Jump to content

[S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Zanat0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

είχε αρκετές θήκες για το s2?

Eίδα μαύρες σιλικόνης και αυτές που είναι σαν πορτοφόλι τύπου δερμάτινες σε διάφορα χρώματα. Πήρα κι από ιντερνετ 2-3 θήκες και η καλύτερη για μένα είναι μια smoke argyle gel case. Δείχνει τέλεια στο κινητό...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ του φοράω μια casemate (απο OTEshop) και ένα SP Steinheil (απο Ebay)

τα συνηστώ ανεπιφύλακτα :happy:

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Εγώ του φοράω μια casemate (απο OTEshop) και ένα SP Steinheil (απο Ebay)

τα συνηστώ ανεπιφύλακτα :happy:

 

Πόσο την πήρες από τους οτετζηδες;

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Πόσο την πήρες από τους οτετζηδες;

 

15 ευρώπουλα

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Κλοπή.......

 

Δεν νομίζω...

http://www.mytrendyphone.com/shop/samsung-i9100-galaxy-70234p.html

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονια και από εμένα....

Μιας και απο βδομάδα θα γίνω και εγώ κάτοχος του S2 και θα αφήσω πίσω μου το πολυαγαπημένο μου Nexus S που για εμένα ήταν έιναι και θα είναι απο τα κορυφαία τηλέφωνα που έπιασα στα χέρια μου, είπα να μου κάνω δώρο μια θήκη την οποία είχα και στο Nexus S και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.

Η θήκη είναι στα χέρια μου και σε δοκιμή σε S2 φίλου απλά τα σπάει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονια και από εμένα....

Μιας και απο βδομάδα θα γίνω και εγώ κάτοχος του S2 και θα αφήσω πίσω μου το πολυαγαπημένο μου Nexus S που για εμένα ήταν έιναι και θα είναι απο τα κορυφαία τηλέφωνα που έπιασα στα χέρια μου, είπα να μου κάνω δώρο μια θήκη την οποία είχα και στο Nexus S και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.

Η θήκη είναι στα χέρια μου και σε δοκιμή σε S2 φίλου απλά τα σπάει.

Τώρα θα μου πεις γούστα είναι αυτά,αλλά...τα σπάει?

Edited by autokinitakias
Link to comment
Share on other sites

Τώρα θα μου πεις γούστα είναι αυτά,αλλά...τα σπάει?

 

Σίγουρα είναι ανάλογα τα γούστα. Απλά αυτο που παρατήρησα είναι οτι αγκαλιάζει άψογα την συσκευή και έχει και τα κενά για τα κουμπιά που σε άλλες θήκες που είναι κλειστές γύρω γύρω, δυσκολεύουν το πάτημα των κουμπιών της έντασης και το power.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι ανάλογα τα γούστα. Απλά αυτο που παρατήρησα είναι οτι αγκαλιάζει άψογα την συσκευή και έχει και τα κενά για τα κουμπιά που σε άλλες θήκες που είναι κλειστές γύρω γύρω, δυσκολεύουν το πάτημα των κουμπιών της έντασης και το power.

 

Είχα αυτή την θήκη στο Nexus S μου... Έχεις δίκιο ότι τα κενά στα πλήκτρα κάνουν καλύτερη την χρήση του

Γενικά είναι πολύ ωραία στην αφή, αλλά αν σου πέσει η συσκευή "με το κεφάλι" την έβαψες :lol:

Με πόρωσες και την παρήγγειλα (την έκδοση χωρίς τις "τρύπες") άσχετα που είμαι ικανοποιημένος με την CM μου ;)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Είχα αυτή την θήκη στο Nexus S μου... Έχεις δίκιο ότι τα κενά στα πλήκτρα κάνουν καλύτερη την χρήση του

Γενικά είναι πολύ ωραία στην αφή, αλλά αν σου πέσει η συσκευή "με το κεφάλι" την έβαψες :lol:

Με πόρωσες και την παρήγγειλα (την έκδοση χωρίς τις "τρύπες") άσχετα που είμαι ικανοποιημένος με την CM μου ;)

 

Offtopic Βλέπω και εσύ απο το Nexus S πήγες σε SII κάτι κάνω και εγώ απο βδομάδα. Χαίρομαι που σε πόρωσα, και ναι αν πέσει με κεφάλι τουλάχιστον μια γρατζουνιά θα την πάθει. Έχει όμως τρομερή αίσθηση στην αφή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, να ρωτήσω.. Βρήκα μια κάρτα 32gb microSD HC class 10 της Verbatim, λέτε να μην τη διαβάζει το S2?

 

Έχω δοκιμάσει μέχρι 64GB (Sandisk) :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει μέχρι 64GB (Sandisk) :)

 

Να την πάρω δηλαδή Στράτο? Την έχει προσφορά το e-shop 23.90€.. Επειδή είναι HC, μην τυχόν και δεν τη διαβάζει.. ;) Για την Verbatim σαν εταιρία, τι λες?

Link to comment
Share on other sites

Να την πάρω δηλαδή Στράτο? Την έχει προσφορά το e-shop 23.90€.. Επειδή είναι HC, μην τυχόν και δεν τη διαβάζει.. ;) Για την Verbatim σαν εταιρία, τι λες?

 

Σκέψου ότι η 64 είναι ΧC

H Verbatim ως εταιρεία βγάζει μαγνητικά μέσα (και όχι μόνο) από την εποχή που ξεκίνησαν τα PC :happy:

Τώρα για την συγκεκριμένη κάρτα δε ξέρω, αλλά δε βρίσκω κανένα λόγο να μην παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου ότι η 64 είναι ΧC

H Verbatim ως εταιρεία βγάζει μαγνητικά μέσα (και όχι μόνο) από την εποχή που ξεκίνησαν τα PC :happy:

Τώρα για την συγκεκριμένη κάρτα δε ξέρω, αλλά δε βρίσκω κανένα λόγο να μην παίζει.

 

Επειδή σκεφτόμουν να πάω σε Sandisk. :rolleyes:

Θα την παραγγείλω τότε.. Ευχαριστώ πολύ Στράτο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκεφτόμουν να πάω σε Sandisk. :rolleyes:

Θα την παραγγείλω τότε.. Ευχαριστώ πολύ Στράτο.

 

Πάρε την, και η δικιά μου η Samsung hc είναι

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει αγορασει κανεις καμια θηκη-μπαταρια και αν ναι ποια?Γενικα αξιζει μια τετοια λυση γιατι ειμαι στρατο και δεν εχω την πολυτελεια να το φορτιζω οποτε θελω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει αγορασει κανεις καμια θηκη-μπαταρια και αν ναι ποια?Γενικα αξιζει μια τετοια λυση γιατι ειμαι στρατο και δεν εχω την πολυτελεια να το φορτιζω οποτε θελω.

 

Το blade 3 φορές το φόρτιζα , την ημέρα, έβγαινα με υπηρεσιακό κατέβαζα 2 ταινίες και τις βλέπαμε παρέα

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

ΕΓω δυστυχως δεν προλαβαινω να το φορτισω τοσες φορες και γιαυτο ψαχνω μια τετοια λυση,η ακομα και καναν φορητο φορτιστη με ενσωματωμενη μπαταρια.Οποιος εχει αποψη ας βοηθησει :)
Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι σκληρου τυπου παντως δεν ειναι για βαλε βγαλε μιας και κοβονται μετα απο πολλα. Η συγκεκριμενη δε λογω των τρυπων μαζευει με τον καιρο σκονη.

 

Οι τυπου barely there με το ματ φινιρισμα εχουν την πιο ωραια αισθηση. Οι καλυτερες ομως σε προστασια και μαζεμενες διαστασεις ειναι οι απο tpu κατασκευασμενες. Αν βρω της incipio θα την χτυπησω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, εν όψει της καινούριας αναβάθμισης ενδιαφέρομαι να πάρω μια αξιόπιστη και μεγάλη σε χωρητικότητα (16gb+) sd για τη συσκευή. Επειδή όμως είμαι τελείως άσχετος με τις μνήμες μπορεί κάποιος να μου προτείνει που πρέπει να κινηθώ;

 

Τσέκαρα πλαίσιο και έχει τόσες πολλές και τόσο μεγάλες διαφορές στις τιμές που ψιλο χάθηκα. Στην κάρτα θα αποθηκεύω φωτογραφίες (όχι βίντεο) και κανά αρχειάκι για μεταφορά.

 

Ευχαριστώ! :)

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, εν όψει της καινούριας αναβάθμισης ενδιαφέρομαι να πάρω μια αξιόπιστη και μεγάλη σε χωρητικότητα (16gb+) sd για τη συσκευή. Επειδή όμως είμαι τελείως άσχετος με τις μνήμες μπορεί κάποιος να μου προτείνει που πρέπει να κινηθώ;

 

Τσέκαρα πλαίσιο και έχει τόσες πολλές και τόσο μεγάλες διαφορές στις τιμές που ψιλο χάθηκα. Στην κάρτα θα αποθηκεύω φωτογραφίες (όχι βίντεο) και κανά αρχειάκι για μεταφορά.

 

Ευχαριστώ! :)

 

Εγώ μόλις παρήγγειλα μια Verbatim microSDHC class 10 στα 22.90 € .. Την έχει βγάλει προσφορά το e-shop.. Για κοίτα την.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις παρήγγειλα μια Verbatim microSDHC class 10 στα 22.90 € .. Την έχει βγάλει προσφορά το e-shop.. Για κοίτα την.. ;)

 

Πολύ σωστός ο παίχτης. Σ' ευχαριστώ πολύ. :D

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...