Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προφανως γι αυτο.:p

Αφου κανω την εγκατασταση μπορω να το ξετικαρω μετα ετσι...?? Προφανως πρεπει να το κανω συνεχεια οταν κατεβαζω απο το samsung apps....

Edited by keeperas
Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αφου κανω την εγκατασταση μπορω να το ξετικαρω μετα ετσι...?? Προφανως πρεπει να το κανω συνεχεια οταν κατεβαζω απο το samsung apps....

Ηταν η πρωτη κινηση που εκανα οταν εστησα την ICS!!!:lol::lol::lol: Και το εχω συνεχεια ετσι...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ηταν η πρωτη κινηση που εκανα οταν εστησα την ICS!!!:lol::lol::lol: Και το εχω συνεχεια ετσι...:p

Τικαρισμενο εννοεις ετσι...?? Γιατι φιλε...??

Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ....
Link to comment
Share on other sites

Τικαρισμενο εννοεις ετσι...?? Γιατι φιλε...??

 

Ναι, για να μπορω να εγκαθιστω οτι θελω καινα μην με κοβει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, για να μπορω να εγκαθιστω οτι θελω καινα μην με κοβει...

Καταλαβα...Δεν υπαρχει κανενας κινδυνος ομως να ειναι συνεχεια τικαρισμενο...??

Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ....
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα...Δεν υπαρχει κανενας κινδυνος ομως να ειναι συνεχεια τικαρισμενο...??

 

Κοιτα, οταν λεω "οτι θελω", δεν εννοω "οτι να'ναι"!!! Κινδυνος πιθανον να υπαρξει, αλλα οταν το ειχα ξετικαρει δεν με αφηνε να βαλω αρκετες εφαρμογες... Και μιλαω για απλες, "καθημερινες" εφαρμογες, οχι τιποτα... πονηρο! Στην τελικη, τι μπορω να παθω? Οπως την εχω πατησει 3-4 φορες στο pc, ας την πατησω και στο κινητο... Αφου τα κινητα εφτασαν σε αυτο το σημειο, θα εχουν και τα αρνητικα τους! Μεχρι στιγμης, παρακολουθωντας διαφορα forums (και κυριως αυτο!) δεν εχω διαβασει να εχει παθει καποιος "χοντρη" ζημια... Εκτος κι αν οι "επιπτωσεις" ειναι απλα διαρροες στοιχειων, κλησεων, μηνυματων... Δεν με νοιαζει ιδιαιτερα, δεν επικοινωνω με τον Ομπαμα!!! Αν μπορει να συμβει κατι "αρκετα κακο" και καποιος φιλος το γνωριζει καλα, ας μας το πει, με αφορμη αυτη τη συζητηση...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, οταν λεω "οτι θελω", δεν εννοω "οτι να'ναι"!!! Κινδυνος πιθανον να υπαρξει, αλλα οταν το ειχα ξετικαρει δεν με αφηνε να βαλω αρκετες εφαρμογες... Και μιλαω για απλες, "καθημερινες" εφαρμογες, οχι τιποτα... πονηρο! Στην τελικη, τι μπορω να παθω? Οπως την εχω πατησει 3-4 φορες στο pc, ας την πατησω και στο κινητο... Αφου τα κινητα εφτασαν σε αυτο το σημειο, θα εχουν και τα αρνητικα τους! Μεχρι στιγμης, παρακολουθωντας διαφορα forums (και κυριως αυτο!) δεν εχω διαβασει να εχει παθει καποιος "χοντρη" ζημια... Εκτος κι αν οι "επιπτωσεις" ειναι απλα διαρροες στοιχειων, κλησεων, μηνυματων... Δεν με νοιαζει ιδιαιτερα, δεν επικοινωνω με τον Ομπαμα!!! Αν μπορει να συμβει κατι "αρκετα κακο" και καποιος φιλος το γνωριζει καλα, ας μας το πει, με αφορμη αυτη τη συζητηση...

:lol::lol::lol:...Εχεις δικιο...Καλα κι εγω δεν εννοουσα οτι καταβαζεις οτι να'ναι, απλα επειδη ειμαι λιγο επιφυλακτικος ρωτησα....

 

Να σε ρωτησω και κατι αλλο μηπως το γνωριζεις φιλε μου.....Ειναι λογικο να προσπαθω να τικαρω τις 2 επιλογες που υπαρχουν στην ευρεση του τηλεφωνου μου στην διαδρομη ρυθμισεις->τοποθεσια και ασφαλεια->ευρεση του τηλεφωνου μου και να μου βγαζει σφαλμα δικτυου...??

Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ....
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:...Εχεις δικιο...Καλα κι εγω δεν εννοουσα οτι καταβαζεις οτι να'ναι, απλα επειδη ειμαι λιγο επιφυλακτικος ρωτησα....

 

Να σε ρωτησω και κατι αλλο μηπως το γνωριζεις φιλε μου.....Ειναι λογικο να προσπαθω να τικαρω τις 2 επιλογες που υπαρχουν στην ευρεση του τηλεφωνου μου στην διαδρομη ρυθμισεις->τοποθεσια και ασφαλεια->ευρεση του τηλεφωνου μου και να μου βγαζει σφαλμα δικτυου...??

 

Χμμμμμμ.... δεν το ειχα προσεξει, μου το κανει κι εμενα..... δεν ξερω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμμ.... δεν το ειχα προσεξει, μου το κανει κι εμενα..... δεν ξερω!

Παλι καλα που δεν ειναι μονο σε μενα.....Ειχα διαβασει γι'αυτο το θεμα πιο πισω και ηθελα να το δοκιμασω αλλα το ειχα ξεχασει και το εκανα σημερα......

Ελπιζω αυριο, σημερα δηλαδη καποιος να ξερει κατι παραπανω γι'αυτο το θεμα.....

 

Σ'ευχαριστω και παλι για την βοηθεια σου φιλε, καλο ξημερωμα.....

Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ....
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

θελω να περασω την ICS wanamlite που εχω βρει στο xda.

ηθελα να ρωτησω ενα πραγμα.

πριν κανω αναβαθμιση θα πρεπει να κανω wipe data/factory reset & wipe cache partition η μονο το πρωτο?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

θελω να περασω την ICS wanamlite που εχω βρει στο xda.

ηθελα να ρωτησω ενα πραγμα.

πριν κανω αναβαθμιση θα πρεπει να κανω wipe data/factory reset & wipe cache partition η μονο το πρωτο?

 

αμα θελεις ενα γενικο και πληρες φορματ, μπες μεσα στο κινητο και απο τις ρυθμισεις τικαρε να γινει διαμορφωση της εσωτερικης μνημης

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη μεσα στην επομενη βδομαδα θα το εχω , εχω 2 ερωτησεις.. Σε ποση ωρα φορτιζει πληρως? :) Ευχαριστω

 

Όταν είναι κάτω από το 20%, μου φορτίζει σε +3 ώρες .

Link to comment
Share on other sites

[quote=baiosss;4107864

Αν το εκανες root με τον πρωτο τροπο, τον απλο για ICS, αποκλειται να μην εχεις superuser.

Και εγω με αυτον το εκανα root.

 

/QUOTE]

Κι όμως με αυτό τον έκανα όλα πήγαν καλά αλλα superuser πουθενά!

Έχω LPB με sales code ORA (Orange) αλλά έλεγε LPx οπότε θεωρώ δεν είναι αυτό το θέμα.

 

EDIT: Ξανακατέβασα και τα δύο αρχεία, ξαναέκανα την διαδικασία και δούλεψε. Δεν ξέρω τί έφταιγε πιθανών κάποιο αρχείο δεν κατέβηκε σωστά. Στη διαδικασία δεν άλλαξε κάτι.

Ευχαριστώ πάντως

Edited by Nikro
Link to comment
Share on other sites

Έκανα φλας την στοκ ρομ αλλά δεν μου βγαίνει το ελληνικό πληκτρολόγιο. Άλλες γλώσσες εμφανίζονται κανονικά.

 

http://img841.imageshack.us/img841/4905/nogreek.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο θεμα με το galaxy s 2 που δεν εχει δονηση στα sms υπάρχει καμιά λύση εκτός από τα γνωστά sms app από το play store ?????

 

Ποιος σου είπε ότι δεν έχει δόνηση στα sms?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο θεμα με το galaxy s 2 που δεν εχει δονηση στα sms υπάρχει καμιά λύση εκτός από τα γνωστά sms app από το play store ?????

 

εγώ το δοκίμασα και δεν κάνει

 

Ρυθμίσεις -ήχος- ήχοι κλήσης και ειδοποιήσεις και τίκαρε το vibrieren und klingeln (δόνηση και μελωδία).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...