Jump to content

Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος Ι


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ως πρώην κατοχος των desire κ galaxy s ψηφιζω N8 απλα τα κανει ολα... ισως η καλυτερη επιλογη που εχεις κανει ποτε, γινονται ολα ξεκουραστα αυτο θα το διαπιστωσεις με την πρωτη κι ολας μερα χρησης.;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

[ATTACH]20144[/ATTACH]

 

 

Παίδες, το Ν8 μου έχει αυτό το εσωτερικό σημάδι στην κάμερα, το οποίο δεν καθαρίζεται με τίποτα κι επηρεάζει τις φωτογραφίες όταν υπάρχει έντονο φως κυρίως, (η φωτογραφία βγαίνει λες και έχει ομίχλη).

Το πήγα στο τοπικό Nokia Care κι ο υπάλληλος μου 'πε 'οτι μπορεί να το ανοίξει και να το καθαρίσει, μιας και δε γίνεται να το αντικαταστήσει λόγω ότι είχε περάσει μια εβδομάδα από τότε που έγινε η αγορά, (το αγόρασα 01/12/10 από Nokia Care).

Δεν ξέρω τι να κάνω...

 

Φίλε, δεν μπορώ να διακρίνω καλά το σημάδι που λες, αλλά μου κάνει εντύπωση να θόλωσε από μέσα...! Μήπως ήταν από την αρχή έτσι; Αν καθαρίζεται, δώσ'το να στο φτιάξει. Άσχετο...η θήκη που έχεις δεν είναι η original Nokia? Γιατί μου φαίνεται κάπως περίεργη...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη οταν ερθει η ...Αννουλα,πρωτα πρεπει να του κανουμε φορματ κ μετα να την περασουμε;

 

Δεν εχω ιδεα... Θεωρητικα οχι.

Εγω παντως, επειδη το εχω λιωσει το κινητο με ενα καρο σαβουροεφαρμογες και πειραματισμους που δεν χρειαζομαι τελικα, θα το κανω format, θα κανεω το update θα βαλω τις εφαρμογες που οντως χρειαζομαι (και τοσο καιρο εχω μαζεψει ξεωριστα) και thats all...

 

Καλημερα πιστευω να εχεις βγαλει την ζελατινα απο τον φακο:OΤον εχεις καθαρισει καθολου μηπως εχει πιασει τιποτα;Δοκιμασες με ολες τις αναλυσεις μηπως παιζει τιποτα και απο εκει;Παντως εμενα δεν μου εχει κανει το παραμικρο:happy:

 

 

Αυτο με την ασπριλα το κανει και σε μενα μερικες φορες, αλλα ειναι η αντανακλαση απο το φλας σε γυαλιστερες επιφανειες

Edited by SubeRip

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Γιεα σας παιδες :)

 

Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω το Ν8 μεσα στις επομενες μερες, αλλά εχω καποιους ενδοιασμους.

 

Γενικα δεν "πειραζω" καθολου τα κινητα μου. Το milestone το εχω ακομα στην 2.1 (μιας και η 2.2 ειναι σκαρτη οπως λενε) και ουτε ιδιαιτερη τρελλα εχω με τις εφαρμογες. Απο ενα κινητο ζηταω να εχει ευχρηστο μεγεθος, αρκετα καλη καμερα, αυτονομια, ανθεκτικοτητα, βασικες ικανοτητες web browsing (αδιαφορο το flash) και αξιοπιστια. Νομιζω οτι το Ν8 τα καλυπτει ολα αυτα, αλλά με προβληματιζουν τα εξης:

 

α) Τωρα εχω το Motorola Milestone και φοβαμαι οτι η διαφορα στην αναλυση της οθονη του Ν8 θα φαινεται πολυ εντονα.

 

β) Επισης, διαβαζω οτι παιζουν καποια προβληματα με την οθονη του Ν8 (κοκκινα σημαδια κτλ)...το προβλημα αυτο παραμενει αρκετα συχνο φαινομενο ή οι τελευταιες παρτιδες Ν8 εχουν βελτιωθει στον τομεα αυτο? Υπ'οψιν, εχω δυσχρωματοψια οποτε αν δεν ειναι κανενα τραγικο προβλημα δεν νομιζω καν το παρατηρησω :p

 

γ) Ειναι ανωφελο να αγορασω symbian κινητο (λογω microsoft,wm7 κλπ)? Βεβαια σαν χρηστης που δεν κανει πειραματα στο κινητο του (ακομα :p ) δεν βρισκω καποιο λογο να με απασχολει αυτο....σωστα?

 

δ) Σε περιπτωση που το αγορασω, πρεπει να προσεξω κατι περα απο το αν εχει ελληνικο μενου ή οχι ? (δεν με ενδιαφερει καν αν εχει ελληνικο μενου...ισα ισα)

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας :)

Φιλε ελα κ εσυ στην μεγαλη οικογενεια μας!! Και στο δικο μου εχω αυτη την σχετικη κοκκινιλα στην οθονη,αλλα δεν με ενοχλει καθολου.(και εαν δεν το λεγανε καποια παιδια,ΟΥΤΕ που θα το προσεχα).Ουτε εχω προβλημα σε τιποτα αλλο.Κορυφαιο σε πολλα πραματα.Αγορασε το κ δεν θα μετανοιωσεις!!:happy:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, δεν μπορώ να διακρίνω καλά το σημάδι που λες, αλλά μου κάνει εντύπωση να θόλωσε από μέσα...! Μήπως ήταν από την αρχή έτσι; Αν καθαρίζεται, δώσ'το να στο φτιάξει. Άσχετο...η θήκη που έχεις δεν είναι η original Nokia? Γιατί μου φαίνεται κάπως περίεργη...

 

Ναι φίλε, το είχε από την αρχή το σημάδι αλλά δεν μου το αντικατέστησαν. Η θήκη είναι η original nokia αλλά έχει φαρδύνει. Αν και φοβάμαι να τους το πάω να τ' ανοίξουν, μου φαίνεται ότι δεν έχω άλλη επιλογή...

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε, το είχε από την αρχή το σημάδι αλλά δεν μου το αντικατέστησαν. Η θήκη είναι η original nokia αλλά έχει φαρδύνει. Αν και φοβάμαι να τους το πάω να τ' ανοίξουν, μου φαίνεται ότι δεν έχω άλλη επιλογή...

Χμ...έπρεπε να το πας από την αρχή για αλλαγή! Όσο λεπτομέρεια και αν φαίνεται, είναι σημαντικό. Εξάλλου, παίρνουμε αυτό το κινητό για να βγάζουμε φωτογραφίες, αλίμονο να μην έχουμε σωστές λήψεις για τέτοια ελαττώματα. Σε ποιό Nokia Care πήγες; Νομίζω ότι σε αυτό του Φαλήρου θα σ΄εξυπηρετήσουν καλύτερα. Κανονίκα πρέπει να σου αλλάξουν τουλάχιστον το τζαμάκι!

Link to comment
Share on other sites

Χμ...έπρεπε να το πας από την αρχή για αλλαγή! Όσο λεπτομέρεια και αν φαίνεται, είναι σημαντικό. Εξάλλου, παίρνουμε αυτό το κινητό για να βγάζουμε φωτογραφίες, αλίμονο να μην έχουμε σωστές λήψεις για τέτοια ελαττώματα. Σε ποιό Nokia Care πήγες; Νομίζω ότι σε αυτό του Φαλήρου θα σ΄εξυπηρετήσουν καλύτερα. Κανονίκα πρέπει να σου αλλάξουν τουλάχιστον το τζαμάκι!

 

Σωστός είσαι φίλε! Το πήγα στο Νοkia Care Περιστερίου 6 μέρες αφού το πήρα και ζήτησα αντικατάσταση. Ο υπάλληλος μου 'πε 'οτι αντικατάσταση γίνεται εντός 5 ημερών...! Μου 'πε αν θέλω να του το αφήσω να τ΄ανοίξει, αλλά δεν ήθελα να μου χειρουργήσουν καινούριο κινητό. Φαντάζομαι ότι αν το πάω τώρα θα μου ζητήσουν και να πληρώσω...

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά δεν πρέπει να πληρώσεις, αφού είναι ελάττωμα που υπήρχε από την αρχή...αλλά και πάλι, πόσο να κοστίζει ένα τζαμάκι για την κάμερα;;; Αν θες κάνε τον κόπο να πας στο Nokia Care του φαλήρου και μπορεί να στο αλλάξουν δωρεάν...
Link to comment
Share on other sites

αλλά και πάλι, πόσο να κοστίζει ένα τζαμάκι για την κάμερα;;

100 ευρω γιατι αλλαζει ολο το σασι του κινητου!:ninja:

Link to comment
Share on other sites

100 ευρω γιατι αλλαζει ολο το σασι του κινητου!:ninja:

Πλάκα κάνεις! Κοίτα, πρόκειται για ένα ελάττωμα που υπήρχε από την αρχή και το κινητό είναι μέσα στην εγγύηση, άρα δεν πρέπει να το αλλάξουν δωρεάν;;; Ας πει και κάποιος άλλος μια γνώμη μήπως και βοηθήσουμε τον φίλο...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας, με καλυψαν πληρως :D

 

Συντομα θα γινω μελος της οικογενειας σας :)

 

Μια τελευταια ερωτηση...απο ποιο καταστημα με συμβουλευετε να το παρω? EasyBuy world,Vnp,Open365, αλλο? Ενδιαφερομαι μονο για το Dark Grey παρεπιπτοντως.

Siemens s35, Ericsson t66, Sharp gx10, Siemens sx1, Nokia n70, Nokia n73,Lg viewty, Motorola Milestone, Nokia n8, Samsung galaxy nexus, Samsung galaxy s4, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Alpha, S6 Edge, Samsung Galaxy S8 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας, με καλυψαν πληρως :D

 

Συντομα θα γινω μελος της οικογενειας σας :)

 

Μια τελευταια ερωτηση...απο ποιο καταστημα με συμβουλευετε να το παρω? EasyBuy world,Vnp,Open365, αλλο? Ενδιαφερομαι μονο για το Dark Grey παρεπιπτοντως.

 

Εγω φιλε το πηρα απο το e-click.gr καλο μαγαζι με καλη εξυπηρετηση!!!Επισης 2 αλλοι φιλοι μου το πηραν απο το birdphone.gr και mobilehellas.com αντιστοιχα για δες και εκει επισης καλα μαγαζια!!!;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο μια εβδομάδα το πήρα απο birdphone σε Dark Grey Ελληνικής αντιπροσωπείας....Είμαι απόλυτα ικανοποιμένος απο το κινητάκι....Απλά να πάρεις και θήκη...

 

Έχω κάποιες ερωτήσεις αν έχει κάποιος όρεξη να μου απαντήσει...

1. Ποιές θεωρείτε ιδανικές ρυθμίσεις για μια καλή φωτογραφια(ISO, ισοροπ.λευκού,ευκρίνεια, αντίθεση..κλπ..)?

2. Κάποιες φορές το πρόσωπο δεν κλειδώνει όταν βγάζω φωτογραφίες και κάνω restart για να επανέλθει η λειτουργία αυτή και κάποιες άλλες είναι θαμπές οι φωτογραφίες(ίσως είναι θαμπές απο την μικρή κίνηση που κάνει ο στόχος - ξέρετε γιατί ?

3. Ο αισθητήρας φωτός επιρρεάζει τις φωτογραφίες? Τον έχω βάλει στο τέρμα....

και 2 πολύ σημαντικές ερωτήσεις....

4. Ένας φίλος μου κοίταξε την οθόνη του κινητού μου και μου είπε πως επειδή υπάρχει η αναγραφή 3G πάνω αριστερά είμαι μόνιμα συνδεδεμένος στο internet και χρεώνομαι....Ισχύει κάτι τέτοιο?Αν ναι θα έχω χρεωθεί πολύ για τις 3-4 ημέρες που υπάρχει το 3G κάτω απο την κεραία?

5. Τελικά το GPS χρεώνει όσο κάνεις πλοήγηση... Μπήκα για λίγο το μεσημέρι και εκτός οτι κλείδωσε αμέσως την τοποθεσία που ήμουν....έιδα στο μητρώο κλήσεων πως έχει κάνει κλήση wind internet(GPRS) και ένμανιστηκε στη θέση της μπαταρίας εικονιδιο δορυφόρου....

Sorry για τις τόσες ερωτήσεις, Sorry για την κατάληψη του χώρου απο το μεγάλο κείμενο..

Ίσως όλα αυτά να έχουν απαντηθεί...αλλά είναι τόοσα πολλά τα posts σε αυτο το θέμα για να τα διαβάσω όλα...

 

Αν εχει κάποιος φίλος όρεξη ας μου απαντήσει όπου μπορεί (ειδικά σε 4 & 5 που το θέμα είναι λίγο τσουχτερό)

Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο μια εβδομάδα το πήρα απο birdphone σε Dark Grey Ελληνικής αντιπροσωπείας....Είμαι απόλυτα ικανοποιμένος απο το κινητάκι....Απλά να πάρεις και θήκη...

 

Έχω κάποιες ερωτήσεις αν έχει κάποιος όρεξη να μου απαντήσει...

1. Ποιές θεωρείτε ιδανικές ρυθμίσεις για μια καλή φωτογραφια(ISO, ισοροπ.λευκού,ευκρίνεια, αντίθεση..κλπ..)?

2. Κάποιες φορές το πρόσωπο δεν κλειδώνει όταν βγάζω φωτογραφίες και κάνω restart για να επανέλθει η λειτουργία αυτή και κάποιες άλλες είναι θαμπές οι φωτογραφίες(ίσως είναι θαμπές απο την μικρή κίνηση που κάνει ο στόχος - ξέρετε γιατί ?

3. Ο αισθητήρας φωτός επιρρεάζει τις φωτογραφίες? Τον έχω βάλει στο τέρμα....

και 2 πολύ σημαντικές ερωτήσεις....

4. Ένας φίλος μου κοίταξε την οθόνη του κινητού μου και μου είπε πως επειδή υπάρχει η αναγραφή 3G πάνω αριστερά είμαι μόνιμα συνδεδεμένος στο internet και χρεώνομαι....Ισχύει κάτι τέτοιο?Αν ναι θα έχω χρεωθεί πολύ για τις 3-4 ημέρες που υπάρχει το 3G κάτω απο την κεραία?

5. Τελικά το GPS χρεώνει όσο κάνεις πλοήγηση... Μπήκα για λίγο το μεσημέρι και εκτός οτι κλείδωσε αμέσως την τοποθεσία που ήμουν....έιδα στο μητρώο κλήσεων πως έχει κάνει κλήση wind internet(GPRS) και ένμανιστηκε στη θέση της μπαταρίας εικονιδιο δορυφόρου....

Sorry για τις τόσες ερωτήσεις, Sorry για την κατάληψη του χώρου απο το μεγάλο κείμενο..

Ίσως όλα αυτά να έχουν απαντηθεί...αλλά είναι τόοσα πολλά τα posts σε αυτο το θέμα για να τα διαβάσω όλα...

 

Αν εχει κάποιος φίλος όρεξη ας μου απαντήσει όπου μπορεί (ειδικά σε 4 & 5 που το θέμα είναι λίγο τσουχτερό)

Ευχαριστώ..

 

για τις θαμπες φωτο: μαλλον εχεις το δαχτυλο σου κοντα στο φλας... προσεχε οταν τραβοας φωτογραφια το αριστερο σ χερι να μην ξεπερνα το πισω μερος τις συσκευης....

 

για το 4: οχι φυσικα.... το μονο κακο που σου προκαλει ειναι οτι σου καιει πιο πολυ μπαταρια

 

για το 5: αμα ρυθμισεις το gps να ειναι εκτος συνδεσης απο τις ρυθμισεις του, τοτε δεν θα χρεωνει τιποτα..

 

γενικα για το θεμα ιντερνετ και χρεωσης, εχε το νου σου οι εφαρμογες (και widgets) που εχεις να τις βαλεις να μην κανουν αυτοματα ενημερωσεις..

παντως το 3g για κανενα λογο απο μονο του δεν σε χρεωνει..

 

ααα, και ο αισθητηρας δεν επηρεαζει τιποτα στις φωτο αποσο ξερω...

Edited by mobrol
διευκpινηση
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο μια εβδομάδα το πήρα απο birdphone σε Dark Grey Ελληνικής αντιπροσωπείας....Είμαι απόλυτα ικανοποιμένος απο το κινητάκι....Απλά να πάρεις και θήκη...

 

Έχω κάποιες ερωτήσεις αν έχει κάποιος όρεξη να μου απαντήσει...

1. Ποιές θεωρείτε ιδανικές ρυθμίσεις για μια καλή φωτογραφια(ISO, ισοροπ.λευκού,ευκρίνεια, αντίθεση..κλπ..)?

2. Κάποιες φορές το πρόσωπο δεν κλειδώνει όταν βγάζω φωτογραφίες και κάνω restart για να επανέλθει η λειτουργία αυτή και κάποιες άλλες είναι θαμπές οι φωτογραφίες(ίσως είναι θαμπές απο την μικρή κίνηση που κάνει ο στόχος - ξέρετε γιατί ?

3. Ο αισθητήρας φωτός επιρρεάζει τις φωτογραφίες? Τον έχω βάλει στο τέρμα....

και 2 πολύ σημαντικές ερωτήσεις....

4. Ένας φίλος μου κοίταξε την οθόνη του κινητού μου και μου είπε πως επειδή υπάρχει η αναγραφή 3G πάνω αριστερά είμαι μόνιμα συνδεδεμένος στο internet και χρεώνομαι....Ισχύει κάτι τέτοιο?Αν ναι θα έχω χρεωθεί πολύ για τις 3-4 ημέρες που υπάρχει το 3G κάτω απο την κεραία?

5. Τελικά το GPS χρεώνει όσο κάνεις πλοήγηση... Μπήκα για λίγο το μεσημέρι και εκτός οτι κλείδωσε αμέσως την τοποθεσία που ήμουν....έιδα στο μητρώο κλήσεων πως έχει κάνει κλήση wind internet(GPRS) και ένμανιστηκε στη θέση της μπαταρίας εικονιδιο δορυφόρου....

Sorry για τις τόσες ερωτήσεις, Sorry για την κατάληψη του χώρου απο το μεγάλο κείμενο..

Ίσως όλα αυτά να έχουν απαντηθεί...αλλά είναι τόοσα πολλά τα posts σε αυτο το θέμα για να τα διαβάσω όλα...

 

Αν εχει κάποιος φίλος όρεξη ας μου απαντήσει όπου μπορεί (ειδικά σε 4 & 5 που το θέμα είναι λίγο τσουχτερό)

Ευχαριστώ..

Εντάξει, πάμε πάλι για 1839η φορά να εξηγήσουμε τα ίδια. :p

1) Ανάλογα με τις συνθήκες. Περιμένεις από μια απάντηση σε forum να γίνεις φωτογράφος; Το καλύτερο πάντως για αρχή είναι να τα έχεις όλα στο αυτόματο.

2) Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Restart για να κάνεις focus; Αν δεν κάνει με την πρώτη, δοκιμάζεις και 2η. Εννοείται ότι το τετραγωνάκι πρέπει να είναι πάνω στο θέμα σου.

3) Όχι. Να ξέρεις όμως ότι με τη φωτεινότητα της οθόνης στο τέρμα θα σου αδειάζει πιο γρήγορ αη μπαταρία.

4) Καμία σχέση, το 3G δείχνει ότι είναι σε λειτουργία UMTS και όχι GSM. Το κινητό σου συνδέεται στο δίκτυο μόνο όταν έχει το εικονίδιο με τα δύο βελάκια κάτω από την ένδειξη. Το manual το διάβασες; Δεν είναι διακοσμητικό.

5) Χρεώνει πολύ λίγο (4-5KB) και μόνο στην αρχή όταν το ανοίγεις (αν έχεις ενεργοποιημένο το AGPS).

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις! Κοίτα, πρόκειται για ένα ελάττωμα που υπήρχε από την αρχή και το κινητό είναι μέσα στην εγγύηση,

Τι να πω δεν ξερω, απλα ενας φιλος απο δω μεσα του εσπασε το τζαμακι και του ειπαν 100ευρω γιατι αλλαζουν ολο το σασι και οχι μονο το τζαμακι(το οποιο ειναι απλο τζαμακι και οχι οπως της οθονης ανθεκτικο)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως γίνεται (αν γίνεται) στο widget των email της αρχικής οθόνης να μην κάνει προεπισκόπιση τα 2 τελευταία αλλά απλά να δείχνει αριθμό (νέων) mails δίπλα σε yahoo, hotmail και gmail; Στις ρυθμίσεις που έψαξα δεν βρήκα επιλογή να μην πραγματοποιείται η θέαση των τελευταίων mail.

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις που μου δίνετε εδω και 2 βδομάδες.. Με βοήθησαν στην επιλογή του καταπληκτικού Ν8 και στη χρήση του...............
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, η τιμή του στα NOKIA Care σε τι επίπεδο κυμαίνεται τώρα; Έπεσε καθόλου από τα 495€ που έσκασα εγώ ή συνεχίζει στα ίδια ύψη;
A man's dreams are an index to his greatness...
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα! Δεν μπορεί να δώσει κάποιος απάντηση ώστε το email widget να μην κάνει προεπισκόπιση των 2 τελευταίων mail;

Με ενδιαφέρει να γράφει μόνο τον αριθμό νέων mails. :confused:

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση pr έχετε; Ελληνικό πάντα. Εμένα έχει την 1.2 τώρα από ΝΟΚΙΑ care.

 

το δικό μου Ν8 (ελληνικό ασημί Product code 059F053) έχει την PR1.1 και δεν έχει βγει ακόμη η αναβάθμιση στην 1.2

Δε νομίζω να έχει βγει η αναβάθμιση για μερικά ελληνικά Ν8:confused:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα! Δεν μπορεί να δώσει κάποιος απάντηση ώστε το email widget να μην κάνει προεπισκόπιση των 2 τελευταίων mail;

Με ενδιαφέρει να γράφει μόνο τον αριθμό νέων mails. :confused:

 

πιθανως δε γινεται αυτο

Link to comment
Share on other sites

Και γω το ασημι ελληνικο εχω ακριβως ιδιο με το δικο σου και εχω ακομα την pr 1.1. Αλλα μη σκας δεν λεει τιποτα η Pr 1.2. Η 2.0 θα λεει φανταζομαι ;)

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...