Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα μια ερώτηση θέλω να κάνω με το polaris office μπορώ να ανοίγω αρχεία pps . Δοκίμασα αλλά δεν μου τα ανοίγει.... Γνωρίζει κανείς; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια πειτε μ κατι γιατι θα τρελαθω...

εκει που φτιαχνω τα εικονιδια στο γαλαξια μ αλλα και εχω περασει τις επαφες μ ξαφνικα(και μ το εχει κανει 2 φορες ως τωρα) μ αλλαζουν διαταξη τα εικονιδια ενω μ βγαινουν και καμια 50αρια επαφες που δεν τις ξερω καν.πρωτη φορα τις βλεπω...τι γινεται μπορει να μ εξηγησει καποιος??

 

ANYBODY???

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

ANYBODY???

 

εμενα μου εμφανισε καποιοες επαφες οταν εβαλα και το λογαριασμο του facebook στο τηλεφωνο εκτος απο το yahoo και το hotmail.τον κατηργησα και αμεσως εξαφανιστηκαν ολες.

Link to comment
Share on other sites

θα σου προτεινω μια λυση αλλα δεν ειμαι και σιγουρος.... για το πρωτο κανε μια εκαθαριση των δεδομενων του Launcher φτιαξε αλλη μια φορα τις εφαρμογες και δες αν στο ξανακανει.... για το δευτερο θα σου πρωτεινα να κρατησεις ενα backup των επαφων (αυτων που θελεις) και μετα διεγραψε τις ολες απο κινητο και mail και μετα κανε μια επαναφορα απο το αρχειο backup Που εχεις..
SAMSUNG GALAXY S II
Link to comment
Share on other sites

παλικαρια μια ερωτηση αν ξερει κανεις. εχω αγορασει πολλα παιχνιδια της gameloft, μιας και ειμαι fan, αλλα γεμισε η εσωτερικη μνημη του τηλεφωνου, καθοτι τα 3 απο αυτα ειναι 1,4gb το καθενα. Ξερετε αν παιζουν στην καρτα και τι πρεπει να κανω?

Αν μετακινησω τον φακελλο gameloft στην καρτα, θα παιζει λετε ?

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια πειτε μ κατι γιατι θα τρελαθω...

εκει που φτιαχνω τα εικονιδια στο γαλαξια μ αλλα και εχω περασει τις επαφες μ ξαφνικα(και μ το εχει κανει 2 φορες ως τωρα) μ αλλαζουν διαταξη τα εικονιδια ενω μ βγαινουν και καμια 50αρια επαφες που δεν τις ξερω καν.πρωτη φορα τις βλεπω...τι γινεται μπορει να μ εξηγησει καποιος??

 

το gmail έχει την κακιά συνήθεια να αποθηκεύει μόνο του στις επαφές όσους σου έχουν στείλει mail έστω και μια μόνο φορά.

επίσης όπως φαίνεται συγχρονίζονται οι επαφές του τηλεφώνου με αυτές του gmail.

εγώ αφαίρεσα την εφαρμογή googlecontactsync.apk και τέλος το θέμα....

θα σε παρακαλέσω να μην γράφεις σε στυλ sms απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ.

 

Καλώς ήλθες :)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

παλικαρια μια ερωτηση αν ξερει κανεις. εχω αγορασει πολλα παιχνιδια της gameloft, μιας και ειμαι fan, αλλα γεμισε η εσωτερικη μνημη του τηλεφωνου, καθοτι τα 3 απο αυτα ειναι 1,4gb το καθενα. Ξερετε αν παιζουν στην καρτα και τι πρεπει να κανω?

Αν μετακινησω τον φακελλο gameloft στην καρτα, θα παιζει λετε ?

 

Δεν ξερω, αλλα μια δοκιμη θα σε βοηθησει πιστευω.. κανε αντιγραφη, και μετονομασε τον φακελο που θα εχεις στην εσωτερικη.. δες αν παιζουν.. αν οχι σβησε αυτον απ την external και βαλε παλι το ιδιο ονομα στον αλλο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το ιδιο, στη homescreen πας settings-applications-market και κανε uninstall τα updates. Επανεκκινηση και μετα ανοιγεις το market, θα σου ζητησει να αποδεχτεις τους ορους κτλ κτλ. Μετα εγκαθισταται το google play store

 

συγνωμη αλλα αυτο το μενου που το βρηκατε? στη homescreen παταω ρυθμισεις,εφαρμογες αλλα εκει μεσα δεν εχει μαρκετ.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα αυτο το μενου που το βρηκατε? στη homescreen παταω ρυθμισεις,εφαρμογες αλλα εκει μεσα δεν εχει μαρκετ.

 

Πάτησες την επιλογή που λέει ολα;Και φυσικά πρώτα θα πας διαχείριση εφαρμογών.

Edited by vitriolis
Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα ήθελα μια βοήθεια.

έχω το widget buddies αλλά μερικές φορές όταν ανοίγω το κινητό έχει χάσει ότι ρύθμιση έχω κάνει.

Σήμερα τις ξανα-έχασε και κάποια στιγμή έκανε reboot μόνο του και όταν άνοιξε έγραφε κάτω αριστερά "Ασφαλής λειτουργία"

και όλα τα εικονίδια στο μενού είχαν φύγει από τα φακελάκια και κάποια από την homescreen είχαν χαθεί.

 

ξέρει κανείς γιατί?

Link to comment
Share on other sites

παλικαρια μια ερωτηση αν ξερει κανεις. εχω αγορασει πολλα παιχνιδια της gameloft, μιας και ειμαι fan, αλλα γεμισε η εσωτερικη μνημη του τηλεφωνου, καθοτι τα 3 απο αυτα ειναι 1,4gb το καθενα. Ξερετε αν παιζουν στην καρτα και τι πρεπει να κανω?

Αν μετακινησω τον φακελλο gameloft στην καρτα, θα παιζει λετε ?

Προσπάθησε με εφαρμογές του τύπου App2SD.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Πάτησες την επιλογή που λέει ολα;Και φυσικά πρώτα θα πας διαχείριση εφαρμογών.

 

 

να σαι καλα φιλε τωρα καταλαβα τι εννοουσες να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Καμια καλη, δοκιμασμενη εφαρμογη για το κινητο μας, οπου απορριπτει τα εισερχομενα sms και τις εισερχομενες κλησεις απο συγκεκριμενα νουμερα;
Link to comment
Share on other sites

Καμια καλη, δοκιμασμενη εφαρμογη για το κινητο μας, οπου απορριπτει τα εισερχομενα sms και τις εισερχομενες κλησεις απο συγκεκριμενα νουμερα;

Εχει ενσωματωμένη, από ρυθμίσεις στις κλήσεις.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καμια καλη, δοκιμασμενη εφαρμογη για το κινητο μας, οπου απορριπτει τα εισερχομενα sms και τις εισερχομενες κλησεις απο συγκεκριμενα νουμερα;

 

Το root call blocker είναι το καλύτερο, αλλά πρέπει να έχεις κάνει root.

Link to comment
Share on other sites

Αυριο βγαινει η ICS
Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

Αυριο βγαινει η ICS

 

Που το ξέρεις έχει βγει κάτι επίσημο;

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Που το ξέρεις έχει βγει κάτι επίσημο;

http://www.engadget.com/2012/03/08/samsung-galaxy-s-ii-ics/

 

Βγαίνει επίσημα Σάββατο 10 Μαρτίου

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Που το ξέρεις έχει βγει κάτι επίσημο;

 

 

 

http://skp.samsungcsportal.com/integrated/popup/FaqDetailPopup.jsp?seq=422548&cdsite=ph

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τιποτα νεοτερο για αναβαθμηση σε ice cream.....

 

Κάτι για αύριο ακούγεται...

http://m.t3.com/news/samsung-galaxy-s2-ice-cream-sandwich-update-coming-march-10th

 

Keep walking Greece...

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Κάτι για αύριο ακούγεται...

http://m.t3.com/news/samsung-galaxy-s2-ice-cream-sandwich-update-coming-march-10th

 

Keep walking Greece...

 

Το θεμα ειναι Ελλαδα ποτε θα το παρουμε....

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι Ελλαδα ποτε θα το παρουμε....

Αν και επαναλαμβανόμαστε, έχουν ανακοινώσει μέχρι το τέλος του μήνα για την Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε το ICS : http://pocketnow.com/android/samsung-galaxy-s-ii-ics-official-upgrade-available-in-two-days

 

Για να δούμε τι θα λέει.

Βέβαια μάλλον αύριο θα γίνει πανικός με τα κατεβάσματα αλλα θα αξιζει τον κόπο ελπίζω

Link to comment
Share on other sites

Αν και επαναλαμβανόμαστε, έχουν ανακοινώσει μέχρι το τέλος του μήνα για την Ελλάδα.

Ποιός το ανακοίνωσε, και πότε.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...