Jump to content

iOS 5


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest valeria

 

Επισης καποιος που εχει βαλει GM μπορει να μου πει αν λυθηκε το προβλημα που τα videos του YouTube στο FaceBook ειναι πιο μεγαλα σε μεγεθος απο τo iOs 4 και μου καλυπτουν τα γραμματα απο πισω.

 

Το κανει και σε Safari και σε Terra.

Σε Safari εξακουθεί να είναι το ίδιο :(

Εγώ έβαλα Atomic και επέλεξα να μου τον αναγνωρίζει ως Firefox 5 και ησύχασα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 795
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δοκίμασα το iOS 5 σε 3GS και πραγματικά πετάει!! Δεν το περίμενα, έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά και το 3GS με iOS 5 στέκεται ακόμα και σήμερα πολύ καλά. Πραγματικό εργαλείο δουλειάς και όχι μόνο.

Notifications, υπομνήσεις, iCloud υπηρεσίες (μεταφορά από MobileMe σε iCloud ήταν απροβλημάτιστη), wifi sync, back up στο iCloud κτλ

Στις ΗΠΑ θα το δίνουν δωρεάν με συμβόλαιο, μακάρι να γίνει και εδώ κάτι ανάλογο.

Link to comment
Share on other sites

την εγκατεστησα και εγω σχετικα ευκολα.

 

νεο τηλεφωνο πολυ ενδιαφερον. απο ταχυτητα μια χαρα....οπως παντα :)

 

Σε 4αρι; Με "set as new" ή απλά update;

 

----------------

Now playing on iTunes: Bruce Springsteen - Waitin' on a Sunny Day

via FoxyTunes

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

set as new kai meta restore...

 

Δηλαδή restore from backup έκανες;

Στην αρχή πάτησες update ή restore;

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Ας μας πει εντυπώσεις και κάποιος άλλος που εγκατέστησε τo iOS 5 GM σε 3GS?

Το μόνο πράγμα που αποτελεί εμπόδιο για εμένα είναι η μη ύπαρξη του iTunes 10.5 beta για Windows.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ας μας πει εντυπώσεις και κάποιος άλλος που εγκατέστησε τo iOS 5 GM σε 3GS?

Το μόνο πράγμα που αποτελεί εμπόδιο για εμένα είναι η μη ύπαρξη του iTunes 10.5 beta για Windows.

 

To 3GS πετάει με την GM, είχα πολλά λαγκαρίσματα με την 4.3.5 αλλά τώρα είναι όπως το είχα πρωτοπάρει. Το μόνο που δεν παίζει είναι στις υπενθυμίσεις τα locations tags. Δεν ξέρω γιατί τα έκοψαν. Ενώ το photo enhance που λέγανε ότι δεν θα υποστηρίζεται τελικά λειτουργεί.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Ας μας πει εντυπώσεις και κάποιος άλλος που εγκατέστησε τo iOS 5 GM σε 3GS?

Το μόνο πράγμα που αποτελεί εμπόδιο για εμένα είναι η μη ύπαρξη του iTunes 10.5 beta για Windows.

 

Δεν νομιζω να έχεις καποιο πρόβλημα με αυτό και την gm!!!

 

http://imzdl.com/download/357/file/itunes_10.5_beta_7_for_windows.zip

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

@Itchrist86

Σταύρο έχει δίκιο ο @big, δεν θα έχεις κανένα θέμα με το iTunes 10.5 beta σε Windows. Έχω το itunes 10.5 από την beta 4 και μετά, μαζί με iOS 5, και δεν είχα κανένα θέμα στο pc μου. Όλα ήταν εντάξει.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ας μας πει εντυπώσεις και κάποιος άλλος που εγκατέστησε τo iOS 5 GM σε 3GS?

Το μόνο πράγμα που αποτελεί εμπόδιο για εμένα είναι η μη ύπαρξη του iTunes 10.5 beta για Windows.

 

Το 3Gs με την 5 GM δουλεύει άψογα και ΤΑΧΥΤΑΤΑ! Συστήνεται ανεπιφύλακτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά.:)

Τελικά προχώρησα στην εγκατάσταση με το iTunes beta 5 και όλα πήγαν καλά.

Πραγματικά το κινητό πετάει. Δεν λέω υπερβολές. Μάλιστα μερικές φορές η εκκίνηση των εφαρμογών είναι ταχύτερη και από τη 4.3.5.

Έχω αλλάξει κινητά και κινητά, αλλά αυτό το πράγμα με το iPhone μου συμβαίνει πρώτη φορά.

Κινητό διετίας και κάτι να παίρνει για δεύτερη φορά αναβάθμιση λειτουργικού ( από iOS 3.0 > 4.0 > 5.0) -όχι απλά αναβαθμίσεις bug fixes- και αντί να δείχνει τα χρόνια του, να γίνεται ταχύτερο, πρώτη φορά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

12 βγαίνει κανονικά;

 

Ναι!!! Αν και η GM είναι η τελική αν βγεί θα κάνω ένα restore και restore from backup πάλι έτσι για να περάσει και η ώρα!!!:p

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

μπορει να υπαρχουν διαφορες μεταξυ της GM και της επισημης εκδοσης της 12ης οκτωμβριου?
Link to comment
Share on other sites

3 μέρες ακόμα υπομονή

 

περασα μολις τωρα την GM σε ενα iphone φιλου μου με οδηγο απο το forum και ολα ειναι τελεια...καμια διαφορα κανενα προβλημα...γιαυτο και ρωτησα και παραπανω εαν υπαρχουν διαφορες με την τελικη εκδοση...

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπάρχει διαφορα μεταξύ της final και της GM. Και εγώ την έχω περάσει στο iPhone 4 και 3GS και όλα είναι τέλεια, κανένα απολύτως πρόβλημα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπάρχει διαφορα μεταξύ της final και της GM. Και εγώ την έχω περάσει στο iPhone 4 και 3GS και όλα είναι τέλεια, κανένα απολύτως πρόβλημα.

 

:yahoo::up::thanks:

Link to comment
Share on other sites

Ωχ αν δεν εχει καμια διαφορα, τοτε ελπιζω να βγαλουν update μονο για τον Safari.

Τα προβληματα που εχω σε iPad 2 ειναι τα εξης :

Α) τα βιντεο του youtube στο Facebook βγαινουν πιο μεγαλα απο το iOs 4 και αν εχει 3-4 βιντεο στη σειρα δεν βλεπεις καθολου γραμματα.

Β) καποια βιντεο του youtube τα παιζει μονο με ηχο και μαυρη εικονα.

Γ) την επιλογη READER την βγαζει οποτε θελει, πχ στο myphone μπορει μια φορα να βγαλει και πεντε να μην βγαλει.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπάρχει διαφορα μεταξύ της final και της GM. Και εγώ την έχω περάσει στο iPhone 4 και 3GS και όλα είναι τέλεια, κανένα απολύτως πρόβλημα.

 

To Μόνο που έχω διαπιστώσει αν και είναι μεμπτό, στην αυτόματη διόρθωση στην βγάζει μερικές φορές κάτω και δεν βλέπεις την έβγαλε π.χ στο whatsapp η πάνω τέρμα θεού έξω από το πλαίσιο που γράφεις..

 

Όλα τα άλλα μέχρι στιγμής είναι οκ!!! Δεν είναι κόπος ένα ρειστοράκι αν βγει τελική θα την βάλω έτσι για θεαθήναι...:)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

To Μόνο που έχω διαπιστώσει αν και είναι μεμπτό, στην αυτόματη διόρθωση στην βγάζει μερικές φορές κάτω και δεν βλέπεις την έβγαλε π.χ στο whatsapp η πάνω τέρμα θεού έξω από το πλαίσιο που γράφεις..

 

Όλα τα άλλα μέχρι στιγμής είναι οκ!!! Δεν είναι κόπος ένα ρειστοράκι αν βγει τελική θα την βάλω έτσι για θεαθήναι...:)

Γεια σου Σπύρο! Αυτό γίνεται αν δεν κάνω λάθος σε πολλές 3rd party εφαρμογές. Μου το κάνει εδώ και καιρό στο facebook, από τότε που είχα τις beta στο κινητό μου. Εγώ έκανα restore τώρα που πέρασα την GM, οπότε ελπίζω η final να γίνει διαθέσιμη και μέσω OTA.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ο συγχρονισμος του itunes μεσω wifi δουλευει γιατι σε εμενα οχι (ή ετσι νομιζω)....επισης η ενημερωση λογισμικου μου βγαζει οτι προεκυψε σφαλμα!ετσι πρεπει να ειναι?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...