Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδες. Παρουσιαζομαι στην επομενη ΕΣΣΟ Τριπολη και ψαχνω φιλαρακι που να γουσταρει να ταραξουμε παρεα τα νερα και να δωσουμε μια γερη γροθια στον ομοφικο στρατο. Εχεις κανεις τα κοτσια ?

 

Σαν αγγελία από αυτές που μπαίνουν στις τελευταίες σελίδες φάνηκε αυτό:lol:

 

Αυτό με το ομοφικό (αν λείπει κανά οβ δεν ξέρω) δείχνει ότι ψήνεσαι να περάσεις καλά....

 

Ετοιμασου για κρυο και πολυ βρωμα σε λουτρα και τουαλετες!Κρατα γερα μαγκα και ολα καλα θα πανε!

 

Το μεσημεριανό όμως θα τον αποζημιώνει αν είναι κοτόπουλο με κινέζο ή ιταλό....

Edited by enigma84
Link to comment
Share on other sites

Στην Τρίπολη στο 11ο Σύνταγμα Πεζικού πάντως αν εξαιρέσεις το φαΐ που είχαμε πέσει σε φαντάρο σεφ και ήταν γαμ@το, από κάθε άλλη άποψη ήταν ΑΘΛΙΑ. Εγκαταστάσεις χάλια, ανώτεροι οι περισσότεροι απαράδεκτοι , ο καιρός ευτυχώς παρότι γενικά στην Τρίπολη είναι λίγο χάλια εγώ έτυχα σε καλή περίοδο χωρίς πολύ κρύο. Μέχρι και οι παλιοί που πετύχαμε εκείνη την περίοδο ήταν άστα να πάνε. Το χειρότερο όμως ήταν η οργάνωση τους.... Φαντάσου να έχεις όλα τα παραπάνω και να είναι και 0 από οργάνωση...

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε αινιγμα αν και δεν καταλαβες καν τι ενοουσα εχεις δικαιο ηταν "ομοφΟΒικος". Καλα μπορω να περασω και εξω οπως γουσταρω. Εδω ψαχνω καποιον για σχεση - ειτε πραγματικη ειτε οχι - στο στρατο, οχι για σεξ. Οποτε τσαμπα κρυφοφαντασιωθηκες και χαρηκες. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Φιλε αινιγμα αν και δεν καταλαβες καν τι ενοουσα εχεις δικαιο ηταν "ομοφΟΒικος". Καλα μπορω να περασω και εξω οπως γουσταρω. Εδω ψαχνω καποιον για σχεση - ειτε πραγματικη ειτε οχι - στο στρατο, οχι για σεξ. Οποτε τσαμπα κρυφοφαντασιωθηκες και χαρηκες. :blink:

 

 

 

Για τις χαρές, κοίτα να σαι σωστός εκεί μέσα γιατί δεν θα περάσεις καλά αλλιώς...Ήξερα παλικάρι με διαφορετικές προτιμήσεις που ήταν μια χαρά και δεν ήταν "αποκλεισμένος" αν νομίζεις αυτό. Αντιθέτως στην Σπάρτη "πιάστηκε" επ αυτοφώρω ζευγαράκι και μετά τσίμπησε ποινή...Οπότε χαλάρωσε και κοίτα να πας με τα σωστά μυαλά για δικό σου καλό....Άλλος πάει προκατειλημμένος και αυτό δεν ωφελεί...

 

 

Αν τωρα θες να μου την πεις, δήλωσε να αναλάβεις υπηρεσία στο πλοίο της αγάπης....

Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε να δηλωσω οτι ψανχω καποιον που δεν θα κωλωσει με την πρωτη ποινη γτ υποτιθεται θελουμε να χτυπησουμε το ομοφοβικο συστημα, οχι να παιξουμε τις κουμπαρες. Θενκς για τις συμβουλες σου φιλε μου.
Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε να δηλωσω οτι ψανχω καποιον που δεν θα κωλωσει με την πρωτη ποινη γτ υποτιθεται θελουμε να χτυπησουμε το ομοφοβικο συστημα, οχι να παιξουμε τις κουμπαρες. Θενκς για τις συμβουλες σου φιλε μου.

 

Ποιο είναι το ομοφοβικό σύστημα φίλε μου;

 

Νομίζω ότι ψάχνεις φαντάσματα. Αν παραβλέψεις μερικούς κολλημένους, που υπάρχουν παντού, δε νομίζω να έχει κανένας πρόβλημα με τις προτιμήσεις σου.

 

Το πρόβλημα θα το δημιουργήσεις εσύ.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε μαλλον τις ποινες σε παρανομα ζευγαρακια τυπου Σπαρτης της μοιραζουν απο την καλη τους την καρδια αν δεν ειναι ομοφοβικο το συστημα. Φιλε το οτι ολοι οι γκει πανε εκει και παιζουν θεατρο αυτο αποδεικνυει πως ο στρατος ειναι ομοφοβικος. Το οτι μου λες οτι καλλιο να κατσω ησυχα γιατι αλλιως θα εχω προβλημα αυτο δειχνει πως ο στρατος εχει κομπλεξ με το συγκεκριμενο θεμα. Γιατι αλλιως το σεξ ειναι μια αναγκη οπως και ολες οι αλλες. Και απο τη στιγμη που με εχεις κλεισει σε μια φυλακη με αλλους ανδρες που το περιεργο να ικανοποιησω την αναγκη μου. Τωρα αν με τιμωρεις γι αυτο προφανως το προβλημα το εχεις εσυ και οχι εγω.
Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε μαλλον τις ποινες σε παρανομα ζευγαρακια τυπου Σπαρτης της μοιραζουν απο την καλη τους την καρδια αν δεν ειναι ομοφοβικο το συστημα. Φιλε το οτι ολοι οι γκει πανε εκει και παιζουν θεατρο αυτο αποδεικνυει πως ο στρατος ειναι ομοφοβικος. Το οτι μου λες οτι καλλιο να κατσω ησυχα γιατι αλλιως θα εχω προβλημα αυτο δειχνει πως ο στρατος εχει κομπλεξ με το συγκεκριμενο θεμα. Γιατι αλλιως το σεξ ειναι μια αναγκη οπως και ολες οι αλλες. Και απο τη στιγμη που με εχεις κλεισει σε μια φυλακη με αλλους ανδρες που το περιεργο να ικανοποιησω την αναγκη μου. Τωρα αν με τιμωρεις γι αυτο προφανως το προβλημα το εχεις εσυ και οχι εγω.

 

νομίζω πως αν είσαι γκέι δεν κανεις στρατό(όπως είπες φυλάκι για σένα) παίρνεις ι5 η κάποιο ι τελος παντον και δεν κανεις στρατό .. δεν πασ να το δεις λιγο ? ειναι που ειναι φυλακι για σενα μήπως και το γλιτώσεις

Link to comment
Share on other sites

Το ότι είναι αναγκη δεν σημαίνει ότι δεν εχει κανονες ο στρατός(καλώς ή κακος) κα ιεμεις είχαμε κάτι γιατρούς μόλις είχαν βγει από τη σχολή λουκούμια σκέτα αλλά δεν κάναμε τίποτα γιατι υπάρχουν κυρώσεις.

Όταν εισαι εξοδούχος δεν σε παιρνει κανεις από πίσω να δει τι κάνεις.

 

Τα κολλημένα μυαλά υπάρχουν παντού μην σκας απλά στο στρατό είναι λίγο παραπάνω αλλά δεν τρεχει τίποτα,παλεύεται.

Link to comment
Share on other sites

Βασει ορισμου οτιδηποτε σου στερει την ελευθερια σου και αλλα βασικα ατομικα και πολιτικα δικαιωματα και μαλιστα χωρις τη θεληση σου ειναι φυλακη. Τωρα αν στο Ελλαντα το λενε στρατο για να δουλευομαστε, τι να κανουμε και ο Θουκυδιδης χτυπουσε το κεφαλι του οταν στην Ιστορια του εγραφε πως " αλλαζαν ακομα και το νοημα των λεξεων για να πετυχαινουν τον σκοπο τους".
Link to comment
Share on other sites

Το ότι είναι αναγκη δεν σημαίνει ότι δεν εχει κανονες ο στρατός(καλώς ή κακος) κα ιεμεις είχαμε κάτι γιατρούς μόλις είχαν βγει από τη σχολή λουκούμια σκέτα αλλά δεν κάναμε τίποτα γιατι υπάρχουν κυρώσεις.

Όταν εισαι εξοδούχος δεν σε παιρνει κανεις από πίσω να δει τι κάνεις.

 

Οι αναγκες ειναι αναγκες φιλε δεν σε απαγορευει κανεις να φας ή να πας στην τουαλετα επειδη πηγες στρατο. Σαφως και δεν πας π.χ. στις 10 να φας επειδη ετσι σου καπνισε. Λογικο οτι οταν υπαρχουν αλλες υποχρεωσεις δεν θα μπορουσες και να πας να πηδηχθεις. Αλλα στον ελευθερο σου χρονο ακομα και μεσα εισαι φρι να ικανοποιησεις μια αναγκη σου, οπως νομιζεις. Πας στο καψιμι να φας, πας τουλετα, πας και κανεις μπανιο, πας και πηδιεσαι. Απο τη στιγμη που υπαρχουν κανονες που να σου απογορευουν την αναγκη αυτη και υπαρχουν και κυρωσεις παει να πει πως ο στρατος ειναι ομοφοβικος. Το σεξ ειναι απολυτως νορμαλ στη ζωη. Το οτι το τιμωρουν δειχνει κομπλεξ. Το θεμα ειναι λοιπον ποιος εχει ορεξη να τους σπασει το κομπλεξ. Γιατι ολοι οι ομοφυλοφιλοι αν δεν ηταν βλαμμενοι να πανε εκει και να παιζανε θεατρο και επεμεναν σε αυτο το δικαιωμα τους, τετοιοι ηλιθιοι κανονες θα ειχανε εκλειψει. Γιατι δεν σε κανει λιγοτερο καλο στρατιωτη το να εισαι γκει. Καιρος λοιπον να το αποδεχθουν και επισημα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο δικαιωμα ρε ανθρωπε;; Να κανεις σεξ μεσα στους κοιτωνες του στρατου;; Αυτο δεν προτεινεις τοση ωρα να πραξεις για να πας "κοντρα στο συστημα(ομοφοβικο)";; Δηλαδη τι νομιζεις;; Οι κανονικοι αντρες μεχρι σημερα μπορουσαν να κανουν αν ηθελαν;;

 

Οταν εισαι σε εξοδο κανεις οτι θες δεν σου λεει κανεις τιποτα. Μεσα, για ολους, γκει και μη, υπαρχουν κανονες. Ολο το σκεπτικο σου ειναι ακυρο.. :baby:

 

Ποινη ειχε φαει και ενας ΕΠΟΠ που χαμουρευόταν με μια ΕΠΟΠΙΝΑ μεσα στο στρατοπαιδο. Δεν εχει να κανει με το φυλο..

Edited by REDHOTSTEF
Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμη που υπαρχουν κανονες που να σου απογορευουν την αναγκη αυτη και υπαρχουν και κυρωσεις παει να πει πως ο στρατος ειναι ομοφοβικος.

 

Το βλέπεις μέσα από το δικό σου πρίσμα και με μια βαθεια προκατάληψη.

Δεν είναι επιλεκτικός ο διαχωρισμός στις ποινές όπως υποστηρίζεις,όποιος και αν κάνει κάτι αξιόποινο και ενάντια του κανονισμού έχει κυρώσεις εκτός αν έχει βύσμα.

αυτή είναι η σκληρή πραγματικότητα του στρατού και για αυτό όλοι οι μη λοβοτομημένοι που πάνε έχουν να πουν τα "καλύτερα"

 

Γιατι δεν σε κανει λιγοτερο καλο στρατιωτη το να εισαι γκει. Καιρος λοιπον να το αποδεχθουν και επισημα.

 

Κάτσε ρε φίλε,ποιός είπε κάτι τέτοιο εδώ μέσα.

μου φαίνεται κυνηγάς φαντάσματα από αλλού ορμόμενος και τα μεταφέρεις εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο δικαιωμα ρε ανθρωπε;; Να κανεις σεξ μεσα στους κοιτωνες του στρατου;; Αυτο δεν προτεινεις τοση ωρα να πραξεις για να πας "κοντρα στο συστημα(ομοφοβικο)";; Δηλαδη τι νομιζεις;; Οι κανονικοι αντρες μεχρι σημερα μπορουσαν να κανουν αν ηθελαν;;

 

Οταν εισαι σε εξοδο κανεις οτι θες δεν σου λεει κανεις τιποτα. Μεσα, για ολους, γκει και μη, υπαρχουν κανονες. Ολο το σκεπτικο σου ειναι ακυρο.. :baby:

 

Ποινη ειχε φαει και ενας ΕΠΟΠ που χαμουρευόταν με μια ΕΠΟΠΙΝΑ μεσα στο στρατοπαιδο. Δεν εχει να κανει με το φυλο..

Aυτό ακριβώς....

 

Για όποιον δεν το ξέρει στο στρατό υπάρχουν και γυναίκες και παρόλο αυτά δεν σημαίνει ότι ο ομοφοβικός στρατός δεν έχει πρόβλημα με τις ετεροσεξουαλικές σχέσεις στις τάξεις του και τις επικροτεί κιόλας...Αν ήταν ετσι μλκ μου που δεν χώθηκα στην λοχαγό μου και που κοιμόνταν σε άλλους θαλάμους οι γυναίκες...

 

 

Πάντως στις εξόδου μπορείς να κάνεις ότι θες...μπορείς αρκεί να μην "ρεζιλεύεις" τον στρατό, κοινώς παλικάρι που τον έπιασαν να αγοράζει "καπνό" τον έστειλαν με συνοπτικές διαδικασίες...

Link to comment
Share on other sites

Ουτε νερά θα ταραξεις φίλε μου ουτε τα στερεά..

Η θα σου κάνουν τη ζωή μαύρη και θα έχεις ι4 ψυχολογικό, η θα σε στείλουν σπίτι με ι5 ψυχολογικό.

Η θα κάνουν και τα δυο και θα σου δώσουν ι5 πριν απολυθεις :p

Link to comment
Share on other sites

Κρίνετε τον στρατό χρησιμοποιώντας λάθος πρίσμα. Ο στρατός δεν είναι ομοφοβικός αλλά σχεσοφοβικός. Απαγορεύεται δηλαδή η σύναψη σχέσεων τέτοιων που δύνανται να διαταράξουν την ηρεμία και την ομαλή λειτουργία του στρατεύματος. Σκεφτείτε τί θα γίνονταν αν το παραπάνω παλληκάρι σύναπτε σχέση με την λοχαγό του: θα είχε την εύνοιά της με πιθανό αποτέλεσμα τις μειωμένες υπηρεσίες, τις περισσότερες εξόδους κλπ. Όλα αυτά όμως θα είχαν αρνητικό αντίκτυπο στα υπόλοιπα μέλη του λόχου με ο,τι αυτό συνεπάγεται. Θα μπορούσε ακόμη να αρνηθεί να εκτελέσει διαταγή της λοχαγού το ως άνω παλληκάρι επειδή του την έσπασε το προηγούμενο βράδυ. Τα αντίστοιχα ισχύουν και για μια ομοφυλοφιλική σχέση.

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, μην προσπαθητε να βγαλετε ακρη, μια παραμυθα ειναι και τιποτα αλλο.

 

Εγω το ειδα σαν δοκιμασια, θα τους κερδισω εγω και οχι αυτοι.... τωρα ειμαι απεξω και αυτοι ακομα καθονται και βαφουν συρματοπλεγματα με αεροσυμπιεστη (ναι το ειδα και αυτο). Οποιος δεν γουσταρει ας παρει το Ι5 και ας τους γραψει ολους, ουτε εναλλακτικες θητειες ουτε τιποτα. Δυστυχως ειναι μια "υποχρεωση" που πρεπει να την περασουν (σχεδον) ολοι.

 

Και ναι η αληθεια ειναι πως εισαι φυλακισμενος, σου κοβουν τις ελευθεριες ακομα πολλες φορες μειωνουν και την προσωπικοτητα σου. Γραψτε τους... η Ζωη ειναι εξω απο τον στρατο και ας ειναι δυσκολη καλυτερα εξω να παλευεις με την πραγματικοτητα παρα με ολους τους λιμοκοντορους εκει μεσα.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται φιλοσοφίες η υπόθεση. Ελληνικός στρατός είναι οχι πόλεμος.

Πας και κάνεις το χαβά σου, γνωρίζεις άτομα, ωριμάζεις λίγο. That's all.

Ειδικά αν είσαι σε πεζικό/σώματα κλπ, σαν να είσαι σε ξενοδοχείο ειναι :p

Link to comment
Share on other sites

Καλά λέμε ότι κάποιοι το έχουν κάψει! Τι μλκς διαβάζω; Θέλει ο άλλος να πάει στρατό και να πηδηχτεί μέσα στον θάλαμο με άλλον; Αυτά δεν τα κάνουν οι "νορμάλ" θα τα κάνουν οι γκέι; Τόσο ξέσκισμα πια; Ο στρατός δεν είναι ούτε φυλακή, ούτε γκούλαγκ ούτε τίποτα. Μια κατασκήνωση είναι στις περισσότερες μονάδες με λίγο αυστηρούς κανόνες. Μην υπερβάλλουμε κιόλας...Στον ελεύθερο χρόνο σου κάνε ότι θέλεις...και χέστηκε η φοράδα στο αλώνι!
Link to comment
Share on other sites

E ναι ρε παιδιά, έλεος, υπομονή δεν μπορείτε λίγο...??? το πολύ πολύ...δεν θα το πω:lol:

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

E ναι ρε παιδιά, έλεος, υπομονή δεν μπορείτε λίγο...??? το πολύ πολύ...δεν θα το πω:lol:

 

Αν κατάλαβα τι εννοείς μπορεί να είναι της άλλης μπαντας....

 

Πάντως φλερτάρω με τον ban σε αυτό το thread τον τελευταίο καιρό....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα τι εννοείς μπορεί να είναι της άλλης μπαντας....

 

Πάντως φλερτάρω με τον ban σε αυτό το thread τον τελευταίο καιρό....:lol:

 

Προκαλεί ο άλλος, θέλει να π*δι*ται στον στρατό, ας το κάνει μόνος του...:ninja::X

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Προκαλεί ο άλλος, θέλει να π*δι*ται στον στρατό, ας το κάνει μόνος του...:ninja::X

 

Πάντως έχω την εντύπωση ότι θα πέσει σχολαστικός έλεγχος στην ιατρική εξέταση και πέραν του μετρήματος (μονάρχης ή διαρχία) θα πέσει σκύψιμο στην Τρίπολη έτσι και υπάρχει μέλος στο myphone.....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχω την εντύπωση ότι θα πέσει σχολαστικός έλεγχος στην ιατρική εξέταση και πέραν του μετρήματος (μονάρχης ή διαρχία) θα πέσει σκύψιμο στην Τρίπολη έτσι και υπάρχει μέλος στο myphone.....

 

καλα πλακα κανετε; φρικαρετε και τους αλλους που δεν εχουνε παει.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...