Jump to content

Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος Ι


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άρα εννοείς Ελληνική αντιπροσωπεία ε? Τι εννοείς debrand και πως γινεται..Δεν το έχω καθόλου το "κινητό νεας τεχνολογιας" - Προηγούμενο κινητό.. nokia 2700 classic....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

teo το κατάστημα είναι το http://www.birdphone.gr/gr/index.aspx και η τιμή του Ν8 είναι 385€ + 9€ (μεταφορικά courier + αντικαταβολή)... Φίλε thePRODIGY δεν μου απάντησες για το debrand και αν τελικά είναι Ελληνικής αντιπροσωπείας.. Πες να πάει η καρδιά στη θέση της..
Link to comment
Share on other sites

Αφου γραφει κοσμοτε. Δεν θα ειναι? (θελω να πιστευω)

 

Αλλα εσυ δεν το πηρες απο κοσμοτε αλλα απο το birdphone.gr

anyway, αφου λει κοσμοτε και μαλιστα GR, εισαι ενταξει.

 

απλα θα εισαι στο ελεος της Κοσμοτε σχετικα με τις S/W αναβαθμισεις της συσκευης.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικοτατο ειναι,απλα θα προσεξεις πως υπαρχει το σημα της Κοσμοτε στο σταρτ απ και το μάι βιου στον μπραουσερ.Τιποτα του ουσιωδες αν δεν σε ενοχλει.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά..ευχαριστώ παίδες...Δεν έχω ξανα-αγοράσει άπο τέτοιο κατάστημα και ήμουν πολύ επιφυλακτικός για το αν είναι Ελληνικής αντιπροσωπείας ή "παραεισαγωγής"...Oi γνώσεις μου στα κινητά είναι απειροελάχιστες και ίσως αυτά που ρωτάω να φαίνονται χαζά...Τώρα που μου είπατε ότι είναι Ελληνικής αντιπροσωπείας, θα τα βρω μόνος μου τα υπόλοιπα...Πάντως σημα της cosmote δεν έχω δει πουθενά στην πλοήγηση και λειτούργία του τηλεφώνου....
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αμάν αυτή η έκθεση... Δείχνει τα πάντα μέχρι και τα παράνομα βίντεο ντρέπομαι να δώσω το κινητό μου πλέον στους φίλους μου να το δουν τι να κάνω?
το πουλάω το σπίτι: http://gr.grepolis.com/invite-321828-gr10
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αμάν αυτή η έκθεση... Δείχνει τα πάντα μέχρι και τα παράνομα βίντεο ντρέπομαι να δώσω το κινητό μου πλέον στους φίλους μου να το δουν τι να κάνω?

Ψάξε στο ovi store για κάτι εφαρμογές που κλειδώνουν αρχεία τα οποία δεν θέλεις να δούν οι άλλοι. Είχε πάρει το μάτι μου κάποιες...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.ενω το συνδεω μεσω ovi suite και μου δειχνει οτι φορτιζει,στην πραγματικοτητα αυτο δεν γινετε παιδια.Μολις το τσεκαρισα.

γιατι το κανει αυτο;το εχω 1 ωρα συνδεδεμενο και αντι να ανεβει η μπαρα της μπαταριας αυτο αντιθετα κατεβηκε!καμμια λυση;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αμάν αυτή η έκθεση... Δείχνει τα πάντα μέχρι και τα παράνομα βίντεο ντρέπομαι να δώσω το κινητό μου πλέον στους φίλους μου να το δουν τι να κάνω?

 

υπαρχει καπου ενα gellery locker ατακτουλη

 

http://store.ovi.com/content/52234?clickSource=browse&categoryId=19&contentArea=applications

 

για δες αυτο ειναι trial. καπου θα βρεις και την κανονικη εκδοση

Edited by kaivlorapanos
Link to comment
Share on other sites

Το έχεις συνδέσει απ ευθείας στη θύρα usb του υπολογιστή? (να μην μεσολαβεί usb hub), αν οχι δοκιμασέ το.

 

δεν παιζει καποιο ρολο αυτο. και το δικο μου θελει να το βαλεις και να το βγαλεις μεχρι να ξεκινησει να φορτιζει. και φορτιζει πολυ πιο αργα απο το φορτιστη της μπριζας

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μου εκανε το εξης κουλο εχτες το απογευμα παω να τραβηξω μια φοτο και οταν παταω το κουμπι της καμ μαυριζε ηοθωνη και ξανα γυρναγε στην αρχικη οθωνη το δοκιμασα αρκρτες φορες το ιδιο εκανα ρεσετ παλι το ιδιο μετα απο κανα 2ωρο ανοιξε κανονικα χωρις να κανω κατι....?

και κατι αλλο κανω αναζητηση b/t και δεν μου βρισκει καμια συσκευη, κανο αναζητηση με αλλο βρισκω το δικο μου κανονικα οταν παω να στηλω ενα αρχειο δεν μου στελνει ετοιμα συνδεσης...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μου εκανε το εξης κουλο εχτες το απογευμα παω να τραβηξω μια φοτο και οταν παταω το κουμπι της καμ μαυριζε ηοθωνη και ξανα γυρναγε στην αρχικη οθωνη το δοκιμασα αρκρτες φορες το ιδιο εκανα ρεσετ παλι το ιδιο μετα απο κανα 2ωρο ανοιξε κανονικα χωρις να κανω κατι....?

και κατι αλλο κανω αναζητηση b/t και δεν μου βρισκει καμια συσκευη, κανο αναζητηση με αλλο βρισκω το δικο μου κανονικα οταν παω να στηλω ενα αρχειο δεν μου στελνει ετοιμα συνδεσης...

 

πρεπει να εχεις περασμενο η καποιο hack που κανει conflict με την καμερα η εχεις καποιο προγραμμα που την μπλοκαρει. με το bt δεν το χρησιμοποιω και δενξερω

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.ενω το συνδεω μεσω ovi suite και μου δειχνει οτι φορτιζει,στην πραγματικοτητα αυτο δεν γινετε παιδια.Μολις το τσεκαρισα.

γιατι το κανει αυτο;το εχω 1 ωρα συνδεδεμενο και αντι να ανεβει η μπαρα της μπαταριας αυτο αντιθετα κατεβηκε!καμμια λυση;

 

Όταν φορτίζει ανάβει και ένα λαμπάκι δίπλα στη θύρα USB. Σε εσένα τι κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Όταν φορτίζει ανάβει και ένα λαμπάκι δίπλα στη θύρα USB. Σε εσένα τι κάνει?

 

Αναβει το λαμπακι! Μηπως επειδη το εχω κ κατα την φορτιση,σε εξοικονομιση ενεργειας;Οι μπαρες παντως ανεβαινουν!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αμάν αυτή η έκθεση... Δείχνει τα πάντα μέχρι και τα παράνομα βίντεο ντρέπομαι να δώσω το κινητό μου πλέον στους φίλους μου να το δουν τι να κάνω?

 

Για φτιάξτε στη μνήμη Ε ένα φάκελο με το όνομα "_PAlbTN" ακριβώς όπως σας το έχω γράψει και βάλτε με τη Διαχείριση Αρχείων ότι θέλετε εκεί και ΗΣΥΧΑΣΤΕ από τα παράνομα.!!!!:cool::X ;);)

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

Για φτιάξτε στη μνήμη Ε ένα φάκελο με το όνομα "_PAlbTN" ακριβώς όπως σας το έχω γράψει και βάλτε με τη Διαχείριση Αρχείων ότι θέλετε εκεί και ΗΣΥΧΑΣΤΕ από τα παράνομα.!!!!:cool::X ;);)

Το δοκίμασα και όντως λειτουργεί! Μπράβο στον φίλο που μας έδωσε τα "φώτα" του!!;)

Link to comment
Share on other sites

Όταν φορτίζει ανάβει και ένα λαμπάκι δίπλα στη θύρα USB. Σε εσένα τι κάνει?

 

αναβει για λιγο και μετα σβηνει. Δεν μενει μονιμα αναμμένο....

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ξέρει κανείς τις ρυμίσεις για το e-mail; Δεν μπορώ να τις πετύχω με τίποτα. Έχω σύνδεση cosmote με πρόγραμμα για phone internet. Θα ήμουν υπόχρεος για συμβουλές επειδή το χρειάζομαι για επαγγελματικούς λόγους.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Χρήστος
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αμάν αυτή η έκθεση... Δείχνει τα πάντα μέχρι και τα παράνομα βίντεο ντρέπομαι να δώσω το κινητό μου πλέον στους φίλους μου να το δουν τι να κάνω?

 

Δε θα δουν κατι που δεν εχουν ξαναδει ;) Εκτος και αν...

 

Οπως σου ειπαν,ψαξε στο ovi,θα βρεις μερικα. Διαφορετικα στο "μαγαζακι",αν γνωριζεις.Το xplore που ειναι και system manager νομιζω κανει επισης αυτη τη δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα .στην αρχή που αγόρασα το κινητό αν είχα μια χαμένη κλήση η ένα μήνυμα όταν το ξεκλείδωνα μου έβγαζε στο κάτω μέρος ένα νέο μήνυμα η 1 αναπάντητη κλήση . αργότερα έβαλα στην πρώτη οθόνη την επιλογή ειδοποιήσεις κ όταν είχα κάτι μου το έλεγε εκεί . έλα μου ώμος αυτό στο δικό μου κινητό μετά από 1-2 μέρες κολλάει. δεν ξέρω αν κάποιος έχει αυτό το πρόβλημα. τέλος πάντων την έβγαλα την ειδοποίηση γιατί από την στιγμή που κόλλαγε δεν είχε νόημα να την αφήσω.κ την έβαλα κ την έβγαλα πολλές φορές αλλά τα ίδια μετά από λίγες μέρες κόλλαγε. το πρόβλημα μου είναι από τότε που το έβγαλα εντελώς, ότι χαμένη κλήση η μήνυμα έχω όταν ξεκλειδώνω το κινητό τα βγάζει πάνω πάνω δεξιά δίπλα στην μπαταρία σαν ένα μικρο εικονίδιο. ξέρει κανείς γιατί? και το άλλο που θέλω να ρωτήσω είναι αν γίνεται όταν με παίρνουν τηλ η οθόνη να παραμένει κλειδωμένη κ να την ξεκλειδώνεις με κάποια κίνηση που θα κάνεις με το δάχτυλο σου πάνω σε αυτήν. έχω πατήσει πολλές φορές ακύρωση κλήσης όταν προσπαθούσα να το βγάλω από την τσέπη μου. ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Για φτιάξτε στη μνήμη Ε ένα φάκελο με το όνομα "_PAlbTN" ακριβώς όπως σας το έχω γράψει και βάλτε με τη Διαχείριση Αρχείων ότι θέλετε εκεί και ΗΣΥΧΑΣΤΕ από τα παράνομα.!!!!:cool::X ;);)

 

Σορυ κιολας αλλα δν καταλαβα σε τι ακριβως βοηθαει φιλε αυτο που μας λες να κανουμε!!!εξηγηστε λιγο αν μπορειτε:p

Link to comment
Share on other sites

Σορυ κιολας αλλα δν καταλαβα σε τι ακριβως βοηθαει φιλε αυτο που μας λες να κανουμε!!!εξηγηστε λιγο αν μπορειτε:p

 

οτι βαλεις εκει δεν θα ειναι στην εκθεση ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα .στην αρχή που αγόρασα το κινητό αν είχα μια χαμένη κλήση η ένα μήνυμα όταν το ξεκλείδωνα μου έβγαζε στο κάτω μέρος ένα νέο μήνυμα η 1 αναπάντητη κλήση . αργότερα έβαλα στην πρώτη οθόνη την επιλογή ειδοποιήσεις κ όταν είχα κάτι μου το έλεγε εκεί . έλα μου ώμος αυτό στο δικό μου κινητό μετά από 1-2 μέρες κολλάει. δεν ξέρω αν κάποιος έχει αυτό το πρόβλημα. τέλος πάντων την έβγαλα την ειδοποίηση γιατί από την στιγμή που κόλλαγε δεν είχε νόημα να την αφήσω.κ την έβαλα κ την έβγαλα πολλές φορές αλλά τα ίδια μετά από λίγες μέρες κόλλαγε. το πρόβλημα μου είναι από τότε που το έβγαλα εντελώς, ότι χαμένη κλήση η μήνυμα έχω όταν ξεκλειδώνω το κινητό τα βγάζει πάνω πάνω δεξιά δίπλα στην μπαταρία σαν ένα μικρο εικονίδιο. ξέρει κανείς γιατί? και το άλλο που θέλω να ρωτήσω είναι αν γίνεται όταν με παίρνουν τηλ η οθόνη να παραμένει κλειδωμένη κ να την ξεκλειδώνεις με κάποια κίνηση που θα κάνεις με το δάχτυλο σου πάνω σε αυτήν. έχω πατήσει πολλές φορές ακύρωση κλήσης όταν προσπαθούσα να το βγάλω από την τσέπη μου. ευχαριστώ

 

Οσον αφορα το πρωτο που λες με το widget των ειδοποιησεων δεν ξερω να σε βοηθησω...Αφου δν το εχεις ομως δν θα επρεπε να σου εμφανιζει τις κλησεις και τα μηνυματα μονο διπλα στην μπαταρια αλλα αφου ξεκλειδωνεις το κινητο να σου βγαζει π.χ Εχετε ενα νεο μηνυμα η μια κληση(καπως ετσι τελος παντων)και να πατας εμφανιση και να στο δειχνει...Οταν σε καλουν και βγαζεις το κινητο απο την τσεπη να το πιανεις απο τα πλαινα,να απαντας και μετα να το κλειδωνεις απο το πλαϊνό κουμπι για να μην πατιεται η ακυρωση ή η κρατηση...:)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...