Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που βρίσκουμε τις οδηγίες για τους χαρτες;

 

Εγω τις πηρα μαζι με το τηλ,αλλα κατι δεν παει καλα...σαν να πρεπει να αγορασεις τους χαρτες....:(Μηπως κανω λαθος...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον παιδια, το πηρα και γω πριν 2 ωρες, αλλα 2 προβληματα με τη μια. Ενα καμενο πιξελ, και το bluetooth δεν δουλευει με τιποτα. Προσπαθω εδω και μια ωρα να μεταφερω ενα αρχειο Apk και δεν το δεχεται με τιποτα. (εννοειτε σε desire και optimus 2X δουλευει μια χαρα) οποιος το εχει παιδια, ας δοκιμασει το bluetooth μηπως ειναι ελαττωματικη παρτιδα, και τη πατησαμε. Δευτερα παει για αντικατασταση (δεν εχουν αλλο στο καταστημα, δευτερα θα φερουν).
Μια παρατηρηση παιδια. Φωτογραφιες δεχεται με bluetooth , αρχεια APK δεν λαμβανει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Δοκιμαστε με αρχεια APK για να δειτε αν ειναι ενταξει οι συσκευες σας. Πριν περασουν οι 14 μερες ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ελεγξτε το, το επαναλαμβανω με ΑΡΧΕΙΑ APK .
Link to comment
Share on other sites

Μια παρατηρηση παιδια. Φωτογραφιες δεχεται με bluetooth , αρχεια APK δεν λαμβανει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Δοκιμαστε με αρχεια APK για να δειτε αν ειναι ενταξει οι συσκευες σας. Πριν περασουν οι 14 μερες ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ελεγξτε το, το επαναλαμβανω με ΑΡΧΕΙΑ APK .

 

Και που μπορούμε να βρούμε αρχεία ΑΡΚ;

Link to comment
Share on other sites

Και που μπορούμε να βρούμε αρχεία ΑΡΚ;
Εφαρμογες ειναι φιλε μου τα αρχεια ΑΡΚ. Δεν κατεβαζεις ποτε εφαρμογες προγραμματων? Ολες οι εφαρμογες-προγραμματα , αρχεια ΑΡΚ ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογες ειναι φιλε μου τα αρχεια ΑΡΚ. Δεν κατεβαζεις ποτε εφαρμογες προγραμματων? Ολες οι εφαρμογες-προγραμματα , αρχεια ΑΡΚ ειναι.

 

Λυπάμαι αλλά δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει android. πως μπορω να τα έχω ως αρχεία στην μνήμη;

Link to comment
Share on other sites

Εγω που εχω κατεβασει τις κανει εγκατασταση αμεσως κ απο μαγαζακι....
Αφου τις δεχεται εισαι οκ εσυ φιλε μου. Εγω δεν μιλαω για εγκατασταση, ουτε καν τις δεχεται. Μου τις κοβει με τη μια απο το κομπιουτερ, και γραφει "Η συγκεκριμενη bluetooth συσκευη δεν μπορει να αναγνωρισει το συγκεκριμενο αρχειο". Ενω με φωτο δεχεται κανονικα. Μονο με APK αρχεια το προβλημα. Τελειως κουφο. Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο. Επεσα σε περιεργη προβληματικη συσκευη εγω. Παντως παιδια δοκιμαστε το ολοι, να μην εχετε παρατραγουδα μετα μολις περασουν οι 14 μερες. Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Εγω τις πηρα μαζι με το τηλ,αλλα κατι δεν παει καλα...σαν να πρεπει να αγορασεις τους χαρτες....:(Μηπως κανω λαθος...

Και σε μενα το ιδιο κανει. Ακολουθησα τις οδηγιες αλλα οταν παω στην καρτελα Τα προιοντα μου αυτη ειναι κενή. Πήρα σημερα τηλ. στην υποστηριξη πελατων που εχει στις οδηγιες και μου ειπαν οτι θα το κοιταξουν και θα με ξαναπαρουν. Φυσικα δεν πηραν και οταν δοκιμασα να τουσ παρω εγω δεν απανταγαν.

Αν κάποιος καταφερε να τους κατεβασει ας το πει για να δουμε αν ειναι γενικο το προβλημα ή συμβαινει μονο σε μερικες περιπτωσεις

Faith is the great cop-out, the great excuse to evade the need to think and evaluate evidence. Faith is belief in spite of, even perhaps because of, the lack of evidence.
Link to comment
Share on other sites

Μια παρατηρηση παιδια. Φωτογραφιες δεχεται με bluetooth , αρχεια APK δεν λαμβανει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Δοκιμαστε με αρχεια APK για να δειτε αν ειναι ενταξει οι συσκευες σας. Πριν περασουν οι 14 μερες ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ελεγξτε το, το επαναλαμβανω με ΑΡΧΕΙΑ APK .

Δεν λαμβάνουν όλα τα Android apk αρχεία μέσω ΒΤ,πχ. στο Defy που είχα το ίδιο συνέβαινε(όλα τα άλλα SE,Samsung μπορούσαν να λάβουν κανονικά APK).....

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω κατεβάσει apps και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Μονο το gameboid δεν μπορω να βρω στο market.

Edited by mavrospete
Link to comment
Share on other sites

εχει βγει και cyanogenmod 7 :shifty:http://im-smiley.com/imgs/laughing/laughing015.gif

οπα λαθως 6 βγηκε θα βγει και 7 σε λιγο ....

Edited by mixlis
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα το ιδιο κανει. Ακολουθησα τις οδηγιες αλλα οταν παω στην καρτελα Τα προιοντα μου αυτη ειναι κενή. Πήρα σημερα τηλ. στην υποστηριξη πελατων που εχει στις οδηγιες και μου ειπαν οτι θα το κοιταξουν και θα με ξαναπαρουν. Φυσικα δεν πηραν και οταν δοκιμασα να τουσ παρω εγω δεν απανταγαν.

Αν κάποιος καταφερε να τους κατεβασει ας το πει για να δουμε αν ειναι γενικο το προβλημα ή συμβαινει μονο σε μερικες περιπτωσεις

 

Και μενα ακριβως το ιδιο συμβαινει, και δεν μ εχουν παρει ακομα και μενα.. Μαλλον το κανουν σε ολα ετσι για να τους παιρνεις τηλεφωνο και να τους λες το ιμει να πιστοποιουν ετσι πως το δικαιουσαι, ας περιμενουμε λιγο...

Link to comment
Share on other sites

Αφου τις δεχεται εισαι οκ εσυ φιλε μου. Εγω δεν μιλαω για εγκατασταση, ουτε καν τις δεχεται. Μου τις κοβει με τη μια απο το κομπιουτερ, και γραφει "Η συγκεκριμενη bluetooth συσκευη δεν μπορει να αναγνωρισει το συγκεκριμενο αρχειο". Ενω με φωτο δεχεται κανονικα. Μονο με APK αρχεια το προβλημα. Τελειως κουφο. Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο. Επεσα σε περιεργη προβληματικη συσκευη εγω. Παντως παιδια δοκιμαστε το ολοι, να μην εχετε παρατραγουδα μετα μολις περασουν οι 14 μερες.

 

Για κατεβασε απο το market το bluetooth file manager και προσπαθησε να τα ξαναπερασεις τωρα.Κατα 99% θα πετυχει!

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι και εγώ κάτοχος του κινητού από το πρωί...Όσο πρόλαβα να ασχοληθώ τα πάντα ήταν άψογα...ποιότητα κατασκευής πολύ καλή, κανένα πρόβλημα με wifi & bluetooth,γρήγορο μενού χωρίς κολλήματα, ωραία οθόνη, φωτογραφίες που τράβηξα το πρωί ήταν πολύ καλές, καλή απόκριση οθόνης...μοναδικά προβλήματα που αντιμετωπίζω είναι αυτό με τους χάρτες που ενώ ολοκληρώνω τα βήματα μετά μου ζητάει να αγοράσω τους χάρτες, στη συσκευασία μου δεν υπήρχε κάρτα μνήμης και όταν έβαλα τη παλιά μου από το lg δεν την αναγνωρίζει αλλά πρέπει την ώρα που είναι ανοιχτό το κινητό να τη βγάλω και να τη βάλω ξανά...μόνο τότε την αναγνωρίζει..αυτά για αρχή...
Link to comment
Share on other sites

Για κατεβασε απο το market το bluetooth file manager και προσπαθησε να τα ξαναπερασεις τωρα.Κατα 99% θα πετυχει!
Οντως! :blink: Αυτο φιλε μου δεν μου χει ξανατυχει ποτε γι αυτο δεν το ξερα! Htc desire , samsung galaxy s , sony ericsson xperia mini , zte blade , Lg optimus 2X . ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ποτε δεν χρειαστηκε κανενα προγραμμα, με τη μια τα στελνα! Πρωτη φορα μου συνεβη αυτο σ αυτο το κινητο γι αυτο κουφαθηκα! Σ ευχαριστω φιλε μου που μου το ειπες, θ αλλαζα συνεχεια κινητα για προβληματικα! :lol: Επιτελους, εμαθα κι εγω κατι που δεν το ηξερα! :p:lol:
Link to comment
Share on other sites

επειδή είμαι νέος με τα android πως μπορούμε να περάσουμε εφαρμογές και παιχνίδια που έχουμε κατεβάσει στον υπολογιστή μέσα στο κινητό?
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια μπορει να μου πει καποιος για α μην χαθει η ερωτηση μου στην αββυσο του thread,πως βαζω τις επαφες μου απο το outlook,που εχω στον υπολογιστη...???

 

ΥΓ:καποιο προγραμμα που να ελεγχεις απο την αρχικη οθονη το BT,WIFI...και τα αλλα ποιο ειναι βρε παιδια κ δεν το θυμαμαι...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

καποιο προγραμμα που να ελεγχεις απο την αρχικη οθονη το BT,WIFI...και τα αλλα ποιο ειναι βρε παιδια κ δεν το θυμαμαι...
Γραφικα στοιχεια-Ελεγχος ισχυος
Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα και εγω το κινητο παιδια! εχω 2 ερωτησεις:

1)καρτα μνημης δεν ειχε μεσα ουτε εσας??

2)για τους χαρτες που λετε δεν βρηκα τιποτα μεσα στο κουτι,που τους βρισκω αυτους που κανει δωρο?

3)ποσες ωρες να το αφησω για πρωτη φορτιση?

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα και απο εμενα, βρηκα σημερα το τηλεφωνο και το αγορασα, για το NDrive σας εδωσαν καποιο αλλο χαρτι για να το εγγαταστησετε - ενεργοποιησετε?

Εμενα δεν μου εδωσαν τιποτα.... και τη ρωτησα την υπαληλο αν το εχει και μου ειπε ''ναι''.

Αν μπορει καποιος φιλος να απαντησει.

Ευχαριστω!

Σχολια και εντυπωσεις απο αυριο, ειναι το πρωτο μου τηλεφωνο με Android και δεν ξερω πολλα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

1) δεν είχε ούτε σε εμένα

2) εμενα μου δωσαν έενα φυλλάδιο με 12 βήματα αλλά στο τέλος μου ζητάει να τους αγοράσω

3) για μένα είναι μύθος που λένε ότι η 1η φόρτιση πρέπει να είναι πολλές ώρες καθώς ο μετασχηματιστής του φορτιστή σταματάει τη παροχή ρεύματος όταν φορτιστεί το κινητό. Το μόνο σίγουρο είναι ότι 3 πρώτες φορές θα ήταν καλό νααφήνεις το κινητό να σβήνει εντελώς από μπαταρία και μετά να το φορτίζεις. Εγώ τόσα χρόνια αυτό κάνω και ποτέ δεν είχα πρόβλημα με μπαταρία. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω στο θέμα αυτό ας πεί..

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι κάτοχος του παρόντος και είναι η 1η μου επαφή με τόσο εξελιγμένο (έχω να αλλάξω εδώ και 6χρόνια) κινητό, οπότε εάν έχει κάποιος την καλοσύνη ασ μου πει τι να προσέξω και να τσεκάρω για να δω άμα υπάρχει κάποιο εργοστασιακό "ψεγάδι". Πάντως σαν πρώτη επαφή με κινητό αφής μου φαίνεται ότι αποκρίνεται αρκετά καλά.
Link to comment
Share on other sites

Εχω αγορασει αρκετα Android κινητα παιδια , sony ericsson xperia mini , Htc desire , zte blade , samsung galaxy s , Lg optimus 2X , αλλα για την τιμη του με αυτα τα χαρακτηριστικα που εχει , ΤΑΧΥΤΑΤΟ. ΟΘΟΝΗ ΑΨΟΓΗ. ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟΚΡΙΣΗ. ΚΑΙ NATIVE ANDROID. ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ. Παιδια για μενα το κινητο ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ . Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΟΡΑ ΣΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ. ΤΕΛΟΣ. (Για μενα το κινητο αυτο ανετα θα μπορουσε να κανει 320-350 ευρω. Και παλι θα τα αξιζε τα λεφτα του.) Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...