Jump to content

iOS 5


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, το wifi sync παίζει θαυμάσια... απλά όταν δεν το χρησιμοποιείς καλό είναι να αποσυνδεεις τη συσκευή από το itunes γιατί πεθαίνει την μπαταρία!

Τώρα που είπες μπαταρία, από αυτονομία πώς τα πάει η 5?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 794
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια χαρά, κανένα πρόβλημα. Ίσως και καλύτερα από κάποιες εκδόσεις της 4.x.x

Θα φτιάξει ακόμα περισσότερο μόλις οι developers αναβαθμίσουν τις εφαρμογές τους στο iOS 5.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το wifi sync παίζει θαυμάσια... απλά όταν δεν το χρησιμοποιείς καλό είναι να αποσυνδεεις τη συσκευή από το itunes γιατί πεθαίνει την μπαταρία!

 

Δεν πειράζει, έχει πλάκα να μην ψάχνεις τον τζόκερ.. εεε το κινητό..>>>….:p

 

Βέβαια τα τραγούδια τα βάζει με την υπερβολική ταχύτητα της χελώνας …. :lol: Αλλά εντάξει μην τα θέλουμε και όλα….;)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Ενα μικρο tip που ανακάλυψα προχθές... εάν μεταφέρεις μεγάλο όγκο τραγουδιών ή φωτογραφιών και βλέπεις ότι θα τελειώσει την επόμενη δεκαετία (!), απλά συνέδεσε το στο USB και "δια μαγείας" θα ανέβει η ταχύτητα μιας και καταλαβαίνει τη νέα σύνδεση USB!
Link to comment
Share on other sites

Ενα μικρο tip που ανακάλυψα προχθές... εάν μεταφέρεις μεγάλο όγκο τραγουδιών ή φωτογραφιών και βλέπεις ότι θα τελειώσει την επόμενη δεκαετία (!), απλά συνέδεσε το στο USB και "δια μαγείας" θα ανέβει η ταχύτητα μιας και καταλαβαίνει τη νέα σύνδεση USB!

 

Σωστά!!!! Ξέχασα να το αναφέρω το έκανα και εγώ εχτές όταν είδα ότι το navigon usa/canada που είναι 2gb+ έκανε πολύ ώρα να γίνει install στο iPad!!!!! ;);)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria

Για όσους έχουν US account, να ενημερώσω ότι άρχισαν οι publishers να αναβαθμίζουν τις εφαρμογές τους για να είναι συμβατές με το Newsstand, μερικοί τίτλοι είναι ήδη διαθέσιμοι για downloading!

Το κουμπί Store εντός της εφαρμογής μπαίνει σε λειτουργία μετά απο restart/respring :)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά! Κατέβασα ήδη το FamilyFun της Disney!

 

Χα χα!!! Και εγώ!!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

δηλ σημερα.... εγω που δεν εχω το ios5 στο Ipad2 θα το εχω? σημερα η μεγαλη μερα για την official εκδοση 5? 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ right?

ειμαι πανω απτο itune και παταω Check for Update ανα 10 λεπτα...

Edited by motifnick
iphone 4,iphone 3gs,Nokia Lumia 710, iPad 2,LG Optimus 2x,Motorola Atrix 4G + Lapdock,LG Optimus One p500,LG GW620,Samsung Galaxy i5500,Nokia5800xm,LG ks20,Nokia N71,Nokia 6600,Nokia 7210,BlackBerry7290..
Link to comment
Share on other sites

δηλ σημερα.... εγω που δεν εχω το ios5 στο Ipad2 θα το εχω? σημερα η μεγαλη μερα για την official εκδοση 5? 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ right?

ειμαι πανω απτο itune και παταω Check for Update ανα 10 λεπτα...

 

χαχααχχαχα....ναι σημερα βγαινει και αποτι λενε τα παιδια γυρω στις 8 ...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

To iOS 5 είναι διαθέσιμο... Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

καθυστερει παρα πολλυ

 

Δηλαδή περίμενες να κατέβει αστραπιαία με τόσα εκατομμύρια που το κατεβάζουν τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Έμενα μου λέει 3 ώρες.... :blink:

 

Πόσα MB είναι η αναβάθμιση?

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Έμενα μου λέει 3 ώρες.... :blink:

 

Πόσα MB είναι η αναβάθμιση?

 

774,4 ΜΒ

Εμένα λέει 4 ώρες....

 

και βλέπουμε, μάλλον

Link to comment
Share on other sites

εγω ως ασχετος π παω να κανω restore και να περασω μαζι κ τν νεα εκδοση..μ πεταει 1 σφαλμα "the i-phone could not be restored..an unknown error occurred 3200... :wacko: ξερει κανεις τι παιζει...;

να πω πως ειμαι jb 4.31

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

πέρασα και εγώ το ios 5

αλλά από λάθος δεν έκανα στο τέλος

set up as new ποια διαδικασία πρέπει να

επανα΄λάβω για το το κάνω ? πειράζει που

δεν το έκανα . και κάτι ακόμα για να κάνεις

λογαριασμό στο icloud το e-mail τι μορφής είναι ?

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

το drop down μου ειναι αδειο.. ο καιρος και ολα αυτα πως τα βλεπω κ τα ρυθμιζω?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

iphone 4,iphone 3gs,Nokia Lumia 710, iPad 2,LG Optimus 2x,Motorola Atrix 4G + Lapdock,LG Optimus One p500,LG GW620,Samsung Galaxy i5500,Nokia5800xm,LG ks20,Nokia N71,Nokia 6600,Nokia 7210,BlackBerry7290..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, προσπαθώ να κάνω restore στο ios 5 και δεν μπορώ.. βγάζει The ipad could not be restored. An unknown error occurred (3194), στο site της apple λέει ως λύση update itunes το οποίο έχω κάνει...

 

Καμιά ιδέα ??

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, προσπαθώ να κάνω restore στο ios 5 και δεν μπορώ.. βγάζει The ipad could not be restored. An unknown error occurred (3194), στο site της apple λέει ως λύση update itunes το οποίο έχω κάνει...

 

Καμιά ιδέα ??

 

ευχαριστώ

 

Απόσα λίγα γνωρίζω το error 3194 σημένει πως δεν κάνεις σωστά την διαδικασία του DFU Mode.

www.online-emall.com
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...