Jump to content

Sony Ericsson Xperia Neo


BMW116i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κραζουν για το neo!??αφου ολα εκτος λιγων εξαιρεσεων,δεν κανουν κανονικη βιντεοκληση

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 586
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κραζουν για το neo!??αφου ολα εκτος λιγων εξαιρεσεων,δεν κανουν κανονικη βιντεοκληση

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

 

το 95% δεν έχει κάμερα εμπρός για videoκληση ! και για του λογού το αληθές http://talk.sonyericsson.com/thread/15729?start=0&tstart=0

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

το 95% δεν έχει κάμερα εμπρός για videoκληση ! και για του λογού το αληθές http://talk.sonyericsson.com/thread/15729?start=0&tstart=0

 

Δεν καταλαβα το point σου. :)

 

sent from Xperia mini proooooo! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν το διαβασεις θα δεις οτι λεει και για το neo τα ιδια παραπονα

 

εσυ που εχεις το pro ξερεις εαν το mni εχει καμερα μπροστα ?

 

υ.γ. δεν είναι ειρωνική ερώτηση ! πραγματικά σε ρωτάω γιατί θέλω να το πάρω στην γυναικά μου

Edited by azaaza
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι κρίμα που ενώ το Neo (& to NeoV) έχει μπροστινή κάμερα δεν κάνει βιντεοκήσεις μέσω gsm. Μήπως είναι θέμα Android και όχι συσκευής; Υπάρχει άλλη συσκευή Android με gsm videocall?
Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι κρίμα που ενώ το Neo (& to NeoV) έχει μπροστινή κάμερα δεν κάνει βιντεοκήσεις μέσω gsm. Μήπως είναι θέμα Android και όχι συσκευής; Υπάρχει άλλη συσκευή Android με gsm videocall?

 

καθαρά θεμα android ειναι ..... λενε στα ξενα forum ισως στη 4 να λειτουργεί ( γιατι στο εξωτερικό την χρησιμοποιούν )

ξέρεις εσύ η οποιοσδήποτε άλλος αν το sony ericsson xperia mini (οχι το pro ) εχει κάμερα μπροστά ?

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

καθαρά θεμα android ειναι ..... λενε στα ξενα forum ισως στη 4 να λειτουργεί ( γιατι στο εξωτερικό την χρησιμοποιούν )

ξέρεις εσύ η οποιοσδήποτε άλλος αν το sony ericsson xperia mini (οχι το pro ) εχει κάμερα μπροστά ?

 

δεν ξερω αν,οντως, ειναι θεμα android (αυτο πιστευω) καθως υπαρχουν κινητα με android που κανουν.

οχι το μινι δεν εχει front face cam.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν το βλέπω να έρχετε καθόλου.

 

από Media Markt έχετε κανένα νέο? Θα το φέρουν τελικά ή όχι?

 

Στο Μαρούσι το είχαν εχθές "καλάθι" με 249€ σε μπλε ελληνικής εισαγωγής.

Link to comment
Share on other sites

Στο Μαρούσι το είχαν εχθές "καλάθι" με 249€ σε μπλε ελληνικής εισαγωγής.

 

Θα πάω σήμερα να δω και εδώ πάλι αν το έφεραν.

Τι εννοείς καλάθι? Η τιμή πάντως είναι πολύ καλή.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

και ειναι ενα αρκετα καλο τηλεφωνο
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Θα πάω σήμερα να δω και εδώ πάλι αν το έφεραν.

Τι εννοείς καλάθι? Η τιμή πάντως είναι πολύ καλή.

 

Δεν εννοώ τίποτα . Απλώς το είχαν μέσα στα καλάθια, τα μεταλλικά, που βάζουν τις προσφορές.

Αν δεν είχα πάρει το neo v θα το έπαιρνα .

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα χθες πάλι από Media Markt Θεσσαλονίκης και μου είπε ότι θα το φέρουν, και πιθανότατα την άλλη βδομάδα. Περιμένουν να ανοίξει στο σύστημα τους για να το παραγγείλουν.

 

Ρώτησα ξανά και για την εγγύηση τι θα γίνεται και μου είπαν ότι θα πρέπει να μιλήσω με το service και ίσως να γίνεται και μέσω vodafone. Λίγο κουφό αυτό.

 

Ενώ θέλω το Neo με την 8άρα κάμερα αλλά με απασχολεί και κάτι άλλο. Στο site της Vodafone έχει στην υποστήριξη το Neo V αλλά όχι το Neo.

 

Για την εγγύηση ίσως να μην παίζει ρόλο μιας και θα είναι Vodafone ή Media Markt αλλά με τις αναβαθμίσεις γίνει?

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια 199€ το εχει η vodafon σε λευκο
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

 

Για την εγγύηση ίσως να μην παίζει ρόλο μιας και θα είναι Vodafone ή Media Markt αλλά με τις αναβαθμίσεις γίνει?

 

Την εγγύηση θα στη δίνει μάλλον το Media Markt. Για την αναβάθμιση μην σε απασχολεί, την παίρνουν όλα τα τηλέφωνα ανεξαρτήτως εγγύησης ;-)

 

Sent from my Neo V using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γνώριζα και εγώ αλλά νομίζω ότι πλέον δεν έχει ούτε αυτό.

 

Εγω το ειχα παραγγειλει σε μπλε στη Vodafone Αρτας την προηγουμενη βδομαδα και σημερα το πρωι πηγα και ρωτησα αν το εφεραν και μου ειπαν οτι το περιμενουν σημερα το απογευμα.Ειπαν θα μου ερθει μηνυμα στο κινητο να παω να το παρω.Τωρα,αληθεια-ψεματα,θα δειξει.Θα ενημερωσω.

 

Μπερδεψα τα θεματα.Χαχα!Το Neo V εννοουσα.Sorry!

Edited by gregacm
Link to comment
Share on other sites

Το neo v έχει η Vodafone...

 

Sent from my Neo V using Tapatalk

σωστός

:fool::fool::fool::fool:

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας. έσβησα μερικά preinstalled apps από το xperia και ενώ δείχνει να έχει bootarei φαίνεται μονο η status bar και η υπόλοιπη οθόνη μαύρη. το θέμα μου είναι ότι δεν μπορώ να κάνω repair από το pc companion. υπάρχει κάποιος τρόπος να το επαναφέρω?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γεια σας. έσβησα μερικά preinstalled apps από το xperia και ενώ δείχνει να έχει bootarei φαίνεται μονο η status bar και η υπόλοιπη οθόνη μαύρη. το θέμα μου είναι ότι δεν μπορώ να κάνω repair από το pc companion. υπάρχει κάποιος τρόπος να το επαναφέρω?

 

Κάνε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων... http://www.knowyourcell.com/sony-ericsson/sony-ericsson-xperia-neo/xperia-neo-guides/759263/how_to_hard_reset_the_sony_ericsson_xperia_neo.html

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

με τον πρώτο τρόπο δεν μπορώ να προσπαθήσω γιατί δεν μπορώ να μπω στο menu . τον δεύτερο τον προσπάθησα αλλα δεν βλέπω κάποιο menu για να επαναφέρω τις ρυθμίσεις

προσπαθώ με flashtool αλλα δεν βρίσκω ποιο ftf να χρησιμοποιήσω για το neo

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Neo

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...