Jump to content

[S II] Διαθεσιμότητα και αγορά


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

party is over?

ελκυστικη τιμη τα 479...κριμα που φαινεται να τελειωσε...κανενα αξιοπιστο καταστημα που να τη διατηρει ακομα;

Ετσι φαίνεται

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Samsung-Galaxy-S-II-Black-GT-I9100LKAEUR.htm

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators

Samsung Galaxy 2, 469 ευρώ @ Πλαίσιο Kαλαμαριάς

 

Διεύθυνση

Εθνικής Αντιστάσεως 131

Τηλέφωνο Επικοινωνίας

2310 - 494000

 

Ωράριο Λειτουργίας

Δευτέρα-Παρασκευή: 09.00 έως 21.00

Σάββατο: 09.00 έως 20.00

 

Λίγα κομμάτια για όσους προλάβουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy 2, 469 ευρώ @ Πλαίσιο Kαλαμαριάς

 

Διεύθυνση

Εθνικής Αντιστάσεως 131

Τηλέφωνο Επικοινωνίας

2310 - 494000

 

Ωράριο Λειτουργίας

Δευτέρα-Παρασκευή: 09.00 έως 21.00

Σάββατο: 09.00 έως 20.00

 

Λίγα κομμάτια για όσους προλάβουν.

Τέρμα η προσφορά στο ανωτέρω κατάστημα,με τους μ@μ@κες της cosmote που έμπλεξα δεν την πρόλαβα ..Πήγα σήμερα και μου είπε 599...Για μια ημέρα το έχασα και δεν μπορούν να κάνουν κάτι κατ'εξαίρεση..:(

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γειά σε όλους. Το έχει παραγγείλει κανείς από e-shop ? Καθυστέρηση ? Προβλήματα ? Ευχαριστώ.

 

Το e-shop περνάει δύσκολες εποχές, αν δεν είσαι δεσμευμένος εκεί... δες και άλλες επιλογές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους. Το έχει παραγγείλει κανείς από e-shop ? Καθυστέρηση ? Προβλήματα ? Ευχαριστώ.

 

Εχει μπει στον πτωχευτικο κωδικα φιλε μου. Αρα καταλαβαινεις οτι η παραγγελια σου θα αργησει παρα πολυ......

www.androidgreece.gr

TWITTER: http://twitter.com/manom18x

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
http://www.bestprice.gr/item/2151188210/samsung-galaxy-s-ii-i9100

349€ αγόρασε κανείς από εδώ,η λέει τα δικά του;:ninja:

 

Στο γράφει γιατί το πουλάνε τόσο:

 

"κινητό από ανοιγμένη συσκευασία ή δειγματισμό" .....

 

Sent from my Galaxy S

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας θέλω να αγορασω και εγω το SGS2 και το βλεπω στο skroutz αλλα το ερωτημα ειναι αν ειναι αξιοπηστα απο καποιο απο τα site που σου παραθετει το skroutz.Δηλαδη μηπος ειναι τπτ ελατοματικα και θελουν να τα σμπροξουν και τα δινουν σε χαμιλοτερες τιμε ?αν καποιος εχει παρει ας μας δοσει τη γνωμη του.Ευχαριστω !
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι ελατωματικα αλλα ειναι εισαγωγης απο αλλες χωρες με λιγοτερο φπα για αυτο και η τιμη. Ρωτα απο ποια χωρα ειναι και αν ειναι απο ευρωπη (κατα 99%) μη φοβασαι τιποτα θα εχεις και κανονικα εγγυηση απο Samsung Hellas.
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι ελατωματικα αλλα ειναι εισαγωγης απο αλλες χωρες με λιγοτερο φπα για αυτο και η τιμη. Ρωτα απο ποια χωρα ειναι και αν ειναι απο ευρωπη (κατα 99%) μη φοβασαι τιποτα θα εχεις και κανονικα εγγυηση απο Samsung Hellas.

επειδη το γλυκοκοιτάω και εγώ το sg2 είγα ότι πολλοί γράφουνε στο skroutz δίπλα στο κινητο "GR" άρα δεν είναι από ευρώπη.. Μήπως παίζει κάτι άλλο??

Link to comment
Share on other sites

επειδη το γλυκοκοιτάω και εγώ το sg2 είγα ότι πολλοί γράφουνε στο skroutz δίπλα στο κινητο "GR" άρα δεν είναι από ευρώπη.. Μήπως παίζει κάτι άλλο??

 

και γω το ειδα στο σκρουτζ αυτο....σημασια εχει να μας καλυπτει η samsung hellas μην βρουμε το μπελα μας κ παθει κατι κουφια η ωρα κ λενε τα δικα τους!!!!ελπιζω να μην ειναι μαρκετινιστικο κολπο για να τους προτιμησει ο καταναλωτης,μακαρι να ειναι μεσω της ελληνικης αντιπροσωπιας.

οποιο παιδι εχει παρει απο αυτα τα καταστηματα ας μας πει τη γνωμη του να ξερουμε να κινηθουμε κ εμεις οι υποψηφιοι αγοραστες!!!:D

Link to comment
Share on other sites

και γω το ειδα στο σκρουτζ αυτο....σημασια εχει να μας καλυπτει η samsung hellas μην βρουμε το μπελα μας κ παθει κατι κουφια η ωρα κ λενε τα δικα τους!!!!ελπιζω να μην ειναι μαρκετινιστικο κολπο για να τους προτιμησει ο καταναλωτης,μακαρι να ειναι μεσω της ελληνικης αντιπροσωπιας.

οποιο παιδι εχει παρει απο αυτα τα καταστηματα ας μας πει τη γνωμη του να ξερουμε να κινηθουμε κ εμεις οι υποψηφιοι αγοραστες!!!:D

 

Γιατί σε χαλάει να ειναι εισαγωγής, να έχει κανονικά πανευρωπαϊκή εγγύηση, κανονικα ελληνικά παντού και να περνεις επίσημα τα update χωρίς να περιμένεις την κοιμησμενη samsung hellas?

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σε χαλάει να ειναι εισαγωγής, να έχει κανονικά πανευρωπαϊκή εγγύηση, κανονικα ελληνικά παντού και να περνεις επίσημα τα update χωρίς να περιμένεις την κοιμησμενη samsung hellas?

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

μου αρεσει η λογικη σου στο θεμα της αναβαθμισης..ΑΛΛΑ..αμα ειναι παραεισαγωγης...κ βγαλει λεμε προβλημα με το καλημερα κ σηκωνει αντικατασταση θα μου την κανουνε η θα μου τα μασανε??

εκει ποιος αναλαμβανει το καταστημα η σαμσουνγκ Ελλας??

αυτο με νοιαζει παρα πολυ...θα τα σκασουμε που θα τα σκασουμε..να ξερουμε τι να αποφυγουμε!!

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει η λογικη σου στο θεμα της αναβαθμισης..ΑΛΛΑ..αμα ειναι παραεισαγωγης...κ βγαλει λεμε προβλημα με το καλημερα κ σηκωνει αντικατασταση θα μου την κανουνε η θα μου τα μασανε??

εκει ποιος αναλαμβανει το καταστημα η σαμσουνγκ Ελλας??

αυτο με νοιαζει παρα πολυ...θα τα σκασουμε που θα τα σκασουμε..να ξερουμε τι να αποφυγουμε!!

 

Και εμενα αυτο με απασχολει για τα παραεισαγωγης ... αλλιως σιγουρα συνφερουν

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

παπουτσι απο τον τοπο σου κ ας ειναι μπαλωμενο που λενε??κανεις παντως δεν δινει με σιγουρια διευκρινηση τι σε καλυπτει κ τι οχι...ειλικρινα αρχιζω και φοβαμαι ελπιζω να ειναι οκ μαγαζια αυτα απο το σκρουτζ!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα αυτο με απασχολει για τα παραεισαγωγης ... αλλιως σιγουρα συνφερουν

 

παπουτσι απο τον τοπο σου κ ας ειναι μπαλωμενο που λενε??κανεις παντως δεν δινει με σιγουρια διευκρινηση τι σε καλυπτει κ τι οχι...ειλικρινα αρχιζω και φοβαμαι ελπιζω να ειναι οκ μαγαζια αυτα απο το σκρουτζ!!!

 

θελει προσοχη μη σου πασαρουν επισκευασμενο η προιον απο επιστροφη..

 

Sent from my unique SGSII

 

μου αρεσει η λογικη σου στο θεμα της αναβαθμισης..ΑΛΛΑ..αμα ειναι παραεισαγωγης...κ βγαλει λεμε προβλημα με το καλημερα κ σηκωνει αντικατασταση θα μου την κανουνε η θα μου τα μασανε??

εκει ποιος αναλαμβανει το καταστημα η σαμσουνγκ Ελλας??

αυτο με νοιαζει παρα πολυ...θα τα σκασουμε που θα τα σκασουμε..να ξερουμε τι να αποφυγουμε!!

Λοιπον. Εγγυηση Samsung Hellas εχουν σιγουρα τα κινητα που προοριζονται για: Αγγλια, Ισπανια, Πορτογαλια, Γερμανια, Γαλλια, Ιταλια, Πολωνια, Τουρκια, Ολλανδια και φυσικα Ελλαδα! Το 99% των Galaxy S II που θα βρειτε προοριζονται για καποια απο αυτες τις χωρες. Οσο για το αν ειναι μεταχειρισμενα η απο επισκευη και τα λοιπα, αν η ταινια ασφαλειας ειναι κολλημενη ειναι καινουρια 100%. Οποτε αγοραζετε αφοβα απο τα skroutzoμαγαζα.

Edited by le_bron
Link to comment
Share on other sites

Ταινια ασφαλειας εννοεις στο κουτι η υπαρχει και καποια αλλη οπως η ζελατινα που ειναι στην οθονη; το γκαλαξυ ερχεται με τη μπαταρια ξεχωριστα στο κουτι η μεσα στη συσκευη;;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον. Εγγυηση Samsung Hellas εχουν σιγουρα τα κινητα που προοριζονται για: Αγγλια, Ισπανια, Πορτογαλια, Γερμανια, Γαλλια, Ιταλια, Πολωνια, Τουρκια, Ολλανδια και φυσικα Ελλαδα! Το 99% των Galaxy S II που θα βρειτε προοριζονται για καποια απο αυτες τις χωρες. Οσο για το αν ειναι μεταχειρισμενα η απο επισκευη και τα λοιπα, αν η ταινια ασφαλειας ειναι κολλημενη ειναι καινουρια 100%. Οποτε αγοραζετε αφοβα απο τα skroutzoμαγαζα.

 

Φίλε μου μόνο αν έχουν αποδείξει αγοράς απο την χώρα για την οποία προορίζονται, δηλαδή προορίζεται για Γαλλία; απόδειξη απο Γαλλία και όχι απο Ελλάδα (αυτο λέγεται παραεισαγωγη).

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μόνο αν έχουν αποδείξει αγοράς απο την χώρα για την οποία προορίζονται, δηλαδή προορίζεται για Γαλλία; απόδειξη απο Γαλλία και όχι απο Ελλάδα (αυτο λέγεται παραεισαγωγη).

Οχι δεν ισχυει αυτο! Δεν παιζει ρολο απο ποια χωρα ειναι η αποδειξη.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ισχυει αυτο! Δεν παιζει ρολο απο ποια χωρα ειναι η αποδειξη.

 

Το λέω γιατί την έχω πατήσει με αγορα κινητού απο ενα απο τα εν λόγω Ελληνικά e-shop και δεν είχα εγγύηση όταν ρώτησα και στα επόμενα δυο smartphone είχα όταν τα αγόρασα απο e-shop εξωτερικού με απόδειξη εξωτερικού. Παθών και μαθων αγοράζω απο έξω τώρα όπως μάλλον θα κάνω και για το Atrix που μου κόλλησε.

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Διαθεσιμότητα και αγορά
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...