Jump to content

[Επίσημο] HTC Titan


RAZR2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά επιτέλους είμαι και εγώ ένας πανευτυχής κάτοχος του τιτάνα! :) Έχω ένα μικρό όμως θεματάκι με το zune. Το κατέβασα στο pc, αλλά δεν λέει να κάνει την εγκατάσταση με τίποτα! Κολλάει κατά την διάρκεια της εγκατάστασης, σε μια οθόνη που λέει έλεγχος για ενημερώσεις. Έχει κανείς καμία ιδέα??:blink:
Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 87
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια μολις βγηκε η beta του skype.Δυστηχως ακομη δεν ειναι διαθεσιμη στο ελληινικο marketplace,οποτε οποιος εχει ξενο λογαριασμο μπορει να την κατεβασει.Για οσους εχουν ελληνικο υπαρχει και το sideload ;)

 

Μεχρι τωρα ολα καλα,δυστηχως δεν δουλευει σαν μουλτιτασκ αλλα ελπιζουμε στην μεγαλη αναβαθμιση να φτιαξουν το multitask

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators
το htc TITAN II θα ερθει ελλαδα?

 

Για αυτή τη συσκευή θα συζητάμε σε ξεχωριστό θέμα... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4025465

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τι εγινε και ειναι τοσο "πεθαμενο" το θεμα του Τιτανα ???

Ολα δουλευουν τελεια η τα λετε ολα στα γενικα θεματα των Windows Phone ??

 

To πηρα ..οποτε οτι μου προκυπτει θα το καταθετω εδω ...

Link to comment
Share on other sites

όντως πολύ νεκρα το τοπικ του Τιτάνα...αντε να κάνει κανα θαύμα η dft team με τον cotulla και να βγάλουν καμία ξεκλειδωτη ρομ να αρχίσει να κινείτε το τοπικ...

 

 

Ερώτηση:βάζω να ακουσω μουσική και εφόσων βαρεθώ πατάω το στοπ...ομως μετά κάθε φορα που πατάω τα βελάκια μου δείχνει και το κομμάτι...δλδ είναι σαν να τρέχει απλά το έχει σε παύση...το έχει πάθει κανείς αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Σε ολα τα wp γινεται αυτο..ειναι για το αν θες να βαλεις μουσικη παλι να το κανεις γρηγορα απο την οθονη που εισαι.

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Thx παιδια για τις απαντησεις σας...bbbb την κατέβασα και είναι αυτό που ζητουσα:D

 

να κανω μια ερωτηση

 

επειδη το τιταν μου ειναι αγορασμενο απο εξπανσυς γαλλιας πως μπορω να δω εαν εχει εγγυηση στην ελλαδα?

Edited by athanaso77
Απαγορεύονται τα συνεχόμενα μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
να κανω μια ερωτηση

 

επειδη το τιταν μου ειναι αγορασμενο απο εξπανσυς γαλλιας πως μπορω να δω εαν εχει εγγυηση στην ελλαδα?

 

Έχει εγγύηση. Επικοινώνησε με την αντιπροσωπεία να σου το επιβεβαιώσει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

HSPL για HTC Titan και Radar : Και οι πρώτες Custom ROMs !!!!

 

Δειτε το στο μπλογκ μου

Αλλα και εδω στο myPhone

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators
αυτο θα παρει το νεο windows phone 8?

 

Κανένα από τα υπάρχοντα δεν θα πάρει τα wp8. Όλα ωστόσο θα φτάσουν στην 7.8 έκδοση που θα περιέχει στοιχεία από την 8.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Mολις τελειωσα το φλασαρισμα στον Τιτανα ....

 

Ολα πηγαν αψογα ....

Θα επιστρεψω με πληρη οδηγο !!!!!!!!!!!!!

 

http://colossusr.blogspot.gr/2012/06/flashing-custom-rom-htc-titan.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
υπαρχει αντιστοιχο προγραμμα του nokia drive για τον τιτανα ή υπάρχει τρόπος να το περάοσυμε ???
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει αντιστοιχο προγραμμα του nokia drive για τον τιτανα ή υπάρχει τρόπος να το περάοσυμε ???

 

Δεν είμαι σίγουρος, αλλά αν η συσκευή σου είναι ξεκλείδωτη, μάλλον περνάει.

 

Προσπαθώ να περάσω τις επαφές (600+) από τον λογαριασμό hotmail στο κινητό, αλλά εμφανίζονται μόνο καμμιά κατοσταριά...

Τι μπορώ να κάνω ώστε να περαστούν κι οι υπόλοιπες;

Κάποιος ολοκληρωμένος οδηγός για πέρασμα επαφών από Symbian (π.χ. C5, 701) σε WP7 (π.χ Titan) υπάρχει; Γιατί το πέρασμα από Pc-Suite σε Windows Mail κι από κει στο Hotmail και μετά στο Titan δεν έπιασε...

Αν δεν περάσω όλες μου τις επαφές, δε μπορώ να το χρησιμοποιήσω...

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για να κρατήσω λίγο το thread ζωντανό...

Πέρασα όλες τις επαφές μου, απλά πέρασε μόνο ένα αριθμό από κάθε επαφή (πάνε email, αφμ, σταθερά, κλπ κλπ). Αν γνωρίζει κάποιος κάτι άλλο, θα το εκτιμούσα, καθώς στο hotmail, τα πάντα εμφανίζονται κανονικά, στο κινητό δεν περνάνε.

Τρεις απανωτές αναβαθμίσεις στη συσκευή μου την Κυριακή (είχε βγάλει μήνυμα από την Τετάρτη), αλλά με τίποτε το αξιοσημείωτο...

Πλέον φοράμε την έκδοση 7.10.8773.98 (κλειδωμένη).

Ο Τιτάνας είναι pleasure to own, use and show... Αν έβγαινε και σε κανένα άλλο χρώμα εκτός από γκρι... π.χ. άσπρο...

Για χάρη του παράτησα το Symbian 701 μου, κάτι που ούτε το Iphone 3G μου δεν είχε καταφέρει...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Περασατε καμια rom απο xda με τα 7.8 πανω ?

 

η deepshine πιστευω τα σπαει.....(δεν την εχω βαλει ακομα) αλλα ειχα ποιο παλια μια και ηταν κορυφαια.

Link to comment
Share on other sites

Περασατε καμια rom απο xda με τα 7.8 πανω ?

 

η deepshine πιστευω τα σπαει.....(δεν την εχω βαλει ακομα) αλλα ειχα ποιο παλια μια και ηταν κορυφαια.

 

καλησπερα φιλε μου εχω περασει την HTC Titan 7,8 Sianto Edition AL μεχρι στιγμης ολα οκ για περισσοτερα νεα τις επομενες μερες.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Νεα ΡΟΜ για τον Τιτανα ..με 7.8 (8858)

 

Παρα πολυ καλη

http://colossusr.blogspot.gr/2012/11/rom-78-8858-htc.html

 

καλησπερα υπαρχει καποιο link που θα μπορεσω να βρω αυτην την ρομ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...