Jump to content

iPhone 4S


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες μου κλείνει το κινητό με 10%. Γιατί;

τα χει "φτυσει" η μπαταρια.φορτισε'την μιση μερα και τις μεθεπομενες φορτισεις καντες με οχι λιγοτερο απο 20% ποσοστο για να παρει τα πανω της.και καλο ειναι γινοντε σε flight mode.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μου κλείνει το κινητό με 10%. Γιατί;

 

Χρειάζεσαι αντικατάσταση μπαταρίας, και είναι λογικό. Έλεγξε τους κύκλους φόρτισης της συσκευής ακολουθώντας τον οδηγό και ενημερώσέ μας.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας! φιλος μου δινει το iphone 4s 32 gb σε αριστη κατασταση χωρις κουτι αλλα ολα τα παρελκομενα με 7.1.2 ιος στα 90 ευρω. αχιζει παιδια>? το κινητο κολλαει ? γιατι ειναι παλιο τωρα...
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας! φιλος μου δινει το iphone 4s 32 gb σε αριστη κατασταση χωρις κουτι αλλα ολα τα παρελκομενα με 7.1.2 ιος στα 90 ευρω. αχιζει παιδια>? το κινητο κολλαει ? γιατι ειναι παλιο τωρα...

παρ'το.προκειτε για πολυ καλο κινητο.ειδικα με την εκδοση 7 εγω ημουν απολυτα ευχαριστημενος,;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παρ'το.προκειτε για πολυ καλο κινητο.ειδικα με την εκδοση 7 εγω ημουν απολυτα ευχαριστημενος,;)
οκ σ ευχαριστω! και τα λεφτα ειναι μια χαρα 90 ευρω,, με τισ εφαρμογες στην εκδοση 7 θα εχω προβλημα? τρεχουν ολες κανονικα?
Link to comment
Share on other sites

οκ σ ευχαριστω! και τα λεφτα ειναι μια χαρα 90 ευρω,, με τισ εφαρμογες στην εκδοση 7 θα εχω προβλημα? τρεχουν ολες κανονικα?

 

Πλάκα κανείς 90€ 4s με iOS 7?

Να το πάρω εγώ αν είναι.

Μια χαρά θα δουλεύουν όλα τι να λέμε συσκευή 4 χρόνων και κανείς την δουλειά σου άψογα.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

οκ σ ευχαριστω! και τα λεφτα ειναι μια χαρα 90 ευρω,, με τισ εφαρμογες στην εκδοση 7 θα εχω προβλημα? τρεχουν ολες κανονικα?

ναι μια χαρα και αμα το παρεις προσεξε μην πατησεις καταλαθος και κανεις το update για το IOS 8.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας παιδια τωρα τελευταια στο κινητο που χρεισιμοποιει ο πατερας μου δεν ακουγεται ο ηχος κλησης παρολο που δεν ειναι στο σιωπηλο και βγαλει και ενα εικονιδιο παραπανω αριστερα που ειναι ενα τηλεφωνο σηκωμενο πανω και εχει κατι σαν αυτο εδω ---> τι συμενει ;

Οριστε και φωτο:

 

http://s12.postimg.org/ys0ls7zst/10392470_733592986762460_3920665941010631746_n.jpg

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας παιδια τωρα τελευταια στο κινητο που χρεισιμοποιει ο πατερας μου δεν ακουγεται ο ηχος κλησης παρολο που δεν ειναι στο σιωπηλο και βγαλει και ενα εικονιδιο παραπανω αριστερα που ειναι ενα τηλεφωνο σηκωμενο πανω και εχει κατι σαν αυτο εδω ---> τι συμενει ;

Οριστε και φωτο:

 

http://s12.postimg.org/ys0ls7zst/10392470_733592986762460_3920665941010631746_n.jpg

 

Μάλλον είναι ενεργοποιημένη η προώθηση κλήσεων

 

Ρυθμίσεις - Τηλέφωνο - Προώθηση κλήσεων - Ξετικάρεις την προώθηση

Γιώργος

Keep on riding...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας παιδια τωρα τελευταια στο κινητο που χρεισιμοποιει ο πατερας μου δεν ακουγεται ο ηχος κλησης παρολο που δεν ειναι στο σιωπηλο και βγαλει και ενα εικονιδιο παραπανω αριστερα που ειναι ενα τηλεφωνο σηκωμενο πανω και εχει κατι σαν αυτο εδω ---> τι συμενει ;

Οριστε και φωτο:

 

http://s12.postimg.org/ys0ls7zst/10392470_733592986762460_3920665941010631746_n.jpg

 

Κάποιος ενεργοποίησε την προώθηση κλήσης μια εναλλαγή είναι στις Ρυθμίσεις > τηλέφωνο > Προώθηση κλήσεων, τώρα είδα αναφέρθηκε. :)

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια , καμία διαφορά .

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από θέμα απόκρισης / ταχύτητας παρατήρησα μια από τα ίδια και από θέμα μπαταρίας είδα βελτίωση!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αλανια μου.

πανω κατω η ερωτηση ειναι αυτο που λεει ο τιτλος.

παιζει να κανει το flex του power button του απλου 4 στο 4s?

και επισης,το power button εχει κολλησει και δεν κουνιεται καθολου,θα διορθωθει αν αλλαξουμε το αρμοδιο flex,η ειναι θεμα κουμπιου?

φχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν ταιριάζει από άλλη συσκευή.

Ναι αν αλλάξεις την καλώδιο ταινία θα γίνει το κουμπί δεν χρειάζεται να αλλάξεις και το ίδιο το κουμπί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εύκολο όχι δεν θα το έλεγα ειδικά αν δεν ξέρεις. Η οθόνη όχι δεν νομίζω ότι χρειάζεται να βγει.
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μου έσπασε η οθόνη. Πείτε μου από που να παραγγείλω μια. Γιατί βλέπω κάτι τύπου Α και τύπου Β.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα φορουμοπουλα ... Ειμαι ο μονος που με χρήση του κινητού μιας ώρας η μπαταρια έπεσε στο 79%?? (με iOS 8.3 )
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φορουμοπουλα ... Ειμαι ο μονος που με χρήση του κινητού μιας ώρας η μπαταρια έπεσε στο 79%?? (με iOS 8.3 )

 

Σίγουρα επειδή έχει πολλές αλλαγές θα έχει μικρά θέματα τα οποία πιστεύω θα φτάσουν σε αξιόλογο επίπεδο με την 8.3.1 η 8.3.2

Κι εγω την έβαλα εχθές δεν βλέπω καμία διαφορά αλλά το σημαντικό ειναι ο διακόπτης 2G και έτσι έχω σήμα παντού και full

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα επειδή έχει πολλές αλλαγές θα έχει μικρά θέματα τα οποία πιστεύω θα φτάσουν σε αξιόλογο επίπεδο με την 8.3.1 η 8.3.2

Κι εγω την έβαλα εχθές δεν βλέπω καμία διαφορά αλλά το σημαντικό ειναι ο διακόπτης 2G και έτσι έχω σήμα παντού και full

 

Διακόπτης 2G ? 3G εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Αν εβαλαν για 2g να το ανεβάσω κ εγω γιατι το εχω 7.1.2 jb εκτος κ αν εχει καμια πατέντα στο cydiA

 

Στο 4ς δεν θα δεις καμια διαφορα. Αυτο αφορα απο το 5αρι και νεοτερες συσκευες που υποστηριζουν 4g.

Ετσι κι αλλιως στο 4ς εχει διακοπτη 2g, 3g σε ολες τις εκδοσεις ios

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μ πεις π βρίσκω τον διακόπτη γιατι εχω προβλημα μονο με την εταιρια π εχω στο θεμα σήματος σε κλειστούς χώρους εχω δοκιμάσει αλλο carrier κ ημουν κομπλε
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...