Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από που έχεις αγοράσει το κινητό ? ΈΧει greek ή balcan Firmware ή μήπως έχει Middle East ?

 

Μάλλον German είναι,

αν ξέρεις πως το βλέπω πες μου, να το κοιτάξω και να σου πω ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μία ερώτηση....έχω rootαρισμένο arc....μπορώ να το κάνω κανονικά αναβάθμιση ε????

 

κανονικοτατα

απλα χανεις το ρουτ

Link to comment
Share on other sites

και μετά που θα ξαναβρώ πως θα το κάνω ρουτ για το νέο Kernel???

 

ακομα δεν υπαρχει ευκολος τροπος

περιμενουμε

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει εμφανη διαφορα.μονο καποια μικρα bug fixes.αλλοι κανουν λογο για καλυτερη αυτονομια,αλλοι για καλυτερο σημα στο wifi..

 

Την εκανα κ εγω!!.οντως δεν εχει καμια τουλαχιστον εμφανη διαφορα παρα μονο οτι εχασα το ρουτ κ τωρα δεν μπορω να το ξαναρουταρω,κ οτι ξαναφορτωθηκα ολες τις αχρηστες εφαρμογες που πιανουν χωρο τυπου uno,allo cine lets golf χωρις πλεον να μπορω να τις σβησω!!!!.το δοκιμασα (το προγραμμα του ρουτ λεει done αλλα το κινητο εχει αλλη γνωμη!!

Τσαμπα ενημερωση με λιγα λογια!!.Το μετανιωσα!!

Ο superuser παντως εχει παραμεινη αν κ το titaniumbackup λεει οτι..δεν!!

Edited by billias7
Link to comment
Share on other sites

Την εκανα κ εγω!!.οντως δεν εχει καμια τουλαχιστον εμφανη διαφορα παρα μονο οτι εχασα το ρουτ κ τωρα δεν μπορω να το ξαναρουταρω,κ οτι ξαναφορτωθηκα ολες τις αχρηστες εφαρμογες που πιανουν χωρο τυπου uno,allo cine lets golf χωρις πλεον να μπορω να τις σβησω!!!!.το δοκιμασα (το προγραμμα του ρουτ λεει done αλλα το κινητο εχει αλλη γνωμη!!

Τσαμπα ενημερωση με λιγα λογια!!.Το μετανιωσα!!

Ο superuser παντως εχει παραμεινη αν κ το titaniumbackup λεει οτι..δεν!!

 

Βελτίωση στην αυτονομία είδες ?

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Βελτίωση στην αυτονομία είδες ?

 

Πριν τρεις ωρες την εκανα οποτε ακομα δεν μπορω να σου απαντησω

Παντως για λιγο παραπανω αυτονομια δεν θα πεθαινα κιολας,θα προτιμουσα να ειχα παραμεινη ρουτ!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν τρεις ωρες την εκανα οποτε ακομα δεν μπορω να σου απαντησω

Παντως για λιγο παραπανω αυτονομια δεν θα πεθαινα κιολας,θα προτιμουσα να ειχα παραμεινη ρουτ!!

 

Βρε συ!γιατι δεν διαβασες προηγουμενα ποστς!;;

Για την .62 δεν εχει βγει ακομα τροπος ρουτ.αλλα κανε λιγη υπομονη!θεμα χρονου ειναι!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακομα δεν υπαρχει ευκολος τροπος

περιμενουμε

 

 

Κοίτα το http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=319799.

 

Εγώ το έκανα root, χωρίς να δω ότι δεν κάνει για την .62, αλλά παίζει κανονικά...

 

Είμαι root...

Λέτε να έχω κανένα πρόβλημα?:cry::cry: Μέχρι στιγμής πάντως είναι όλα οκ.:D

 

Edit:

oops....λάθος..μόλις είδα ότι δεν είμαι...

 

 

sorry για το παραπάνω.. :(

Edited by bpapad81
Link to comment
Share on other sites

Βρε συ!γιατι δεν διαβασες προηγουμενα ποστς!;;

Για την .62 δεν εχει βγει ακομα τροπος ρουτ.αλλα κανε λιγη υπομονη!θεμα χρονου ειναι!

 

παμε,παμε..αργουμε!!

Link to comment
Share on other sites

παμε,παμε..αργουμε!!

 

Εδώ η .62 δεν έχει μπει στα περισσότερα κινητά ... μην περιμένετε γρήγορα Root

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Εδώ η .62 δεν έχει μπει στα περισσότερα κινητά ... μην περιμένετε γρήγορα Root

 

γαιτι φιλε μου? εχει καμια σχεση αυτο?

περιεργο μου φαινετε

Link to comment
Share on other sites

γαιτι φιλε μου? εχει καμια σχεση αυτο?

περιεργο μου φαινετε

 

συμφωνω...και σε μια συσκευη να βγει οι φιλοι μας XDA κανουν τα παντα για na βγαλουν root.

και επισης να ενημερωσω οτι σε neo v,mini,mini pro,arc,arc s,ray εχει βγει...;)

δεν γνωριζω για PRO και neo

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω...και σε μια συσκευη να βγει οι φιλοι μας XDA κανουν τα παντα για na βγαλουν root.

και επισης να ενημερωσω οτι σε neo v,mini,mini pro,arc,arc s,ray εχει βγει...;)

δεν γνωριζω για PRO και neo

παιδια εσεις που κανατε update τωρα πειτε μου αριθμος εκδοσης ολοκληρο τον αριθμο μπας και μπορεσω να σασ βοηθησω με το root.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εσεις που κανατε update τωρα πειτε μου αριθμος εκδοσης ολοκληρο τον αριθμο μπας και μπορεσω να σασ βοηθησω με το root.

 

δεν την εχω κανει την αναβαθμιση.θα την κανω οταν βγει το ρουτ.

 

αυτη ειναι 4.0.2.A.0.62

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εσεις που κανατε update τωρα πειτε μου αριθμος εκδοσης ολοκληρο τον αριθμο μπας και μπορεσω να σασ βοηθησω με το root.

 

4.0.2.A.0.62 kouf κανε το θαυμα σου!!

Link to comment
Share on other sites

1 δεν την εχω εγω αυτην

2 αν την κανεις, ροοτ δεν γινεται με ευκολο τροπο!

3 δεν εχει διαφορα με την προτελευταια!

4 δεν την κανω!!!!χαχαχαχαχαχαχα

νομιζα οτι ειναι αυτη που εχω εγω και γινεται ροοτ γρηγορα αλλα επεσα εξω, συγνωμη αν εδωσα ελπιδες :( :( :( :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Εγω εχω την παλια 0.42, και μου παρουσιαζει συνεχεια προβληματα στην επικοινωνια. Δηλαδη οταν μιλαω κοβεται η γραμμη (εχω cosmote) μου βγαζει ενα κιτρινο θαυμαστικο επανω στο σηματακι με την ισχυ του σηματος (με σημα φουλ!!) και δεν ξερω τι να κανω. Προβλημα δικτυου δεν παιζει μιας και εχω δοκιμασει και με ενα htc hd7 που εχω και δεν υπαρχει κανενα προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Εγω εχω την παλια 0.42, και μου παρουσιαζει συνεχεια προβληματα στην επικοινωνια. Δηλαδη οταν μιλαω κοβεται η γραμμη (εχω cosmote) μου βγαζει ενα κιτρινο θαυμαστικο επανω στο σηματακι με την ισχυ του σηματος (με σημα φουλ!!) και δεν ξερω τι να κανω. Προβλημα δικτυου δεν παιζει μιας και εχω δοκιμασει και με ενα htc hd7 που εχω και δεν υπαρχει κανενα προβλημα.

 

Καλημέρα. Το είχα κι εγώ αυτό το πρόβλημα με Cosmote ... Πήγαινε Ρυθμίσεις->Ασύρματο και Δίκτυα-Δίκτυα Κινητής τηλεφωνίας και στο Λειτουργία δικτύου βάλτο ή μόνο WCDMA ή μόνο GSM και θα είσαι κομπλέ

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το είχα κι εγώ αυτό το πρόβλημα με Cosmote ... Πήγαινε Ρυθμίσεις->Ασύρματο και Δίκτυα-Δίκτυα Κινητής τηλεφωνίας και στο Λειτουργία δικτύου βάλτο ή μόνο WCDMA ή μόνο GSM και θα είσαι κομπλέ

 

επειδή και εγώ έχω αυτό το πρόβλημα...και θέλω να κάνω τη ρύθμιση που είπες....μπορείς να εξηγήσεις τι ακριβώς κάνει αυτό???

Link to comment
Share on other sites

επειδή και εγώ έχω αυτό το πρόβλημα...και θέλω να κάνω τη ρύθμιση που είπες....μπορείς να εξηγήσεις τι ακριβώς κάνει αυτό???

με λιγα λογια απο 3g σημα το πας στο απλο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...