Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραια και που θα βρω τωρα navigator...πφ μεγαλο ατου της nokia τα ovi maps..

Αυτό ξαναπέστο... Υποθέτω ότι κάποιος μπορεί να σε βολέψει με ένα πμ.

 

 

αλλά ακόμα και αν πληρώσεις τα 29 που θέλουν για την Ελλάδα ή αν αγοράσεις όλη την Ανατολική Ευρώπη, έχεις δώσει τα μισά από ένα Ν8, τα 2/3 από ένα C7 και ειδικά σε σύγκριση με το δεύτερο, δεν έχεις "χειρότερο" τηλέφωνο, κάθε άλλο μάλιστα... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Guys, με το handcent δεν υπάρχει λειτουργεί η αναφορά παράδοσης??

 

Λειτουργεί, αρκεί να το επιλέξεις στις ρυθμίσεις του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guys, με το handcent δεν υπάρχει λειτουργεί η αναφορά παράδοσης??

 

 

notification settings->sent message notifications->notifiy when message is received ;)

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εδω εισαι.

οντως!! πριν απο λιγο πηγα εκει!!!

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

notification settings->sent message notifications->notifiy when message is received ;)

Το έχω βάλει αλλά μάλλον δεν..

"Το λογικό πολλές φορές μας απατά,η συνείδηση όμως ποτέ" - Jean Jacques Rousseau
Link to comment
Share on other sites

Το έχω βάλει αλλά μάλλον δεν..

receive message settings -->delivery reports, handcent delivery report

 

Παράξενο αλλά έτσι δουλεύει.

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

μπορει καποιος να μου πει τι ρυθμισεις να βαλω στο lgcamera για οσο το δυνατον καλυτερες φωτο κ βιντεο??

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

βοηθάτε γιατί τρόμαξα. πριν από λίγο δοκίμασα για πρώτη φορά να συνδεθώ με δεδομένα κινητής. είχα πολύ λίγη μπαταριά αλλά συνδέθηκα και πλοηγήθηκα καλώς. μετά όμως από ένα δεκάλεπτο έκαιγε το πίσω καπάκι και μύριζε πλαστικό. μία βδομάδα τώρα με το ασύρματο δεν έχω παρατηρήσει τέτοιο θέμα.

 

επιστροφή η απλά ζόρισα τη μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

εγώ σερφάρω πολύ συχνά. ναι, ζεσταίνεται ο ποπός του, αλλά ποτέ δε μου μύρισε καμμένο. είσαι σίγουρος ότι η μυρωδιά ήταν από το χ5;;;
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλους...

Problem!!!! Μου έβγαλε να κάνω Update το NPromo, απο το market και απο εκείνη την ώρα το Ndrive, δεν ξεκινάει.

Μάλιστα μου βγάζει και ένα μήνυμα, να κάνω Restart ή Reinstall το πρόγραμμα.:confused:

Την πάτησε κανένας άλλος, απο την παρέα και πως το αντιμετώπισε ??

Thank's :)

Edited by BOBMARIN
Link to comment
Share on other sites

βοηθάτε γιατί τρόμαξα. πριν από λίγο δοκίμασα για πρώτη φορά να συνδεθώ με δεδομένα κινητής. είχα πολύ λίγη μπαταριά αλλά συνδέθηκα και πλοηγήθηκα καλώς. μετά όμως από ένα δεκάλεπτο έκαιγε το πίσω καπάκι και μύριζε πλαστικό. μία βδομάδα τώρα με το ασύρματο δεν έχω παρατηρήσει τέτοιο θέμα.

 

επιστροφή η απλά ζόρισα τη μπαταρία?

 

κ εμένα θερμαίνεται όταν χρησιμοποιώ data.... δεν ξέρω γιατί... και όπως λες αν το έχω και αρκετή ώρα ψιλομυρίζει πλαστικό... αλλά όχι καμμένο... ελπίζω να μην κάνει κάνα μπαμ καμιά ώρα... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Με εξαίρεση το wifi που μου σπάει λίγο τα νεύρα με τις αποσυνδέσεις του δεν έχω κανένα παράπονο. Αυτό όμως είναι πολύ σοβαρο θέμα με τη μπαταρία. Και μάλλον θα έχει και επίπτωση στο κινητό με την πάροδο του χρόνου.
Link to comment
Share on other sites

κ εμένα θερμαίνεται όταν χρησιμοποιώ data.... δεν ξέρω γιατί... και όπως λες αν το έχω και αρκετή ώρα ψιλομυρίζει πλαστικό... αλλά όχι καμμένο... ελπίζω να μην κάνει κάνα μπαμ καμιά ώρα... :wacko:

 

η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν περίμενα να ζεστένεται ένα προϊόν τέτοιας μεγάλης εταιρίας, όπως είναι η huawei. πάντως, μη φοβάσαι, η εταιρία είναι κινέζικη, αλλά δεν είναι... "κινέζικη".

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν περίμενα να ζεστένεται ένα προϊόν τέτοιας μεγάλης εταιρίας, όπως είναι η huawei. πάντως, μη φοβάσαι, η εταιρία είναι κινέζικη, αλλά δεν είναι... "κινέζικη".

 

Έλα υπερβολές

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλους...

Problem!!!! Μου έβγαλε να κάνω Update το NPromo, απο το market και απο εκείνη την ώρα το Ndrive, δεν ξεκινάει.

Μάλιστα μου βγάζει και ένα μήνυμα, να κάνω Restart ή Reinstall το πρόγραμμα.:confused:

Την πάτησε κανένας άλλος, απο την παρέα και πως το αντιμετώπισε ??

Thank's :)

 

Το επαθα και εγω. Απεγκατασταση του Νpromo και ξανα εγκατασταση.

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλους...

Problem!!!! Μου έβγαλε να κάνω Update το NPromo, απο το market και απο εκείνη την ώρα το Ndrive, δεν ξεκινάει.

Μάλιστα μου βγάζει και ένα μήνυμα, να κάνω Restart ή Reinstall το πρόγραμμα.:confused:

Την πάτησε κανένας άλλος, απο την παρέα και πως το αντιμετώπισε ??

Thank's :)

 

Δεν χρειάζεται απεγκατάσταση απλά πας διαχείριση εφαρμογών-->ndrive -->εκκαθάριση δεδομένων.

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα κινητά ζεσταίνονται όταν γίνεται χρήση ρου 3g.

 

Sent from my Desire using smoke signals.

 

Έχει αρκετή διαφορά η θερμοκρασία πριν και μετά.

 

Τόσο έντονη μόνο μετά από ώρες ομιλίας σε άλλα κινητά και δεν είμαι σίγουρος αν τότε ήταν από τις ώρες λειτουργίας ή το κράτημα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται απεγκατάσταση απλά πας διαχείριση εφαρμογών-->ndrive -->εκκαθάριση δεδομένων.

 

Nα ΄σε καλά !!! Με πρόλαβες πριν κάνω απεγκατάσταση, γιατί από οτι διαβάζω χάθηκε το npromo απο το market.:up:

 

Υ.Σ. Μήπως, οι φίλοι που το απεγκατέστησαν, αν κατεβάσουν το ndrive απο market δικαιούνται ακόμα την προσφορά βάση του ΙΜΕΙ της συσκευής τους ??

Edited by BOBMARIN
Link to comment
Share on other sites

Nα ΄σε καλά !!! Με πρόλαβες πριν κάνω απεγκατάσταση, γιατί από οτι διαβάζω χάθηκε το npromo απο το market.:up:

 

Προφανώς κάποιο πρόβλημα έβγαλε η νέα έκδοση και την απέσυραν προσωρινά, θα ξανανέβει μόλις διορθωθεί... Θα δω και στο site αν λένε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...