Jump to content

[Επίσημο] Nokia X1-00 & X1-01


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

 

Ακουστικά θα ειvαι με jack 3.5 και θα έχει usb ?

 

Logika :cool:

 

θα χει 3.5 ακουστικα...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 300
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λογικα απριλιο απλα επειδη για εμενα κριτηριο ειναι να παιζει ραδιο χωρις ακουστικα(αυτο ειναι το μαραζι μου)ξερετε τιποτα?λιγο που εψαξα δεν εβγαλα ακρη.ελπιζω πως ναι,και θα αντικαταστησει το LG GM205 μου!

 

Δεν παίζει χωρίς ακουστικά και δεν υποστηρίζει bluetooth&Wlan

Link to comment
Share on other sites

κανενα δε παιζει χωρις ακουστικα αφου χρησιμοποιουνται ως κεραια για το σημα
Link to comment
Share on other sites

κανενα δε παιζει χωρις ακουστικα αφου χρησιμοποιουνται ως κεραια για το σημα

 

 

Μόνο κάτι Κινέζικα,που έχουν κ tv!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια πολλα παιζουν ραδιο και χωρις ακουστικα.και πολλα εχουν περασει απο τα χερια μου.nokia 5030-nokia X2-nokiaX3-motorolaVE66-LG gm205(αυτο εχω τωρα)και αλλα που τωρα ξεχναω και παιζουν και εχουν και πολυ καλη ληψη.εχουν εσωτερικη κεραια!αυτο δυστυχως ομως οχι και θα ηταν τελειο:(
Link to comment
Share on other sites

κανενα δε παιζει χωρις ακουστικα αφου χρησιμοποιουνται ως κεραια για το σημα

κανεις λαθος! π.χ τοπ nokia x2 παιζει χωρις ακουστικα.

επισης το lg gm 205 που εχω παιζει κι'αυτο χωρις ακουστικα και το ηχειο του κινητου ειναι παρα πολυ καλο.:music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κανεις λαθος! π.χ τοπ nokia x2 παιζει χωρις ακουστικα.

επισης το lg gm 205 που εχω παιζει κι'αυτο χωρις ακουστικα και το ηχειο του κινητου ειναι παρα πολυ καλο.:music:

 

και χρησιμοποιουν την κεραια του κινητου για να πιανουν τα fm? Μου κανει εντυπωση. εκτος αν εχουν εσωτερικη κεραια radio

Link to comment
Share on other sites

και χρησιμοποιουν την κεραια του κινητου για να πιανουν τα fm? Μου κανει εντυπωση. εκτος αν εχουν εσωτερικη κεραια radio

 

 

εχουν εσωτερικη κεραια!ειναι αρκετα καποια απαριθμω λιγο πιο πανω αλλα ειναι και αλλα πολλα δυστυχως μαλλον οχι το Χ1.

Link to comment
Share on other sites

και χρησιμοποιουν την κεραια του κινητου για να πιανουν τα fm? Μου κανει εντυπωση. εκτος αν εχουν εσωτερικη κεραια radio

εχουν εσωτερικη και ειδικα η ληψη στο lg ειναι η καλητερη για μενα.:up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο τηλεφωνάκι! ελπίζω να έχουν καλά ακουστικά. γιατί του Vivaz που έχω ούτε 3 ευρώ δεν κάνουν!!! (Nokia και πάλι Nokia)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

δευτερο τριμηνο ειπαν οχι απριλιο.και δεν ειναι ακομα σιγουρο πως θα ερθει ελλαδα

πρωτα μαιο ιουνιο σε κατι πακισταν και ινδιες και απο ιουλιο αν θα ερθει στις ευρωπες να το περιμενουμε και ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

δευτερο τριμηνο ειπαν οχι απριλιο.και δεν ειναι ακομα σιγουρο πως θα ερθει ελλαδα

πρωτα μαιο ιουνιο σε κατι πακισταν και ινδιες και απο ιουλιο αν θα ερθει στις ευρωπες να το περιμενουμε και ελλαδα

 

α καλα τοτε θα μεινω με το lg gm205 μου τοτε!κριμα παντως μακαρι να ερθει...εστω και αργα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ελπιζω πως ναι,και θα αντικαταστησει το LG GM205 μου!

:blink::blink:

Να αντικαταστησει ενα εφαμιλο καλυτερο κινητο??

Link to comment
Share on other sites

:blink::blink:

Να αντικαταστησει ενα εφαμιλο καλυτερο κινητο??

 

το θελω 100% για ραδιο και μουσικη.το lg ειναι εκπληκτικο για αυτα που κανει αλλα δεν ειναι κακο να ψαχνουμε και κατι αλλο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

βγηκε στο site http://www.nokia.gr NOKIA X1-01 πως αναμενεται.τελικα θα ερθει εδω το dual sim και οχι το απλο

αντε σε κανα μηνα να αλλαξουμε και κινητο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μας δουλευουνε ρεεεεεεεεει;

http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=7795

180 ευρω;:lol::lol::lol::lol::lol: zte r222 με χιλια.

Link to comment
Share on other sites

μας δουλευουνε ρεεεεεεεεει;

http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=7795

180 ευρω;:lol::lol::lol::lol::lol: zte r222 με χιλια.

 

δε παίζει ρε... Αφού η ίδια η nokia είπε 35 το απλό 45 με τις 2... Oh gosh...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

δε παίζει ρε... Αφού η ίδια η nokia είπε 35 το απλό 45 με τις 2... Oh gosh...

 

Βέβαια, αυτές οι τιμές ήταν προ φόρων. Αλλά και με 23% ΦΠΑ και ένα 10% περιθώριο κέρδους πάνω από 61€ δε βγαίνει με τίποτα το κόστος...180€ είναι καθαρή ληστεία!!!

A man's dreams are an index to his greatness...
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια, αυτές οι τιμές ήταν προ φόρων. Αλλά και με 23% ΦΠΑ και ένα 10% περιθώριο κέρδους πάνω από 61€ δε βγαίνει με τίποτα το κόστος...180€ είναι καθαρή ληστεία!!!

 

34€ προ φορων βλεπω εδω κατω κατω...

 

θα τους παρω τηλεφωνο να τους τα πω ενα χερακι και μια μηνυση στον συνηγορο του καταναλωτη η πως στο καλο λεγεται :mad: επισης εχει το nokia oro στα 1000 ενω το Ν8 μονο 330... ?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

μας δουλευουνε ρεεεεεεεεει;

http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=7795

180 ευρω;:lol::lol::lol::lol::lol: zte r222 με χιλια.

 

αυτό κοίταξα και εγώ μόλις τώρα εδώ http://www.skroutz.gr/s/343215/Nokia-X1-01.html?keyphrase=Nokia+x1-01 και έφριξα 180€ γιατί τι έχει ;. Είχα διαβάσει ότι δεν έχει bluetooth, internet browser και ότι δεν είναι 3G αληθεύει; διότι εχω μπερδευτεί έτσι όπως τα γραφούνε στο ίντερνετ. Για ποιο λόγο είναι τόσο πανάκριβο; το c2 dual sim που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα είναι πολύ πιο ωραίο , αυτό το κινητό τι διαφορά έχει με το c2; εκτός ότι το δεύτερο έχει απλή κάμερα.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

αυτό κοίταξα και εγώ μόλις τώρα εδώ http://www.skroutz.gr/s/343215/Nokia-X1-01.html?keyphrase=Nokia+x1-01 και έφριξα 180€ γιατί τι έχει ;. Είχα διαβάσει ότι δεν έχει bluetooth, internet browser και ότι δεν είναι 3G αληθεύει; διότι εχω μπερδευτεί έτσι όπως τα γραφούνε στο ίντερνετ. Για ποιο λόγο είναι τόσο πανάκριβο; το c2 dual sim που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα είναι πολύ πιο ωραίο , αυτό το κινητό τι διαφορά έχει με το c2; εκτός ότι το δεύτερο έχει απλή κάμερα.

 

Βασική διαφορά το Χ1 φοράει 30 ενώ το C2 φοράει σειρά 40.... με ότι συνεπάγεται αυτό σαν λειτουργικό :happy:

To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει κινητο απο εκει σε καλη τιμη αλλα τωρα έχασα πάσα ιδέα. Αρπαχτή; Τι να πω ρε παιδιά.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...