Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω αγορασει αρκετα Android κινητα παιδια , sony ericsson xperia mini , Htc desire , zte blade , samsung galaxy s , Lg optimus 2X , αλλα για την τιμη του με αυτα τα χαρακτηριστικα που εχει , ΤΑΧΥΤΑΤΟ. ΟΘΟΝΗ ΑΨΟΓΗ. ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟΚΡΙΣΗ. ΚΑΙ NATIVE ANDROID. ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ. Παιδια για μενα το κινητο ΣΗΣΤΙΝΕΤΑΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ . Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΟΡΑ ΣΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ. ΤΕΛΟΣ. (Για μενα το κινητο αυτο ανετα θα μπορουσε να κανει 320-350 ευρω. Και παλι θα τα αξιζε τα λεφτα του.)

+1

Ίσο για τους χάρτες εγώ δεν ασχοληθικα από την στιγμή που ζήταγε να τους αγοράσω έβαλα σπασμνους κ υσηχασα. ....βρε παιδία από outlook πως βάζω επαφές?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

+1

βρε παιδία από outlook πως βάζω επαφές?

Επειδη φιλε μου, δεν το εχω δοκιμασει το outlook σε android , δεν μπορω να σου απαντησω. Καποιος φιλος που το εχει κανει μπορει να σου πει. EDIT. Και να πω επισεις οτι εχει το πιο δυνατο WIFI που εχω βρει ως τωρα σε κινητο. Ειλικρινα εχω παθει πλακα. EDIT 2. Μονο προσεξτε παιδια κατι. Δεν ειναι απο gorilla glass η οθονη του ειναι γυαλι μεν αλλα το κυριοτερο για μενα , "Ειναι πολυ λεπτο το γυαλι που εχει" οποτε προσεξτε την οποιαδηποτε πτωση η οποιοδηποτε χτυπημα. Το συγκεκριμενο θα σπασει ευκολα. Ειναι πολυ λεπτο το γυαλι , και το βλεπω πραγματικα πολυ ευθραστο. Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Οκ φιλε μου σ ευχαριστω. Οποτε μαλλον εγω επεσα σε προβληματικη συσκευη. Δευτερα παει για αλλαγη

 

Δεν λες καλά που δεν δουλεύει το bluetooth γιατί μόνο με καμμένο πίξελ δεν θα στο άλλαζαν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λες καλά που δεν δουλεύει το bluetooth γιατί μόνο με καμμένο πίξελ δεν θα στο άλλαζαν.
Το αλλαζουν με καμενο πιξελ φιλε μου. Επιβεβαιομενο αυτο απο τη wind, δευτερα παιρνω αλλο αντικατασταση. Το bluetooth εγραψα ειναι οκ τωρα.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη φιλε μου, δεν το εχω δοκιμασει το outlook σε android , δεν μπορω να σου απαντησω. Καποιος φιλος που το εχει κανει μπορει να σου πει. EDIT. Και να πω επισεις οτι εχει το πιο δυνατο WIFI που εχω βρει ως τωρα σε κινητο. Ειλικρινα εχω παθει πλακα. EDIT 2. Μονο προσεξτε παιδια κατι. Δεν ειναι απο gorilla glass η οθονη του ειναι γυαλι μεν αλλα το κυριοτερο για μενα , "Ειναι πολυ λεπτο το γυαλι που εχει" οποτε προσεξτε την οποιαδηποτε πτωση η οποιοδηποτε χτυπημα. Το συγκεκριμενο θα σπασει ευκολα. Ειναι πολυ λεπτο το γυαλι , και το βλεπω πραγματικα πολυ ευθραστο.

 

Δεν πιστεύω φιλε μου να επαθες καμκα πλακα......ετσι που το λες....:-(

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να αναβαθμίσει κανείς από φτηνότερο android δηλαδή; ZTE Blade έχω τώρα

 

φιλε μου το κινητο τα σπαει για αυτα που κανει κ την τιμη του εχω γυρισει κινητα κ κινητα στα χερια μου....ειναι απο τα λιγα που πραγματικα αρχιζω κ λεω οτι θα το κρατησω διοτι δεν χαλασα κ μια περιουσια.....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω φιλε μου να επαθες καμκα πλακα......ετσι που το λες....:-(
Απαικτο το wifi του παιδια, απαικτο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω φιλε μου να επαθες καμκα πλακα......ετσι που το λες....:-(

 

Θα συστηνε καποιος συγκεκριμένη θήκη?

Χρειαζεται να βαλουμε ζελατινα?Αυτες βγαινουν με το μεγεθος ή γιατο μοντέλο συγκεκριμένα?

Τελικα χαρτες δικαουμαστε ή οχι?

Θενξ

Link to comment
Share on other sites

Ούτε το iPod 3G μου έχει gorilla οπότε και το iPhone 3GS αλλα δεν σπάει με τπτ.εχει πέσει αρκετές φορές και ούτε γρατζουνια η οθόνη,βέβαια δεν έχει την ίδια ποιότητα μ τν huawei αλλα δεν παει να πει επειδή δν είναι gorilla θ σπάει ευκολα
Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι το εχετε παρει να γραφετε απο πια περιοχη το πηρατε να ψαχνουνε και μεις να το παρουμε λειβαδια δεν το εχει η wind παραγκελια μου ειπανε σε 3 εργασημες να ερθει !!:(

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

εχει και απ τα δυο επισης εχει και notification led

Που;

 

Στις οδηγίες δεν αναφέρει τίποτα.

 

Ρε παιδιά δεν είναι 3G; Δηλαδή με κάμερα μπροστά;

Είναι διαφορετικά πράγματα. Αν έχει κάμερα για βιντεοκλήσεις, θα είναι οπωσδήποτε 3G (αφού η βιντεοκλήση απαιτεί τουλάχιστον UMTS). Μπορεί όμως να είναι 3G χωρίς μπροστινή κάμερα για βιντεοκλήσεις, σε πολλά κινητά και smartphones συμβαίνει αυτό.

Motorola Razr i XT890 + Alcatel 2005D + Samsung GT-N5110
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν ανήκει σε αυτό το θέμα η ερώτηση, αλλά νομίζω ότι εδώ ταιριάζει καλύτερα εφόσον αφορά το χ5. Με το που έβαλα την σιμ και την μπαταρία μετά ήταν έτοιμο απευθείας για χρήση δλδ δεν είχε κάτι εισαγωγικό σαν tutorial. Είναι φυσιολογικό;

Μετά αν και δενέχω wifi διαθέσιμο, άρχισε να κατεβάζει background χωρίς να ζητήσει επιβεβαίωση κάτι αναβαθμίσεις (me gprs υποθέτω). Πως το απενεργοποιώ αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έσβησα το auto-rotate γιατί με νευρίαζε. Όμως πως μπορώ να κάνω χειροκίνητη περιστροφή της οθόνης;
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν ανήκει σε αυτό το θέμα η ερώτηση, αλλά νομίζω ότι εδώ ταιριάζει καλύτερα εφόσον αφορά το χ5. Με το που έβαλα την σιμ και την μπαταρία μετά ήταν έτοιμο απευθείας για χρήση δλδ δεν είχε κάτι εισαγωγικό σαν tutorial. Είναι φυσιολογικό;

Μετά αν και δενέχω wifi διαθέσιμο, άρχισε να κατεβάζει background χωρίς να ζητήσει επιβεβαίωση κάτι αναβαθμίσεις (me gprs υποθέτω). Πως το απενεργοποιώ αυτό;

 

πας ρυθμησεις>ρυθμυσεις ασυρματων δυκτυων >δτκτυα κινητης τηλεφωνιας και απενεργοποιεις την υπηρεσια δεδομενων ετσι δεν χρεωνεσαι και μπαινεις μονο απο wifi οταν θελεις να μπεις παλι απο τον παροχο το ξανα ενεργοποιεις αν δεν εχεις πακετο δωρεαν δεδομενων χρεωνεσαι τωρα που λες οτι κατεβαζε χωρις wifi δεδομενα σε εχει χρεωσει κατεβασε απο το μαρκετ την εφαρμογη 3g watchdog μετραει τα δεδομενα που κατεβαζεις οταν εισαι συνδεδεμενος με τον παροχο να ξερεις ποσα mb εχεις ...:)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια προσπαθω να συνδεσω το bluetooth sony ericsson mw600 στο κινητο αλλα δεν το βλεπει καθολου! τι να κανω? παρακαλω βοηθηστε γιατι το χρειαζομαι!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια προσπαθω να συνδεσω το bluetooth sony ericsson mw600 στο κινητο αλλα δεν το βλεπει καθολου! τι να κανω? παρακαλω βοηθηστε γιατι το χρειαζομαι!

 

στο μαρκετ κατεβασε την εφαρμογη bluetooth file transfer και κοιτα με αυτη πιστευω θα το δει!!:) απο που το πηρες αθηνα????

Edited by viotos

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι φυσιολογικο καθολου να μην σου εχει tutorial.. Τουλαχιστον εγω σε καθε καινουργιο κινητο android που εχω πιασει στα χερια μου ειχε, οταν ειναι καινουργιο πρεπει να εχει..

 

Τωρα σε συνδυασμο οτι κατεβαζε και χωρις να σε ρωτησει μου κανει δυο φορες πιο υποπτο..

 

Ειδες οι ταινιες που πρεπει να κοψεις για να ακοιξεις το κουτι δεξια και αριστερα μια και μια ηταν σιγουρα ανεπαφες? Μπορει να στο ανοιξαν και να σου βαλαν καμια ρυθμιση, ισως για να φοβηθεις και να βαλεις πακετο δεδομενων..

 

Εγω παντως αναλογα το ποσο καχυποπτος θα ημουν μπορει και να το πηγαινα πισω ζητωντας εξηγησεις..

Link to comment
Share on other sites

στο μαρκετ κατεβασε την εφαρμογη bluetooth file transfer και κοιτα με αυτη πιστευω θα το δει!!:) απο που το πηρες αθηνα????

 

δεν τη βλεπει φιλε:(και ειναι καινουριο το bluetooth και το πηρα 40€:(

edit:απο πατρα το πηρα

Edited by jmallen3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι εγινε με τους χαρτες που ειχε δωρο οπως ελεγαν?

Εβγαλε κανεις ακρη?

 

Ειπαμε παιρνεις τηλεφωνο τη wind τους το λες και σου λεει πες μας το imei το λες και σου λενε οκ το δικαιουσαι αλλα δεν ξερω γιατι δε σου εχει ενεργοποιηθει θα το ψαξω και θα σε παρω και περιμενεις..

 

Εγω το κανα το μεσημερι δε μ εχει παρει ακομα, αυριο θα τους ενοχλησω..

 

Επισης ρε παιδια ας το κρατησουμε το θρεντ νοικοκυρεμενο, η ερωτηση για τους χαρτες εχει γινει 10 φορες και εχει απαντηθει αλλες 10.. εστω 8 σελιδες πριν γραψει μια ερωτηση πιστευω ο οποιοσδηποτε μπορει να κανει τον κοπο να διαβασει...

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη, χρόνια πολλά σε όλους!

διαβάζω όσα γράφετε και ζηλεύω, καθώς ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ με έχουν πάρει τηλ. από Πάτρα για να παραλάβω το χ5 και περιμένω......

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν τη βλεπεις? μολις την κατεβασα και γω στην αναζητηση του μαρκετ γραψε blutooth file manager......

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν τη βλεπεις? μολις την κατεβασα και γω στην αναζητηση του μαρκετ γραψε blutooth file manager......

 

το bluetooth εννοω οτι δεν το βλεπει ουτε με αυτο:(:(

σε ποιο τηλ πρεπει να παρω για τους χαρτες?

Edited by jmallen3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...