Jump to content

Φανταριλίκια και λοιπά στρατιωτικά


PrivateeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωστός. Και γω Λαμία παρουασιάστηκα, δεν έπεσε τηλέφωνο, και μόλις βγήκαν οι μεταθέσεις, έφυγα για μηχανικό. :( Είναι αυτό που λένε, δεν είναι δύσκολο να πας Υλικού Πολέμου, δύσκολο είναι να μείνεις. :)

 

 

Αυτο λεω.Μην "βγω" μαγειρας!Δηλαδη οι ειδικοτητες καθαρα υλικου πολεμου ειναι αυτες που μενουν κ μετα στην Λαμια?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι. Οδηγός πχ ή σιτιστής δεν είναι μόνο Υλικού Πολέμου. Και μάγειρας μπορεί να γίνεις και να μείνεις ΥΠ. Εγώ πχ έγινα μάγειρας μηχανικού.
Link to comment
Share on other sites

30 Κ.Σ είναι πολλές?

 

Πολλές είναι:!: 25+Σ! :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Προχθες πηρα το πτυχιο του αρτοποιου.

 

Τι λετε? Καλη ειδικοτητα? (παω Λαγο Εβρου μετα)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

25 Κ.Σ....
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Αντιστράτηγος; Άδεια απολύσεως παίζει; Οι δικοί μας φύγαν χθες με 26 μέρες. Αυτά είναι. :) :D
Link to comment
Share on other sites

Στρατηγός. Μπα άδεια απολύσεως δεν παίζει εδώ που είμαι... δυστυχώς.Εχω 8 μέρες Κανονική άδεια.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τον Νοέμβρη ήμουν εγώ στο ΤΥΠ.

Καλά είναι μωρέ αλλά δεν είναι η καλύτερη μονάδα εκεί.Κάποια άτομα καβατζώνονται στα γραφεία οποτε αν έχουν υπηρεσία θα είναι δύο 2ωρα και οι υπόλοιποι φουλ αγγαρία όλο το πρωινό και 6 ή 8 ώρες υπηρεσία (2-2-2 ή 2-2-4).

Το χειρότερο που μας είχε πάει ήταν 5 μέσα και το καλύτερο 1-1.

Υπάρχει και ο Λόχος μεταφορών του ΤΥΠ στην Άσσηρο οπού εκεί πάει 1-1 πάντα γιατί ειναι ένας λόχος με 15-20 άτομα και με σταθερό αριθμό υπηρεσιών.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός. Και γω Λαμία παρουασιάστηκα, δεν έπεσε τηλέφωνο, και μόλις βγήκαν οι μεταθέσεις, έφυγα για μηχανικό. :( Είναι αυτό που λένε, δεν είναι δύσκολο να πας Υλικού Πολέμου, δύσκολο είναι να μείνεις. :)
+1..301 ΚΕΥΠ, μολις βγηκαν οι μεταθεσεις με εστειλαν Διαβιβασεις.....:lol:

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

+1..301 ΚΕΥΠ, μολις βγηκαν οι μεταθεσεις με εστειλαν Διαβιβασεις.....:lol:

 

Βγηκαν οι μεταθεσεις??!Για ποια Εσσο εννοεις? για την Β?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μετα πηγα σε εναν απο τους χειροτερους ΛΔΒ (31 στην καβησσο), οπου ηταν ψιλοχαλια..

τελικα χρησιμοποιηθηκε βισμα/πολυμπριζο (αλλοι το απεκαλεσαν υποσταθμο της ΔΕΗ) οποτε και μετατεθηκα στο ΥΠ.ΕΘ.Α ως σερβιτορος του Μειμαρακη!χαχαχα

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

δεν το αρνουμαι οτι ειμαι κ@λοβισμα! απλα οχι εξ αρχης.. αφου η στρατολογια απο βλακεια της με εκανε να χασω κατ εξαιρεση μεταθεση που δικαιουμουν, μπηκαν τα χοντρα μεσα. απλα το βισμα αποδειχτηκε αρκετα μεγαλυτερο απο οτι φανταζομουν...!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν ειναι το ποτε! Το θεμα ειναι το αν θα παρουν μεταταξεις...

Εκει ειναι ολο το παιχνιδι στην αεροπορια!!!

 

Απο οτι εμαθα δεν παιρνουν μεταταξεις στην αεροπορια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αεροπορία μπαίνουν νομίζω 4-6 Μαίου. Το θέμα είναι οτι μετατάξεις....last year.:!:

Δεν πήραν τον Φεβρουάριο και άκουσα οτι δεν θα ξαναπάρουν.

Link to comment
Share on other sites

Ε πηγαιντε ναυτικο σας χαλαει?

Παντως μιας και ειναι οι τελευταιες σειρες που μπαινουν εμαθα θα σας πατησουν κατω...

Link to comment
Share on other sites

ego piga sto 290 stin lemno sto pio mayro tgma tora pou ta perasa to theoeo adiko na milame gia naytiko kai aeroporia .....

 

i gnomi m einai oti ayti pou pane kala kanoun alla einai kai boutiropeda

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish». Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.
Link to comment
Share on other sites

19 Κ.Σ :D.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...