Jump to content

[Επίσημο] HTC Titan


RAZR2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα υπαρχει καποιο link που θα μπορεσω να βρω αυτην την ρομ?

 

Συγνωμη ..μολις τωρα το ειδα ... στο μπλογκ μου εχω λικν για την ρομ .. !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 87
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα!εχω το htc titan και χθες ηρθε το update στο zune για 7.8.πριν γινει το τελευταιο update με τα 7.8 εγιναν αλλα δυο updates πριν..με μια προχειρη ματια δεν εχουν αλλαξει πολλα πραγματα...τιποτα θα ελεγα..τα μονα που αλλαξαν ειναι η αρχικη οθονη που μπορεις να αλλαξεις το μεγεθος των tiles και τα χρωματα..καπου διαβασα οτι στα 7.8 θα υπαρχει μεταφορα αρχειων με bluetooth με την εφαρμογη bluetooth share.αυτη η εφαρμογη δεν υπαρχει ουτε στο τηλεφωνο αλλα ουτε και στο market.θα μπορουσε να με βοηθησει καποιος με το θεμα bluetooth;δεν θελω να βαλω custom rom γιατι εχω καποια χρησιμα μηνυματα sms που δεν μπορω να παρω backup..μηπως αυτες οι εφαρμογες ειναι μονο για νοκια;θα βγει καποια στιγμη κ αλλο update που θα υπαρχουν και αυτα μεσα;

 

ευχαριστω εκ των πρωτερων..

Link to comment
Share on other sites

Οδηγίες για το Forced Update...

http://www.wpcentral.com/comment/296226#comment-296226

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Η Custom rom που θα περάσεις, θα τις έχει και ενσωματωμένες πλέον. Δεν έχω ψαχτεί, έχω ένα Lumia 800 για βασική συσκευή, ο Τιτάνας είναι για τα... υπόλοιπα.

Πρέπει να κάνεις τη διαδικασία SPL πιο πριν όμως...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Φιλε το κινητο το εχω μια εβδομαδα τωρα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Εχει μεγαλη οθονη πολυ φωτεινη,εχει πολυ ζωντανα χρωματα,ειναι γρηγορο εχει αμεση αποκριση ειδικα στο σερφαρισμα ειναι πολυ καλο ευχαριστιεσαι να εισαι στο ιντερνετ.Με λιγα λογια το titan πιστευω ειναι το καλυτερο Windows Phone κινητο αυτη την στιγμη.Η εγγυηση ισχυει κανονικα απο οποια χωρα της Ε.Ε αγορασεις.Εγω προσωπικα το πηρα απο το play247 και ειμαι ευχαριστημενος.:D

-------------------------------

HTC TITAN μόλις το απέκτησα και ανέβηκα (;) ένα σκαλοπάτι απο το HD2. Πάμε τώρα στις ερωτήσεις και παρακαλώ όποιος γνωρίζει να με ξεστραβώσει.

Α. Γενικά για wp7,wp8

1.Επιτρέπουν ,όπως στο HD2 , επεξεργασία αρχείων του office ?

2. Σήμερα κατέβασα την ,χθεσινή , Ελευθεροτυπία και την έστειλα στο skydrive . Κάθε φορά που θα θέλω να την διαβάζω θα την κατεβάζω απο εκεί ; Αρα θα χρεώνομαι ....Δεν μπορώ να ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ ;

3.Μπορώ σε ένα τέτοιο τηλέφωνο να φλασάρω WM6.5 PRO ? Οδηγίες ....

4. Γενικά είναι προσανατολισμένα στη Νεολαία και όχι στον μεσήλικα επαγγελματία... Το δικό μου to HD2 το είχα σαν ένα κινητό ΓΡΑΦΕΙΟ...

Β. Για το TITAN

Πράγματι εντυπωσιακή οθόνη ,άριστο UI ,ταχύτατο internet κλπ

 

1.ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΟΥ [ μιλάμε για εκατοντάδες...: Ακόμα και την πίεση των ελαστικών του αυτοκινήτου μου την έχω περάσει ως ..επαφή] ? Σπατάλησα αρκετές ώρες χωρίς αποτέλεσμα. Αν πάω να ανοίξω το pim.vol με το έξελ λόγω των Ελληνικών ονομάτων περνάμε σε κουτάκια...

2.Χρησιμοποιώ w7 και δεν μπορώ να το συνδέσω με το outlook [ hd2 ούτε και αυτό] .Μου ζητάει exchange server της Microsoft κλπ ΓΙΑΤΙ δεν επιτρέπουν την σύνδεση ,όπως στα XP , με active sync ?

3. Εγώ θέλω επεξεργασία αρχείων και ελάχιστα με ενδιαφέρουν οι φωτογραφίες και το video... και βέβαια η αποθήκευση στην εσωτερική μνήμη...

4. Ενώ έχει GPS δεν έχει εφαρμογές χρήσης [ igo8 ,google maps ,earth κλπ] .

5.Σήμερα προσπάθησα να επιλέξω ήχο κλήσης και ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ δυνατότητα εγγραφής όπως είχα στο HD2 ...

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ-ΟΙ ΝΑ ΜΕ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΟΥΝ !

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

δεν μπορω να βρω πουθενα αυτο το αρχειο IMG_Eternity_HTC_Europe_1.09.401.02_Radio_16.23.02.09_A_16.24.00.23_Signed_ETERNITY_RELEASE.nbh

μηπως το εχει κανεις καπου αλλου upload η καποιο αλλο link να το κατεβασω??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ενας φιλος μου εχει τον titan εδω και εναμιση χρονο και τις τελευταιες εβδομαδες ενω η μπαταρια δειχνει οτι ειναι φορτισμενη το κινητο κλεινει απο μονο του.Συνηθως γινεται οταν προσπαθει να κανει κληση.Αντιμετωπισε κανεις παρομοιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Σβήνει η οθόνη του htc TITAN

όταν μιλάω και δεν μπορώ να τερματίσω την κλήση.

Το έκανα και hard reset

πάλι τίποτα.

 

ξέρει κανένας τι παίζει,

U-Lace

Πολύχρωμα ελαστικά κορδόνια

www.u-lace.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
έχει πέσει στα χέρια μου και χρησιμοποιώ ένα titan το οποίο έχει το εξής πρόβλημα: δουλεύει μόνο σε 3g και πάνω δίκτυα. σε 2g νεκρώνει το σήμα. έχω δοκιμάσει διαφορετικές σιμ διαφορετικών εταιριών. υπάρχει γιατρειά;;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...