Jump to content

[Επίσημο] Nokia X1-00 & X1-01


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 300
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

προφανως τα ολοκαινουρια τα βαζουν οσο να ειναι οτι αρπαξουν αν καποιος εχει πρεμουρα να τα παρει και μετα τα βαζουν κανονικα.δεν εξηγειται αλλιως!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Στο eBay πάντως το στέλνουν από Μ. Βρετανία με 55 λίρες συνολικά

 

http://cgi.ebay.com/NEW-SIM-FREE-UNLOCKED-NOKIA-X1-01-RED-MOBILE-PHONE-/130539626527?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item1e64c4a01f#ht_3315wt_1139

Το κακό με όσους είναι λάθος, είναι πως είναι απόλυτα σίγουροι για όσα λένε.
Link to comment
Share on other sites

τωρα μπηκαν τα πραγματα στην θεση τους.ισως και κανα 10 ευρο λιγοτερο θα ηταν η καλυτερη τιμη (για μενα).:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Γνωριζουμε μηπως αν αυτο το κινητο θα επιτρεπει την ταυτοχρονη λειτουργια των 2 sim?
Link to comment
Share on other sites

Απ, όσο ξέρω φίλε μου την υποστηρίζει. Έχω μια πολύ ζωτική ερώτηση, αν ξέρει κανένας να μου απαντήσει. Θα πάρω αυτό το κινητάκι τώρα που μπαίνω φαντάρος. Έχω κ το ε52 νόκια και θέλω να μεταφέρω τις 500 περίπου επαφές μου (κινητό,email, σταθερό) στο νέο χ1-01. Υπάρχει τρόπος;
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι αν θα μπορώ να το αποθηκεύσω κάπως στην κάρτα μνήμης ως backup αρχείο και να το αναγνωρίσει το χ1-01. Δε ζητάω πολλά. Μόνο τις επαφές μου να έχω και είναι πολλές. Σε κάποιο review διάβασα ότι δέχεται πολλάπλά στοιχεία ανά επαφή. . . Εναλλακτικά σκέφτηκα αντιγραφή μέσω κάρτας sim αλλά ίσως μου τα μα******σει λίγο τα στοιχεία ανά επαφή ή δε χωρέσουν όλες οι επαφές. Αν κάποιος έχει εμπειρία πραγματικά ας μου πει, με ενδιαφέρει άμεσα
Link to comment
Share on other sites

αν χρησιμοποιεί ακριβώς ίδιο sumbian δεν θα έχει κάποιο θέμα ... όταν είναι διαφορετική έκδοση παρουσιάζει κάποια προβλήματα από όσο έχω δει στην πράξη... λεπτομέρειες πάντως δεν μπορώ να σου πω, ούτε το χέρι μου στη φωτιά το βάζω ;)
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

αν χρησιμοποιεί ακριβώς ίδιο sumbian δεν θα έχει κάποιο θέμα ... όταν είναι διαφορετική έκδοση παρουσιάζει κάποια προβλήματα από όσο έχω δει στην πράξη... λεπτομέρειες πάντως δεν μπορώ να σου πω, ούτε το χέρι μου στη φωτιά το βάζω ;)

 

Δεν εχει Symbian λειτουργικο το Χ1...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

το πηρε κανεις να μας πει εντυπωσεις?ολο ερχεται αλλα.... http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Nokia-X1-01-Dual-Sim-Grey-002X519.htm
Link to comment
Share on other sites

απο θεμα μουσικης ακουγεται δυνατα απο ακουστικα?σαν το w995 πχ? η μπαταρια ποσο κραταει?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Απ, όσο ξέρω φίλε μου την υποστηρίζει. Έχω μια πολύ ζωτική ερώτηση, αν ξέρει κανένας να μου απαντήσει. Θα πάρω αυτό το κινητάκι τώρα που μπαίνω φαντάρος. Έχω κ το ε52 νόκια και θέλω να μεταφέρω τις 500 περίπου επαφές μου (κινητό,email, σταθερό) στο νέο χ1-01. Υπάρχει τρόπος;

Το θέμα είναι αν θα μπορώ να το αποθηκεύσω κάπως στην κάρτα μνήμης ως backup αρχείο και να το αναγνωρίσει το χ1-01. Δε ζητάω πολλά. Μόνο τις επαφές μου να έχω και είναι πολλές. Σε κάποιο review διάβασα ότι δέχεται πολλάπλά στοιχεία ανά επαφή. . . Εναλλακτικά σκέφτηκα αντιγραφή μέσω κάρτας sim αλλά ίσως μου τα μα******σει λίγο τα στοιχεία ανά επαφή ή δε χωρέσουν όλες οι επαφές. Αν κάποιος έχει εμπειρία πραγματικά ας μου πει, με ενδιαφέρει άμεσα

 

Οι επαφές το ημερολόγιο κτλ. μεταφέρονται με το Nokia Ovi Suite ή το Nokia PC Suite κάνοντας τες πρώτα backup από την άλλη συσκευή

http://www.nokia.gr/products/phones/nokia-x1-01/specifications

Διαθέσιμα χρώματα: Κόκκινο, Μπλε οκεανού, Πορτοκαλί, Σκούρο γκρι, Λευκό

Δύο κάρτες SIM διπλής αναμονής

Επαφές: χώρος για έως και 500 καταχωρήσεις σε πολλούς τηλεφωνικούς καταλόγους

Edited by antheod
http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Υποθέτω εννοείς για τις επαφές κάνω το ε52 μόνο με το ovi suite (to x1 δεν έχει τρόπο να συνδεθεί) και μόλις περάσω το αρχείο του backup στην sd που θα φοράει το χ1, θα τις δει. σωστά?
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ισχυει αυτο που λες michosvet ειδαλλως θα ειναι μεγαλη βλακεια να πρεπει να περασεις τοσες επαφες χειροκινητα...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Υποθέτω εννοείς για τις επαφές κάνω το ε52 μόνο με το ovi suite (to x1 δεν έχει τρόπο να συνδεθεί) και μόλις περάσω το αρχείο του backup στην sd που θα φοράει το χ1, θα τις δει. σωστά?

α καλά! το είχα σαν δεδομένο ότι θα είχε Bluetooth :(

είναι και S30 !!!

... μου φαίνεται λίγο χλωμό να υποστηρίζει επαναφορά επαφών από την SD

για 10 € παραπάνω θα προτιμούσα το C2-00

;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...