Jump to content

The «Ultimate» File Sharing thread


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στην παρένθεση είναι οι διαθέσιμοι και έξω από την παρένθεση αυτοί που "χρησιμοποιείς"!
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για το μtorrent. Οι seeders και οι leechers που είναι μέσα σε παρένθεση τί είναι?

 

Γενικα leechers ειναι αυτοι που παιρνουν χωρις να δινουν.

Στην περιπτωση των torrent, seeders ειναι αυτοι που εχουν κατεβασει ολοκληρο το αρχειο και leechers αυτοι που δεν εχουν ολοκληρωσει το κατεβασμα. :)

Ολοι ομως δινουν.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια ελληνικά αλμουμ που κυκλοφορούν στο e-myle σε ραρ και ζητουν πασσ..

Ξέρεις κανείς το παςς τους?

 

Δεν ειναι καποιο συγκεκριμενο Pass, ο καθε χρηστης που το "διαθετει" βαζει και το δικο του Pass...

 

Συνηθως το κανουν τα καθ)(κια για να σε κανουν απλα να χασεις τον χρονο σου μαζι τους :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι καποιο συγκεκριμενο Pass, ο καθε χρηστης που το "διαθετει" βαζει και το δικο του Pass...

 

Συνηθως το κανουν τα καθ)(κια για να σε κανουν απλα να χασεις τον χρονο σου μαζι τους :mad: :mad: :mad:

 

Απλώς επειδή βλέπω να ασχολούνται πολύ μαζί τους.. Δλδ να καθίσω με brutalforce να το βγάλω ή τζάμπα ο κόπος μούφα θα είναι?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Απλώς επειδή βλέπω να ασχολούνται πολύ μαζί τους.. Δλδ να καθίσω με brutalforce να το βγάλω ή τζάμπα ο κόπος μούφα θα είναι?

Τζάμπα κόπος. Κατέβασέ τα από αλλού...

Link to comment
Share on other sites

Απλώς επειδή βλέπω να ασχολούνται πολύ μαζί τους.. Δλδ να καθίσω με brutalforce να το βγάλω ή τζάμπα ο κόπος μούφα θα είναι?

 

Τζάμπα κόπος. Κατέβασέ τα από αλλού...

 

Δικιο εχει ο Eλεκτρικ, αναλογως βεβαια με το ποσους χαρακτηρες εχει το pass...αν ειναι κανενα url ή εχει περιεργους χαρακτηρες τοτε...αστα να πανε :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως σε .rars με passwords ανεβαίνουν στο ellinadiko.com και λοιπά sites. Συνηθίζεται επίσης τα passwords να είναι το url της σελίδας.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

(Δεν ειμαι σιγουρος αν κανω την ερωτηση στο σωστο θεμα)

 

Μηπως μπορειτε να παραθεσετε μερικους Private Torrent Trackers με ελληνικο περιεχομενο κυριως; (Δεν με πειραζει να παραθεσετε και αλλους ασχετους με ελληνικα :) )

 

Εγω εχω βρει τους:

 

Greek Tracker

Hitlist

Greekbits

Link to comment
Share on other sites

(Δεν ειμαι σιγουρος αν κανω την ερωτηση στο σωστο θεμα)

 

Μηπως μπορειτε να παραθεσετε μερικους Private Torrent Trackers με ελληνικο περιεχομενο κυριως; (Δεν με πειραζει να παραθεσετε και αλλους ασχετους με ελληνικα :) )

 

Εγω εχω βρει τους:

 

Greek Tracker

Hitlist

Greekbits

http://www.blue-whitegt.com

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

prospathw na mpw se merika dwmatia sto dc++ kai me kanoun disconnect epeidh leei dinw lathos ip address..episis kanw search kai mou vgazei minimum interval search is 90 h 120 h kati tetoio..kai apotelesmata mhden..

kserei kaneis ti ftaiei?

I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά κάτι μου λείπει από τις ρυθμίσεις στο dc++ και δε μου κατεβάζει μετά το φορμάτ.Τι κάνω λάθος?Ακολούθησα τις οδηγίες και κατέβασε μια φορά αλλά τώρα δε κατεβάζει!Τ ι γίνεται πιά?

Link to comment
Share on other sites

Πολλά μπορεί να λείπουν.

Εφόσον σου κατέβασε μια φορά όπως λες,και μετά σταμάτησε,το πιθανότερο είναι να άλλαξε το εξωτερικό IP.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η ip του ρούτερ?

Πως μπορώ να την αλλάξω στο πρόγραμμα?Επίσης πως θέτω προορισμό των downloads?

Link to comment
Share on other sites

Thanks papathvas :)

 

Να υποθεσω οτι δεν υπαρχουν αλλα Ελληνικα Trackers ε;

 

Υπάρχουν !!! :D

 

Δοκίμασε και greek-tracker.com και hitlist.gr (αφού βάλεις το γνωστό www μπροστά φυσικά :) )

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν !!! :D

 

Δοκίμασε και greek-tracker.com και hitlist.gr (αφού βάλεις το γνωστό www μπροστά φυσικά :) )

 

Τα ξέρει αυτά το παιδί.

...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν !!! :D

 

Δοκίμασε και greek-tracker.com και hitlist.gr (αφού βάλεις το γνωστό www μπροστά φυσικά :) )

 

Thanks αλλα οπως επισημαινει και ο φιλος salonicafan_TASO, τα γνωριζω ηδη :)

 

Ριξε μια ματια και στο greekbits.org Ειναι κι αυτο Ελληνικο αλλα σε "μωρουδιακη" φαση ακομα !

 

Τωρα ειμαι σε αναμονη για ανοιγμα registrations για το Blue-Whitegt... (Αν καποιος εχει κανενα invite και μπορει να το δωσει... :D )

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η ip του ρούτερ?

Πως μπορώ να την αλλάξω στο πρόγραμμα?Επίσης πως θέτω προορισμό των downloads?

 

Η εξωτερική IP,αυτή που βάζεις στο connection settings.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ειμαι σε αναμονη για ανοιγμα registrations για το Blue-Whitegt... (Αν καποιος εχει κανενα invite και μπορει να το δωσει... :D )

Den exei invites to bwgt

Link to comment
Share on other sites

Thanks αλλα οπως επισημαινει και ο φιλος salonicafan_TASO, τα γνωριζω ηδη :)

 

Ριξε μια ματια και στο greekbits.org Ειναι κι αυτο Ελληνικο αλλα σε "μωρουδιακη" φαση ακομα !

 

Τωρα ειμαι σε αναμονη για ανοιγμα registrations για το Blue-Whitegt... (Αν καποιος εχει κανενα invite και μπορει να το δωσει... :D )

 

mpes sti selida tou blue white, tin tetarti i to savvato. tote 8a mporeis na kaneis sign up ::)):):):):):):)

"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...