Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πηγα στα ΜΜ Α.Ι.Ρεντη και δεν ειχε μαυρο μονο 5 λευκα και το λευκο δεν μου αρεσε. Υπάρχει πουθενα μαυρο???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το δικό μου που ήρθε χθες έχει έκδοση 651.167.21 με ημερομηνία build 1 Feb 2012. Δεν έχει δοθεί άλλη αναβάθμιση από τότε; Στις ενημερώσεις λέει ότι η συσκευή είναι ενημερωμένη.
Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε να την παίζει στο ρελαντί! Για δοκίμασε και τον BSPlayer.

 

Μονο με αυτον τον BSPlayer επαιξε βιντεο, ομαλα. Παραξενο, γιατι με vplayer, τις ιδιες ταινιες στο sony neο v τα παιζει τελεια. Το μονο που παρατηρω ειναι οτι στον BSPlayer οταν ανοιγει το βιντεο λεει Hardware Decoding cannot be used αν βοηθα σε κατι .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη που δε βοήθησα στις ερωτήσεις που έγιναν μετά τα ποστς μου, με καλούσε η οικογένεια... νομίζω ότι μπορείς να κάνεις αναβάθμιση απο την cache. Πρέπει να μετονομασεις το Αρχείο σε update.zip και να τον βάλεις σε κάποιον φάκελο. Κάνε καμία αναζήτηση στο Google k sto xda και αν δε βγάλεις άκρη στείλε μου κανένα πμ αύριο να το κοιτάξω.

 

Δε πειραζει φιλε μου,αργοτερα θα το περασω με καρτα μνημης,σε ευχαριστω παντως!!!

Link to comment
Share on other sites

To wifi ειναι ανοιχτο με τερμα σημα...Προσπαθησα να κανω αυτο που λες,εννοεις απο το κινητο να κανω συνδεση στο καναλι μου στο you tube?Αν εννοεις αυτο,προσπαθησα χωρις επιτυχια...:(

Ανοιξα και νεο θεμα,αλλα ο διαχειριστης με παρεπεμψε εδω...:worry:

 

Ο λογαριασμ'ος στο youtube πρέπει να είναι ο ίδιος με αυτόν που θέλεις να περάσεις στη συσκευή.Δες και εδώ http://dottech.org/tipsntricks/18387/

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Για να βλεπω τα αρχεια μου στο Motocast αν το Pc ειναι κλειστο,πρεπει να τα ανεβασω στον λογαριασμο μου?
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι εννοεί. Πάντως θα έπρεπε να παίζει και με τον εργοστασιακό player. Ο BSPlayer όμως εκτιμώ ότι είναι ο καλύτερος τζαμπέ από όλους.

 

Ταινιες οταν θες να τις μεταφερεις στο τηλεφωνο, τις μετατρεπεις οπως λεει ο υπολογιστης την ωρα του copy paste η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Ο λογαριασμ'ος στο youtube πρέπει να είναι ο ίδιος με αυτόν που θέλεις να περάσεις στη συσκευή.Δες και εδώ http://dottech.org/tipsntricks/18387/

 

Δοκιμασα τα παντα...Μου λεει το ιδιο μηνυμα,ο κωδικος προσβασης η' το username ειναι λαθος.Δεν ειναι λαθοςςςςςς:mad::mad::mad:Και ουτε τα κεφαλαια εχω ενεργοποιημενα...Τι να κανω αλλοοοοοοο?Βοηθηστε,δεν μπορω να χαρω το νεο μου τηλεφωνο

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Ασφαλώς όχι. Τις βάζω στην κάρτα μνήμης όπως ακριβώς τις έχω μετατρέψει εγώ και όπως τις χρησιμοποιώ σε όλες τις συσκευές μου.

 

Αυτο κανω κι εγω, αλλα σπανε, δεν εχουν ομαλη κινηση. Το κινητο ειναι απειραχτο, απο root, rom...

Τωρα κατεβαζω ενα 720p να δω εκει τι θα γινει.

Link to comment
Share on other sites

@koulalexis: Εδώ θα βρείς εγγυημένα γνήσια ανταλλακτικά σε λογικές τιμές.

http://cnn.cn/shop/motorola-droid-razr-xt912-c-22_1393.html

 

Σ' ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σπευδω αμεσα για παραγγελια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ερωτηση η συσκευη μεσα εχει 8gb μνημη η 16? γιατι πηγα στις ρυθμισεις και συγκεκριμενα στο χωρο αποθηκευσης και ελεγε συνολικος χωρος 8gb Edited by dilimma
Motorola Z8 , Motorola Razr Xt910 ,Lg G2 32gb
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζοντας το νέο leak από χθες, δεν έχω διαπιστώσει κάποια φοβερή βελτίωση εκτός από την ταχύτερη και πιο ομαλή λειτουργία. Σήμα wifi το ίδιο, κατανάλωση μπαταρίας στα ίδια, καλά, επίπεδα.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί, μήπως έχει μείνει και τίποτε που να επιδέχεται φοβερής βελτίωσης;;; :p

 

Η ευαισθησία του wifi χρήζει βελτίωσης... Νομίζω ότι μόνο αυτό είναι. Εγώ τουλάχιστον και με βάσει τις ανάγκες μου δεν βλέπω κάποια άλλη υστέρηση.

 

Πάντως, να επισημάνω ότι το Script για τη βελτίωση της κατανάλωσης της μπαταρίας κάνει όντως δουλειά.

Edited by netblaster
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως το wifi μου φαινεται βελτιωμενο

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως το wifi μου φαινεται βελτιωμενο

 

Τι να σου πω?!

Εγώ το δοκιμάζω σε ένα σημείο στο σπίτι μου που είχε δυσκολία από την αρχή και να βρει το δίκτυο και να συνδεθεί, αλλά και να διατηρήσει τη σύνδεση. Συνεχίζει να έχει την ίδια συμπεριφορά, με τη διαφορά να μη χάνει τόσο εύκολα τη σύνδεση. Στο ίδιο σημείο το Desire συνδέεται με τη μία και διατηρεί τη σύνδεση χωρίς πρόβλημα. Όχι ότι με ενοχλεί τόσο, απλά χρησιμοποιώ αυτόν τον τρόπο για να δω την όποια βελτίωση...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες. αγορασα το εν λογω κινητο πριν απο 2 μερες κ σε καποια ειμαι τρελα ικανοποιημενος κ σε καποια αλλα παλι οχι.. Πριν ειχα iphone k τα πραγματα οσο αφορα τα updates ηταν κατι παραπανω απο απλα! Εδω ειναι που μου τα χαλαει το κινητο.. Προσπαθησα να βρω τον τροπο να κανω ανααθμιση απο 2.3.6 στο καινουριο λειτουργικο μεσω του Motocast κ μου λεει πως ειναι ενημεωμενο!! Ελεος!!! Αλλο ενα δειγμα πως η Apple ηταν, ειναι κ θα ειναι πολυ πιο μπροστα. Πως μπορω να κανω τη ρημαδα την αναβαθμιση να ηρεμησω?? Βοηθειαααα!!:blink::wacko:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια εγκαταστησα MIUI οπως εγραψα πιο πανω και ολα πανε ρολοι καταπληκτικη ρομ με πολλα θεματα και με 1% ποσοστο μπαταριας,κοιταχτε τα screenshoots

[ATTACH]25946[/ATTACH]

 

[ATTACH]25947[/ATTACH]

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Αρχιζει να εξαφανιζεται:cry:

Θελω να το αγορασω αλλα θα ειμαι στην Ελλαδα την τεταρτη,θα εχει μεινει κανενα μεχρι τοτε?

Σε δυο ΜΜ που πηρα τηλεφωνο (μαρουσι-γερακα)δεν υπηρχε τιποτα.

Αν καποιος φιλος ξερει για διαθεσιμοτητα καπου ας ενημερωσει

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες. αγορασα το εν λογω κινητο πριν απο 2 μερες κ σε καποια ειμαι τρελα ικανοποιημενος κ σε καποια αλλα παλι οχι.. Πριν ειχα iphone k τα πραγματα οσο αφορα τα updates ηταν κατι παραπανω απο απλα! Εδω ειναι που μου τα χαλαει το κινητο.. Προσπαθησα να βρω τον τροπο να κανω ανααθμιση απο 2.3.6 στο καινουριο λειτουργικο μεσω του Motocast κ μου λεει πως ειναι ενημεωμενο!! Ελεος!!! Αλλο ενα δειγμα πως η Apple ηταν, ειναι κ θα ειναι πολυ πιο μπροστα. Πως μπορω να κανω τη ρημαδα την αναβαθμιση να ηρεμησω?? Βοηθειαααα!!:blink::wacko:

 

Βρε αγορι μου γλυκο, αφου η αναβαθμιση δεν εχει γινει επισημα διαθεσιμη στην Ελλαδα ακομη, πως θελεις να στη βγαλει? Θα κανει εξαιρεση για εσενα?

Ολοι εμεις την εχουμε περασει με πλαγιους τροπους. αν κοιταξεις 3-4 σελιδες πριν θα βρεις ολα τα απαραιτητα για να το κανεις μονος σου. Ειναι ευκολο , γρηγορο και ακινδυνο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αρχιζει να εξαφανιζεται:cry:

Θελω να το αγορασω αλλα θα ειμαι στην Ελλαδα την τεταρτη,θα εχει μεινει κανενα μεχρι τοτε?

Σε δυο ΜΜ που πηρα τηλεφωνο (μαρουσι-γερακα)δεν υπηρχε τιποτα.

Αν καποιος φιλος ξερει για διαθεσιμοτητα καπου ας ενημερωσει

 

κι εγώ το ψάχνω και ειδικα σε μαυρο και δεν το βρίσκω χτές πήγα στα ΜΜ Ρεντη και ειχε 5ή6 δεν θυμάμαι λευκα.

Αν θες κανε κράτηση απο εδω:

http://www.mediamarkt.gr/mcs/special/e_shop,19701,category_23.html?id=1101322

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ωραια και πανω που πηρα την αποφαση να το χτυπησω,υπαρχει ελλειψη! :) καποιος φιλος ειπε οτι το πηρε απο κωτσοβολο 250 ευρω.εχει εξαφανιστει ομως
Link to comment
Share on other sites

και η wnd το εβαλε 299...οποτε αν δεν το βρεισ ΜΜ δες και εκει!

 

απο περιγραφη site Wind

 

Άλλο εσωτερική μνήμη 32Gb :lol:

 

οτι να ναι

Edited by tiestointhemix
Link to comment
Share on other sites

Πηρα και σε μια wind και δεν ειχε κανενα.Δυστυχως δεν μπορεις να το αγορασεις απο το σαιτ της wind παρα μονο αν κανεις και συνδεση

Δεν μπορω να παιρνω πολλα τηλεφωνα γιατι ειμαι εξωτερικο ελπιζω να βρω τιποτα την τεταρτη που θα επιστρεψω.

Το σαιτ του ΜΜ δεν ειναι ιδιαιτερα αξιοπιστο στο θεμα της διαθεσιμοτητας...

Ενω πηρα τηλεφωνο στον Γερακα και μου ειπαν οτι δεν εχει τιποτα απο το σαιτ μπορεις να κανεις κρατηση...

Στο Μαρουσι ειχε ενα μαυρο και ενα ασπρο αλλα ηταν τα εκθεσιακα

Link to comment
Share on other sites

Πηρα και σε μια wind και δεν ειχε κανενα.Δυστυχως δεν μπορεις να το αγορασεις απο το σαιτ της wind παρα μονο αν κανεις και συνδεση

Δεν μπορω να παιρνω πολλα τηλεφωνα γιατι ειμαι εξωτερικο ελπιζω να βρω τιποτα την τεταρτη που θα επιστρεψω.

Το σαιτ του ΜΜ δεν ειναι ιδιαιτερα αξιοπιστο στο θεμα της διαθεσιμοτητας...

Ενω πηρα τηλεφωνο στον Γερακα και μου ειπαν οτι δεν εχει τιποτα απο το σαιτ μπορεις να κανεις κρατηση...

Στο Μαρουσι ειχε ενα μαυρο και ενα ασπρο αλλα ηταν τα εκθεσιακα

 

στο ΜΜστην συγκρου την προηγουμενη δευτερα που το πηρα εγω ειχε πολλα και τα πιο πολλα ασπρα ,κοιτα και εκει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...