Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy S II


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορεις να κατεβασεις το simi folder απο το market.. εγω αυτο χρησιμοποιω..

 

Δεν μου το βγάζει το μάρκετ...μήπως γράφετε κάπως αλλιώς? ??

 

Sent from my MZ601

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σταθερή η Criskelo v14, αλλά ούτε τόσο γρήγορη όσο η Litening και πάααρα πολύ καγκούρικη εμφανισιακά. Και το εφέ αλλαγής μενού κτλπ προσωπικά με κουράζει οπτικά πολύ. Θα την αφήσω όμως 2-3 μέρες για να δω πως πάει από μπαταρία. Θα δοκιμάσω και τον jeffrey kernel και θα πω εντυπώσεις. Γενικότερα πάντως δεν μου άρεσε ιδιαίτερα σαν rom.
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου το βγάζει το μάρκετ...μήπως γράφετε κάπως αλλιώς? ??

 

Sent from my MZ601

 

http://www.appbrain.com/app/simi-folder-widget/com.th.android.widget.SiMiFolder

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα φώτα σας..τι διαφορά έχει η έκδοση jeffrey 3.0.0 rv με την jeffrey 3.0.0 wa?

Ποιά έκδοση περνάμε στην leomar 2.6?To λέω γιατί κάποια δημιούργησε πρόβλημα ..και σίγουρα είναι διαφορετικές οι δυό τους..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα φώτα σας..τι διαφορά έχει η έκδοση jeffrey 3.0.0 rv με την jeffrey 3.0.0 wa?

Ποιά έκδοση περνάμε στην leomar 2.6?To λέω γιατί κάποια δημιούργησε πρόβλημα ..και σίγουρα είναι διαφορετικές οι δυό τους..

 

Που είδες οτι ειναι δυο διαφορετικες εκδόσεις??? Δεν έχω ακούσεις κατί...

 

Sent from my MZ601

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Που είδες οτι ειναι δυο διαφορετικες εκδόσεις??? Δεν έχω ακούσεις κατί...

 

Sent from my MZ601

 

Είχα αυτήν την εντύπωση..τελικά είναι το ίδιο?Απο τα λινκ στη 237 σελίδα είδα ότι έχει δύο διαφορετικά λινκ gia downloads με αυτές τις διαφορές..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Είχα αυτήν την εντύπωση..τελικά είναι το ίδιο?Απο τα λινκ στη 237 σελίδα είδα ότι έχει δύο διαφορετικά λινκ gia downloads με αυτές τις διαφορές..

 

tar vs zip μάλλον θα είδες...

 

Sent from my MZ601

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα φώτα σας..τι διαφορά έχει η έκδοση jeffrey 3.0.0 rv με την jeffrey 3.0.0 wa?

Ποιά έκδοση περνάμε στην leomar 2.6?To λέω γιατί κάποια δημιούργησε πρόβλημα ..και σίγουρα είναι διαφορετικές οι δυό τους..

 

H rv είναι undervolted από μόνη της και αυτό σε κάποια τηλέφωνα δημιουργεί προβλήματα. Αν δεν σου κάθεται καλά πέρασε την workaround (wa) που είναι με στοκ τάσεις.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

H rv είναι undervolted από μόνη της και αυτό σε κάποια τηλέφωνα δημιουργεί προβλήματα. Αν δεν σου κάθεται καλά πέρασε την workaround (wa) που είναι με στοκ τάσεις.

 

Δηλαδή?Έχει διαφορετικές τάσεις γιατί αυτό εξυπηρετεί κάπου?π.χ μπαταρία?Αν δημιουργεί προβλήματα γιατί δεν περνάμε όλοι την workaround?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή?Έχει διαφορετικές τάσεις γιατί αυτό εξυπηρετεί κάπου?π.χ μπαταρία?Αν δημιουργεί προβλήματα γιατί δεν περνάμε όλοι την workaround?

 

Εχει χαμηλότερη τάση (που σημαίνει μεγαλύτερη αυτονομία) σε προκαθορισμένες τιμές που δεν γίνεται να αλλαχθούν. Αυτό σε άλλα τηλέφωνα δουλεύει, σε άλλα όχι. Σε όποιον δουλεύει πχ freddaras αν θυμάμαι καλά, βλέπει όλα τα πλεονεκτήματα απρόσκοπτα. Αλλά σε αρκετές συσκευές παρουσιάζονται κολλήματα κτλπ και αναγκαστικά πάνε στην wa έκδοση. Δοκιμάζεις και βλέπεις ;)

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή?Έχει διαφορετικές τάσεις γιατί αυτό εξυπηρετεί κάπου?π.χ μπαταρία?Αν δημιουργεί προβλήματα γιατί δεν περνάμε όλοι την workaround?

 

ακριβώς οπως το ειπες...εχει διαφορετικές τάσεις αρα καλύτερη κατανάλωση μπαταρίας...δεν ειναι σίγουρο οτι θα σου δημιουργησει πρόβλημα...ειναι αναλογα τη συσκευή...σε κάποιες κάθετε καλα και σε άλλες οχι...γιαυτο και υπάρχουν δυο εκδοσεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Επειδη έκανα wipe..Μπορείτε να μου πειτε που θα βρω το widget samsung program monitor?

Leo 2.6

 

http://www.sendspace.com/file/8fvzdx

 

πέρασε το με root explorer στο φάκελο system>app

 

δεν δουλεύει με tw4.5

 

ΘΕΟΣ!!

χαχαχα

 

Την καλησπερα μου σε ολους...!!!

 

Φιλε parafron4 το παραπανω το κανω και εγω,αλλα ενω εχω περασει τοσα -app + widget- με αυτον το τροπο...Αυτο δεν λεει να δουλεψει με τιποτα....

 

Και κανω ακριβως τα παρακατω:

 

Κανω -copy / paste- στη -SD- μου το -app- ( SamsungWidget_ProgramMonitor.apk )...

Μετα παω κλασικα,με τον -root-explorer- σε ( sdcard / external_sd / SamsungWidget_ProgramMonitor.apk ) και πατωντας με το δαχτυλο κρατημενo πανω στην εφαρμογη,επιλεγω -copy-.(εχω ηδει επιλεξει και Μount R/O στον -root explorer- φυσικα...)

Μετα παω για -paste- στην θεση ( system / app / ) και κανω -paste- (και ελεγχω αν εγινε και η επικολληση...και ολα Ο.Κ..).

Και αφου ολα καλα,κανω και πατωντας πανω στο .apk -install- την εφαρμογη με τον -rootexplorer-,,, στο τελος μου αναγραφει ...ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ.....(???:worry:????)

 

Αφου κανω και ενα -reboot- στην συσκευη,παω να προσθεσω το -widget- στο 4.5 Launcher TouchWiz που εχω installarei απο -Kitchen by leomar- και τοτε... (Κακως βεβαια το κανω αυτο..)

 

Ενω βλεπω το εικονιδιο του -Widget- στην λιστα των -WIDGET- που μολις προσθεσα,,κατα την προσθεση του στη επιφανεια εργασια,βλεπω στο εικονιδιο του -widget- να αναγραφεται το εξης....-ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΦΟΡΤΟΣΗΣ WIDGET- και ξεκινουν και τα διαφορα προβληματα στον Launcher (lags-κολληματα / κ.τ.λ.) οπως ειναι φυσικο...

Μεχρι να διαγραψω εντελως το -SamsungWidget_ProgramMonitor.apk- απο την λιστα των -app- που το ειχα προσθεσει.

 

Τι δεν κανω καλα.....????? Καποια αλλη ιδεα,,,καποια προταση......(μηπως κατι τρεχει με τα -permision..?)

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.....!!!

 

Υ.Γ. ( Δοκιμασα αρκετα το καινουργιο -Kernel by leomar-,το -NEW niph 2.1.2- και διαπιστωσα εντονα προβληματα με θερμοκρασιες...

Ειδικα κατα την διαρκεια εγγραφης -video- σε αναλυση 1920 χ 1080,,Τοτε το προβλημα ηταν πολυ εντονο,αλλα και σε αλλες καταστασεις....

Δεν θα συνιστουσα τον συγκεκριμενο Kernel.... O -Jeffrey-SpeedFrey- και ο -niph 2.1.1- , ηταν πολυ πιο λειτουργικοι για τις δικες μου απαιτησεις....Με σαφεστερο προβαδισμα στο πρωτο κατ'εμε.....!!!!!!)

 

Δηλαδή?Έχει διαφορετικές τάσεις γιατί αυτό [.......] workaround?

 

Εχει χαμηλότερη τάση (που σημαίνει μεγαλύτερη αυτονομία) σε προκαθορισμένες τιμές [........] Δοκιμάζεις και βλέπεις ;)

 

H rv είναι undervolted από μόνη της και αυτό σε [......] (wa) που είναι με στοκ τάσεις.

 

ακριβώς οπως το ειπες...εχει διαφορετικές τάσεις αρα καλύτερη κατανάλωση [.......] γιαυτο και υπάρχουν δυο εκδοσεις...

 

Φιλε dchris79...!

 

Θα συμφωνησω και θα συμπληρωσω στα λεγομενα των δυο προηγουμενων μελων,{ parafron4 + verve77 }...

Οτι το ποιος -Κernel- < θα κατσει καλυτερα στην συσκευη σου >,εξαρταται κατα πολυ και απο τις εφαρμογες που τρεχεις ηδη,αλλα και την διαχειρηση που εχεις αποδωσει μεσω αυτων,οσο αφορα το συστημα σου (συσκευη σου).(π.χ. βλεπε,profil / SetCpu,SpyCpu,κ.τ.λ...).

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Την καλησπερα μου σε ολους...!!!

 

....

 

Και αφου ολα καλα,κανω και πατωντας πανω στο .apk -install- την εφαρμογη με τον -rootexplorer-,,, στο τελος μου αναγραφει ...ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ.....(???:worry:????) <-- λάθος, δεν το κανουμε εγκατασταση..

Αφου κανω και ενα -reboot- στην συσκευη,παω να προσθεσω το -widget- στον 4.5 Launcher TouchWiz που εχω installarei απο -Kitchen by leomar- και τοτε... (Κακως βεβαια το κανω αυτο..) <--- όπως είπε ο παράφρον, ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΎΕΙ ΣΤΟ 4.5 (το έκανες και παράθεση)

....

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.....!!!

 

Υ.Γ. ( Δοκιμασα αρκετα τον καινουριο Kernel by leomar (του hacre είναι όχι του leomar),,τον -niph 2.1.2- και διαπιστωσα εντονα προβληματα με θερμοκρασιες...

Ειδικα κατα την διαρκεια εγγραφης -video- σε αναλυση 1920 χ 1080,,Τοτε το προβλημα ηταν πολυ εντονο,αλλα και σε αλλες καταστασεις....

Δεν θα συνιστουσα τον συγκεκριμενο Kernel.... O -Jeffrey-SpeedFrey- και ο -niph 2.1.1- , ηταν πολυ πιο λειτουργικοι για τις δικες μου απαιτησεις....Με σαφεστερο προβαδισμα στον πρωτο κατ'εμε.....!!!!!!)

 

ο Jeffrey δεν έχει δώσει τα sources του, πράγμα που σημαίνει ότι μπορεί να έχει βάλει ότι γουστάρει μέσα. από backdoor μέχρι ότι μπορείτε να φανταστείτε. Και για να επιμένει να μην τα δημοσιοποιεί ενώ όλοι οι άλλοι το κάνουν (που είναι και υποχρέωσή του σύμφωνα με την GPL) κάποιο λάκο έχει ο κέρνελ..

 

Οι αλλαγές από τον 2.1.1 -> 2.1.2 δεν δικαιολογούν τα αποτελέσματά σου. κάτι δεν έχεις κάνει σωστά...

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εχει χαμηλότερη τάση (που σημαίνει μεγαλύτερη αυτονομία) σε προκαθορισμένες τιμές που δεν γίνεται να αλλαχθούν. Αυτό σε άλλα τηλέφωνα δουλεύει, σε άλλα όχι. Σε όποιον δουλεύει πχ freddaras αν θυμάμαι καλά, βλέπει όλα τα πλεονεκτήματα απρόσκοπτα. Αλλά σε αρκετές συσκευές παρουσιάζονται κολλήματα κτλπ και αναγκαστικά πάνε στην wa έκδοση. Δοκιμάζεις και βλέπεις ;)

Φτου φτου να μην το ματιαξω... τα επαιξα ολα για ολα και ηρθα διακοπές με τζεφρει...παιδια τα σπαει ο κερνελ..τι google maps στο δρομο τι Facebook τι σερφαρισμα η μπαταρία βραχος..οτι καλυτερο πραγματικά

 

 

Sent from my Samsung Galaxy S II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ο Jeffrey δεν έχει δώσει τα sources του, πράγμα που σημαίνει ότι μπορεί να έχει βάλει ότι γουστάρει μέσα. από backdoor μέχρι ότι μπορείτε να φανταστείτε. Και για να επιμένει να μην τα δημοσιοποιεί ενώ όλοι οι άλλοι το κάνουν (που είναι και υποχρέωσή του σύμφωνα με την GPL) <-----ΣΕ ΑΥΤΟ,ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ....!!!! κάποιο λάκο έχει ο κέρνελ.. <-----ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΣΕΝΑΡΙΟ ΣΥΝΟΜΩΣΙΟΛΟΓΙΑΣ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ..:p..ΛΕΤΕ....???

 

Οι αλλαγές από τον 2.1.1 -> 2.1.2 δεν δικαιολογούν τα αποτελέσματά σου. κάτι δεν έχεις κάνει σωστά... <-----ΝΑΙ, ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...!! ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ -KERNEL- (και πολλους αλλους),ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ -DOWNLOAD- ΑΠΟ -KITCHEN- KAI -INSTALL-.......TI EKANA ΛΑΘΟΣ.....??? ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...??

 

Να εισαι καλα βρεεεε...!!!p4n0z :ninja:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

gorgiosalon: Δοκιμασα αρκετα τον καινουργιο Kernel by leomar,,τον -niph 2.1.2- ... p4n0z:<---(του hacre είναι όχι του leomar)...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Eννοουσα -by Kitchen leomar-.....:X ( Ο harce ποιος ειναι...??) Μμμμμμ...!!!! Μολις διαβασα για αυτον...Εξαιρετος και επιθετικος -dev-...!!!

 

{ Που να θυμαται κανεις ονοματα και διευθυνσεις :lol::p,οταν σε λιγες μερες μεσα,εχει διαβασει και αφομοιωσει,εκατονταδες σελιδες πληροφοριων & γνωσεων,χωρις να του εχει μεινει καθολου μυαλο πλεον....!!!! }.

 

ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ...!!! ΣΕ ΟΛΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...!!! ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ...ΣΤΟ -MY FORUM- ,ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΩΣ ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΔΟΣΟΥΜΕ,ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΛΗ...!!!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

gorgiosalon: Αφου κανω και ενα -reboot- στην συσκευη,παω να προσθεσω το -widget- στον 4.5 Launcher TouchWiz που εχω installarei απο -Kitchen by leomar- και τοτε... (Κακως βεβαια το κανω αυτο...:!:) p4n0z:<--- όπως είπε ο παράφρον, ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΎΕΙ ΣΤΟ 4.5 (το έκανες και παράθεση)...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Εχω την εντυπωση,οτι Ο << οχι κατα κοσμον >> και τοσο πολυ παραφρων (parafron4), { Την ΚΑΛΗΜΕΡΑ μου,ωρα που ειναι...! }

Mε τον τροπο αυτο εννοουσε,οτι μπορει να τρεξει η εφαρμογη και στον -4.5 Launcher TouchWiz-(??:worry:??).

 

Αλλα ας μας το πει ο ιδιος αυτο...(μπορει να κανω και λαθος...!!!).

 

[ p4n0z ]==> Σ'ευχαριστω πολυ για τις επισημανσεις / διορθωσεις σου...!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ....!!!!! :!:

Edited by gorgiosalon
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@gorgiosalon:

Γράψε κανονικά όπως όλοι μας, η επεξεργασία/τροποποίηση κειμένου απαγορεύεται. Φαντάζεσαι πόσο κουραστικό και δυσανάγνωστο θα ήταν το φόρουμ αν κάναμε όλοι το ίδιο;

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σταθερή η Criskelo v14, αλλά ούτε τόσο γρήγορη όσο η Litening και πάααρα πολύ καγκούρικη εμφανισιακά. Και το εφέ αλλαγής μενού κτλπ προσωπικά με κουράζει οπτικά πολύ. Θα την αφήσω όμως 2-3 μέρες για να δω πως πάει από μπαταρία. Θα δοκιμάσω και τον jeffrey kernel και θα πω εντυπώσεις. Γενικότερα πάντως δεν μου άρεσε ιδιαίτερα σαν rom.

 

Αν ομως αλλαξεις θεμα και βαλεις το Nitro v14 που το βρισκεις εδω http://www.htcmania.com/showpost.php?p=2700984&postcount=4765

γινετε αλλου επιπεδου.........

 

Υ.Γ. ( Δοκιμασα αρκετα το καινουργιο -Kernel by leomar-,το -NEW niph 2.1.2- και διαπιστωσα εντονα προβληματα με θερμοκρασιες...

Ειδικα κατα την διαρκεια εγγραφης -video- σε αναλυση 1920 χ 1080,,Τοτε το προβλημα ηταν πολυ εντονο,αλλα και σε αλλες καταστασεις....

Δεν θα συνιστουσα τον συγκεκριμενο Kernel.... O -Jeffrey-SpeedFrey- και ο -niph 2.1.1- , ηταν πολυ πιο λειτουργικοι για τις δικες μου απαιτησεις....Με σαφεστερο προβαδισμα στο πρωτο κατ'εμε.....!!!!!!)

 

Αναληθες......

Μαλλον κατι δεν εχει κατσει σωστα στην εγκατασταση του kernel.

Τον εχω εγκαταστησει και εγω με Criskelo και εχω 1 ως 3 βαθμους θερμοκρασια χαμηλωτερη απο οποιονδηποτε αλλον εχω εγκαταστησει.

 

Υ.Γ. Το αναληθες παει στην διαπιστωση του προβληματος θερμοκρασιας και οχι στο οτι μας λες ψεματα σε κατι.

Προς αποφυγη παρεξηγησεων.....

Edited by gnkgr

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση για κάποιον άσχετο σαν έμενα που δεν μπαίνει σε διαδικασία root όλες ή κάποιες από αυτές τις αλλαγές και βελτιώσεις να ενσωματωθούν σε κάποια επίσημη αναβάθμιση της Samsung;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει περίπτωση για κάποιον άσχετο σαν έμενα που δεν μπαίνει σε διαδικασία root όλες ή κάποιες από αυτές τις αλλαγές και βελτιώσεις να ενσωματωθούν σε κάποια επίσημη αναβάθμιση της Samsung;

 

Εξαρτάται για ποιες αλλαγές/βελτιώσεις μιλάς. Όταν θα έρθει η 2.3.4 επίσημα στη συσκευή σου θα δεις γενικότερη βελτίωση πάντως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...

 

έκανα root to my galaxy tab 101V and it was worth it. Σκέφτομαι να κάνω και στο Galaxy S II> θέλω να ρωτήσω ΠΟΙΑ ROM προτείνεται καθώς και τι φοβερές αλλαγές έχουν ή εάν αυτές θα ενσωματωθούν σε επόμενα official updates.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
έκανα root to my galaxy tab 101V and it was worth it. Σκέφτομαι να κάνω και στο Galaxy S II> θέλω να ρωτήσω ΠΟΙΑ ROM προτείνεται καθώς και τι φοβερές αλλαγές έχουν ή εάν αυτές θα ενσωματωθούν σε επόμενα official updates.

 

Μόνο δύο σελίδες πίσω να διαβάσεις, θα δεις ποιες είναι οι προτεινόμενες roms.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...

 

έκανα root to my galaxy tab 101V and it was worth it. Σκέφτομαι να κάνω και στο Galaxy S II> θέλω να ρωτήσω ΠΟΙΑ ROM προτείνεται καθώς και τι φοβερές αλλαγές έχουν ή εάν αυτές θα ενσωματωθούν σε επόμενα official updates.

 

διαβασε τις προηγουμενες σελιδες για να μην επαναλαμβανομαστε..

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@gorgiosalon:

Γράψε κανονικά όπως όλοι μας, η επεξεργασία/τροποποίηση κειμένου απαγορεύεται. Φαντάζεσαι πόσο κουραστικό και δυσανάγνωστο θα ήταν το φόρουμ αν κάναμε όλοι το ίδιο;

 

:oops:ςςςς....!!! Εχεις δικιο καλε μου -moderator-.... Δεν το γνωριζα αυτο....:worry: :thanks:

 

Υ.Γ. Το αναληθες παει στην διαπιστωση του προβληματος θερμοκρασιας και οχι στο οτι μας λες ψεματα σε κατι.

Προς αποφυγη παρεξηγησεων.....

 

Θα κανω αλλο ενα ενχειρημα.....!!! (με αλλου ειδους setarisma..)

 

Να ξανα-installaro / τεσταρω το Kernel,γιατι πολυ πιθανο αγαπητε μου Γιωργο, -gnkgr- (σεβομενος πολυ τις αναγνωσμενες σου αποψεις,μεχρι τωρα..) να εχεις απολυτο δικιο......:thanks:

 

Θα σε ενημερωσω και εσενα συντομα...!!!

Edited by gorgiosalon
Link to comment
Share on other sites

ωραία να ρωτήσω τότε εγώ εσάς που τις έχετε βάλει ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ είδατε και εάν αξίζει? Τι εννοώ? Δηλαδή τι διαφορετικό έχουν?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ωραία να ρωτήσω τότε εγώ εσάς που τις έχετε βάλει ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ είδατε και εάν αξίζει? Τι εννοώ? Δηλαδή τι διαφορετικό έχουν?

 

Μην περιμένεις με μία ή δύο απαντήσεις να καλυφθείς μιας και η απάντηση δεν είναι τόσο απλή. Ρίξε μια ματιά στα thread των εκάστοτε rom εδώ και εδώ και θα δεις τι το ξεχωριστό δίνει η κάθε μία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...