Jump to content

[Επίσημο] HTC Flyer (tab)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 357
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ετοιμαζεται το flyer 2 ;

http://techblog.gr/tablet/htc-flyer-2-rumors-35243/

 

Στις 19 Σεπτεμβρίου η HTC έχει ανακοινώσει ένα μεγάλο event στη Νέα Υόρκη και κάποιοι κάνουν λόγο ότι εκεί θα έχει την ευκαιρία να ανακοινώσει το HTC Flyer 2 με λειτουργικό σύστημα Android 4.1 Jelly Bean, διπύρηνο επεξεργαστή Qualcomm Snapdragon S4 και σασί από αλουμίνιο με πάχος μόλις 7.1 χλστ. Οι πληροφορίες του Phone Arena κάνουν λόγο για πενάκι και μια έκδοση του HTC Sense UI.

 

Οι ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες συνεχίζουν λέγοντας ότι τιμολογιακά το HTC Flyer 2 θα θελήσει να συγκριθεί με το Google Nexus 7 αλλά και το αναμενόμενο επόμενο Amazon Kindle Fire. HTC και οικονομικό; Μακάρι!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

εγκαταστηστε αυτη την εφαρμογη στο flyer

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.phatware.writepad&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5waGF0d2FyZS53cml0ZXBhZCJd

και θα μεταμορφωθει σε galaxy note .... λεμε τωρα:D

 

αναγνωριση γραφης (αγγλικα) απο το pen

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα,

Αγόρασα ένα μεταχ/νο tablet htc flyer που σε γενικές γραμμές έχω μείνη πολύ ικανοποιημενος.

Το πρόβλημα μου είναι το εξής.

Το ταμπλετ εχει RAM 1GB & ROM 16GB.Μολις το πήρα έβαλα και μια 16sd.

To Προβλημά μου είναι οταν παω στο μενού με τον αποθηκευτικό χώρο βλέπω τα εξής.

 

Α) Εσωτερικος αποθηκευτικός χώρος 3,94gb απο τα οποια τα 307MB ειναι εφαρμογές.

 

Β) Κάρτα SD 14.83GB

 

Γ) Tablet αποθήκευση 8,69GB απο τα οποία μόνο το 1GB είναι διαθέσιμο.

 

Το προβλημά μου είναι οτι όταν εγκαθιστω μια εφαρμογή η παιχνίδι μπαίνει στην Α και οταν κάνω μεταφορά στην Sd μπαίνει στην Γ και οχι στην Β στην Sd δηλαδή.

Η κάρτα μνήμης είναι μόνο για Mp3 και ταινίες.

Κανονικά έτσι λειτουργεί η κάνω κατι λάθος.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
καλησπερα φιλοι μου εχω ββρει ενα μεταχειρισμενο flyer αξιζει η αγορα του η ειναι ξεπερασμενο πλεον?να προχωρησω καλυτερα στην αγορα galaxy tab 2?δεν θελω να ξεπερασω το κοστος των 120 €
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι μου εχω ββρει ενα μεταχειρισμενο flyer αξιζει η αγορα του η ειναι ξεπερασμενο πλεον?να προχωρησω καλυτερα στην αγορα galaxy tab 2?δεν θελω να ξεπερασω το κοστος των 120 €

 

Φιλε αστο καλυτερα. Δεν υπαρχει πλεον υποστηριξη απο πουθενα για το συγκεκριμενο tablet

Link to comment
Share on other sites

Φιλε αστο καλυτερα. Δεν υπαρχει πλεον υποστηριξη απο πουθενα για το συγκεκριμενο tablet

 

Δηλαδή να μην το προτίμησω σαν tablet αξίζει? μου αρέσει περισσότερο από το tab 2 αλλά αν δεν αξίζει να πάρω το tab 2

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως το samsung είναι πολύ πιο καινούριο και καλύτερο. Ωστόσο για συγκρίσεις συσκευών υπάρχει συγκεκριμένο θέμα στο οποίο θα σε παρακαλούσα να απευθυνθείς και είναι εδώ :)
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...