Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είxε κάποιος πρόβλημα με το sii και το gosms? Το έχει μία φίλη μου και αλλού στέλνει τα μηνύματα και αλλού πάνε! Νομίζω κάπου το είχα ξαναδιαβάσει απλά δεν ξέρω τη λύση, είναι πρόβλημα του κινητού ή της εφαρμογής;

 

Το χρησιμοποιω και δεν εχω κανενα προβλημα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είxε κάποιος πρόβλημα με το sii και το gosms? Το έχει μία φίλη μου και αλλού στέλνει τα μηνύματα και αλλού πάνε! Νομίζω κάπου το είχα ξαναδιαβάσει απλά δεν ξέρω τη λύση, είναι πρόβλημα του κινητού ή της εφαρμογής;

 

Και εγω το χρησιμοποιω εδω και πολλους μηνες, αλλα δεν ειχα ποτε τετοιο θεμα.

Μηπως χρειαζεται αναβαθμιση το gosms?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Η cosmote έχει δώσει 2.3.5.

Εγώ είμαι ακόμα 2.3.4 και δεν δίνει αναβάθμηση.:(

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς 2.5;

εννοείς 2.3.4 που είναι η τελευταία επίσημη cosmote.

 

Ναι sorry την 2.3.5 ηθελα να πω..

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το χρησιμοποιω εδω και πολλους μηνες, αλλα δεν ειχα ποτε τετοιο θεμα.

Μηπως χρειαζεται αναβαθμιση το gosms?

 

Το κινητό είναι καινούργιο κ η εφαρμογή είναι αναβαθμισμένη. Είχα ξαναδιαβάσει για παρόμοιο πρόβλημα αλλά χάθηκα στα post.

 

Εγώ είμαι ακόμα 2.3.4 και δεν δίνει αναβάθμηση.:(

 

Προφανώς το κινητό σου δεν είναι branded cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις, εχω αγορασει το σ2 μου απο γερμανια με συνδεση vodafone , η αναβαθμιση του 4.0.3 πρεπει να αναμενω απο ελλαδα ή απο γερμανια?
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις, εχω αγορασει το σ2 μου απο γερμανια με συνδεση vodafone , η αναβαθμιση του 4.0.3 πρεπει να αναμενω απο ελλαδα ή απο γερμανια?

Εφόσον το sales code σου είναι γερμανικό branded vodafone περιμένεις από vodafone γερμανίας.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζει κανεις πως μπορουμε να διαλεξουμε δικους μας ηχους ειδοποιησης στα sms, mail, gtalk και οχι αυτους που ειναι προεγκατεστημενοι στο τηλεφωνο?
Link to comment
Share on other sites

sdcard/media/audio. Εκει πρεπει να εχεις τα εξης folders: ringtones, notifications & alarms... μεσα σε αυτα, βαζεις τους αντιστοιχους ηχους και μετα τους επιλεγεις μεσα απο την καθε εφαρμογη...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sdcard/media/audio. Εκει πρεπει να εχεις τα εξης folders: ringtones, notifications & alarms... μεσα σε αυτα, βαζεις τους αντιστοιχους ηχους και μετα τους επιλεγεις μεσα απο την καθε εφαρμογη...

 

Ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση αλλα μεχρι sdcard/media/ υπαρχει audio δεν εχει. Πρεπει να το δημιουργισω εγω? Προσπαθησα και εφτιαξα αυτους του φακελους αλλα παλι μου βγαζει τις δικες του επιλογες:O

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση αλλα μεχρι sdcard/media/ υπαρχει audio δεν εχει. Πρεπει να το δημιουργισω εγω? Προσπαθησα και εφτιαξα αυτους του φακελους αλλα παλι μου βγαζει τις δικες του επιλογες:O

 

δες εδω πως γίνεται μήπως σε βοηθήσει http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YPsMtjhDxBo

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μια βοήθεια. έχω την έκδοση csc: I9100OXXKI2 (PDA: I9100XWKI4). Στο sammobile δεν την βλέπω να είναι ελληνική αλλά other europe. Εγω από voda το πήρα. τί παίζει?

 

επίσης μου κάνει συχνά restart και 1-2 φορές στο restart λέει "ασφαλής λειτουργία" και έχει πετάξει όλα τα apps από τα φακελάκια που τα έχω. γιατί?

 

παιδιά έχει κανείς ιδέα τι παίζει μ αυτό?

τί έκδοση είναι αυτή?

Link to comment
Share on other sites

 

να πω και κάτι που μου συνέβη χθες με είπαν πως με περναν τηλέφωνο κ πως το είχα κλειστό σχεδόν για καμιά ώρα εγώ εκείνη την ώρα έπαιζα με το κινητό κ έβλεπα πως είχα φουλ σήμα κανονικά... πήρα μετά να δω κ γω κ έλεγε κλειστό.. ενώ είχα σήμα.. μετά έστρωσε τώρα δ μου το ξανά έκανε αλλά τι παίζει bug του κινητού η κόλλημα απλά? πρώτη φορά το παθαίνω :o

 

Φιλε σε εφαγα στη στροφη:p:lol: Το ιδιο πραγμα μου εχει συμβει κι εμενα αλλα τεσσερις φορες ως τωρα.

Εχω δυο SGS II, στο ενα εχω omega και στο αλλο criscello και το εχουν παθει και τα δυο με σκορ 3-1 μεχρι στιγμης:p:blink: Ετσι στο ασχετο. Το διαπιστωσα τυχαια οταν πηγα να παρω καποιο τηλεφωνο και μου εβγαλε ''το δικτυο κινητης τηλεφωνιας δεν ειναι διαθεσιμο'' ενω παρ' ολα αυτα εγω εβλεπα πως ειχα σημα κανονικα:confused: Ηθελε επανεκκινηση για να στρωσει. Αντε τωρα να εχεις εμπιστοσυνη σ' αυτα που βλεπεις και να λες εχω το κινητο μου ανοιχτο:mad:

Δεν ξερω αν ειναι bug ή κολλημα ξερω παντως πως ειναι σπασιμο:mad:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε σε εφαγα στη στροφη:p:lol: Το ιδιο πραγμα μου εχει συμβει κι εμενα αλλα τεσσερις φορες ως τωρα.

Εχω δυο SGS II, στο ενα εχω omega και στο αλλο criscello και το εχουν παθει και τα δυο με σκορ 3-1 μεχρι στιγμης:p:blink: Ετσι στο ασχετο. Το διαπιστωσα τυχαια οταν πηγα να παρω καποιο τηλεφωνο και μου εβγαλε ''το δικτυο κινητης τηλεφωνιας δεν ειναι διαθεσιμο'' ενω παρ' ολα αυτα εγω εβλεπα πως ειχα σημα κανονικα:confused: Ηθελε επανεκκινηση για να στρωσει. Αντε τωρα να εχεις εμπιστοσυνη σ' αυτα που βλεπεις και να λες εχω το κινητο μου ανοιχτο:mad:

Δεν ξερω αν ειναι bug ή κολλημα ξερω παντως πως ειναι σπασιμο:mad:

το εχω πάθει και εγω και οχι μονο με το s2 και με sony και με iphone και με lg αλλα παντα με τον ιδιο παροχο ,και πάντα έστρωνε μετα απο επανεκκίνηση

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

το εχω πάθει και εγω και οχι μονο με το s2 και με sony και με iphone και με lg αλλα παντα με τον ιδιο παροχο ,και πάντα έστρωνε μετα απο επανεκκίνηση

 

Λες να ειναι θεμα παροχου τελικα? Γιατι και στα δυο εχω αριθμο κοσμοτε. Το θεμα ειναι οτι εσυ βλεπεις πως εχεις το τηλεφωνο σου ανοιχτο ενω στην πραγματικοτητα εισαι off.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι θέμα πάροχου μου έχει συμβεί και μένα μια φορά με έπαιρναν κι έλεγε κλειστό, μόλις πήγα να πάρω για να τσεκάρω από φουλ που ήταν το σήμα έπεσε στο μηδέν και δεν μπορούσα. Τώρα δεν θυμάμαι αν έκανα επανεκκίνηση ή περίμενα λίγο.
Link to comment
Share on other sites

Λες να ειναι θεμα παροχου τελικα? Γιατι και στα δυο εχω αριθμο κοσμοτε. Το θεμα ειναι οτι εσυ βλεπεις πως εχεις το τηλεφωνο σου ανοιχτο ενω στην πραγματικοτητα εισαι off.

δεν ξερω αν ειναι θεμα παροχου παντως cosmote εχω και εγω

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και ολες. Μια και δεν εχω παρει απαντηση σε καποιες ερωτησεις που εκανα προχθες, επιτρεψτε μου να τις ξαναpostαρω...

 

1. Υπαρχει καποιος τροπος να βελτιωθουν οι φωτογραφιες των επαφων? Προκειται για αρκετα καλης ποιοτητας φωτογραφιες, "κροπαρισμενες", με μειωμενο το μεγεθος (οχι πολυ χαμηλα, πανω κατω 600Χ600 pixels), περασμενες στο gmail και απο εκει με συγχρονισμο στο τηλεφωνο... Δεν φαινονται ιδιαιτερα καλα... Προσφατα ειχα διαβασει ενα θεμα για το Note, οτι εχει δηλ. το ιδιο "προβλημα"... Μπορω να κανω κατι? Διαφορετικη αναλυση/ποιοτητα, κατι αλλο ισως???

 

2. Εχω παρατηρησει οτι ενω βρισκομαι σε καποια εφαρμογη (οποιαδηποτε, οχι απαραιτητα "βαρια", π.χ. facebook, browser, ακομα και μετα απο κληση), αν πατησω γρηγορα & πολλες φορες το πληκτρο back, ναι μεν με "πεταει" στην αρχικη οθονη, αλλα δειχνει σαν να εκανε restart ο launcher (τα widgets εμφανιζονται μετα απο μερικα κλασματα δευτερολεπτου... με τα εικονιδια κανενα προβλημα). Να σημειωσω οτι αυτο συμβαινει και στο Touchwiz και στο Launcher Pro (που επισης χρησιμοποιω μερικες φορες)...

Ποσο "φυσιολογικο" ειναι αυτο? Δεν εχω εγκαταστησει τιποτα "βαρυ" και "παραξενο" εκτος απο τον Launcher Pro που προανεφερα... Γενικα δεν εχω "λαγκαρισματα"(:lol::lol::lol, αλλα αυτο με εχει ανησυχησει ελαφρως... Ενημερωτικα, η "Διαθεσιμη μνημη" της συσκευης ειναι 1,09 gb, ενω ο "Διαθεσιμος χωρος συσκευης USB" ειναι 8,04 gb... Τι λετε, οι πιο εμπειροι???

 

3. Τι ακριβως σημαινει "κανω freeze μια εφαρμογη"? Δεν της επιτρεπω να "τρεχει απο πισω" και να μου βαραινει την συσκευη αλλα οταν θελω μπορω να την εκτελεσω εγω και να την "ανοιξω", ή την "κοβω" εντελως και μετα θελει... "ξεπαγωμα"???!!!??? (παντως δεν ειμαι root)

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!

Σταυρος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και ολες. Μια και δεν εχω παρει απαντηση σε καποιες ερωτησεις που εκανα προχθες, επιτρεψτε μου να τις ξαναpostαρω...

 

1. Υπαρχει καποιος τροπος να βελτιωθουν οι φωτογραφιες των επαφων? Προκειται για αρκετα καλης ποιοτητας φωτογραφιες, "κροπαρισμενες", με μειωμενο το μεγεθος (οχι πολυ χαμηλα, πανω κατω 600Χ600 pixels), περασμενες στο gmail και απο εκει με συγχρονισμο στο τηλεφωνο... Δεν φαινονται ιδιαιτερα καλα... Προσφατα ειχα διαβασει ενα θεμα για το Note, οτι εχει δηλ. το ιδιο "προβλημα"... Μπορω να κανω κατι? Διαφορετικη αναλυση/ποιοτητα, κατι αλλο ισως???

 

2. Εχω παρατηρησει οτι ενω βρισκομαι σε καποια εφαρμογη (οποιαδηποτε, οχι απαραιτητα "βαρια", π.χ. facebook, browser, ακομα και μετα απο κληση), αν πατησω γρηγορα & πολλες φορες το πληκτρο back, ναι μεν με "πεταει" στην αρχικη οθονη, αλλα δειχνει σαν να εκανε restart ο launcher (τα widgets εμφανιζονται μετα απο μερικα κλασματα δευτερολεπτου... με τα εικονιδια κανενα προβλημα). Να σημειωσω οτι αυτο συμβαινει και στο Touchwiz και στο Launcher Pro (που επισης χρησιμοποιω μερικες φορες)...

Ποσο "φυσιολογικο" ειναι αυτο? Δεν εχω εγκαταστησει τιποτα "βαρυ" και "παραξενο" εκτος απο τον Launcher Pro που προανεφερα... Γενικα δεν εχω "λαγκαρισματα"(:lol::lol::lol, αλλα αυτο με εχει ανησυχησει ελαφρως... Ενημερωτικα, η "Διαθεσιμη μνημη" της συσκευης ειναι 1,09 gb, ενω ο "Διαθεσιμος χωρος συσκευης USB" ειναι 8,04 gb... Τι λετε, οι πιο εμπειροι???

 

3. Τι ακριβως σημαινει "κανω freeze μια εφαρμογη"? Δεν της επιτρεπω να "τρεχει απο πισω" και να μου βαραινει την συσκευη αλλα οταν θελω μπορω να την εκτελεσω εγω και να την "ανοιξω", ή την "κοβω" εντελως και μετα θελει... "ξεπαγωμα"???!!!??? (παντως δεν ειμαι root)

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!

Σταυρος

Για την πρωτη και την δευτερη ερωτηση δεν γνωριζω. για το τριτο το freeze τη κοβεις εντελως και μετα θελει ξεπαγωμα.παντος για να γινει αυτο πρεπει να εισαι root

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και ολες. Μια και δεν εχω παρει απαντηση σε καποιες ερωτησεις που εκανα προχθες, επιτρεψτε μου να τις ξαναpostαρω...

 

1. Υπαρχει καποιος τροπος να βελτιωθουν οι φωτογραφιες των επαφων? Προκειται για αρκετα καλης ποιοτητας φωτογραφιες, "κροπαρισμενες", με μειωμενο το μεγεθος (οχι πολυ χαμηλα, πανω κατω 600Χ600 pixels), περασμενες στο gmail και απο εκει με συγχρονισμο στο τηλεφωνο... Δεν φαινονται ιδιαιτερα καλα... Προσφατα ειχα διαβασει ενα θεμα για το Note, οτι εχει δηλ. το ιδιο "προβλημα"... Μπορω να κανω κατι? Διαφορετικη αναλυση/ποιοτητα, κατι αλλο ισως???

 

2. Εχω παρατηρησει οτι ενω βρισκομαι σε καποια εφαρμογη (οποιαδηποτε, οχι απαραιτητα "βαρια", π.χ. facebook, browser, ακομα και μετα απο κληση), αν πατησω γρηγορα & πολλες φορες το πληκτρο back, ναι μεν με "πεταει" στην αρχικη οθονη, αλλα δειχνει σαν να εκανε restart ο launcher (τα widgets εμφανιζονται μετα απο μερικα κλασματα δευτερολεπτου... με τα εικονιδια κανενα προβλημα). Να σημειωσω οτι αυτο συμβαινει και στο Touchwiz και στο Launcher Pro (που επισης χρησιμοποιω μερικες φορες)...

Ποσο "φυσιολογικο" ειναι αυτο? Δεν εχω εγκαταστησει τιποτα "βαρυ" και "παραξενο" εκτος απο τον Launcher Pro που προανεφερα... Γενικα δεν εχω "λαγκαρισματα"(:lol::lol::lol, αλλα αυτο με εχει ανησυχησει ελαφρως... Ενημερωτικα, η "Διαθεσιμη μνημη" της συσκευης ειναι 1,09 gb, ενω ο "Διαθεσιμος χωρος συσκευης USB" ειναι 8,04 gb... Τι λετε, οι πιο εμπειροι???

 

3. Τι ακριβως σημαινει "κανω freeze μια εφαρμογη"? Δεν της επιτρεπω να "τρεχει απο πισω" και να μου βαραινει την συσκευη αλλα οταν θελω μπορω να την εκτελεσω εγω και να την "ανοιξω", ή την "κοβω" εντελως και μετα θελει... "ξεπαγωμα"???!!!??? (παντως δεν ειμαι root)

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!

Σταυρος

1)δοκιμασε να αντικαταστήσεις την εικόνα που έχει η επαφή, με νέα καλύτερης ανάλυσης, από το κινητό σου όμως

2)αν δεν εχεις κάποιο πρόβλημα με τον stock launcher σημαίνει οτι ειναι κάποιο bug του launcher pro , δοκίμασε και κάποιον άλλο αν launcher

3) σου απαντησαν

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

<a href="http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4066313" target="_blank">Αρχικό μήνυμα από stabill</a><br />

Καλησπερα σε ολους και ολες. Μια και δεν εχω παρει απαντηση σε καποιες ερωτησεις που εκανα προχθες, επιτρεψτε μου να τις ξαναpostαρω...<br />

<br />

1. Υπαρχει καποιος τροπος να βελτιωθουν οι φωτογραφιες των επαφων? Προκειται για αρκετα καλης ποιοτητας φωτογραφιες, "κροπαρισμενες", με μειωμενο το μεγεθος (οχι πολυ χαμηλα, πανω κατω 600Χ600 pixels), περασμενες στο gmail και απο εκει με συγχρονισμο στο τηλεφωνο... Δεν φαινονται ιδιαιτερα καλα... Προσφατα ειχα διαβασει ενα θεμα για το Note, οτι εχει δηλ. το ιδιο "προβλημα"... Μπορω να κανω κατι? Διαφορετικη αναλυση/ποιοτητα, κατι αλλο ισως???<br />

<br />

2. Εχω παρατηρησει οτι ενω βρισκομαι σε καποια εφαρμογη (οποιαδηποτε, οχι απαραιτητα "βαρια", π.χ. facebook, browser, ακομα και μετα απο κληση), αν πατησω γρηγορα & πολλες φορες το πληκτρο back, ναι μεν με "πεταει" στην αρχικη οθονη, αλλα δειχνει σαν να εκανε restart ο launcher (τα widgets εμφανιζονται μετα απο μερικα κλασματα δευτερολεπτου... με τα εικονιδια κανενα προβλημα). Να σημειωσω οτι αυτο συμβαινει και στο Touchwiz και στο Launcher Pro (που επισης χρησιμοποιω μερικες φορες)...<br />

Ποσο "φυσιολογικο" ειναι αυτο? Δεν εχω εγκαταστησει τιποτα "βαρυ" και "παραξενο" εκτος απο τον Launcher Pro που προανεφερα... Γενικα δεν εχω "λαγκαρισματα"(:lol::lol::lol, αλλα αυτο με εχει ανησυχησει ελαφρως... Ενημερωτικα, η "Διαθεσιμη μνημη" της συσκευης ειναι 1,09 gb, ενω ο "Διαθεσιμος χωρος συσκευης USB" ειναι 8,04 gb... Τι λετε, οι πιο εμπειροι???<br />

<br />

3. Τι ακριβως σημαινει "κανω freeze μια εφαρμογη"? Δεν της επιτρεπω να "τρεχει απο πισω" και να μου βαραινει την συσκευη αλλα οταν θελω μπορω να την εκτελεσω εγω και να την "ανοιξω", ή την "κοβω" εντελως και μετα θελει... "ξεπαγωμα"???!!!??? (παντως δεν ειμαι root)<br />

<br />

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!<br />

Σταυρος

<br />

1)δοκιμασε να αντικαταστήσεις την εικόνα που έχει η επαφή, με νέα καλύτερης ανάλυσης, από το κινητό σου όμως<br />

2)αν δεν εχεις κάποιο πρόβλημα με τον stock launcher σημαίνει οτι ειναι κάποιο bug του launcher pro , δοκίμασε και κάποιον άλλο αν launcher <br />

3) σου απαντησαν

 

Για το θεμα του launcher, επισημαινω οτι το προβλημα το εχω και στους 2, οχι μονο στο touchwiz...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λες να ειναι θεμα παροχου τελικα? Γιατι και στα δυο εχω αριθμο κοσμοτε. Το θεμα ειναι οτι εσυ βλεπεις πως εχεις το τηλεφωνο σου ανοιχτο ενω στην πραγματικοτητα εισαι off.

 

Και σε εμένα συνέβη χθες με πάροχο την Cosmote

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα συνέβη χθες με πάροχο την Cosmote

 

Τώρα που το συζητάτε, να πω κι εγώ ότι εχω το ίδιο πρόβλημα, κ μάλιστα αν κολλήσει μετά στο μηδενικό σήμα, μόνο με επανεκκίνηση στρώνει.

Εχω κ εγώ cosmote! Τυχαίο? Δεν νομίζω!

στο δευτερο GSII, εχω μέσα γερμανική κάρτα της Vodafone, κ είναι συνέχεια δηλωμένο στο δίκτυο της Ελληνικής Vodafone.

Σε αυτό δεν εχω κανένα πρόβλημα σηματος.

Οπότε την ζημιά μας την κάνει η αγαπημένη μας cosmote???

Edited by katerini
Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το συζητάτε, να πω κι εγώ ότι εχω το ίδιο πρόβλημα, κ μάλιστα αν κολλήσει μετά στο μηδενικό σήμα, μόνο με επανεκκίνηση στρώνει.

Εχω κ εγώ cosmote! Τυχαίο? Δεν νομίζω!

στο δευτερο GSII, εχω μέσα γερμανική κάρτα της Vodafone, κ είναι συνέχεια δηλωμένο στο δίκτυο της Ελληνικής Vodafone.

Σε αυτό δεν εχω κανένα πρόβλημα σηματος.

Οπότε την ζημιά μας την κάνει η αγαπημένη μας cosmote???

 

Σήμα καμπάνα.....

Link to comment
Share on other sites

Φιλε σε εφαγα στη στροφη:p:lol: Το ιδιο πραγμα μου εχει συμβει κι εμενα αλλα τεσσερις φορες ως τωρα.

Εχω δυο SGS II, στο ενα εχω omega και στο αλλο criscello και το εχουν παθει και τα δυο με σκορ 3-1 μεχρι στιγμης:p:blink: Ετσι στο ασχετο. Το διαπιστωσα τυχαια οταν πηγα να παρω καποιο τηλεφωνο και μου εβγαλε ''το δικτυο κινητης τηλεφωνιας δεν ειναι διαθεσιμο'' ενω παρ' ολα αυτα εγω εβλεπα πως ειχα σημα κανονικα:confused: Ηθελε επανεκκινηση για να στρωσει. Αντε τωρα να εχεις εμπιστοσυνη σ' αυτα που βλεπεις και να λες εχω το κινητο μου ανοιχτο:mad:

Δεν ξερω αν ειναι bug ή κολλημα ξερω παντως πως ειναι σπασιμο:mad:

 

άσε φιλε και μετά σε βγάζουν και τρελό μα ανοιχτό το είχα!!:lol: !! τελικά είχαμε πολλά κρούσματα έλεγα μήπως είναι από το κινητό αλλά τελικά θέμα παροχου είναι μάλλον.. εγώ βονταφον έχω εδώ και πολλά χρονιά και δεν θυμάμαι να μου έγινε ποτέ και εγώ μετά από επανεκκίνηση το έκανα έστρωσε, τώρα άντε να σου ξανατυχη να μη ξέρεις αν έχεις σήμα η όχι πάντως μακάρι να μην είναι πρόβλημα από το κινητό!!

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Edited by MaIdeN
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...