδή το 3G μπορεί να μοιάζει με το adsl ; δηλαδή μια γραμμή φωνής και μια ίντερνετ που δεν επηρεάζει η μια την χρήση τις άλλησ;.

 

Στο 3G γίνεται κανονικότατα να κάνεις κλήση παράλληλα με κίνηση δεδομένων...

Γι' αυτό άλλωστε λέγεται και 3G! (χοντρικά, 1G -> μόνο κλήση φωνής, 2G -> κλήση φωνής και sms, 3G -> κλήση φωνής, sms και πακέτα δεδομένων)

 

Αυτό παίζει σε όλες τις εταιρίες... Το μόνο που ίσχυε παλιότερα, ήταν ότι σε δίκτυα HSDPA το κινητό μεταπηδούσε στο απλό WCDMA κατά την διάρκεια την κλήσεις, δίνοντάς σου ταχύτητες μέχρι και 384kbps. Μόλις τερμάτιζε η κλήση, ξαναγύριζε στο HSDPA δίνοντάς σου το μέγιστο της ταχύτητας που μπορούσες να πάρεις.

Πλέον, αυτό δεν γίνεται και η σύνδεση παραμένει σε HSPA και κατά την διάρκεια της κλήσης. (Τουλάχιστον σε Vodafone και Cosmote που έχω κοιτάξει)

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...