Jump to content

[Επίσημο] Nokia X1-00 & X1-01


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν εννοείς την κάρτα σιμ, προφανώς και γίνεται (αν τις χωράει όλες). δηλ χρησιμοποιησε την σιμ σαν μέσο αντιγραφής.

 

εγώ έχω θέμα με την κάρτα μνήμης. ότι αρχεία και αν βάλω το κινητό αναγνωρίζει μόνο αρχεία μουσικής (τα άλλα δεν τα βλέπει καν). βάλαν μνήμη και όχι έναν file explorer?? να έχω και καμιά φώτο μέσα σα φαντάρος...

 

Παράληψη δικιά μου. Εννοώ την κάρτα μνήμης. Κράτησα ένα αντιγραφο των επαφών μ στην κάρτα μνήμης του Ε52 και θέλω να δω αν μπορώ να βάλω την κάρτα μνήμης στο X1-01 και να περάσω τις επαφές...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 300
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αφου δεν έχει τη δυνατότητα να δει εικόνες, πολύ χλωμό το κόβω να διαβάσει κ να κάνει restore το αρχείο σου. δοκίμασε κ ότι γίνει
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον , σχετικα με την μπαταρια του να πω μερικα λογακια (αν και οσοι το εχετε δεν χρειαζεστε εμενα να τα πω)

 

Εκανα την πρωτη φορτιση της συσκευης την προηγουμενη Δευτερα τα μεσανυχτα (προς Τριτη δηλαδη),

εχει περασει ακριβως μια βδομαδα και η ενδειξη μπαταριας σημερα το πρωι επεσε στις δυο παυλες.

οποτε υπολογιζω γυρω στην Τεταρτη να κλεισει εντελως... (!!!)

 

δηλαδη ειμαι ηδη στις 7 ημερες χωρις φορτιση και το βλεπω να πηγαινει για 9!!

 

*το λειτουργω με μια καρτα (what's up) και το χρησιμοποιω.. δεν το εχω και καθεται δηλαδη.

μια βδομαδα και συνεχιζουμε με κανονικη χρηση (οχι ελαφρια)

 

uber respect

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

αφου εχει πιο μεγαλη μπαταρια απο το Ν78 μου που με κλησεις μηνυματα και αρκετο νετ μου βγαζει χαλαρα 3 μερες :lol:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

τελικα με την πρωτη σορτιση μου εβγαλε 8μιση μερες

με κανα 4ωρο ομιλιας, 60 περιπου sms και περιορισμενη (οχι καθολου ομως) χρηση φακου και ηχειου.

 

τελεια!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο κινητο!!!αν μιλαω εν δυωρο καθε μερα λιγα μηνυματα τη μερα πανω κατω γυρω στα εικοσι και κανα δυωρακι μουσικη τη μερα ποσο να κραταει η μπαταρια?
Link to comment
Share on other sites

πως στο καλό μπορώ να το κάνω σίγαση όταν με παίρνουν τηλ κ δεν μπορω να απαντήσω? (χωρις να κάνω απόρριψη κλησης )

την στιγμη που σε καλουν , εμφανιζει στην οθονη την ενδειξη [αθορυβο],, και πατας το κουμπι.. και αυτο ηταν:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

την στιγμη που σε καλουν , εμφανιζει στην οθονη την ενδειξη [αθορυβο],, και πατας το κουμπι.. και αυτο ηταν:D:D:D

εμένα δεν μου εμφανίζει τπτ, σοβαρα. ποιο κουμπι είναι σε σένα? κάποια απ τις 2παύλες??

Link to comment
Share on other sites

εμένα δεν μου εμφανίζει τπτ, σοβαρα. ποιο κουμπι είναι σε σένα? κάποια απ τις 2παύλες??

 

ναι η παυλα δεξια πανω απο το κοκκινο κουμπι.... δεν χρησιμοποιω καμια προστασια οθονης κλπ... οποτε μολις καλει καποιος μου γραφει το ονομα η τον αριθμο του, και την επιλογη με το αθορυβο

Link to comment
Share on other sites

την στιγμη που σε καλουν , εμφανιζει στην οθονη την ενδειξη [αθορυβο],, και πατας το κουμπι.. και αυτο ηταν:D:D:D

 

τελικά μόνο στο προφίλ Αθόρυβο, δεν εμφανίζεται η επιλογή. ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

τελικά μόνο στο προφίλ Αθόρυβο, δεν εμφανίζεται η επιλογή. ευχαριστώ

 

αφου ειναι ηδη στο αθορυβο οπως λες , τι ακριβως πιο αθορυβο ηθελες να το κανεις;;;:p:p εγω το εχω στο γενικο.. το εχω διαμορφωσει και ολα οκ....

Link to comment
Share on other sites

αφου ειναι ηδη στο αθορυβο οπως λες , τι ακριβως πιο αθορυβο ηθελες να το κανεις;;;:p:p εγω το εχω στο γενικο.. το εχω διαμορφωσει και ολα οκ....

ναι βρε παιδι μου αλλά κ η δονηση μονο καμια φορα ενοχλει. τεσπα την βρηκα τη λυση, να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.μπαινω φανταρος και λεω να το αγορασω.τ θεμα ειναι ιντερνετ μπαινει??οχι wifi,επι πληρωμη..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.μπαινω φανταρος και λεω να το αγορασω.τ θεμα ειναι ιντερνετ μπαινει??οχι wifi,επι πληρωμη..

 

Δεν έχει δυνατότητα για internet.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.μπαινω φανταρος και λεω να το αγορασω.τ θεμα ειναι ιντερνετ μπαινει??οχι wifi,επι πληρωμη..

 

που να μπει ιντερνετ?

στην 1.8 οθονη με την 120χ160 αναλυση?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

τελικα εκτος απο μπ3 , στην καρτα του δεν μπορουμε να βάλουμε τπτ αλλο?? (εννοώ κ να μπορεί να τα ανοιξει τοκινητο, πχ φωτος)
Link to comment
Share on other sites

ασε την μπαταρια να αδειασει και μετα φορτισε το φουλ

 

μην αρχιζεις να το φορτιζεις τωρα

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γιατι;

 

Το μήνυμά σας είναι υπερβολικά μικρό. Θα πρέπει να εισάγετε τουλάχιστον 10 χαρακτήρες για να επιτραπεί η δημοσίευσή του.

Link to comment
Share on other sites

για την καλυτερη αποδοση της μπαταριας στο μελλον

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...