Jump to content

[Επίσημο] HTC Flyer (tab)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά φαίνεται το ίδιο με το Flyer 3G (32GB) αλλά είναι 4G αφού προορίζεται για τις ΗΠΑ (T-Mobile).
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 357
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα αντιμετωπίσει δηλαδή κανένα πρόβλημα με τη συσκευή;Επειδή το κατάστημα δεν είναι και πολύ αξιόπιστο μπορεί να είναι παραεισαγωγή;
Link to comment
Share on other sites

Θα αντιμετωπίσει δηλαδή κανένα πρόβλημα με τη συσκευή;Επειδή το κατάστημα δεν είναι και πολύ αξιόπιστο μπορεί να είναι παραεισαγωγή;

 

Προφανώς είναι παραειαγωγή, αφού το συγκεκριμένο μοντέλο κατασκευάζεται από την HTC αποκλειστικά για την T-mobile στις ΗΠΑ και δεν κυκλοφορεί επίσημα στην Ευρωπαϊκή αγορά. Με τη συσκευή τι πρόβλημα να αντιμετωπίσει, εφόσον είναι σφραγισμένη συσκευασία και προφανώς θα λειτουργεί κανονικά?

Αν ενδιαφέρεσαι για εγγύηση κλπ. καλύτερα να το διευκρινήσει ο φίλος σου στο κατάστημα ή να μιλήσει με την Ελληνική αντιπροσωπεία της HTC για να δει τι γίνεται. Σε αντίστοιχη περίπτωση με παραεισαγωγή από Ισπανία, ένας φίλος μου είχε πρόβλημα πάντως...

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παλι προβλημα με τον οπερα.

συνεχως κολλαει μετα τη χθεσινη αναβαθμιση.κατι δεν παει καλα με τη συμβατοτητα με τη honeycomp

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδία. Μήπως γνωρίζει κανείς κάποιο περιφερειακό χειριστήριο (joystick) για android tablet;;;

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα στη παρέα. Μπορείτε να βοηθήσετε σε μια απορεία που έχω. Που μπορώ να κατεβάσω ελληνικά βιβλία για το flyer σε μορφή .epub;;;

Ευχαριστω απο τωρα. εαν γινεται η απαντηση με pm για να μην εχουμε προβλήματα

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιο πρόγραμμα ζωγραφικής η έστω να κάνεις απλά σχέδια με το πενακι υπάρχει για το flyer γιατί με έχει τρελάνει η γυναίκα μου

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιο πρόγραμμα ζωγραφικής η έστω να κάνεις απλά σχέδια με το πενακι υπάρχει για το flyer γιατί με έχει τρελάνει η γυναίκα μου

 

Autodesk sketch book mobile....

Και για παιδάκια το pictures (φανταστικό)

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

Autodesk sketch book mobile....

Και για παιδάκια το pictures (φανταστικό)

 

Θα μπω μετα στο μαρκετ να δω και θα της παρω μαλλον αυτο για τα παιδακια!!!:p

Ελπιζω να ειναι free..

 

Ευχαριστω φιλε μου!:)

 

Edit

το 1ο το βρήκα και το κατέβασε ok,το 2ο όμως τις βγάζει παρα πολλές επιλογές ποιο είναι ακριβώς?

Edited by manan69t

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Administrators
Καλησπερα παιδια. ξερει καποιος αν αυτο που εχει ο γερμανος στα 400 ευρω ειναι το 3G?

 

Γιατί δεν ρωτάς στον Γερμανό;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ρωτάς στον Γερμανό;

 

Ξερεις το σκεφτηκα, αλλα μακαρι να γνωριζαν. Ουτε στην γραμμη εξυπηρετησης τους δεν γνωριζαν.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το πιο πιθανό είναι να είναι το 3G μιας και κάποια συσκευή που είχε έρθει στα χέρια μου από Γερμανό ήταν με 3G και νομίζω ότι μόνο τέτοιες είχε φέρει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. ξερει καποιος αν αυτο που εχει ο γερμανος στα 400 ευρω ειναι το 3G?

 

Η μνήμη του είναι 16 ή 32 GB;

Νομίζω ότι τα 3G βγαίνουν μόνο με 32άρα μνήμη.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η μνήμη του είναι 16 ή 32 GB;

Νομίζω ότι τα 3G βγαίνουν μόνο με 32άρα μνήμη.

 

Η μνημη του ειναι 32gb

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλ στο σερβις και ρωτα τους αν υπάρχει 32άρι μόνο wifi ;-)

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τελικα παρελαβα σημερα. Ειναι 32GB το 3G. Τραγικη ειρωνια επεσε η τιμη του galaxy 10.1 ιδια με του flyer.. 399 . Δεν με χαλαει ομως ειναι ακρετα καλο και βολικο.
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο, θα το ευχαριστηθείς!

Καμιά σχέση η ευχριστία του με το galaxy 10".

 

Κανε του κι ενα update σε Honeycomb.

Edited by Muck Smith

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει καταφέρει κανείς να το συνδέσει με τηλεόραση να βλέπει ταινίες κλπ;

Αν ναι, με ποιο τρόπο;

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο, θα το ευχαριστηθείς!

Καμιά σχέση η ευχριστία του με το galaxy 10".

 

Κανε του κι ενα update σε Honeycomb.

 

Καλησπέρα, το update σε honeycomb πως γινεται ακριβως? Πήγα στο έλεγχος για ενημερώσεις για να την κανω μέσω wifi και με πήγε από 2.3.3 σε 2.3.4.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις κατι για το εξαρτημα mhl connector;

 

που μπορουμε να το βρουμε και αν το εχει κανεις χρησιμοποιησει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το update σε honeycomb πως γινεται ακριβως? Πήγα στο έλεγχος για ενημερώσεις για να την κανω μέσω wifi και με πήγε από 2.3.3 σε 2.3.4.

 

Πρέπει να συνεχίσεις τις ενημερώσεις μέχρι να το βγάλει. 3-4 είναι στο σύνολο...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Το έχω αγοράσει από το eBay 8$. Το βάζεις στο micro USB kai σου βγάζει hdmi. Απαραίτητα πρέπει να έχεις συνδεδεμένο και το ρεύμα. Σου κάνει ghost την οθόνη του tablet στην τηλεόραση. Εγώ βλέπω μέχρι 720p ταινίες.

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...