Jump to content

Καταστήματα ΙΚΕΑ


Xourxoulitsos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δ εχω παει ακομα στο ικεα αλλα με αυτα που ακουω κ τον καταλογο που ειδα πριν λιγες μερες εξω απο την πορτα μου σκεφτομαι να το επισκευτω συντομα..

για μια ανανεωση του χωρου μου :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 393
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Xourxoulitsos (22 Σεπ. 2004 , 15:45)

 

Aκομα?τσ τσ τσ...για πανε μια βολτα :)

 

επιβαλεται.. αλλα δ βρισκω χρονο γμτ :(
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (22 Σεπ. 2004 , 15:46)

 

επιβαλεται.. αλλα δ βρισκω χρονο γμτ :(

 

 

Να ξερεις,2ωρες -τουλαχιστον- τις θες για να το γυρισεις!

και αν εισαι σαν κατι φιλες μου που τις πηγα να το δουν,και χαζευαν απο εδω και απο εκει ωρες..θα νυχτωσεις :D :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου αρέσει η αισθητική των επίπλων του ΙΚΕΑ. Φέρνει πολύ στα 70s. Δε λέω βέβαια, κάποια μικροέπιπλα και αξεσουάρ είναι καλά, αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρέπει το ΙΚΕΑ να θεωρηθεί κατάστημα που μπορεί να εξοπλίσει αξιοπρεπώς ένα σπιτικό. Ίσως για ένα δωμάτιο μόνο (ξενώνα, φοιτητικό και τέτοια).
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kotetsi (22 Σεπ. 2004 , 17:10)

 

Εμένα δε μου αρέσει η αισθητική των επίπλων του ΙΚΕΑ. Φέρνει πολύ στα 70s. Δε λέω βέβαια, κάποια μικροέπιπλα και αξεσουάρ είναι καλά, αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρέπει το ΙΚΕΑ να θεωρηθεί κατάστημα που μπορεί να εξοπλίσει αξιοπρεπώς ένα σπιτικό. Ίσως για ένα δωμάτιο μόνο (ξενώνα, φοιτητικό και τέτοια).

 

 

Ε,γούστα ειναι αυτα. :)

Εμενα παλι μ'αρεσουν :p

γιατι εχει ντιζαιν με ποπ χρωματα,αλλα και αλλα πιο "σοβαρα"

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

2 wres einai poooooli liges!!!! Thelei psaksimo stous katalogous den einai polla pragmata. Na kserete oti einai poli omorfa alla an ta sindiaseis ola apo tin arxi apo ekei. Alliws thelei douleia pantos afto pou aksizei perissotero einai oi mikres k eksipnes liseis pou dinei se polla pou oute kan ta kserame pera apo times k apo xroma to isogeio exei polles idees...

K kati simantiko: Opoios apo esas paei, na mhn ksexasei fevgontas na parei ta APISTEFTA MPISKOTA gemista pou exei sto souidiko periptero stin eksodo. Den exete faei kalitera se dio geyseis sokolata k vatomouro... THA ME THIMITHITE!!! :rolleyes:

Winning is a mind's game...

 

M.

Link to comment
Share on other sites

ανυπομονώ να πάω και εγώ μιας και ανακαινίζω το δωμάτιο..θέλω να πάρω μια πολυθρόνα μεγάλη και αναπαυτική βασικά που να γίνεται κρεβάτι πολύ εύκολα..έτσι θα εξοικονομήσω το χώρο του κρεβατιού

 

θα χει πιστεύω ε???

 

 

:)

 

μαζί όλο και κανα πουφ θα πάρω μαζί με πολλά κεριά κτλ κτλ

 

πω πω , πάει ο μισθός :P

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Xourxoulitsos (23 Σεπ. 2004 , 18:06)

 

Ε,γούστα ειναι αυτα. :)

Εμενα παλι μ'αρεσουν :p

γιατι εχει ντιζαιν με ποπ χρωματα,αλλα και αλλα πιο "σοβαρα"

 

κ μενα μου αρεσουν παρα πολυ

τα θεωρω πολυ γουστοζικα κ αμα το ψαξεις μπορεις να ταιριαξεις κ να διακοσμησεις πολυ ομορφα τον χωρο σου κ φτηνα :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ (23 Σεπ. 2004 , 20:58)

 

ανυπομονώ να πάω και εγώ μιας και ανακαινίζω το δωμάτιο..θέλω να πάρω μια πολυθρόνα μεγάλη και αναπαυτική βασικά που να γίνεται κρεβάτι πολύ εύκολα..έτσι θα εξοικονομήσω το χώρο του κρεβατιού

 

θα χει πιστεύω ε???

 

 

:)

 

μαζί όλο και κανα πουφ θα πάρω μαζί με πολλά κεριά κτλ κτλ

 

πω πω , πάει ο μισθός :P

 

 

Ναι εννοειται πως εχει :) Εχει μερικους καναπεδες-κρεβατια οι τιμες αρχιζουν απο 140νομιζω και ανεβαινουν.

ωρα να εχεις να βλεπεις

Καλα πουφ και κερια,εννοειται :happy:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest PranKsteR

Κι εγώ αποφάσισα να επιπλώσω το φοιτητικό μου δωμάτιο με έπιπλα από το ΙΚΕΑ. Τελικά δεν επίπλωσα μόνο το δωμάτιο αλλά και το σαλόνι...¨

 

Έχει πολύ μοντέρνα έπιπλα και σε σχετικά καλές τιμές. Η όλη φιλοσοφία της εταιρίας είναι πρωτοποριακή και... ειλικρινής όμως σε κουράζει από ένα σημείο και μετα!

 

Βέβαια ίσως να φταίει το γεγονός ότι πήγα τέσσερις φορές μέσα σε μια βδομάδα.

 

 

 

Το κακό είναι ότι τα σαββατοκύριακα έχει ΠΑΡΑ πολύ κόσμο και πολλά από τα προϊόντα εξαφανίζονται μέσα σε λίγες μόνο ΏΡΕΣ από την παραλαβή τους...!

 

Γενικά όμως είναι κάτι νέο στην Αθήνα.

 

 

ΥΓ.

Συγχαρητήρια στην εταιρία που έχει αναλάβει το μάρκετινγκ. Θα με καταλάβετε μόλις πάτε εκεί. Η όλη πολιτική της εταιρίας στηρίζεται σε μια "ειλικρινή" και φιλική σχέση με τον πελάτη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Xourxoulitsos (21 Σεπ. 2004 , 16:43)

 

Σε συγκριση με ποιους?Γιατι εγω οπου και να εχω κοιταξει για επιπλα πιο ακριβα τα εχω βρει. . .(εκτος ισως απο μερικους καναπεδες)

 

Λοιπόν, έχω πάει στο ΙΚΕΑ πρισσότερο από 20 (ίσως και 30) φορές γιατί σχετικά προσφατα έφτιαξα καινούριο σπίτι.

Οι τιμές του ΙΚΕΑ και της ΝΕΟSΕΤ είναι οι ίδιες, αν συνυπολογίσεις και το γεγονός ότι στις τιμές της ΝΕΟSΕΤ συμπειλαμβάνεται η μεταφορά και η συναρμολόγηση. Αν λοιπόν πρόκειται να πάρεις πολλά έπιπλα (π.χ. να φτιάξεις ολόκληρο υπνοδωμάτιο, ή ολόκληρο καθιστικό) είναι αδύνατο να τα μεταφέρεις μόνος σου εκτός αν έχεις νταλίκα :D , πολύ χρόνο διαθέσιμο και όρεξη να ρισκάρεις μια όχι και τόσο ασφαλή συναρμολόγηση.

 

ΟΜΩΣ στο ΙΚΕΑ έχει μακράν μεγαλύτερη ποκιλία. Αυτό είναι το μεγάλο πλεονέκτημα. Έτσι, συμπερασματικά, το ΙΚΕΑ αξίζει αν:

 

-δεν θέλεις πολλά και μεγάλα κομμάτια

 

-ενδιαφέρεσαι για μεγάλη ποικιλία σε ενδιαφέρουσες τιμές

 

-θέλεις να εξοπλίσεις το σπίτι σου πλήρως χωρις να γυρνάς σε 15 διαφορετικά καταστήματα (επιπλα, σεντόνια-μαξιλάρια-παπλώματα, κουζινικά, χαλιά, κουρτίνες πίνακες, κεράκια και τα ρέστα)

 

-ενδιαφέρεσαι για συμπληρωματικά κομμάτια, διακοσμητικά και αξεσουάρ.

Link to comment
Share on other sites

Tα μεταφορικα δεν τα υπολογισα γιατι δεν θα χρειαστω τοσο πολλα πραγματα ωστε να μην μεταφερονται με συμβατικο αμαξι.

παντα νομιζα οτι στη νεοσετ πληρωναμε ποιοτητα. . . :whistle:

παντως καλυτερα με το σκεπτικο ΙΚΕΑ να μην πληρωνουμε οτι δεν χρειαζομαστε.

 

Για ολα oσα εγραψες οτι αξιζει συμφωνω απολυτα :)

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Το ξέρατε πως τα κομμάτια της ΙΚΕΑ φτιάχνονται σε χώρες όπως το Βιετναμ και άλλες και έχει γίνει και σάλος για τις συνθήκες εργασίας των ανθρώπων εκεί??

Όχι τίποτα άλλο, αλλά μην νομίζουμε πως προέρχονται απο Σουηδία.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teokeh (21 Δεκ. 2004 , 03:31)

 

Το ξέρατε πως τα κομμάτια της ΙΚΕΑ φτιάχνονται σε χώρες όπως το Βιετναμ και άλλες και έχει γίνει και σάλος για τις συνθήκες εργασίας των ανθρώπων εκεί??

Όχι τίποτα άλλο, αλλά μην νομίζουμε πως προέρχονται απο Σουηδία.

 

 

Η μόνη είναι?

 

Και ο όμιλος που ανήκει το "Zara" και οι άλλες εταιρίες , σε καράβι τα φτιάχνει τα ρούχα... Τι τα θές...

 

Πάντως ΙΚΕΑ rulz :)

:X
Link to comment
Share on other sites

Καλά, αυτό να μου πείς. Οι πρώτοι ή οι τελευταίοι θα είναι.

 

Απλά έκανα μιά συζήτηση με σουηδό φίλο και μου έλεγε τις καταστάσεις και κουφάθηκα λίγο.

 

Όντως έχει καταπληκτικά κομμάτια απο πλευράς σχεδιασμού στο ΙΚΕΑ αλλά όχι και έτσι, μη μας τα πλασάρουν και για κορυφαίας ποιότητας κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο πακέτο στο ΙΚΕΑ είναι να κάνεις 2-3 ώρες να γυρίσεις την έκθεση να βρεις - σημειώσεις κωδικούς από τα πράγματα που θέλεις και μετά να κατέβεις στην αποθήκη και να μην έχει - να έχουν τελειώσει.

 

Αντε μετά να βρεις υπάλληλο, να συννενοηθείς αν θα το φέρουν και πότε και τρέχα πάλι στο Ελ.Βενιζελος να τα προλάβεις.

 

Επίσης για όσους δεν έχουν πάει σας ενημερώνω ότι :

 

. Μόνος σου διαλέγεις

. Μόνος σου πας στην αποθήκη

. Μόνος σου τα κατεβάζεις απο τα ράφια (γερή μέση να έχετε).

. Μόνος σου τα φορτώνεις και όταν τα πας σπίτι , τα συναρμολογείς.

 

Μεταφορική έχει αν θέλετε και κοστίζει 40 Ευρώ μέχρι 20 συσκευασίες, μετά 1 ευρώ η συσκευασία, και 12 Ευρώ επιπλέον αν δεν μένετε ισόγειο.

 

Επίσης και συναρμολόγηση έχει με 10% επί της αξίας ή minimum 17 Ευρώ ανά αντικείμενο.

 

Η μεταφορική πάντως είναι πατ-κιούτ. Τετάρτη αγόραση - Πέμπτη πρωί ήρθαν. Ξαναπήγα Πέμπτη - Παρασκευή πρωί ήρθαν.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vampyre (21 Δεκ. 2004 , 13:48)

 

Το μεγαλύτερο πακέτο στο ΙΚΕΑ είναι να κάνεις 2-3 ώρες να γυρίσεις την έκθεση να βρεις - σημειώσεις κωδικούς από τα πράγματα που θέλεις και μετά να κατέβεις στην αποθήκη και να μην έχει - να έχουν τελειώσει.

 

Αντε μετά να βρεις υπάλληλο, να συννενοηθείς αν θα το φέρουν και πότε και τρέχα πάλι στο Ελ.Βενιζελος να τα προλάβεις.

 

Επίσης για όσους δεν έχουν πάει σας ενημερώνω ότι :

 

. Μόνος σου διαλέγεις

. Μόνος σου πας στην αποθήκη

. Μόνος σου τα κατεβάζεις απο τα ράφια (γερή μέση να έχετε).

. Μόνος σου τα φορτώνεις και όταν τα πας σπίτι , τα συναρμολογείς.

 

Μεταφορική έχει αν θέλετε και κοστίζει 40 Ευρώ μέχρι 20 συσκευασίες, μετά 1 ευρώ η συσκευασία, και 12 Ευρώ επιπλέον αν δεν μένετε ισόγειο.

 

 

Επίσης και συναρμολόγηση έχει με 10% επί της αξίας ή minimum 17 Ευρώ ανά αντικείμενο.

 

Η μεταφορική πάντως είναι πατ-κιούτ. Τετάρτη αγόραση - Πέμπτη πρωί ήρθαν. Ξαναπήγα Πέμπτη - Παρασκευή πρωί ήρθαν.

 

 

Γιαυτό και είναι και ποιό φθηνό όμως σε σχέση με άλλα μαγαζιά, προσπαθούν να κόψουν έξοδα απο παντού.

Είναι πολύ της μόδας στο εξωτερικό εδώ και πολλά χρόνια τα Do It Yourself (DIY).

 

Αμα πιάνει το χέρι σου συμφέρει....άμα είσαι κουλός....την έβαψες :p

Link to comment
Share on other sites

Eisai sigouros gia metaforiki?

 

se ena fylladio tous grafoun gia 17 euro metafora mexri 5 paketa kai axias mexri 170 euro

kai meta paei 10% epi ths agoras

EIMAI sigouros gia athina etsi

 

ta IKEA ektos apo terastia poikilia se kathe eidos

exoun kai megalh poikilia se times

kanapedes pou xekinoun apo 129 euro kai ftanoun sta 1700 euro

 

ayto einai super

 

OSON afora tin poiotita

safws theoro POIOTIKOTERA ta Ikea apo ta NEOSET

exoun mazikes paragoges

einai koryfaia etairia sto kosmo kai den thelei na xeftilistei me proxeira pragmata

exei safws mikrotero kostos agoras ylikwn kai kataskeyhs twn antikeimenwn

 

den mporei mia etairia pou apeythynetai mono sthn ellhnikh agora na tin antagonistei eythews

 

kai panw ap' ola

TA IKEA EXOUN EXAIRETIKO DESIGN

KAI DEN STO XREWNOUN sthn timh

 

einai TIMIA kai sou xreonoun mono ta ylika!

 

 

I LOVE IKEA paidia! exw paei toulaxiston 30 fores!

 

merika TIPS gia tous amatheis:

 

- sta tameia exei exodo xoris agores. E APO EKEI NA MPAINETE STO katasthma. an tyxon rotitheite PEITE oti thelete kati apo tin apothiki mono!

 

- Mpainontas apo thn apothiki PHGAINETE KATEYTHEIAN s ayta pou thelete na parete! exw dei 10 syskevasies na kanoun ftera se 1 ora mesa! kai milame gia trapezia kanonika!

 

- BRISKOUME loipon stin apothiki ayto pou theloume, kai to kabatzaroume se asxeto meros (kalytera pisw apo kati kanapedes). EKEI KRYBAME me mia filh mou kati kommatia pou den tha briskame meta. ta kryboume loipon ekei kai meta anebainoume ESTIATORIO

 

- STO ESTIATORIO proteinw mprosta sta psomakia tin SOUPA HMERAS mono me 1.20 euro. einai kataplhktikes synithws. h MANITAROUSOUPA oneiro!

 

- KANONTAS bolta kai deite kapoio antikeimeno pou sas aresei sta diakosmhmena domatia pou exei APLWS PARTE TO ! :) koitaxte an exei pisw to barcode gia to tameio, xekolhste to tampelaki "deigma. oxi pros pwlhsh" kai phgainete TAMEIO. exw brei super kommatia (kyriws koutia apothikeysis kai diakosmhtika) pou den ebriska allou :)

 

 

AYTA

kalo shopping

 

vigo of sweden ;)

 

ps. eixe ekplhktika xristougeniatika. opoios prolabe brike apisteyta stolidia me times exeytelistikes (keria apo 10 lepta, set 24 xylina stolidia 50 l, 3 koutia metallika 2 euro, 12 mpales 50 lepta klp)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

να ξεθαψω λιγο το θεμα!

μηπως γνωριζετε ποτε θα βγει ο καινουριος καταλογος των ΙΚΕΑ για το 2007?

ο παλιος ισχυε μεχρι 15.8.2006 . Στο site δεν εχει γινει ανανεωση. Μηπως συνεχιζει να ισχυει ο παλιος?

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Γυρω στον Σεπτεμβριο θα βγει Ελλαδα. Online ακομα πιο μετα.

Σε αλλα site του εξωτερικου εχει ηδη βγει παντως.

Υπομονη

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη βδομάδα που ρώτησε φίλη μου, της είπαν θα τους στείλουν σε ένα μήνα από τότε.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Eisai sigouros gia metaforiki?

 

se ena fylladio tous grafoun gia 17 euro metafora mexri 5 paketa kai axias mexri 170 euro

kai meta paei 10% epi ths agoras

EIMAI sigouros gia athina etsi

 

ta IKEA ektos apo terastia poikilia se kathe eidos

exoun kai megalh poikilia se times

kanapedes pou xekinoun apo 129 euro kai ftanoun sta 1700 euro

 

ayto einai super

 

OSON afora tin poiotita

safws theoro POIOTIKOTERA ta Ikea apo ta NEOSET

exoun mazikes paragoges

einai koryfaia etairia sto kosmo kai den thelei na xeftilistei me proxeira pragmata

exei safws mikrotero kostos agoras ylikwn kai kataskeyhs twn antikeimenwn

 

den mporei mia etairia pou apeythynetai mono sthn ellhnikh agora na tin antagonistei eythews

 

kai panw ap' ola

TA IKEA EXOUN EXAIRETIKO DESIGN

KAI DEN STO XREWNOUN sthn timh

 

einai TIMIA kai sou xreonoun mono ta ylika!

 

 

I LOVE IKEA paidia! exw paei toulaxiston 30 fores!

 

merika TIPS gia tous amatheis:

 

- sta tameia exei exodo xoris agores. E APO EKEI NA MPAINETE STO katasthma. an tyxon rotitheite PEITE oti thelete kati apo tin apothiki mono!

 

- Mpainontas apo thn apothiki PHGAINETE KATEYTHEIAN s ayta pou thelete na parete! exw dei 10 syskevasies na kanoun ftera se 1 ora mesa! kai milame gia trapezia kanonika!

 

- BRISKOUME loipon stin apothiki ayto pou theloume, kai to kabatzaroume se asxeto meros (kalytera pisw apo kati kanapedes). EKEI KRYBAME me mia filh mou kati kommatia pou den tha briskame meta. ta kryboume loipon ekei kai meta anebainoume ESTIATORIO

 

- STO ESTIATORIO proteinw mprosta sta psomakia tin SOUPA HMERAS mono me 1.20 euro. einai kataplhktikes synithws. h MANITAROUSOUPA oneiro!

 

- KANONTAS bolta kai deite kapoio antikeimeno pou sas aresei sta diakosmhmena domatia pou exei APLWS PARTE TO ! :) koitaxte an exei pisw to barcode gia to tameio, xekolhste to tampelaki "deigma. oxi pros pwlhsh" kai phgainete TAMEIO. exw brei super kommatia (kyriws koutia apothikeysis kai diakosmhtika) pou den ebriska allou :)

 

 

AYTA

kalo shopping

 

vigo of sweden ;)

 

ps. eixe ekplhktika xristougeniatika. opoios prolabe brike apisteyta stolidia me times exeytelistikes (keria apo 10 lepta, set 24 xylina stolidia 50 l, 3 koutia metallika 2 euro, 12 mpales 50 lepta klp)

 

Θα συμφωνησω απόλυτα μαζί σου. Αυτα τα "η ποιότητα των ΙΚΕΑ ειναι χαλια, το ΙΚΕΑ εχει φτηνιάρικα πραγματα" ακούγονται απο κακοπροαιρετους που μαλλον βαριουνται να συναμορλογήσουν αυτα που αγοράζουν :D . Εδωσα 1300 ευρω για να αγοράσω ενα διπλο και ενα τριπλό καναπε απο το sato και το αποτέλεσμα ήταν ο διπλος να εχει πρόβλημα και να περιμένω 1 μήνα (ακόμα περιμένω) μεχρι να ερθει τεχνικος να ελεγξει το καναπε. Στο ΙΚΕΑ απλα οτι δεν σου αρέσει και ειναι ελλατωματικο το επιστρέφεις και σου δίνουν τα λεφτά πίσω. + το οτι δεν μου εχει τυχει προσωπικα να εχω προβλημα με κάτι που πήρα (κρέβατι, βιβλιοθήκη, επιπλο τηλεόρασης, κομοδίνο, κτλ κτλ).

Χρειάζεται χρόνο για να συναρμολογησεις οτι παιρνεις αλλα ποτε μου δεν ειχα προβλημα. Προτιμω να πληρωνω λιγότερα και να φτιαχνω μονος μου αυτο που αγοράζω.

 

Θα ανοιξει και δευτερο κατάστημα στην Αττική απο όσο εχω ακουσει.

Link to comment
Share on other sites

Θα ανοιξει και δευτερο κατάστημα στην Αττική απο όσο εχω ακουσει.

 

 

οι φήμες μιλάνε για Ρέντη...

:X
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται χρόνο για να συναρμολογησεις οτι παιρνεις αλλα ποτε μου δεν ειχα προβλημα. Προτιμω να πληρωνω λιγότερα και να φτιαχνω μονος μου αυτο που αγοράζω.

 

Θα ανοιξει και δευτερο κατάστημα στην Αττική απο όσο εχω ακουσει.

 

Καμμιά φορά όμως χρειάζεται και κάτι παραπάνω απο χρόνο για να κάνεις την συναρμολόγηση.Λίγη φαντασία ίσως,λίγες μαντικές ικανότητες για να καταλάβεις τι δείχνει το σχέδιο,για να σκεφτείς τι είναι αυτό που λείπει απο την ζωγραφιά και τι πρέπει να κάνεις για να βγει σωστό και πάει λέγοντας..Όπως και να 'χει έχει την πλάκα του αρκεί να έχεις υπομονή :p αλλά σίγουρα το αποτέλεσμα σε ανταμείβει ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...