Jump to content

[Επίσημο] Nokia X1-00 & X1-01


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά :) Μια ερωτησούλα.. Μια μέρα είχα εισερχόμενο μήνυμα από τη Νόκια, και έλεγε ότι υπάρχει μια διαθέσιμη αναβάθμιση για το κινητό.. Τι κάνω;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 300
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι εσύ.

Πρέπει να το πας σε Νokia Care να στην περάσουν.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα παιδιά. Μόλις αγόρασα το Χ1-01 και αναρωτιόμουν πως να χειριστώ τη μπαταρία του στο φόρτισμα! Έχω καιρό να "στρώσω" μπαταρία, τι να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Αρα να το ανοιξω τωρα μεχρι να τελειωσει η μπαταρια, μετα να το φορτισω 10 ωρες και μπλα μπλα ή να μη το ανοίξω καθολου και να το φορτισω 10 ωρες;
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα διαβασει αυτο αλλα ειμαι σιγουρος οτι δεν ειναι το ιδιο να φορτιζεις iPhone με το να φορτιζεις ενα φθηνο-NOKIA... Ευχαριστω παντως...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα στην παρεα. Θελω να ρωτησω κατι. Θελω ενα κιν για στρατο. Το θελω dual και κατα προτημηση Nokia μιας και μετα θα το εχω σαν 2ο κιν. Το θεμα μου ειναι το εξης θα παροπλησω ενα Nokia 5610 xpress music που εχω γι αυτο και θα ηθελα να μου πειτε αν το συγκεκριμενο κιν που συζηταμε μπορει να συνδεθει με Ovi suite και να παρει τα αρχεια του παλιου (επαφες, μηνυματα κλπ) αν μπορει καποιος να μου προτεινει κατι εφαμηλο αν δεν κανει η συγκεκριμενη συσκευη του thread παρακαλω να μου στειλει pm για να μην βγαινουμε οfftopic εδω.

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων για την βοηθεια.:)

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Με τι συνδεση ? γιατι απ οτι ειδα στο dummy που εχει το πλαισιο δεν εχει θηρα usb. Το εχεις το κινητο εσυ?

Ευχαριστω. :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητο συνδεεται με pc?

Δεν συνδεεται με υπολογιστη. Μονο μπορεις να μεταφερεις τραγουδια στην καρτα μνημης την οποια θα συνδεσεις σε καποιον ανταπτορα. Ουτε backup μπορεις να κανεις τις επαφες στην καρτα μνημης..

Link to comment
Share on other sites

η τιμη δεν εχει πεσει απο 47ε.. οσοοι το εχετε αρκετο καιρο,η μπαταρια κραταει η εχει πεσει η αποδοση?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

η τιμη δεν εχει πεσει απο 47ε.. οσοοι το εχετε αρκετο καιρο,η μπαταρια κραταει η εχει πεσει η αποδοση?

Η μπαταρια ειναι αριστη. Με 1 σιμ και κανονικη χρηση μου παει μεχρι 7-9 μερες..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Δεν θυμάμαι αν έχουμε ξαναπεί άλλα έχει αυτό το πρόβλημα του 101 που όταν μιλάς ακούγεται απο το ηχείο ??
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας παιδια μπενω και εγω σε ενα μηνα στρατο σκεφτομαι και εγω να παρω αυτο το κινητο εχει 40 ευρω απο το εσοπ http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.007401 θεωρειται ακομα τοπ για αυτη την κατηγορια η εχει βγει τιποτα καλυτερο με dual sim και φακο? Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms. Γράφετε με ολόκληρες λέξεις.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα,

εχω περάσει καμια 200αρια τραγουδια και δε μπορω να βρω πως μπορω να κανω αναζητηση τραγουδιου (πληκτρολογώντας το ονομα του τραγουδιου ας πουμε)... Δε μπορω να διανοηθω οτι θα πρεπει να πηγαινω πανω κατω με το βελακι μεχρι να βρω το τραγουδι που θελω να ακουσω... Οποιος ξερει με σωζει!!!

Ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα! :) Πήρα κι εγώ το συγκεκριμένο κινητό ( X1 - 01 ) και πραγματικά είναι τέλειο!! :happy: Οι κλήσεις είναι κλασικής ποιότητας Nokia, η κατασκευή επίσης ( αν και made in India, όσο και να έψαξα δε βρήκα άλλης προελεύσεως ), το ηχείο μέχρι και σε club θα ακούγεται :lol: και επιτέλους μήνυμα με το ένα χέρι με T9!!!!! :woot: Το ξυπνητήρι λειτουργεί και με κλειστή τη συσκευή και έχει ακόμα και σύνθεση μελωδίας... :O Μόνο το sar μας τα χαλάει λίγο, αλλά ευτυχώς υπάρχουν και τα handsfree.
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
γεια σας. τελικα ποιο απο τα 2 ειναι αυτο με την μεγααααλη μπαταρια και τα mp3? στ τενικα χαρακτηριστηκα,στη αρχη του topic δεν τα ανοιγει.μπορει να μην υπαρχει ακομα.
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...