Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σ'ευχαριστω για την απαντηση φιλε.

 

Δηλαδη εγω να μην τα αλλαξω λες ετσι...???

Σ'εμενα οπως σου ειπα δεν ειναι οτι δεν συνδεεται καθολου αλλα οτι γινεται μια ετσι και μια αλλιως....Ειναι λογικο να εναλλασονται οι ενδειξεις...??

 

Και κατι αλλο φιλε μου...Ειχα διαβασει πιο πισω οτι αν θελω να εχω καλο σημα 3g να το βαζω μονο σε WCDMA...Το δοκιμασα και αυτο που εγινε ηταν να μην εχει καθολου σημα, τιποτα...Οταν το επανεφερα στην επιλογη GSM/WCDMA (αυτοματη λειτουργια) τοτε ειχα ξανα σημα αλλα σπανια Η+ και 3g...Δηλαδη κυριως G σκετο...

Αν εχεις καποια αποψη ευχαριστως να την διαβασω...

 

Ναι οι ενδείξεις εναλλάσσονται ανάλογα με την ισχύ του σήματος σε κάθε περιοχή. Προφανώς στη δική σου περιοχή η 3G λήψη είναι για τα μπάζα. Αν σε ενδιαφέρει το γρήγορο κινητό internet, ίσως να πρέπει να αλλάξεις πάροχο. Δοκίμασε κάποια κάρτα φίλου ή συγγενή άλλης εταιρείας να δεις αν έχει διαφορά.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι οι ενδείξεις εναλλάσσονται ανάλογα με την ισχύ του σήματος σε κάθε περιοχή. Προφανώς στη δική σου περιοχή η 3G λήψη είναι για τα μπάζα. Αν σε ενδιαφέρει το γρήγορο κινητό internet, ίσως να πρέπει να αλλάξεις πάροχο. Δοκίμασε κάποια κάρτα φίλου ή συγγενή άλλης εταιρείας να δεις αν έχει διαφορά.

Σ'ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου φιλε μου.

Καταλαβαινω οτι για να το λες κατι θα ξερεις για τον παροχο οποτε θα ηθελα να μου πεις την γνωμη σου ενημερωτικα...Αν δεν επιτρεπεται εδω θα ηθελα να μου στειλεις ενα pm αν ειναι δυνατον.

Και χωρις να θελω να γινομαι κουραστικος, αν σου ειναι ευκολο θα ηθελα να ριξεις μια ματια εδω και αν εχεις καποια αποψη θα σε παρακαλουσα να μου την πεις....

Ευχαριστω και παλι.

Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ....
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου φιλε μου.

Καταλαβαινω οτι για να το λες κατι θα ξερεις για τον παροχο οποτε θα ηθελα να μου πεις την γνωμη σου ενημερωτικα...Αν δεν επιτρεπεται εδω θα ηθελα να μου στειλεις ενα pm αν ειναι δυνατον.

Και χωρις να θελω να γινομαι κουραστικος, αν σου ειναι ευκολο θα ηθελα να ριξεις μια ματια εδω και αν εχεις καποια αποψη θα σε παρακαλουσα να μου την πεις....

Ευχαριστω και παλι.

 

Δεν το είχα δει αυτό το ποστ... δεν έχω άποψη γιατί δε ζω στην Ελλάδα, και πιστεύω ότι είναι θέμα χώρας. Παλιότερα αυτό το "εύρεση του τηλεφώνου" δούλευε μόνο στην Αγγλία και στη Γερμανία. Μετά κάποιος είπε το φτιάξανε για την Ελλάδα...αλλά δεν το έχω δει να δουλεύει προσωπικά. Αν κάποιος άλλος έχει πληροφορίες ας μας φωτίσει :)

 

Όσο για τον πάροχο, δε μπορώ να σε βοηθήσω, όπως είπα παραπάνω εξαρτάται από την περιοχή σου. 3 σοβαροί πάροχοι υπάρχουν όλοι κι όλοι, βάλε κάποια άλλη κάρτα να δεις αν έχεις καλύτερο σήμα...

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα δει αυτό το ποστ... δεν έχω άποψη γιατί δε ζω στην Ελλάδα, και πιστεύω ότι είναι θέμα χώρας. Παλιότερα αυτό το "εύρεση του τηλεφώνου" δούλευε μόνο στην Αγγλία και στη Γερμανία. Μετά κάποιος είπε το φτιάξανε για την Ελλάδα...αλλά δεν το έχω δει να δουλεύει προσωπικά. Αν κάποιος άλλος έχει πληροφορίες ας μας φωτίσει :)

 

Όσο για τον πάροχο, δε μπορώ να σε βοηθήσω, όπως είπα παραπάνω εξαρτάται από την περιοχή σου. 3 σοβαροί πάροχοι υπάρχουν όλοι κι όλοι, βάλε κάποια άλλη κάρτα να δεις αν έχεις καλύτερο σήμα...

Σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.

 

Μου κανει εντυπωση παντως που δεν εγραψε καποιος κατι για το συγκεκριμενο θεμα, ημουν σιγουρος οτι θα το ειχαν προσεξει αρκετοι (αν και οπως αναφερω στο ποστ μου ειχα διαβασει καποια πραγματα πιο πισω).

 

Οσο για το θεμα του παροχου θα το δοκιμασω φιλε μου για να δω διαφορες.

 

Καλο βραδυ και σ'ευχαριστω και παλι.

Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ....
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες

 

επειδη ειμαι προ αγορας του galaxy s2 μεσα στην επομενη εβδομαδα, θέλω να ρωτήσω για το λευκο εαν παραμενει λευκο και μετα απο μεγαλο διαστημα χρησης ή αν αρχιζει να γκριζάρει και να λεκιάζεται???

 

Του βάζεις μια θήκη και όλα μια χαρα θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες

 

επειδη ειμαι προ αγορας του galaxy s2 μεσα στην επομενη εβδομαδα, θέλω να ρωτήσω για το λευκο εαν παραμενει λευκο και μετα απο μεγαλο διαστημα χρησης ή αν αρχιζει να γκριζάρει και να λεκιάζεται???

 

Μεχρι να γκριζαρει (ΑΝ γκριζαρει!) μπορει και να εχεις παρει αλλο!!! Αγορασε το λευκο, ειναι πανεμορφο! Το εχω ηδη!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι να γκριζαρει (ΑΝ γκριζαρει!) μπορει και να εχεις παρει αλλο!!! Αγορασε το λευκο, ειναι πανεμορφο! Το εχω ηδη!!!

 

κι εγω λευκο το ηθελα και καπως το μετανοιωσα που το πηρα μαυρο αλλα οκ!

Link to comment
Share on other sites

Μαυρο το ειχα και το εδωσα και το πηρα σε ασπρο ειναι πολυ ποιο ομορφο
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επειδή θα παει ενας γνωστός μου αμερικη μπορείτε να μου πείτε τι τιμές παίζουν σήμερα εκεί για το S2? Επισης αμα το αγοράσω απο εκει χρειάζεται να το κανω unlock για να αναγνωρίζει ελληνικά δίκτυα κινητής τηλεφωνίας? Thx
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, προβλημα!!!

Χθες βραδυ, "αφησα ησυχο" το κινητο μου με την μπαταρια στο 8%... Το συνεδεσα με τον φορτιστη και μετα απο 1-2 λεπτα, επεσε στο 5%...!!! Λεω τυχαιο θα ειναι...

Μετα απο 6,5 ωρες το κινητο ζεματαγε και ειχε φτασει η φορτιση μολις στο 38% (ειπατε τιποτα?).

Αφου σκουπισα τον κρυο ιδρωτα, εβαλα το δευτερο φορτιστη που εχω και ειχα μια πληρη φορτιση, κανονικοτατα...

Αποψε, μια απο τα ιδια... Μετα απο ολοημερη χρηση, το βαζω για φορτιση κι αντι να ανεβαινει το ποσοστο φορτισης, κατεβαινει!!!

ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΦΟΡΤΙΣΤΕΣ ΠΛΕΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το εχω 2-3 μηνες, ειναι δυνατον να επαθε κατι η μπαταρια? Να σημειωσω οτι ο ηχος κατα την συνδεση του καλωδιου ακουγεται κανονικα, οπως επισης και το εικονιδιο της μπαταριας πανω δεξια δειχνει οτι φορτιζει (εχει δηλαδη τον "κεραυνο" μεσα).

Εχει διαπιστωσει καποιος αλλος τετοιο προβλημα?

 

=============================================================================

Χμμμμμμμ........ μολις διαπιστωσα κατι, αλλα δεν θα ηθελα να το postαρω πριν το επιβεβαιωσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν υποθεσουμε οτι κινητο & μπαταρια ειναι "υγιεστατα", δεν εχουν χαλασει για να το πω πιο απλα, υπαρχει περιπτωση να δημιουργησει ΤΕΤΟΙΟ προβλημα ΚΑΠΟΙΑ εφαρμογη?

Edited by stabill
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επειδή θα παει ενας γνωστός μου αμερικη μπορείτε να μου πείτε τι τιμές παίζουν σήμερα εκεί για το S2? Επισης αμα το αγοράσω απο εκει χρειάζεται να το κανω unlock για να αναγνωρίζει ελληνικά δίκτυα κινητής τηλεφωνίας? Thx

Η αμερικάνικη έκδοση του SII είναι διαφορετική από την ευρωπαϊκή σε επεξεργαστή, οθόνη. Ακόμα και η θέση του φακούκαι φλας είναι διαφορετική. Δεν γνωρίζω τι γίνεται από άποψη εγγύησης. Αν δεν έχει πολύ σημαντική διαφορά τιμής μην το πάρεις.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, προβλημα!!!

Χθες βραδυ, "αφησα ησυχο" το κινητο μου με την μπαταρια στο 8%... Το συνεδεσα με τον φορτιστη και μετα απο 1-2 λεπτα, επεσε στο 5%...!!! Λεω τυχαιο θα ειναι...

Μετα απο 6,5 ωρες το κινητο ζεματαγε και ειχε φτασει η φορτιση μολις στο 38% (ειπατε τιποτα?).

Αφου σκουπισα τον κρυο ιδρωτα, εβαλα το δευτερο φορτιστη που εχω και ειχα μια πληρη φορτιση, κανονικοτατα...

Αποψε, μια απο τα ιδια... Μετα απο ολοημερη χρηση, το βαζω για φορτιση κι αντι να ανεβαινει το ποσοστο φορτισης, κατεβαινει!!!

ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΦΟΡΤΙΣΤΕΣ ΠΛΕΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το εχω 2-3 μηνες, ειναι δυνατον να επαθε κατι η μπαταρια? Να σημειωσω οτι ο ηχος κατα την συνδεση του καλωδιου ακουγεται κανονικα, οπως επισης και το εικονιδιο της μπαταριας πανω δεξια δειχνει οτι φορτιζει (εχει δηλαδη τον "κεραυνο" μεσα).

Εχει διαπιστωσει καποιος αλλος τετοιο προβλημα?

 

=============================================================================

Χμμμμμμμ........ μολις διαπιστωσα κατι, αλλα δεν θα ηθελα να το postαρω πριν το επιβεβαιωσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν υποθεσουμε οτι κινητο & μπαταρια ειναι "υγιεστατα", δεν εχουν χαλασει για να το πω πιο απλα, υπαρχει περιπτωση να δημιουργησει ΤΕΤΟΙΟ προβλημα ΚΑΠΟΙΑ εφαρμογη?

 

Μια φορά μου είχε συμβεί κάτι παρόμοιο. Το είχα βάλει για φόρτιση και μετά από 1 ώρα περίπου διαπίστωσα ότι δεν φόρτιζε παρόλο που έδειχνε συνδεδεμένο με το φορτισή και την παροχή ρεύματος. Του έκανα ένα reboot και σιγουρεύτικα ότι φόρτιζε. ( *#*#4636#*#*) Δεν μου το έχει ξανακάνει από τότε. Δεν πρέπει να είναι πρόβλημα της μπαταρίας, αφού η συσκευή μου ήταν εβδομάδων μόλις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ρε παιδιά, βοηθήστε με γιατί θα τρελαθώ.

Χτες διαπίστωσα (η πλάκα είναι ότι δεν θυμάμαι αν συνέβαινε από την αρχή αυτό, γιατί έχω λίγο καιρό την συσκευή) ότι στο μήνυμα δεν μπορώ να γράψω με μικρά ελληνικά!! Μόνο κεφαλαία!

Με τα αγγλικά επιλέγω κανονικά μικρά-κεφαλαία, και στα ελληνικά δεν έχω πρόβλημα οπουδήποτε αλλού με μικρά-κεφαλαία (π.χ. στο internet) αλλά στο μήνυμα ελληνικα μόνο κεφαλαία!

 

Κάποια ιδέα;;

Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες το βραδυ πηρα νεα αναβαθμιση την I9100XWLPD απο οτι εψαξα διορθωνει το SOD(SleepOfDeath) προβλημα αν και εμενα δεν μου ειχε παρουσιαστει ποτε κατι τετοιο στον πανω απο ενα μηνα που ειχα την προηγουμενη ICS ROM. Οποιος ξερει περισσοτερα ας μας διαφωτισει. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Επειδή θα κάνω για πρώτη φορά hard reset θα ήθελα τη βοήθειά σας:

 

1) Όταν λέμε hard reset είναι το ίδιο με την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;

2) Ποια κουμπιά πατάω για αν το κάνω αν δε θέλω να πάω από τις ρυθμίσεις στην επαναφορά εργ. ρυθμίσεων (εφόσον είναι το ίδιο πράγμα);

3) Πως πρέπει να κάνω back up;

4) Ξέρω ότι το τηλέφωνο έχει 3 μνήμες: 1) την εσωτερική RAM 2 GB 2) Την εσωτερική μνήμη αποθήκευσης 12 GB 3) την εξωτερική κάρτα μνήμης.

Ποια από όλες επηρεάζει το hard reset;

5) Το back up γίνεται μέσω KIES; Να το κάνω με το καλώδιο ή γίνεται και ασύρματα (kies air);

Ευχαριστώ πολύ. Συγνώμη αν ρωτάω τετριμμένα πράγματα αλλά είμαι λίγο άσχετος και προσπαθώ να ξεστραβωθώ :O:O

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ρε παιδιά, βοηθήστε με γιατί θα τρελαθώ.

Χτες διαπίστωσα (η πλάκα είναι ότι δεν θυμάμαι αν συνέβαινε από την αρχή αυτό, γιατί έχω λίγο καιρό την συσκευή) ότι στο μήνυμα δεν μπορώ να γράψω με μικρά ελληνικά!! Μόνο κεφαλαία!

Με τα αγγλικά επιλέγω κανονικά μικρά-κεφαλαία, και στα ελληνικά δεν έχω πρόβλημα οπουδήποτε αλλού με μικρά-κεφαλαία (π.χ. στο internet) αλλά στο μήνυμα ελληνικα μόνο κεφαλαία!

 

Κάποια ιδέα;;

Είναι για να μπορείς να γράφεις sms με 160 χαρακτήρες. Μπορείς να γράφεις με μικρά αν πας μηνύματα-ρυθμίσεις-λειτουργία εισαγωγής και να βάλεις από Αλφάβητο gsm σε αυτόματο...αλλά δεν στο συνιστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, προβλημα!!!

Χθες βραδυ, "αφησα ησυχο" το κινητο μου με την μπαταρια στο 8%... Το συνεδεσα με τον φορτιστη και μετα απο 1-2 λεπτα, επεσε στο 5%...!!! Λεω τυχαιο θα ειναι...

Μετα απο 6,5 ωρες το κινητο ζεματαγε και ειχε φτασει η φορτιση μολις στο 38% (ειπατε τιποτα?).

Αφου σκουπισα τον κρυο ιδρωτα, εβαλα το δευτερο φορτιστη που εχω και ειχα μια πληρη φορτιση, κανονικοτατα...

Αποψε, μια απο τα ιδια... Μετα απο ολοημερη χρηση, το βαζω για φορτιση κι αντι να ανεβαινει το ποσοστο φορτισης, κατεβαινει!!!

ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΦΟΡΤΙΣΤΕΣ ΠΛΕΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το εχω 2-3 μηνες, ειναι δυνατον να επαθε κατι η μπαταρια? Να σημειωσω οτι ο ηχος κατα την συνδεση του καλωδιου ακουγεται κανονικα, οπως επισης και το εικονιδιο της μπαταριας πανω δεξια δειχνει οτι φορτιζει (εχει δηλαδη τον "κεραυνο" μεσα).

Εχει διαπιστωσει καποιος αλλος τετοιο προβλημα?

 

=============================================================================

Χμμμμμμμ........ μολις διαπιστωσα κατι, αλλα δεν θα ηθελα να το postαρω πριν το επιβεβαιωσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν υποθεσουμε οτι κινητο & μπαταρια ειναι "υγιεστατα", δεν εχουν χαλασει για να το πω πιο απλα, υπαρχει περιπτωση να δημιουργησει ΤΕΤΟΙΟ προβλημα ΚΑΠΟΙΑ εφαρμογη?

 

Λοιπον!!! Την στιγμη που "παλευα" με τους φορτιστες κλπ.κλπ. σκεφτηκα τι ειχα εγκαταστησει τελευταια στο κινητο, αν και το προβλημα δεν φαινοταν να ειναι καποια εφαρμογη..... ημουν σιγουρος οτι εφταιγε η μπαταρια ή ο φορτιστης...!

Κι ομως! Μολις απεγκατεστησα την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ εφαρμογη που ειχα εγκαταστησει, το περιφημο Songify, το ποσοστο της μπαταριας αρχισε να ανεβαινει ως δια μαγειας!!! Δεν ειχα αποσυνδεσει τον φορτιστη, εκανα την απεγκατασταση με το κινητο συνδεδεμενο...

Το postαρω χωρις να εχω κανει ξανα το τεστ, μια και ειμαι στην δουλεια και δεν μπορω & για να πω την αληθεια, δεν θα ηθελα να το ξαναεγκαταστησω... Τα γραφω ολα αυτα απλα για την ενημερωση σας... Δεν ξερω αν καποιος φιλος το εχει δοκιμασει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Επειδή θα κάνω για πρώτη φορά hard reset θα ήθελα τη βοήθειά σας:

 

1) Όταν λέμε hard reset είναι το ίδιο με την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;

2) Ποια κουμπιά πατάω για αν το κάνω αν δε θέλω να πάω από τις ρυθμίσεις στην επαναφορά εργ. ρυθμίσεων (εφόσον είναι το ίδιο πράγμα);

3) Πως πρέπει να κάνω back up;

4) Ξέρω ότι το τηλέφωνο έχει 3 μνήμες: 1) την εσωτερική RAM 2 GB 2) Την εσωτερική μνήμη αποθήκευσης 12 GB 3) την εξωτερική κάρτα μνήμης.

Ποια από όλες επηρεάζει το hard reset;

5) Το back up γίνεται μέσω KIES; Να το κάνω με το καλώδιο ή γίνεται και ασύρματα (kies air);

Ευχαριστώ πολύ. Συγνώμη αν ρωτάω τετριμμένα πράγματα αλλά είμαι λίγο άσχετος και προσπαθώ να ξεστραβωθώ :O:O

Το hard reset ειναι η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. αν δεν θελεις να το κανεις απο τις ρυθμισεις ,στην εφαρμογή του τηλεφώνου γράψε *2767*3855#

το τηλέφωνο εχει 1gb ram και 16gb εσωτερική μνήμη τα οποια διαθέσιμα ειναι γύρω στα 12

Οταν κάνεις hard reset επανέρχεται στην εργοστασιακή του μορφή και μονο η sd card δεν πειράζεται.

Ναι με το samsung kies μπορείς να πάρεις back up αλλα δεν το χρησιμοποιώ και δεν γνωρίζω πολλά ,υπαρχουν διάφορα προγράμματα στο play store γαι back up ,sms. επαφών κ.τλ

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Οταν κάνεις hard reset επανέρχεται στην εργοστασιακή του μορφή και μονο η sd card δεν πειράζεται.

Μιχάλη όταν λες sd card εννοείς την εξωτερική κάρτα (external sd) που βάζουμε εμείς ή την εσωτερική του τηλεφώνου;

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη όταν λες sd card εννοείς την εξωτερική κάρτα (external sd) που βάζουμε εμείς ή την εσωτερική του τηλεφώνου;

 

Την εξωτερική κάρτα !!

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, καλυτερα ειναι να εχουμε δικτυο κινητου GSM/WCDMA αυτόματο ή μονο GSM?

 

αν εχεις το πρωτο καταναλωνει περισσοτερη μπαταρια. εχω τοχω στο gsm εκτος αν θελω να στειλω καμμια φωτο η να κατεβασω πιο γρηγορα δεδομενα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, προβλημα!!!

Χθες βραδυ, "αφησα ησυχο" το κινητο μου με την μπαταρια στο 8%... Το συνεδεσα με τον φορτιστη και μετα απο 1-2 λεπτα, επεσε στο 5%...!!! Λεω τυχαιο θα ειναι...

Μετα απο 6,5 ωρες το κινητο ζεματαγε και ειχε φτασει η φορτιση μολις στο 38% (ειπατε τιποτα?).

Αφου σκουπισα τον κρυο ιδρωτα, εβαλα το δευτερο φορτιστη που εχω και ειχα μια πληρη φορτιση, κανονικοτατα...

Αποψε, μια απο τα ιδια... Μετα απο ολοημερη χρηση, το βαζω για φορτιση κι αντι να ανεβαινει το ποσοστο φορτισης, κατεβαινει!!!

ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΦΟΡΤΙΣΤΕΣ ΠΛΕΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το εχω 2-3 μηνες, ειναι δυνατον να επαθε κατι η μπαταρια? Να σημειωσω οτι ο ηχος κατα την συνδεση του καλωδιου ακουγεται κανονικα, οπως επισης και το εικονιδιο της μπαταριας πανω δεξια δειχνει οτι φορτιζει (εχει δηλαδη τον "κεραυνο" μεσα).

Εχει διαπιστωσει καποιος αλλος τετοιο προβλημα?

 

=============================================================================

Χμμμμμμμ........ μολις διαπιστωσα κατι, αλλα δεν θα ηθελα να το postαρω πριν το επιβεβαιωσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν υποθεσουμε οτι κινητο & μπαταρια ειναι "υγιεστατα", δεν εχουν χαλασει για να το πω πιο απλα, υπαρχει περιπτωση να δημιουργησει ΤΕΤΟΙΟ προβλημα ΚΑΠΟΙΑ εφαρμογη?

 

Άνετα μπορεί να συμβεί αυτό ,να κολήσει κάποια εφαρμογή και να δουλεύει οπ επεξεργαστής στο φουλ.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...