Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης αν χρειάζεται θήκη και προστασία οθόνης, ενόψει και της πολύ καλής κατασκευής.

Φυσικά χρειάζεται, εκτός κι αν δεν σε ενοχλούν γρατζουνιές και άλλα τέτοια. Η καλή κατασκευή δεν σημαίνει ότι δεν γρατζουνιέται.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

υπαρχει καποια διαφορα μεταξυ ΧΤ910 κ ΧΤ912???? Το ρωταω παιδια συγνωμη γιατι παρεγειλα μια sd card απο amazon αγγλια κ ειδα δε πολλα εγγραφε κ ΧΤ912!!! αυτο το αμερικανικο δεν ειναι????
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια διαφορα μεταξυ ΧΤ910 κ ΧΤ912???? Το ρωταω παιδια συγνωμη γιατι παρεγειλα μια sd card απο amazon αγγλια κ ειδα δε πολλα εγγραφε κ ΧΤ912!!! αυτο το αμερικανικο δεν ειναι????

Αν εννοείς αν θα χεις πρόβλημα συμβατότητας με την καρτουλα που πήρες, οχι δεν θα χεις κανενα πρόβλημα :-)

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς αν θα χεις πρόβλημα συμβατότητας με την καρτουλα που πήρες, οχι δεν θα χεις κανενα πρόβλημα :-)

 

αν μπορω να σε ρωτησω γενικα απο αγγλια δεν υπαρχει καποιο ιδιαιτερο προβλημα συμβατοτητας γιατι οποως ανεφερα ποιο πανω παρεγειλα κ ενα HD Dock (δηλ εχει καποια διαφορα με γερμανιας) αλλα φοβαμαι να μη εχει καμια μπριζα μεσα κ εχω προβλημα συμβατοτητας εχεις κατι στα υποψη???το μονο που αλαζουμε ειναι το ντουι της μπριζας σωστα?

συγνωμη για τα αλεπαληλα post αλλα ειμαι καινουργιος σχετικα απο online αγορες κ θελω να ειμαι καλημενος απο πασις πλευρα

Link to comment
Share on other sites

πιστευετε πως θα ηταν καλο μια screen protector?

 

Απαραίτητο!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ασχημα νεα για την αναβαθμιση σε ics :(

 

http://ausdroid.net/2012/06/21/motorola-delays-ice-cream-sandwich-update-for-motorola-razr/

 

καλο χειμωνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ασχημα νεα για την αναβαθμιση σε ics :(

 

http://ausdroid.net/2012/06/21/motorola-delays-ice-cream-sandwich-update-for-motorola-razr/

 

καλο χειμωνα!!!

Αυτό αφορά την Αυστραλία.

Στην Ιαπωνία από την άλλη, έχουν πάρει ήδη την ics επίσημα. Δεν ισχύουν τα ίδια για όλες τις περιοχές.

Ελπίζω ότι για ΕΜΕΑ δεν υπάρχει κάποια αλλαγή σχεδίων.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μονο εγω εχω προβλημα με την αυτοματη εστιαση της καμερας; ωρες ωρες νιωθω οτι κραταω στα χερια μου καμερα vga!!!
MotoLover
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μονο εγω εχω προβλημα με την αυτοματη εστιαση της καμερας; ωρες ωρες νιωθω οτι κραταω στα χερια μου καμερα vga!!!

 

2.3.5 εχεις?

ρε παιδια, αυτη η εκδοση ειναι του 2011 !!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι τι να κανω που δεν παιρνει αναβαθμιση! Μου ειπαν να περιμενω την 4!

Ναι, είναι και αυτό.

Πάντως, μπορείς να περάσεις την 2.3.6 με rsd φαντάζομαι , αν ψάξεις λίγο στους xda.

Με την 2.3.6 το τηλέφωνο είναι γρήγορο και σταθερό.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομουν καιρο να αλλαξω το (2.5 ετών) milestone μου μιας και λιγο η μπαταρια, λιγο καποια χτυπηματακια που φαινοταν πλεον το μεταλλο, λιγο η 2.1 που ετσι οπως την εδωσε η motorola δεν τη λες και σταθερη, ημουν μεταξυ nexus και razr. Ε ηρθε η προσφορα του media markt, and here I am .

ΠΟΛΥ πιο ελαφρυ απο το milestone και αρκετα γκουμουτσωειδες. Ελπιζω να το συνηθισω συντομα :)

Edited by pierce21
Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα παιδια..!! το πηρα και γω απο τα media markt με 299...

το κινητο ειναι απαιχτο και το συνιστω με τις παντες..!!

νομιζω παντως οτι εκανα βλακεια με την μπαταρια... γιατι με το που το πηρα εβγαλα επι τοπου την micro sim sta media markt και η αλλη η παλια που ειχα στο παλιο κινητο μου μου λεγε ακυρη sim..!!! αναγκαστηκα να το ανοιξω, να το ξεφορτισω και μετα να το φορτισω απενεργοποιημενο για περιπου 5 ωρες....

μεχρι τωρα παντως ειναι στα 50% μετα απο 16 ωρες... το κανε και καποιος αλλος ετσι? μην χαλασει η μπαταρια με αγχωνει.. γιατι η συσκευασια ελεγε να το φορτισω πρωτα..

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευασία το ελεγε η καποιος ανιδεος πωλητης? Καλο ειναι οταν περνουμε μια νεα συσκευή να την ανοιγουμε και να την χρησιμοποιουμε εως οτου το ποσοστό της μπαταρίας φτασει μεταξυ 10-15% και μετα απο κει το φορτιζουμε ως το 100%. Αυτο με τις ολοκληρωμενες φορτισεις το κανουμε τουλαχιστον για τις 4-5 πρωτες φορτισεις. Πχ αν οταν το επαιρνες κ με το που το ανοιγες ειχε 45% και το βαζες εσυ να φορτισει... Και μεχρι το 100% να το αφηνες, η φορτιση δεν θα μπορούσε να χαρακτηριστει ως ολοκληρωμένη

 

Αν παντως το εγραφε και η συσκευασία ειναι μονο για τον λογο για να ειναι καλλυμενοι σε περιπτωση που το κινητο ειχε "μηδενικο" ποσοστο μπαταριας οταν το ανοιγει για 1η φορά ο αγοραστής

Edited by c0rpse_grinder
Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα, νεος κατοχος του Motorola RAZR και εδω ;) . Το κινητο ειναι καταπληκτικο, τελεια ποιοτητα κατασκευης, και η οθονη πολυ καλη, αρκετα smooth. Τα - του τωρα για μενα, (ως πρωην κατοχος του Defy), η καμερα δεν ειναι τοσο καλη οσο περιμενα(ειχα βεβαια προηγουμενη εμπειρια με καμερα των Moto) , ο ηχος - ηχειο αρκετα καθαρο, αλλα αδυναμο.

 

Υ.Γ. Να περιμενω την επισημη Ελληνικη ICS τελικα; Με αυτα που ακουω, μου φαινεται οτι πρεπει να κατεβασω αυτην που βαζεται.

Αυτη την στιγμη εχω την τελευταια 2.3.5, μπορειτε να μου στειλειτε link για να περασω την 4.0.4 σε περιπτωση που δεν βγει αυτες τις μερες η επισημη;

Ευχαριστω! :)

Proud HTC User!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα, νεος κατοχος του Motorola RAZR και εδω ;) . Το κινητο ειναι καταπληκτικο, τελεια ποιοτητα κατασκευης, και η οθονη πολυ καλη, αρκετα smooth. Τα - του τωρα για μενα, (ως πρωην κατοχος του Defy), η καμερα δεν ειναι τοσο καλη οσο περιμενα(ειχα βεβαια προηγουμενη εμπειρια με καμερα των Moto) , ο ηχος - ηχειο αρκετα καθαρο, αλλα αδυναμο.

 

Υ.Γ. Να περιμενω την επισημη Ελληνικη ICS τελικα; Με αυτα που ακουω, μου φαινεται οτι πρεπει να κατεβασω αυτην που βαζεται.

Αυτη την στιγμη εχω την τελευταια 2.3.5, μπορειτε να μου στειλειτε link για να περασω την 4.0.4 σε περιπτωση που δεν βγει αυτες τις μερες η επισημη;

Ευχαριστω! :)

εδω φιλε μου εχει οδηγιες για το πως να κανεις την διαδικασια του να περασεις την 4.0.4 :)

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

εδω φιλε μου εχει οδηγιες για το πως να κανεις την διαδικασια του να περασεις την 4.0.4 :)

 

Ευχαριστω πολυ φιλε μου! Πανω στο παραπανω που ρωτησα, να περιμενω την επισημη ICS τελικα; Η θα καθεστερησει; Ευχαριστω :)

Proud HTC User!
Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το προηγούμενό μου κινητό optimus 2x (το χαίρεται η κόρη μου τώρα), υπάρχει σημαντική διαφορά στην ποιότητα κατασκευής και στην οθόνη... Η διαφορά μεγέθους δεν με ξένισε ιδιαίτερα, άλλωστε είναι πιο λεπτό... Έχει καλύτερο και πιο δυνατό ήχο, δεν έχω δοκιμάσει ακόμη την κάμερα ώστε να την συγκρίνω... Γενικά ολίγον πιο γρήγορο το μοτορόλα, χωρίς αισθητή διαφορά.... Γενική άποψη ότι έχω ένα αρκετά καλύτερο τηλέφωνο...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κάνει προσθήκη τον λογαριασμό του Hotmail μου από το μενού---ρυθμίσεις---λογαριασμοί---προσθήκη.

Το θέμα είναι ότι στις ρυθμίσεις του λογαριασμού, στην Παράδοση ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου έχει χρονοδιάγραμμα λήψης το ελάχιστο στα 15 λεπτά.

Και ερωτώ. Υπάρχει η δυνατότητα να γίνει με την άφιξη του email, να το λαμβάνω και στο κινητό?

 

Ο εταιρικός συγχρονισμός τι ακριβώς είναι? Εγώ επέλεξα να φτιάξω Windows Live Hotmail.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κάνει προσθήκη τον λογαριασμό του Hotmail μου από το μενού---ρυθμίσεις---λογαριασμοί---προσθήκη.

Το θέμα είναι ότι στις ρυθμίσεις του λογαριασμού, στην Παράδοση ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου έχει χρονοδιάγραμμα λήψης το ελάχιστο στα 15 λεπτά.

Και ερωτώ. Υπάρχει η δυνατότητα να γίνει με την άφιξη του email, να το λαμβάνω και στο κινητό?

 

Ο εταιρικός συγχρονισμός τι ακριβώς είναι? Εγώ επέλεξα να φτιάξω Windows Live Hotmail.

Φίλε μου, ξέχνα αυτή την εφαρμογή που είναι της πλάκας και κατέβασε από το μάρκετ (google play) την εφαρμογή Hotmail.

Είναι τέλεια.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, ξέχνα αυτή την εφαρμογή που είναι της πλάκας και κατέβασε από το μάρκετ (google play) την εφαρμογή Hotmail.

Είναι τέλεια.:)

 

I ll try it.

Ευχαριστώ.

Το θέμα με το συγχρονισμό των επαφών το βρήκα πάντως.

Το κινητό είναι άψογο ειδικά στα 299 ευρώ είναι αυτό που λέμε ΤΟ DEAL.

Μακάρι να έρθει γρήγορα στην Ελλάδα η ICS.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κάνει προσθήκη τον λογαριασμό του Hotmail μου από το μενού---ρυθμίσεις---λογαριασμοί---προσθήκη.

Το θέμα είναι ότι στις ρυθμίσεις του λογαριασμού, στην Παράδοση ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου έχει χρονοδιάγραμμα λήψης το ελάχιστο στα 15 λεπτά.

Και ερωτώ. Υπάρχει η δυνατότητα να γίνει με την άφιξη του email, να το λαμβάνω και στο κινητό?

 

Ο εταιρικός συγχρονισμός τι ακριβώς είναι? Εγώ επέλεξα να φτιάξω Windows Live Hotmail.

 

1. ωθηση δεδομενων,και λαμβανεις το email αμεσως.

2. διακομιστής Exchange κλπ. αυτο ειναι ο εταιρικος συγχρονισμος.(δεν νομιζω οτι το χρειαζεσαι)

Link to comment
Share on other sites

1. ωθηση δεδομενων,και λαμβανεις το email αμεσως.

2. διακομιστής Exchange κλπ. αυτο ειναι ο εταιρικος συγχρονισμος.(δεν νομιζω οτι το χρειαζεσαι)

 

Η ώθηση δεδομένων δεν είναι δυνατή για αυτόν τον τύπο λογαριασμού, μου λέει. Δεν μπορώ να το τικάρω.

 

'Εβαλα την εφαρμογή Hotmail και στις ρυθμίσεις για παράδοση έχει Push.

Link to comment
Share on other sites

Η ώθηση δεδομένων δεν είναι δυνατή για αυτόν τον τύπο λογαριασμού, μου λέει. Δεν μπορώ να το τικάρω.

 

'Εβαλα την εφαρμογή Hotmail και στις ρυθμίσεις για παράδοση έχει Push.

Είδες? κι αν έχεις επαφές στο hotmail, Μπορείς να τις συγχρονίσεις;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...