Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω ότι υπάρχει ρύθμιση συστήματος.

 

Χειροκίνητα, μπορείς να πληκτρολογείς #31# πριν τον αριθμό που καλείς (ή να αποθηκεύεις με αυτό το πρόθεμα τον αριθμό στις επαφές σου).

 

Ναι το φαντάστηκα γιατί κι αυτό που προτείνει ο φίλος R_Bachman δεν το βρίσκω κάπου στις Ρυθμίσεις (με την ICS είμαι). Ευχαριστώ και τους δύο πάντως.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι το φαντάστηκα γιατί κι αυτό που προτείνει ο φίλος R_Bachman δεν το βρίσκω κάπου στις Ρυθμίσεις (με την ICS είμαι). Ευχαριστώ και τους δύο πάντως.

 

Μπήκες στην εφαρμογή του τηλεφώνου(στον dialer), έκανες ότι σου είπα και δεν το βρήκες;

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Μπήκες στην εφαρμογή του τηλεφώνου(στον dialer), έκανες ότι σου είπα και δεν το βρήκες;

 

Ναι, στις Ρυθμίσεις του Dialer υπάρχει "Επιλογές εμφάνισης" και "Χώρος αποθ/σης επαφών".

Link to comment
Share on other sites

Ναι, στις Ρυθμίσεις του Dialer υπάρχει "Επιλογές εμφάνισης" και "Χώρος αποθ/σης επαφών".

 

Στην εφαρμογή τηλέφωνο δες . Εκεί που έχει τα νούμερα για να πάρεις τηλέφωνο. Εκεί πατάς μενού.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή τηλέφωνο δες . Εκεί που έχει τα νούμερα για να πάρεις τηλέφωνο. Εκεί πατάς μενού.

 

Ω! 1000 ευχαριστώ. Ούτε που είχα φανταστεί ότι θα έχει διαφορετικές ρυθμίσεις εκεί που έχει τα νούμερα! :)

Link to comment
Share on other sites

Ω! 1000 ευχαριστώ. Ούτε που είχα φανταστεί ότι θα έχει διαφορετικές ρυθμίσεις εκεί που έχει τα νούμερα! :)

 

Στο android πάτα μενού παντού :lol: . Είπα και εγώ , να μου δώσανε ics advanced :p ;

 

Έκανα αναβάθμιση το nova launcher και δεν μου εμφανίζει επιλογή για live Wallpaper στο καινούριο picker . Σε άλλες συσκευές το βγάζει κανονικά. Το έχει κανείς άλλος το πρόβλημα; Αν ναι ή όχι, είστε με ics ή jb;

 

Λύθηκε τελικά με beta που βγήκε σήμερα.

Edited by R_Bachman
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Εχω την αγγλική 4.1.2 και έχω τουλάχιστον μια φορά την μέρα το μήνυμα

Unfortunately, the process com.google.process.gapps has stopped.

 

Δοκίμασα οτι λύση μπορούσα να βρω, αλλά τίποτα δεν δούλεψε.

Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις λογαριασμοί, μπες στο Google account σου πάτα πάνω στο μέιλ σου και εκεί που σου βγάζει τις επιλογές συγχρονισμού πάτα το μενού και διαγραφή λογαριασμού. Μετά ξανά στησε το λογαριασμό σου από την αρχή και λογικά θα λυθεί το πρόβλημα σου. Εννοείται δε θα χάσεις κάτι κάνοντας την παραπάνω διαγραφή.
Link to comment
Share on other sites

Εχω την αγγλική 4.1.2 και έχω τουλάχιστον μια φορά την μέρα το μήνυμα

Unfortunately, the process com.google.process.gapps has stopped.

 

Δοκίμασα οτι λύση μπορούσα να βρω, αλλά τίποτα δεν δούλεψε.

Καμιά ιδέα?

 

άσχετο!-> [περίεργο αλλά 3 λεπτά πριν διάβαζα αυτό εδώ που το πέτυχα όταν κοιτούσα τα screenshots της εφαρμογης Facebook στο play store και μου έκανε εντύπωση που το group "team android" έχει ένα skull για notification icon και μπήκα να δω ποιοι είναι...]

 

Εδώ θα βρεις μια σειρά λύσεων για το συγκεκριμένο θέμα.. http://www.teamandroid.com/2013/04/11/fix-process-com-google-process-gapps-has-stopped-error-message/

TO CALL OR NOT TO CALL??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας εχθες μου επεσε το motorola razr xt910 που εχω και μου ραγισε η οθονη εξωτερικα...που θα μπορουσα να το επισκευασω και αν ξερετε ποσο θα μου κοστισει???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας εχθες μου επεσε το motorola razr xt910 που εχω και μου ραγισε η οθονη εξωτερικα...που θα μπορουσα να το επισκευασω και αν ξερετε ποσο θα μου κοστισει???

 

MOTOROLA SERVICEΗλεκτρονικά Εξαρτήματα - Ηλεκτρονικά Είδη A

Λεωφόρος Αργυρουπόλεως 65 Αργυρούπολη, Τ.Κ. 16451

Δήμος Ελληνικού - Αργυρούπολης, Νομός Αττικής

Τηλ.: 2109902582

Φαξ: 2109952167

Κιν.: 6932530389 εδω ,αλλα δεν ξερω κοστος

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

μα τί γίνεται πέφτουν τα xt910 και ραγίζουν οθόνες δεν πήρατε update επίσημα και δεν το αγαπάτε πολύ..

 

work and play kit προσφορά στο e-shop.. ξέρει κανείς αν φορτίζει στο dock?

TO CALL OR NOT TO CALL??
Link to comment
Share on other sites

Ναι φορτίζει και αν είναι αυτό που δίνει μαζί πληκτρολόγιο ποντίκι είναι παρααααααα πολύ καλό. Το έχω και εγώ. Αξίζει τα λεφτά του.

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Ναι φορτίζει και αν είναι αυτό που δίνει μαζί πληκτρολόγιο ποντίκι είναι παρααααααα πολύ καλό. Το έχω και εγώ. Αξίζει τα λεφτά του.

 

αυτό εδώ είναι και το δίνει στα 33... τί λες; http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.009981

TO CALL OR NOT TO CALL??
Link to comment
Share on other sites

αυτό εδώ είναι και το δίνει στα 33... τί λες; http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.009981

 

Το είχα πάρει και εγώ από το eshop στα 30 πριν κανα μήνα. Μην ανησυχήσεις που η συσκευασία γράφει ότι είναι για ZOOM 2, όλα τα αξεσουάρ συνεργάζονται κανονικά με το κινητό μας. Απλώς στο dock το κινητό μας επειδή έχει τις θύρες πάνω, μπαίνει όρθιο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω παρει αυτο για το razr . Απο τη στιγμη που λεει ο φιλος οτι κανει και αυτο τοτε παρτο αξιζει.

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση...Ψαχνω να βρω μπαταρια, πισω καλυμμα και το battery frame απο droid razr maxx. ο σκοπος ειναι να αλλαξω την μπαταρια του απλου razr γνωριζει κανει που μπορω να βρω spare parts?

Ευχαριστω

groove!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ερωτηση...Ψαχνω να βρω μπαταρια, πισω καλυμμα και το battery frame απο droid razr maxx. ο σκοπος ειναι να αλλαξω την μπαταρια του απλου razr γνωριζει κανει που μπορω να βρω spare parts?

Ευχαριστω

 

Στο eBay κοίταξες; Από Ελλάδα μην περιμένεις να βρεις κάτι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση...Ψαχνω να βρω μπαταρια, πισω καλυμμα και το battery frame απο droid razr maxx. ο σκοπος ειναι να αλλαξω την μπαταρια του απλου razr γνωριζει κανει που μπορω να βρω spare parts?

Ευχαριστω

 

Στο eBay κοίταξες; Από Ελλάδα μην περιμένεις να βρεις κάτι.

 

Αυτό εδώ είχα δει, αλλά θέλει "χέρια"...

Link to comment
Share on other sites

Ναι φορτίζει και αν είναι αυτό που δίνει μαζί πληκτρολόγιο ποντίκι είναι παρααααααα πολύ καλό. Το έχω και εγώ. Αξίζει τα λεφτά του.

 

Tο πηρα και εγω απο προηγουμενο CS αλλα δε καταφερα ποτε να κανω pair το ποντικι :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το bluetooth σου στο κινητό,άνοιξε το ποντίκι απο το διακόπτη στο κάτω μέρος,κάνε αναζήτηση στο κινητό να δει το ποντίκι. Όταν το βρει πατά πανω του να κανει ζεύξη. Έτσι το εκανα. Τόσο απλα.

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...