Jump to content

[Επίσημο] HTC EVO 3D


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδιά πως θα κάνω το τηλέφωνο όταν είναι απενεργοποιημένο τελείως να χτυπά το ξυπνητήρι ? έβαλα το ξυπνητήρι έκλεισα τιν συσκευή αλλά το πρωί δε χτύπησε.

και εγω αυτο ψαχνω.δεν εχω βρει κατι.το βαζω σε λειτουργια αεροπλανου.αλα με ενδιαφερει και μενα να χτυπαει οταν ειναι τελειως κλειστο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και εγω αυτο ψαχνω.δεν εχω βρει κατι.το βαζω σε λειτουργια αεροπλανου.αλα με ενδιαφερει και μενα να χτυπαει οταν ειναι τελειως κλειστο.

 

Δεν γινεται σε καμια android συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά. Τελικά το HTC πήρα οπότε καλώς σας βρήκα!!! :)

 

Την μπαταρία 3500mAh που μπορώ να τη βρώ ?

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Όσοι λέτε για το 3D video, οκ οι περισσότεροι μας δεν το πήραμε για να βλέπουμε ταινίες 3D.

...ΑΛΛΑ...

ψες είδα την οσκαράτη ταινία στο κινητό από τον sickflix, ένα torrent search είναι αρκετό.... Κοκκάλωσα, είναι τέλειο. Δεν είναι σινεμά, αλλά είναι τζάμπα και πολύ πολύ καλό! Στη 1 ώρα έκανα 1 διάλειμμα επειδή ήταν λίγο κουραστικό!

 

Σε όσους το έδειξα σήμερα έπαθαν πλάκα! Είχα ξαναβάλει 1 ταινία αλλά δεν ήταν τόσο καλό το 3D.

Υ.Γ. όσο για την υπόθεση της ταινίας, για τα μπάζα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά. Τελικά το HTC πήρα οπότε καλώς σας βρήκα!!! :)

 

Την μπαταρία 3500mAh που μπορώ να τη βρώ ?

 

Καλώς ήλθες στην παρέα. Η μπαταρία που λέει ο φίλος είναι μεγαλύτερη από την original, θέλει έξτρα καπάκι και κάνει το τηλέφωνο τουβλάκι. Δες πρώτα με την χρήση που κάνεις, πόσο σου κρατάει αυτή που έχει και βλέπεις μετά...

 

ρε παιδιά με την μαμά ρομ τι έκδοση sense έχουμε 3.0 or 3.5

 

Sense 3.0

Link to comment
Share on other sites

Το 3D παιδιά ότι και να λέμε είναι τέλειο στο κινητό!! Αρκεί να είναι καλής ανάλυσης το βίντεο. Υπάρχουν πολλά που σε κουράζουν ή σε ζαλίζουν και δεν μπορείς να τα δεις. Το avatar όμως, πχ που το έχω σε καλή ποιότητα είναι κάτι παραπάνω από απίστευτο να το παρακολουθείς σε οθόνη κινητού τρισδιάστατο!! Όλοι μένουν με ανοιχτό το στόμα όταν το δείχνω....

Το ίδιο ισχύει και για τις φωτογραφίες και τα βίντεο που βγάζει το κινητό. Έχω κάνει φοβερές λήψεις, και άλλες που απλά δεν βλέπονται...

 

Όσο για τη μπαταρία που ρωτάει ο φίλος, εγώ την κέρδισα κι έτσι δεν μπορώ να σε βοηθήσω στο που θα τη βρεις... Αλλά, μπορώ να πω σε όσους ενδιαφέρονται, ότι αν δεν σας ενοχλεί το μέγεθος, η αυτονομία θα σας λύσει τα χέρια πραγματικά!! Από τη στιγμή που τη συνήθισα στο μάτι και το χέρι, δεν την έχω ξαναβγάλει κι έχω βρει την ησυχία μου.. :)

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το τηλέφωνο και θέλω να ξέρω αν η htc έχει πει οτι θα αναβαθμίσει το κινητό σε ics ...
Χάρης
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά. Τελικά το HTC πήρα οπότε καλώς σας βρήκα!!! :)

 

Την μπαταρία 3500mAh που μπορώ να τη βρώ ?

 

Ψάξε στο ebay: mugen evo 3d και θα σου βγει μία 3.500 mAh, στα 80-100 ευρώ χοντρικά.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

έχω την αίσθηση ότι τέλος η προσφορά στο πλαίσιο, αναφέρει πλέον μόνο εκθεσιακά κομμάτια
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Το 3D παιδιά ότι και να λέμε είναι τέλειο στο κινητό!! Αρκεί να είναι καλής ανάλυσης το βίντεο. Υπάρχουν πολλά που σε κουράζουν ή σε ζαλίζουν και δεν μπορείς να τα δεις. Το avatar όμως, πχ που το έχω σε καλή ποιότητα είναι κάτι παραπάνω από απίστευτο να το παρακολουθείς σε οθόνη κινητού τρισδιάστατο!! Όλοι μένουν με ανοιχτό το στόμα όταν το δείχνω....

Το ίδιο ισχύει και για τις φωτογραφίες και τα βίντεο που βγάζει το κινητό. Έχω κάνει φοβερές λήψεις, και άλλες που απλά δεν βλέπονται...

 

Όσο για τη μπαταρία που ρωτάει ο φίλος, εγώ την κέρδισα κι έτσι δεν μπορώ να σε βοηθήσω στο που θα τη βρεις... Αλλά, μπορώ να πω σε όσους ενδιαφέρονται, ότι αν δεν σας ενοχλεί το μέγεθος, η αυτονομία θα σας λύσει τα χέρια πραγματικά!! Από τη στιγμή που τη συνήθισα στο μάτι και το χέρι, δεν την έχω ξαναβγάλει κι έχω βρει την ησυχία μου.. :)

 

πως μπορω να περασω ταινια 3d απο το pc στο τηλεφωνο και που?το εκανα με bluetooth και ενω φαινεται στο φακελο video,δεν μπορω να το βρω στο τηλεφωνο.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

1η διαπύστωση : Το φόρτισα χτες ενώ ήταν στο 5% η μπαταρία, όλο το βράδυ κλειστό, σήμερα το πρωί η μπαταρία στο 98% και όχι 100% ( πράσινο LED )

 

Διόρθωση : Αφού το άνοιξα και διαπίστωσα πως ήταν στο 98%, το ξανά έβαλα για φόρτιση και πήγε στο 100% :)

 

Ψάξε στο ebay: mugen evo 3d και θα σου βγει μία 3.500 mAh, στα 80-100 ευρώ χοντρικά.

 

Ευχαριστώ. Βρήκα και την E-CELL. Θα δούμε πως θα πάει απο χρήση και θα δω ποια (και αν) θα πάρω.

Edited by sercreep
The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

παιδια δωστε links για 3D PHOTOS-VIDEOS

thanks

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

1η διαπύστωση : Το φόρτισα χτες ενώ ήταν στο 5% η μπαταρία, όλο το βράδυ κλειστό, σήμερα το πρωί η μπαταρία στο 98% και όχι 100% ( πράσινο LED )

 

Διόρθωση : Αφού το άνοιξα και διαπίστωσα πως ήταν στο 98%, το ξανά έβαλα για φόρτιση και πήγε στο 100% :)

 

 

 

Ευχαριστώ. Βρήκα και την E-CELL. Θα δούμε πως θα πάει απο χρήση και θα δω ποια (και αν) θα πάρω.

 

Όσον αφορά την E-CELL γύρισε μερικά posts ποιο πίσω και θα καταλάβεις για ποιο λόγο να μην την πάρεις :)

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την E-CELL γύρισε μερικά posts ποιο πίσω και θα καταλάβεις για ποιο λόγο να μην την πάρεις :)

 

Εκτός και αν παρέλαβαν νέα παρτίδα...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την E-CELL γύρισε μερικά posts ποιο πίσω και θα καταλάβεις για ποιο λόγο να μην την πάρεις :)

H Ecell έχει και άλλες μπαταρίες εκτός της χρυσής, μια εξ αυτών με 3500mah και έξτρα καπάκι.

 

Εκτός και αν παρέλαβαν νέα παρτίδα...

Ενώ την είχαν βγάλει από τις διαθέσιμες μπαταρίες για το EVO, βλέπω ότι την έχω βάλει ξανά. Τους έστειλα μήνυμα για τον αν είναι καινούργια φουρνιά και περιμένω απάντηση. Θα ενημερώσω...

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.com/dp/B005B3RFTU/ref=as_li_ss_til?tag=5336653508-20&camp=0&creative=0&linkCode=as4&creativeASIN=B005B3RFTU&adid=0TWW4DPT3VCNA399QJXZ

 

Αυτές εδώ λες ε? Καλή τιμούλα βλέπω πως έχουν!

 

Παρατηρώ πως υπάρχουν κάποια προγράμματα τα οποία τα άνοιξα κάποια στιγμή, και ενώ τα έκλεισα, μετά απο ώρα που πάω στη Διαχείριση εφαρμογών (όχι εργασιών), στην καρτέλα Όλα, τα βλέπω ακόμα να τρέχουν. Αυτό είναι "πρόβλημα"? Καταναλώνουν μπαταρία που τρέχουν στο παρασκήνιο ή καμία σχέση ?

Edited by sercreep
The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Το gps του πως θα το βαθμολογουσατε?Μ ενδιαφερει να κανω geotagging σε φωτο και ψαχνω κατι που θα κλειδωνει γρηγορα το gps και η ποιοτητα των φωτογραφιων θα ειναι σε καλο επιπεδο.Βγηκε και σε προσφορα στο amazon.co.uk σημερα στα 281ε και το σκεφτομαι.Οποιαδηποτε πληροφορια θα ηταν ευπροσδεκτη.Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το gps του πως θα το βαθμολογουσατε?

 

Κλειδώνει σε λίγα δευτερόλεπτα και δεν χάνει ποτέ σήμα, τι άλλο θέλει κάποιος!

 

Αξιζει η αγορα του;;;

 

Σε αυτά τα χρήματα σίγουρα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να περασω ταινια 3d απο το pc στο τηλεφωνο και που?το εκανα με bluetooth και ενω φαινεται στο φακελο video,δεν μπορω να το βρω στο τηλεφωνο.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Πέρασε το στην κάρτα μνήμης σε όποιο φάκελο θες... Κάπου εκεί στην κάρτα σου θα υπάρχει και το βίντεο που πέρασες...

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...