Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτι σε βάση αυτοκινήτου, έχουμε?

Κατα προτίμηση, οχι el-cheepo κινεζία του 1-2Ευρο με φορτιστή δώρο.

 

http://www.amazon.com/Motorola-DROID-Vehicle-Navigation-Charger/dp/B005W8NLG0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια να ρωτησω κατι εγω λεμε που δεν εχω παρει ακομη την αναβαθμιση ics παιζει ρολο να εχει σχεση που εχω το avast απανω στην συσκευη κ ως διαχειριστη!!!!

Ειμαι 651.167.21.

Παιδες τωρα μιλησα με motorola hellas κ μου λεει η κοπελα οτι ακομη τιποτα προς το παρον αναμενουμε κ οτι αυτοι η 2-3 που πηραν ειναι soak test κ καλα!!!!

Edited by alexanderth1981
Link to comment
Share on other sites

http://techblog.gr/b2b/motorola-hellas-off-30222/

 

τα λογια ειναι περιττα πιστευω κ ο κοσμακης που ακομη δεν πηρε την αναθεματισμενη αυτη αναβαθμιση τι γιινεται τωρα?????

ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Η MOTOROLA

 

Αυτο τωρα τι σημαινει. Οχι αναβαθμησεις, οχι επισημο service; Θα δουμε αλλες συσκευες μοτορολα στη χωρα μας; :wacko:

MotoLover
Link to comment
Share on other sites

Ε οχι ρε πεδία δεν μπορεί να είναι αλήθεια:mad:

 

Αυτο τωρα τι σημαινει. Οχι αναβαθμησεις, οχι επισημο service; Θα δουμε αλλες συσκευες μοτορολα στη χωρα μας; :wacko:

 

Και να δούμε θα είναι άχρηστες χωρίς επίσημο service είναι χάλια το service

Edited by button
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

http://techblog.gr/b2b/motorola-hellas-off-30222/

 

τα λογια ειναι περιττα πιστευω κ ο κοσμακης που ακομη δεν πηρε την αναθεματισμενη αυτη αναβαθμιση τι γιινεται τωρα?????

ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Η MOTOROLA

 

Δεν έχω λόγια...:this:

Και αφήνουν ξεκρέμαστο τόσο κόσμο?!

Ούτε σέρβις ούτε τίποτα?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

τώρα που ξεστόκαραν αγοράζοντας (στις περιβόητες τιμές ευκαιρίας) όλοι εμείς το razr, μας ''γράφουν'' κανονικά και προφανώς βάζουν σε εφαρμογή το σχέδιο που είχαν από την αρχή. Προσωπικά επειδή δεν πρόκειται να αγοράσω ξανά κινητό μοτο ''χέστηκα'' πλέον για την εγγύηση και όλα τα συναφή και από σήμερα θα του πετάξω τα μάτια στην μοντιφιά, έως τώρα του κρατούσα χαρακτήρα άλλα μετά τα σημερινά δρομολογούνται αλλιώς τα πράγματα.
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατέβασα από εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1837971?? το update το πέρασα στη sd card που την είχα κανει format εκανα στο κινητό επαναφορά εργ. ρυθμ. και μετά apply update from sdcard και έτοιμη η αναβάθμιση! χωρίς ροοτ!

 

Αρκετη υπομονη εκανα:mad:Θα περιμενω μεχρι το τελος αυτης της εβδομαδας.Αν ερθει η επισημη ΟΤΑ,εχει καλως.Αν οχι,θα περασω κι εγω αυτη:p:p:p

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Μικρύναμε πολύ σαν αγορά... σαν χώρα...

 

10 μύρια νοματαίοι με αγοραστική δύναμη ψωροκώσταινας του 1978. Ζούσατε το 1978; Θυμόσαστε πώς ζούσε ο κόσμος τότε;

Τι περιμένατε;

Να παίζουν ξύλο μεταξύ τους οι πολυεθνικές ποια θα πρωτοανοίξει official store στη Λειβαδιά; (τυχαίο το παράδειγμα, μη "κολλήσει" κανείς και παρεξηγηθει).

 

Τράπεζες και εταιρίες τα μαζεύουν και φεύγουν κακήν - κακώς. Η Motorola ουδέποτε είχε σπουδαία παρουσία στην Ελλάδα, απ' όσο μπορώ να θυμηθώ, ιδιαίτερα σε σχέση με άλλους κατασκευαστές. Εξ άλλου, αποσύρεται και από πολύ σημαντικότερες αγορές.

 

Προσωπικά, είμαι ευχαριστημένος που με € 279 απέκτησα μία ικανότατη συσκευή με αξιοπρόσεκτη ποιότητα κατασκευής και λειτουργίας, έστω και με Gingerbread (το είχα γράψει και στο thread του Atrix: το ICS δεν το πολυσυμπαθώ, τουλάχιστον αισθητικά). Συσκευές ακριβότερες από τη δική μας (τουλάχιστον από την τιμή, στην οποία πολλοί από εμάς το αποκτήσαμε...) έχουν σημαντικότερα προβλήματα: Η αναγνωσιμότητα της οθόνης του SGS III σε εξωτερικό χώρο, το γεγονός ότι ετοιμάζεται "βελτιωμένη" έκδοση του τελευταίου λίγους μόλις μήνες μετά την κυκλοφορία του, που θα απαξιώσει τις -πανάκριβες- υφιστάμενες συσκευές, η αυτονομία της μπαταρίας του HOX και του 4X, το ξεφλούδισμα του μαύρου One S, οι κιτρινίλες του Xperia S κ.ο.κ.

 

Η Motorola αδίκησε τον εαυτό της και τη ναυαρχίδα της με την ανεπάρκεια που επέδειξε στην κυκλοφορία μίας σταθερής ICS ROM για το Razr (πιστεύω ότι έπρεπε να είναι ήδη διαθέσιμη εδώ και 6 μήνες, για λόγους γοήτρου τόσο της Motorola, όσο και της "μαμάς" Google). Αυτό δεν μας εμποδίζει να απολαμβάνουμε μια πραγματικά ξεχωριστή συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Hδη ειμαστε στο 1978 και κατεβαινουμε ολοταχως για το 1970

ακομη δεν φαινεται γιατι ζουμε απο τα ετοιμα που συντομα θα τελειωσουν

Προσεχως με τις πεινες που θα ελθουν αλλα σοβαροτερα θεματα θα συζυταμε αντι για την κρεμα παγωτο

 

Το 78 που το θυμαμαι πολυ καλα ημουνα τοτε 15 ετων

ειμασταν μια χαρα ειχαμε ενα αμαξι ανα δυο η τρεις οικογενειες

κυκλοφοριακο μηδεν :)

ειχα ποδηλατο Γερμανικο κατσε καλα και οι φιλοι μου το ιδιο καναμε και κοντρες

παιζαμε ποδοσφαιρακια σε υπογεια σφαιρηστηρια εχαν βγει και τα πρωτα ασπρομαυρα ηλεκτρονικα παιχνιδια οι ρακετες και καποια ακομη που μου διαφευγουν

(τα εγχρωμα ΑTARI ηλθαν μετα το 1980-81)

ειχαμε πολυ χαμηλη παχυσαρκια στην ταξη μου απο τα 40 παιδια ειχαμε μονο εναν χοντρο :lol:

και αγοραζαμε μαυρα σπορια σε χωνακι χαρτινο που τα τρωγαμε σε παγκακια στα παρκα η μια η δυο φορες τον μηνα σε θερινο σινεμα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είχα προλάβει και Service της Moto στη Θεσσαλονίκη... κοντά στο σταθμό ήταν...:p

Και τότε είχα χαλαστεί πάρα πολύ που έκλεισε και είχε μόνο Αθήνα!

Αλλά μιας και από εκεί όντως δεν υπάρχει χαΐρι μήπως μπορεί να μου δείξει κάποιος κανέναν οδηγό για να περάσω ICS σε Razr χωρίς root και καμία άλλη μοντιφιά με έκδοση 651.167.21.ΧΤ910.NonEFIGSRetail.en.EU δηλαδή 2.3.6 και έκδοση φάσματος U_03.1C.91P, όπως αγοράστηκε δηλαδή...

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Με το service τι θα γίνει τώρα; Που θα στέλνουμε τις συσκευές;
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Με το service τι θα γίνει τώρα; Που θα στέλνουμε τις συσκευές;

 

Στον κάλαθο των αχρήστων μάλλον χα χα χα χα:lol::lol:(πλάκα κάνω)

frastgr
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μην αγχώνεστε...σέρβις θα έχουμε σίγουρα(απλά ίσως πχ όταν το δίνεις εσύ στη μοτορολα αυτοί να το στέλνουν έξω για φτιάξιμο...)επίσης για το ICS δε νομίζω αυτη η είδηση να αλλάξει την ημερομηνία που θα το πάρουμε...εξάλλου δεν είναι μόνο για την ελλάδα τη αναβάθμηση...(μη σας πω ότι πιο πιθανό είναι να την πάρουμε νωρίτερα :p (όχι ότι συμφωνώ με το ότι τόσοι άνθρωποι θα χάσουν τη δουλεία τους))
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μην αγχώνεστε...σέρβις θα έχουμε σίγουρα(απλά ίσως πχ όταν το δίνεις εσύ στη μοτορολα αυτοί να το στέλνουν έξω για φτιάξιμο...)

μισό δλδ για να φτιαχτεί μία συσκευή θα περιμένουμε κανά εξάμηνο; να πάει και να γυρίσει στο εξωτερικό; όχι ρε παιδιά αυτά δε γίνονται ούτε στις Αφρικανικές χώρες, τρόπος του λέγειν......!!!!!!!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

http://techblog.gr/b2b/motorola-hellas-off-30222/

 

τα λογια ειναι περιττα πιστευω κ ο κοσμακης που ακομη δεν πηρε την αναθεματισμενη αυτη αναβαθμιση τι γιινεται τωρα?????

ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Η MOTOROLA

 

και τωρα;τι γινεται;

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση δεν με πολυ ανυσηχει. Από κάπου θα την πάρουμε. Σε περίπτωση που δεν υπάρχει service center εδώ είναι το ζόρι.

 

Όποιος θέλει ας spamaρει και στο Moto europe στο facebook http://www.facebook.com/motorolaeurope?ref=ts μπάς και πάρουμε καμιά απάντηση.

 

Τηλέφωνο στην Moto hellas αυριο στάνταρ.

 

Την συσκευή πάντως δεν την αλλάζω. Την έχω καταχαρεί και θα την κρατήσω ακόμα και αν αγοράσω άλλη κάποτε.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

At today's keynote, Motorola head Dennis Woodside has pledged that the company will attempt to upgrade all of its new and existing Android handsets to Jelly Bean "very soon." However, for some units, the latest version of Google's mobile OS is going to be too "compromised" to use properly. In that event, it's pledging to give you $100 credit off one of its brand new handsets, which are being unveiled today. It's not given details about how you go about claiming that credit, or when the program begins, but as soon as we're told, we'll let you know.

 

http://www.engadget.com/2012/09/05/motorola-jelly-bean-upgrades/

Link to comment
Share on other sites

Cellcom ΕΠΕ

Λ.Αργυρουπόλεως 65 , 164 51, Αργυρούπολη, Αθήνα

Τηλ: 2109902582 - 21099952742 - 2106621035

Φαξ: 2109952167 - 2106621037

email: info@cellcom.gr

url: http://www.cellcom.gr

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τέλος οι αναβαθμίσεις....απίστευτο....απίστευτο....

Από που μπορούμε να πάρουμε μια επίσημη απάντηση?

Που θα απευθυνόμαστε αν χρειαστούμε σέρβις?

Link to comment
Share on other sites

Cellcom ΕΠΕ

Λ.Αργυρουπόλεως 65 , 164 51, Αργυρούπολη, Αθήνα

Τηλ: 2109902582 - 21099952742 - 2106621035

Φαξ: 2109952167 - 2106621037

email: info@cellcom.gr

url: http://www.cellcom.gr

 

Αυτοί θα αναλάβουν το service της Moto επίσημα;

 

Σε άλλο site η απάντηση που πήρα είναι πως θα επιστρέφουμε τις συσκευές στο κατάστημα που αγοράστηκαν και αυτοί θα κανονίζουν. Πάντως είναι λογικό να αναλάβουν άλλοι το service εδώ Ελλάδα. Δεν νομίζω να στέλνουν τις συσκευές σε άλλη χώρα.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Αυτοί θα αναλάβουν το service της Moto επίσημα;

 

Σε άλλο site η απάντηση που πήρα είναι πως θα επιστρέφουμε τις συσκευές στο κατάστημα που αγοράστηκαν και αυτοί θα κανονίζουν. Πάντως είναι λογικό να αναλάβουν άλλοι το service εδώ Ελλάδα. Δεν νομίζω να στέλνουν τις συσκευές σε άλλη χώρα.

 

και αν δεν εχουμε αγορασει τις συσκευες απο καποιο καταστημα? πχ την αγορασα απο καποιον γνωστο που ειχε ..αλλον γνωστο στη μοτορολα κλπ!

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί θα αναλάβουν το service της Moto επίσημα;

 

Σε άλλο site η απάντηση που πήρα είναι πως θα επιστρέφουμε τις συσκευές στο κατάστημα που αγοράστηκαν και αυτοί θα κανονίζουν. Πάντως είναι λογικό να αναλάβουν άλλοι το service εδώ Ελλάδα. Δεν νομίζω να στέλνουν τις συσκευές σε άλλη χώρα.

 

Αυτο ειναι ηδη το σερβις στην Ελλαδα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω τι θα γινει με το service της αργυρουπολης θα τους παρω το πρωι να ρωτησω αλλα αυτο που εχω να πω εγω το οποιο δεν ξερω αν βοηθησει ειναι οτι για οσους δεν το ξερουν υπαρχει η εταιρια arvato αν την θυμαμαι σωστα η οποια ειναι ακριβως επανω απο τα κτελ του κηφισου στον 3ο οροφο ειναι τεραστια πολλα τετραγωνικα η οποια κανει εκατονταδες επισημα service καθημερινα σε ολες της μαρκες κινητων (ειχα παει ενα nokia που ειχα) και αν εχεις αποδειξη και το κινητο ειναι σε εγγυηση στο φτιαχνουν δωρεαν εγω το εχω κανει και δεν μου πηραν τιποτα. Επισης σου κανουν - περνανε και αναβαθμιση - update σε κινητα αν θελεις οποτε αν η εδω motorola κλεισει για τα καλα μια λυση ειναι και αυτη!!! ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...